Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. dub 2010

Jak tak dočítám tak Lukášek bude díky Nikolce zdravej, když tak poctivě zapíjela už od šesté večerní 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

Mari ty to hezky nahlas gyndařoj a pěkně odpočívej, poslechni Natál jak ti radí 😉 Je to holka študovaná, ví co říká 😉 😵 😵

farmarska
15. dub 2010

Natálko to je mi lít s tím malým 😢 😢 U nás to je taky věčně tak, že Robča něco chytne ve škole, my ho vyléčíme a on za chvíli chytne něco nového 😝 Já i on, máme taky nějakou slabší imunitu 😝 Projde kolem nás bacil a my ho máme 😝 😝 😝

wlladka
15. dub 2010

Dobré ráno!!
Tak nakukuju a co to nevidííím?? 😀 😀 😀
Tercinako, ty jsi teda řízek!! 😀 Porod za dvě hoďky a i se seriálem. SUPER! 😀 😀
Moc moc gratuluji k Lukýnkovi a přeji jemu i tobě koňskou dávku zdraví a štěstí 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

farmi, s doktorem je to teda na prd. Já se teď léčila jitrocelovým sirupem a kloktala jsem heřmánek. Celkem to pomohlo, i když to nebylo hned. Taky jsem měla probdělý a prokašlaný noci. Břicho od kašle namožený a malý měl pár dní masážní lůžko 😀 😀

Natalie - je mi líto Marečka. Chudinka si užije, už z toho musí být strašně unavený. Tak mu posílám pohlazení a dávku zdravíčka 😔 😵

farmarska
15. dub 2010

Jinak holky , noční info od ségry... " Jsem po revizi, někde vevnitř mi to teklo, tak opravovali šití. Bolest se dá, ted už akorád to pálí. Jen nemůžu mít Lukáška u sebe, tak je mi smutno'"
a další asi o dvě hodky později... " Nemůžu usnout, bolí mě pipka a je mi smutno. Jinak hele porod supr rychlej! Jak jsem se oblíkala na tu poštu, tak mi praskla voda a byla zelená. Jako kontrakce hned po minutě, ne po pěti, málem jsem ani nedobalila tašku. Ve tři jsme byli v nemocnici a v 6 Lukášek už na světě " 😵
Manža tam byl furt s ní a byl prej fakt supr, velká podpora 🙂

katyna6
15. dub 2010

tak já jdu holky chvilku chrnět,Tercinka to má za sebou,tak se mi už bude klidně spát 😉
farmi-super fotečka!!!

farmarska
15. dub 2010

Jo a všechny vás moc zdraví a moc na vás myslíííí!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
15. dub 2010

Jinak na pokoji jsou celkem 4. Ještě večer dostala inj. na bolest a led na břicho.
A dnes ráno byla už ve sprše, se sestřičkou, ale pak se jí zamotala hlava, tak jí vezli zpět na vozejčku. Mezi nohama má prej cévku a dreny 😢 A taky jí prej přinesou za chvíli už Lukáška-na chvíli 😵

farmarska
15. dub 2010

Ták a ted víte všechny nové info a já mažu ven krmit 😉 pak se zase vokážu 😉 🙂

sarlotta
15. dub 2010

dobré ránečko🙂
Farmi super fotečka🙂)))))))))))))))
Díky za info, jsi zlatá🙂 a pozdravuj, že je šikulka šikovná 😀

wlladka
15. dub 2010

Terci - drž se, ať už je po bolesti a nesmutni, brzy budete s Lukáškem doma. Tady vám všechny držíme palečky a myslíme na vás. 😵 😵 😵 😵

wlladka
15. dub 2010

Mrkněte...http://www.zdraviprotebe.cz/lecivy-hrnek-s-biog... Možná bychom z toho měly všechny popíjet 😵 😵

sarlotta
15. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4. 😀 😀
Flair 32tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO 13.4......................................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 18tt........................KO ?
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO dopadla výborně NT 3.5. KO 19.4.
Paajaa 24DC
Farmarska 23DC
Cajori 20DC
Madormi 18DC
Katyna 11DC
Natalie 9DC
Aja 8DC
Nicollka 6DC
M.aa.b 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

kerrie
15. dub 2010

Dobré ránko 🙂
A jééé, chudák Tercinka..............mě taky potkala po porodu ještě revize...........nic příjemnýho.............ale člověk na to stejně za chviličku zapomene........ty mrňousci naši nám to všechno vynahradí.

natalie77
15. dub 2010

Farmi, děkujeme za zrpávy, jsem právě nakukovala, abych znala podrobnosti o Terci.
Jsi moc hodná, halvně, že to má za sebou, dneska jí asi Lukáška dají, ještě si ho užije až až...ale chápu, hormony jsou děsný, já probrečela celý pobyt v nemocnici, všichni měli miminko u sebe, ale ten můj malilinký uzlček byl v inkubátoru, pak na něj svítili, že mlěl žloutenku a já mojé ségře furt brečela, že nemám mléko, že je mi smutno...no děs, dneska se tomu směju, ale tenkrát mě rozbrečela i beruška na okně........ 😀
Farmi, no študovaná 😀 😀 😀 😀 ale po 9 narkźách, těhu, kojení...takže se to vykrátí a jsem houpací kůň 😀 😀 😀

Děkuji za podporu při nemoci mého miláčka...no snad se to nerozjede...ale je to na budku, ale zase si říkám, že to je prd oproti fakt nemocným dětem....z toho vyroste, jen je to náročný...pořád doma, nebo po doktorech, nikam nemůžeme do kolektivu....ale to bude dobrý 😉

sarlotta
15. dub 2010

Natalii to je i tím počasím na prd... co zkusit cibuli s cukrem- medem na odhlenění-pak mrkvovou šťávu a vynechte mléčné výrobky 😉
Nám to pomáhá hodně na vlhký kašel.

wlladka
15. dub 2010

Holky, u nás zase děsně leje. To je hnus. 😖

aja.83
15. dub 2010

Ahoooooj holkyyyyy! 😀
Ježiš, to jsem celá já, že jsem včera propásla Terculinku!!!! 😅
Gratulace největší naší Tercince, malýmu Lukáškovi a čerstvýmu tatínkovi Terculákovi! 😀 😵 😵 😵 😵 😵 Ať Vám Lukášek dělá jen samou radost a ať máte všichni dlouhý, zdravý a šťastný život!!!! 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
15. dub 2010

no Aja kde couráš🙂)) že Ty jsi hledala další Emu na chodníku🙂)))

sarlotta
15. dub 2010

wlladi co máš z toho, u nás taky, budu žehlit a vyhlížet pošťáka🙂 čekám na deku z mimibazárku🙂)

aja.83
15. dub 2010

Farmísku, já chci taky od tebe spešl fotku, až budu rodit, ju? 😅 😉 😵 😵 😵
A spešl pro tebe: CO ZKUSIT TOHLE: www.etikoterapie.cz 😅 😎 😵 (Holky, já nejsem prdlá...jenom trošku 😅 , ale vážně si to přečtěte...I když se podle toho nezařídíte a nebudete tomu věřit, je to hezký a pravdivý čtení... 😵 Tak kdo chcete... 😉 Hlavně odkaz v levém sloupci: Kauzality!
Farmi, a ty to máš rozkazem ode mě, od filozofky šílený! 😀 Přečíst, šup!!!!! 😎

aja.83
15. dub 2010

Sarlottko, ne ne, Ema mi stačí jedna! Já hledala smysl života! 😀

aja.83
15. dub 2010

Kde jste? 😅 Já myslela, že se mě zeptáte, jestli jsem ho našla! 😀

sarlotta
15. dub 2010

Aja🙂)) hele a co sis koupila ? 😎

aja.83
15. dub 2010

Sarlottko, ještě nic. Ale dnes asi koupím, jedu do HK! Vezmu obchody útokem! 😀

wlladka
15. dub 2010

Jé Sarlott, já taky čekám na objednanou deku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Má mi ji přivézt dnes GP. Je to zavinovačka do autosedačky od Emitexu.

sarlotta
15. dub 2010

Aja tak pak fotni úlovky🙂))

Wlladi jj emitex miluju... má krásné a kvalitní věci, já čekám na tuhle- taky emitex🙂 je měkounká, úžasná. Jsem si ji osahala v obchodě, kde byla za 450,- a na netu ji mám za 249,-🙂

wlladka
15. dub 2010

Tak já čekám na tuto, ale v té šedomodré barvě.

wlladka
15. dub 2010

Ty naše miminka se budou mít jako v bavlnce. Hned bych se tam zavrtala sama. 😀

handm
15. dub 2010

Ahoj holky!!
Začínám z vás mít depky 😀😀😀😀😀 Já nemám pro bobistu vůbec nic zatím.. krom toho, že každý s manželem máme jednu knihu 😀😀😀😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru