Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
11. kvě 2010

Ahoj holky!🙂 To jsem netušila, že mě takhle hezky poslechnete a tady nebude ani stránka celá!🙂
Všem děkuju za gratulace!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂
šarlotko, to je fajn, že čertík řádí!!.-)
Ee.lisko, ať si brzy zpátky doma a všechno je ok!
Paaji, tak co v noci?! Už to přestalo?🙂
Natali, nakopej ho kam se podíváš!😝 a jen nám to napiš, my tě politujem!!!.🙂
Terci, co bebí, už lepší?! Myslíš, že ses namohla?!
Farmi, hlavně se neupracuj!!🙂
Petros, já tedy netuším jak s peřinkami!🙂 ale budu taky pátrat někde...🙂

určitě jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám!🙂

kerrie
11. kvě 2010

Krásné ráno holčinky
Emišák spinká, tak mám chviličku, abych aspoň něco dočetla 🙂 Dnes jdeme na očkování a příští týden nám budou píchat náušničky........už se těším, jaká bude fešanda, ale bude to zas děs........určitě budu bulit s ní.

Paajinko..........já jsem při těhu taky ze začátku trochu špinila............dostala jsem Duphaston a pak už bylo všechno v pořádku. Ale k MUDr. bych s tím zašla, ať jsi klidnější 🙂

nicollka
11. kvě 2010

ahoj holky tak dnes ráno mě na levé straně píchalo teda dost. ted sem volala znovu na gyndu jestli mě nemůže vzít už dnes a prý jedině když dojdu ve 12h a budu čekat až se některá objednaná nedostaví, takže tam můžu čekat až do večera, no tak to je něco pro MM. :( ach jo
Nevím kam jinam kde by mi koukli jestli to není třeba slepák. No snad to zase za chvilku poleví, ale už se mi od pátku dělá i mdlo. Myslíte že bych mohla třeba i k mé obvodačce? já už fakt nevím, kam sem se to zase dostala na gyndu.

handm
11. kvě 2010

Nicoll, klidně bych šla k obvodačce.. že prostě nevíš, co to je, že si na G objednaná, ale že to bolí a jdeš až ve středu, takže prostě radši jdeš i tam.. za zkoušku nic nedáš, radši než něco zanedbat...
Je divný, že je ti i mdlo...
držím palce

nicollka
11. kvě 2010

handm no mám už od toho pátku, většinou dopoledne takový nával tepla, pak jakoby se mi zamotá hlava a černo před očima, ale je to chvilka, pak pálí žáha a grgám a pak to všechno přejde

handm
11. kvě 2010

Tak to bych šla, už je to dost dlouho... budeš čekat u obvodačky nebo na G, myslím, že je to jedno ....a lepší, když tě ještě někdo uvidí. Anebo nějakou nemocnici tam poblíž nemáte - vyrazit na něco jako pohotovost, břicha vždycky řeší, protože je to rizikové?! omlouvám se, nevím odkud si přesně...

wlladka
11. kvě 2010

Nicol, můžeš i na chirurgii. Který dr. je nejpřípustnější, k tomu běž. To už není legrace 😔

paajaa
11. kvě 2010

Krásné ráno holky moje,
tak jsem ráno raději jela k Dr. Stále trošku špiním, ale prostě pro klid duše. Řekl mi, že je to v téhle fázi normání jak se spojuje můj a miminka oběhový systém. Řekla jsem si o utroš a mám i ascorutin ( či jak se to píše). Mám ležet a odpočívat. Jinak po příjezdu od Dr. se mi regulérně zvedl žaludek a já pádila na wc. Nezvracela jsem, ale bylo to dost hnusné. Tak snad to bude vše.

Jsem moc ráda, že na mě myslíte.

wlladka
11. kvě 2010

Paaji, tak to jsou skvělé zprávy 😵 😵 😵 😵 , tak jen lež a odpočívej 😉 😉

handm
11. kvě 2010

Paaji, super, že sis došla! Budeš klidnější!! A manžel at se o tebe hezky stará!🙂 Ascorutin jsem při prvním těhu měla a špinění i zastavil!! Tak držím palce!!🙂 odpočívej a chod jen na WC, žádný divočiny!!🙂

paajaa
11. kvě 2010

Handm: manža mi právě odjíždí do pátku na služebku, takže se o mě starat nebude. Ale já doufám, že když je mimi v pořádku, tak to zvládne.

handm
11. kvě 2010

Paaji, na druhou stranu budeš mít klid 😀😀😀😀😀 a nebudeš muset vyvářet atd.. takže odpočinek tě vítá!!🙂
A bojovníčkovi věř!!!🙂

handm
11. kvě 2010

Právě jsem nás objednala na 3D UTZ, jdeme 26/5 😀 moc se těším!!!🙂 v ceně je 10-20 min nahrávka a 3-5 foteček za 1000 🙂 tak snad si to užijeme!!!!🙂

mari111
11. kvě 2010

ahojík, Elinko moc držím palečky ať je vše v pořádku a ať si brzo doma.
Paji, dobře že sis skočila k dr. a teď hlavně klid a odpočívat
Natalko, jen tak dál, nedej se i když jak říkaš to pohlazení chybí, ael nenech si "kakat" na hlavu, je to tvrdohlavej chlap ten tvuj manža, to by neměl, není mu přece čtrnáct,že. Měl by si uvědomit že takle se dospělí nechovaj 😠

sarlotta
11. kvě 2010

Nicolko to já bych teda jela normal do nemocky, jako bolest není normální stav... tak opatrně sluníčko 😉

sarlotta
11. kvě 2010

Paajaa šikulka🙂 to bude dobré neboj.... špinění přejde 😉

sarlotta
11. kvě 2010

Handm to je super... taky nad tím furt dumám... u nás máme 3D za 500,- ale asi bez fotek... uvidím v tom
30tt na co se objednám🙂

aja.83
11. kvě 2010

Ahojda holčiny! 😵
Nestíhám moc dočítat, ale jen koukám do tabulky a vidím překrásnou zprávu u Paajinky!!!Moc gratuluju k srdíčku a držím pěstičky dál!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Handm jde na 3D, panečku, už se těším na fotečky bobisty... 😉
Nicollko, určitě běž k lékaři! 😕
Ee.lisko, držím palečky! 😉

handm
11. kvě 2010

Šarlotko, ahoj, co malej? Už je to uplně ok?!
NO my jsme se rozhodli včera večer, když mi to Dr navrhla a taky že abychom měli vůbec nějaké fotečky bobisty, když ten 20TT se nepovedl...☹ a když se nám ten DR bude líbit, tak k němu půjdu i na ten 30TT UTZ 🙂

Ajiii, ahooooooooooooooooooj!!!🙂
moc mě mrzí ta tvoje červená mrcha!!!!😝 budete ještě čekat přes léto co dál?!🙂 Už bychom měli spolu nakupovat člověče...🙂

sarlotta
11. kvě 2010

Handm, no má antib druhý den, tak leží... ale už nekňučí 😀 😀

handm
11. kvě 2010

Nekňučí je hroznej výraz 😀😀😀😀😀 Pamatuju, když jsem byla na základce, tak kamarádce se narodil brácha, v jejích osmi letech.. a ta mu furt říkala hyena ukňouraná 😀😀😀😀

sarlotta
11. kvě 2010

nooo pěkněěěě to sem zvědavá co vymyslí malý🙂)) ymslím, že bude dobře vyjevený jak ej miminko hlasité🙂)) včíl spíš napodobuje mě a říká bříško... noooo miláčku maličký, máš šťukavečku... noooo miminko spinkej pěkně🙂

mari111
11. kvě 2010

tak mi přítelak volal do Liberce a tam 3d delaj do 26 tt, to máme v sobotu, ještě skusí nemecko a uvidíme kde se nakonec objednáme 😅

mari111
11. kvě 2010

Šarlotko to je dobře že malinkej už se uzdravuje, a on už si takto povída se sestřičkou,jo 😀

handm
11. kvě 2010

šarlot, myslím, že vymyslí něco super pikatního 😀 to oni dokážou...
Tuhle jsem se ptala bráchovo malý, 4letý v létě, jak se těší na brášku či sestřičku a že má v pokojíku takovej bordel, jak se jí tam ten sourozenec vejde.. tak se na mě podívala ve stylu, teto ty si uplně, ale uplně blbá a pravila: mimino bude u mamky v ložnici, ne u mě...😝
a bylo vymalováno..

mari111
11. kvě 2010

no jo, není nad dětskou úpřimnost 😀

petroska
11. kvě 2010

ahoj holky tak sem se nakonec rozhodla že peřinky do kočárku kupovat nebudu a koupím si emitex deku která je dvojtá a dá se použít jako fusak.je teplá a je pravda že jak začně být zima dám fusak a na to deku tak peřinky využiju jen to září maximálně.rozhodla sem se pro toto

mari111
11. kvě 2010

hezké Petroš, hezké

natalie77
11. kvě 2010

Ahooooj, vy jste na mě tak hodné, mám pro Vás dobrou zprávu, teda hlavně pro TERCINKU.....
Takové poučení, když si nenecháme srát na hlavu, že se výsledky dostaví a ještě jsem pyšná a hrdá, že jsem se nedala...
Takže, než jsme šli s malým ven, tak se manža vymrcasil z ložnice....a prej, že chce uzavřít mír, že to stejně nemá cenu, že je to blbost se NEBAVIT!!! On, který řeší každý spor s kýmkoliv tím, že pro něj přestane existovat a nechá to vyhnít....
No jsem čuměla, jako vrána.....tak jsem řekla, že to samé jsem už říkala už v neděli večer, že to neobjevil AMeriku, ale že prostě pojedu, že na tom nic nezmění.....
Od té doby mi pořád říká, že je rád, že mě má......no asi ho přestala bavit hra na soběstačného....taky za námi doberlil ven...tak chápete to? Najednou to jde? No tak sláva, ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem tu hru vybojovala....a teď aby byla ovulka o něco dříve.....a bude to supéééééer 🙂 .

wlladka
11. kvě 2010

Natali, tak to ti gratuluju. Zlomila jsi ho, ješitu jednoho. Jen ať se plazí 😉 😀 To je fajn, mlčení je hrozný, u nás by to nefungovalo. Jsme na sobě tak závislí, že každá rozepře končí úsměvem. ...a jsem za to moc ráda 🙂
Tak jen ať se ta ovule dostaví včas a ty do Chorvatska jedeš jako těhu 😉 😵 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru