Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
12. dub 2010

Dobré ráno,
holky já na ten spinning chci chodit. Fakt jsem to říkala,když jsem se dozvěděla,že těhu nepokračuje,že až budu v pořádku,tak se do toho pustím. Ono tu moc sportu není. Posilka,aerobik,jumping,spinning. No a tak z toho mála jsem nejvíc pro ten spinning. Chci se vypotit,já vím,že jsem tlustá-sama sobě se hnusím. Ale Míša mi to nemusel "opět" připomínat a ještě takovým hnusným stylem. Takže chodím spát,ani mu neříkám dobrou noc a pusu mu nedávám a modlím se,aby nepřišel,že něco chce,pže to bych byla zlá.
NO jinak opět nemůžu v noci spát-od půl druhý do půl pátý jsem nemohla usnout. Trápí mě věci kolem mamky. Ona je taky na pracáku a tento měsíc jí už neposlali peníze. Kluci-bráchové moji,jí konečně dali na domácnost,ale zaplatila z toho jídlo-asi 3 tisíce dostala. No,jenže není už na elektriku a na popelnice-ty měli být zaplaceny do konce března. Mamka se bojí říct klukům o peníze,pže to jsou další 4 tisíce.Jenže mě trápí,že jim to nedojde nebo prostě že jim mamka neřekne,že fakt nemá ani korunu a že nemá z čeho to dát a že jim elektriku odstřihnout a popelnice nebudou vyvážet. No trápila jsem se tím ty 3 hodiny,hrůza a děs. A uklidnila jsem se až když jsem malou ráno odvezla do školky a řekla jsem si,že snad je mamka dospělá a vyřídí si to sama,že snad já nebudu muset dělat zle.Psát klukům,aby jí jako ty peníze dali a bát se co z toho bude. No fakt,to jsou dny šílený. Je mi mamči moc a moc líto. A nevím jak jí pomoct. Když můžu,tak jí něco zaplatim,ale já sama nevydělávám a aby Míša táhnul i domáctnost mojí mamky,to fakt ne. Chjo,hnusný čas,fakt hnusný čas ☹

markee
12. dub 2010

Sarlot,já jdu zítra na spinning s kamarádkou-té se nedaří otěhu,takže budeme kecat,to jo. A večer(zítra) jdu do kina s dalšíma kamarádkama,takže vypadnu z baráku. Kafíčko si dávám teď.

sarlotta
12. dub 2010

Markee pošli maminku na městský úřad ať si požádá o nějakou sociálku- tam jí poradí... ať ty popelnice nenechává jen tak... bude penále a nebudete přece platit zbytečně navíc ne ?

jo jako když jdeš s kamoškou a pokecáte tak to je ok🙂 schvaluju🙂) a malou šupni Míšovi nejlíp-ať se stará . akorát počítej, že po spiningu poleze váha ještě nahoru... svaly váží víc🙂 ale poznáš to na kalhotách v pase 😀

markee
12. dub 2010

Sarlott,ona tam už byla a řekli jí předběžně,že když má děti a rodiče,tak že nejspíš nic nedostane. Že má být ráda,že někoho má a má se kdo o ní starat. Takže fakt už měla stav,že se jde oběsit. Jsem z ní na mrtvici,je mi líto čím si chudák celý život prochází. NO i tak vyplní mega papírů co dostala a odnese to tam,ale nevím nevím. Jen mě socka pěkně štve,že jako já nemám práci, jsem závislá na manželovi a mám živit svojí mamku.drsný teda. Kdybych práci měla,tak je to jiný,tak jí pomůžu finančně,ale takhle.
Jo já vím,že přiberu svalovinu-nejdu na spinning prvně-ale já si nepřidávám zátěž,jedu abych se potila a hlavně to pomalu udýchala. Prostě potřebuju nastartovat to spalování. Jinak budu běhat,až zas bude hezky. No a musím úplně přestat jíst sladké. Mám to ověřeno,před dvěma lety jsem za dva měsíce shodila 4 kg-což pro mě byl úspěch.Tak kdyby šlo dolů aspoň něco.

sarlotta
12. dub 2010

Markee no jo to je na prd, jak máte společné bydlení tak Vám nic nepřiznají šmejdi.
Hele zkus omezit i pečivo... jez bez příloh... místo toho zeleninu a budeš mít ty 4 kila dole tutově🙂
Najez se polévek dosyta a masa libového- toho se neboj v kombinaci se spinningem potřebuješ bílkovinu na svalíky🙂 no a před cvičením musli tyčinky- na energii- to bys měla.

markee
12. dub 2010

Sarlott,já s mamkou nežiju a ani její rodiče ne. Jen kluci. Je to fakt hnusný,to zacházení. Asi by měla dělat,že je ta "menšina" a to pak by dostala tisíce. Ale,že je bílá,dostane prd. ☹
Sarlott,díky za rady 😉

sarlotta
12. dub 2010

jo vlastně Markee... já bych to ale klukom řekla, tak když tam bydlí tak musí taky platit náklady ne ?

markee
12. dub 2010

NO já bych jim to taky řekla. Pže pokud prostě nemá kde brát,tak se nedá nic dělat. Jenže mamka jim nechce říkat,že nechce být na nich závislá. Ale ona teď bohužel na nich závislá je a musí si to přiznat všichni. Je to fakt těžký s nima,mamka se bojí a nevim čeho.
Pak mám starosti sama se sebou no,fakt toho mám dost a dost na svou hlavu.
Jdu něco popracovat než pojedu pro malou do školky.

wlladka
12. dub 2010

Dobré ráno!
Markee, kamaráda, jak ti radila Sarlottka bych ti taky schválila. Ať se manžílek chytí za čumák. 😀
Ale je pravda, že ti jistě pomůže courání s kámoškama, troška sportíku a kulturky. Taky bych od teď byla doma trochu tajemnější. Třeba Jindra - může být kamarád, ale i kamarádka. Víš jak to myslím. 😀 Zašla bych si k holiči, na nehtíčky, kosmetiku....
Třeba se začnou otáčet jiní, že?? 😀 😀 😀
To s mamkou je mi líto. Je děsný ten náš systém. Hlavně že papaláši nahoře mají vysoké platy, byty jim platíme my, auto s řidičem taky a to mají plno jiných příjmů! Hlavně že stále sahají na peníze těch nejpotřebnějších. 😠 😠 sami si od huby neutrhnou!!

kopa
autor
12. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Markee s tou sockou souhlasím 🤐 já když byla bez práce po škole,tak jsem šla na pracák a pak i na socku.No co po mě chtěli na socce,chtěli vědět kolik nás doma bydlí a kolik kdo bere a z toho by rozpočítali kolik mi dají.Vyprdla jsem se na to.
Potom když jsem byla nezaměstnaná déle,tak jsem tam šla znova a to už jsem bydlela s přítelem a tam mi řekli,že mi nic nedají,že si máme vyměnit byt za menší 🤐 🤐 Hrůza chování a oni stejně ty jejich dávky jsou uplně směšné 😠

wlladka
12. dub 2010

Markee - bráchové by si to hlavně měli uvědomit sami. jestli mají pomalé myšlení - jako ostatně každý chlap - pak jim to zkus říct sama. Určitě mají mamce co oplácet.

farmarska
12. dub 2010

tak zas načumuju, jen v rychlosti.., ale holky fuj! 😝 FUJ JE TO! 😠 zase řešíte váhu! 😝 😀 😀 😀
Ne já musím říct, že od porodopotratu jsem si řekla, že jdu taky trošku, ale fakt jen trošičku do sebe a že to nebudu dělat nijak drasticky, ale zkusím večer nežrat a necpat se furt tím sladkým a tak.. (no i když pro mě to bylo už tak dost drastický nežrat večer a jako žádná druhá a třetí večeře 😅 😝 ) a tak jako musím se pochválit, docela to dodržuju, až na občasné vyjímky, třeba když je nějaká olava, tak nehraju Vondráčkovou 😉 ale jako jinak mi to vydrželo, i to tělo už si nějak navyklo nejíst po šesté večer a jíst menší porce, jde to teda hodně ztuha, hodně pomalu, ale jde! 😵 A lepčí pomalu než vůbec 😉 😀 Takže já za ty zhruba dva měsíce mám asi 7kg dole. 😵 Ale řekněme si to upřimě při tom mým objemu to není zatím vůbec znát (jen já trošku cejtím na kalhotách, že jsou volnější) ale aby to u mě bylo vidět, tak budu muset zhubnout ještě možná tak dalších sedm 😝 😝 😝

wlladka
12. dub 2010

No a jinak, byla jsem v laboratoři. Vycedili ze mne 1/2 litru krve do 5ti zkumavek. No a přitáhla jsem jim tam 4 PETky s tím mým žlutým špiritusem 😀 😀 😀 Ještě k tomu bylo v čekárně tolik lidí!! Všichni mi čuměli na igelitku, co si to tam jako nesu. No, mám to za sebou 😉 😀

farmarska
12. dub 2010

holky a stejně řeknu vám, na to jak člověk u toho hubnutí trpí, by se mělo hubnout daleko rychlejc ☹ 😝 si vždycky říkám, když lezu na váhu, že za tu dřinu, bych měla mít dole alspon už dvacet! 😎 😎

sarlotta
12. dub 2010

Farmi tak to jsi šikulka🙂

wlladka šmarjááá na co tolik krve ?

farmarska
12. dub 2010

tak kuřátka moje a já musím skočit ještě ke kozám 😝 vůbec se mi ale ven nece, nevím jak u vás , ale u nás prčí 😝 😝 😝

sarlotta
12. dub 2010

u nás neprčí ... ale bude.. bolí mě šiška 😠

wlladka
12. dub 2010

Jé Sarlott, mám toho na 5 řádek na listu A4. Mezi tím hormony štítné žlázy, koagul biochemii, bilirubin a pak tu mám plno různých zkratek, které ani nestuduju co by to mohlo být.
Chtějí to v rizikové poradně v Plzni.

wlladka
12. dub 2010

Tak já jdu hodit rychlou spršku a mažu do poradny ny kontrolku. Dnes bude čučet na čípek a td. Tak snad to bude dobré.
Pak se ozvu.

Farmi, tobě hodně štěstí u pohovoru a s manžílkem si nelam tolik hlavu. Uvař něco dobrého a večer při svíčce a dvojce červeného mu řekni jednou větou, žes to včera trochu přehnala, ať se nezlobí. Hormony jsou prevíti. Pak úsměv, pusinka.... no a třeba bude i kocour v troubě, že ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aja.83
12. dub 2010

Ahoj holky!
Farmi, chválím tvé hubnutí!!!Doufám, že si ještě pamatuješ mé zásady 😀 ! Já taky měla za 2 měsíce 8kg dole, akorát teď se to zastavilo a váha už dolů nejde. Ale zato jsem v lepší kondici! 😉

aja.83
12. dub 2010

Wlladka, držím pěsti na kontrolu! 😉

farmarska
12. dub 2010

uf jsem zpět 🙂
ají právě ty tvý zásady mě straší pomalu denně v hlavě a přemejšlím jestli se nevybodnout na bod pět a nehradit ho jen dvojnásobným bodem 6 😀 😀 (no možná jsem to pořadí trošku pomotala) 😀 😀 A taky vždycky když mě honí mlsná, tak přemejšlím, jestli už to je ta zcela vyjmečná ojedinělá situace, kdy bych mohla to sladký 😀 většinou to ale přebiju jabkem 😉 😎 😀
Wlaďuš uf potupu máš za sebou 😅 🙂 No a kacour v troubě nebude, páč to by bylo to poslední páč to by bylo asi to poslednío co by po tom včerejšku stál 😅 ale jako určo bych se tomu nebránila! 😀 😀
markee přesně trošku tajemna a žárlivosti z jeho strany by určo ted prospělo, jak píšou holky 😉 Víš jak, aby taky viděl, že jiným se líbíš haž haž i se svejme směšnejma 5kilama navíc 😝 😀 a jako aby vidlěl, že když nece, jeho škoda, jinej určo chtít bude 😉 😎 😎

sarlotta
12. dub 2010

wlladi ahá.. takže komplet krevní obraz a jaterní testíky🙂 to bude ok🙂

farmarska
12. dub 2010

jo markee jukni sem, http://www.profesia.cz/prace/pribram/?count_days=7
jestli jsi teda ještě nekoukala.. Já když byla v tom okukování pro sebe, tak jsem mrkla i na tebe 😉 ale vůbec teda netuším jaký máš vzdělání a dovednosti, krom toho teda, že jsi supr baba a skvělá mamina 😉 🙂 Tak očíhni sama 😉

mirax
12. dub 2010

Ahoj holky...snažila jsem s edočíst, ale nejde to 😀

farmí...tak se manžovi omluv.... je to fajn chlap a je na tebe moc hodný..pochopí i tyhle úlety, po tom všem. Já navíc nebyl ajiná, akorát, že jsem se to ještě snažila maskovat a manžel mě vždycky prokoukl a byl naštvaný a na sex nebylo ani pomyšlení..teda z jeho strany, ženská to má jednodušší 🙂
Držím palečky, aby vám to zase brzy vyšlo!!!!! 🙂
A nic si hlavně nevyčítej 🙂

markee..jak píše sarlott, 66 kg přeci není moc, pokud neměříš 140cm 😀 ...

wlladko: kocour v troubě..to jsou výrazy 😀 😀 😀 . Držím palce na kontrolu na všechna ta vyšetření!

farmarska
12. dub 2010

a já kočendy to tu musím jít rošku pobouchat a pak se chystat na cestu za pracíííí!!!!! 😉
jen doufám, že mi tu zatím nepřijde na mne nějaká kontrola,jak dodržuju marodku 😅 😝

farmarska
12. dub 2010

mirax 😵 😵 😵 ráda tě tu pokaždý vidím 😵 jak to zvládáš, mamino od dvou malých dětí? 😕 jak probíhají noci?
No já se hrozně nerada omlouvám 😝 ale uvidíme.., udělám nějakou tu baštu, nějakej dezertík a k tomu přidám třeba masáž zad 😉 a to už by mohl poznat a uznat, že to je za tři omluvy dohromady 😀
ti chlapi jsou prostě problémový 😀
jo a kocour v troubě je dobrej 😀 😀
holky že ona má dnes Pájinka ten spermiogram 😕 😕 , teda ne přimo ona ale ten její 😀

farmarska
12. dub 2010

tý jo a taky jsem tu dlouho neviděla cajor 😨
a pak by mě zajímalo, jak je na tom koretinka 😕

sarlotta
12. dub 2010

Farmi cajori myslím psala, že řeší nějakou hypošku🙂

no a Kopreti že by testík ?? 😉

sarlotta
12. dub 2010

Paajince držím palečky🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru