Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
18. srp 2010

Zlatíčka, dočtu později, teď jsem na mánžově notasu, tak přidám konečně fotečky 🙂
Jak jste tu řešily svatby, tak mi to nedá a dám vám pár svatebních 😉 Brali jsme se před rokem v červnu a letos v červnu se nám narodila Meliska 😵

flair
18. srp 2010

Ted Meliska 1. měsíc:

flair
18. srp 2010

Já přesně měsíc po porodu 🙂

flair
18. srp 2010

Meliska 2. měsíc 🙂

flair
18. srp 2010

Meliska včera 🙂

flair
18. srp 2010

Už jsem skončila 😀 a ted jdu tumalou dračici nakrmit 😅

mari111
18. srp 2010

Moc hezké fotečky Flair, sluší vám to 🙂 . Nevesta si byla krásna 😉

flair
18. srp 2010

Teď jdu s malou k mojí mamce, chystá mi chlebíčky 😀 zatím papa

aja.83
18. srp 2010

Ahoj holčiny! 😉 Jak se dnes máte? Někdo nám tu rodí, nebo se nic neděje? 😉

aja.83
18. srp 2010

@flair Moc krásné fotečky, jak ze svatby, tak Meliska je moc hezká! 😵 😵 😵 Ty jo a ta fotka tebe měsíc po porodu-mazec, taková figura, to bych si po porodu taky přála 😉 !

aja.83
18. srp 2010

@farmarska Farmiku, to máš hodného pana doktora a super, že mimísek se má čile k světu! Tak moc na tebe myslím a držím ti pěsti 😵 😵 😵

aja.83
18. srp 2010

@sarlotta Moc krásné Šarlotky! 😵 😵 😵
A Eli to taky s malou Šarlotkou sluší, už se asi těší na svého malého prďolku! 😉

mari111
18. srp 2010

Ahojík Ajuš, jakpak se máš? No ja holky jedu na tu kontrolu, doufam že už se nevrátim 😅 😉 že mne pošle rodit. No ale takové štěstí já mít nebudu, takže zatím a večer jsem tu jak na koni 🙄

nikissek28
18. srp 2010

@mari111 😀 😀 😀 😀

ee.liska
18. srp 2010

ahoj holky 🙂 včera nám tím větrem spadla anténa tak jsem byli bez netu, měli mi to spravit až v pátek ale mám šikovného švagra tak už funguju 😎 manža je zase pryč až do zítřejšího večera tak bych to asi bez netu nepřežila 😀
jdu dočíst

ee.liska
18. srp 2010

@kopa to je krásný pupík 😵

@farmarska jé to je hodný doktor, když tě takto uklidnil 🙂

kopa
autor
18. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg 😵 😵
Mari 39tt.....................................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 38tt............................poradna Motol 23.8.
ee.liska 37tt ...........................KO 19.8....................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 37tt.....................................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 35tt ................................................................................ ...............čeká holčičku
miru.j 35tt...................................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 32tt ................................25.8.KO, kardio 8.9................................čeká chlapečka ...Vítek
Maarrtina 27tt ...........................................................................................čeká holčičku Adélku
Zlababa 27tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 24tt..................................KO 13.8 v pořádku ,KO 15.9..............čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 22tt............................... KO 30.8..................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 12tt...........................KO?
Nicollka DC??
maendy 26DC
Madormi 19DC
Katyna 15DC
Aja 14DC
M.aa.b 12DC
Cajori 11DC
Nikissek 10DC
Natalie 8DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

petroska
18. srp 2010

ahoj koníkovky.sme domáááá s Filípkem.dočítat nemá cenu,ste plkaleny 🙂 .malý je zdraví a už vážíme 2040gramu.Eli sem posílala 2400g a to sem spletla 😀 by sme si přidali teda.koukám koukám kdo porodil po mě???fotečky dodám až se s Fildou trošku sehrajem.momentálně doma blázinec 🙂 ale sme mega štastní že ho máme domaaaa miláčka

petroska
18. srp 2010

všem moc děkuju za gratulace a podporu moc si toho vážíme.ste zlaté.a šarlot mooooc díky za plínečky 🙂 ,zrovna Filípek jednu vyfasoval na řidku 😀 .akorád sou mu všehcny plíny velké tak je má až na prsa 😀 ale to my dorosteme .
@mari111 kde se ti ta LAURINKA LOUDÁ 😀 ,dává si na čas???hanaha vidím že už to má taky za sebou...gratulace obrovská

petroska
18. srp 2010

jééé kde stééé,prcek spí a tady nikdo 🙂 .šarlot mala je teda slečna krásná,skoukla sem ti fotečky

venuska
18. srp 2010

ahoj holky... 🙂
flair-krásná svatbička a hlavně musím pogratulovat k Melisce... 🙂 krásná holčička 🙂
Holky, krásně jste se rozrostli 🙂 letí to...máme už doma skoro 8. měsíční holčičku... 🙂

venuska
18. srp 2010

petroska...Filípek je úžasný...krásný fešák 🙂 moc gratulujeme s Natálkou.. 🙂

ee.liska
18. srp 2010

akorát za mnou došla neteř, tak jsem se jí věnovala, daly jsme prát veliké plyšáky a koukaly jak se točí v pračce 😀
@sarlotta
@handm teda se budu červenat, taková chvála 😀
no ale ze šarlotky jsem byla nadšená, taková krásná princeznička, no super 😵 😵

@mari111 ty jako ještě nic? na ko držím palce
jo a petros jde denska, dom, teda dneska už je doma

venuska
18. srp 2010

Máte moc krásné dětičky všichni...a těhulky budou mít brzy miminka u sebe...utíká to...moc vám to všem přeji 🙂

ee.liska
18. srp 2010

@flair krásné fotky 😵
no já než dočtu tak je petros tu 😎 ahoooj mamino 🙂 🙂 gratuluji k návratu dom 🙂 jsem si říkala, jak jset pěkně přibrali 😀

mari111
18. srp 2010

no holky přesně jak jsem říkala, ja s mím štěstím 😠 😠 😠 přijedu si na gyndu a tam prázdno, tak se raduju a ono zbytečně, gyndař odjel před chvíli na pohřeb, tak si mám dojít jindy, zítra prej bude plno tak jek chci ,jestli chci čekat nebo až v pondělí 😠 😠 😠 😠 no takže nic nevím ani nerodím ani nic 😠
Petroš no vítam tě na koňoj aj s malinkým, už se moc moc těším na foto, jo jinak teda Laurinka se louda, no ale co nadělám 😅

mari111
18. srp 2010

No Eli ještě jako nic 😒

mari111
18. srp 2010

Petroš dík za přijetí na FB hned jsem skoukla foto, je to krásnej klučík, drobeček 😵

kopa
autor
18. srp 2010

Holky zítra mi dovezou kočárek 😀 😀 Táák se těším 😀

tercie
18. srp 2010

Ahoj holky, mě pořád blbne net, stránka se mi načítá i půl hodiny, je to na palici ☹

Petros vítám tě s Filípkem doma!!! 🙂 Jak se zabydlíte, tak už to bude fajn 🙂 Na FB máš fotky? Zkusím mrknout jestlli se mi načtou obrázky ještě dneska 😀 AspoŃ náhledy...

Flair kočko, že se taky ukážeš, to je dost 😀 Malá je krásná, a vám to na svatbě taky moc slušelo 😉

Mari teda ty doktoři jsou dementní, když si tě pozve a pak jede pryč... akorát teda nevím, já na tyhle poslední kontroly a monitory od 36tt chodila do porodnice...

Eli špuntuješ? 😀 Já vás na fotce se šarlotkama neviděla, mě se to neotevřelo☹ tak nemůžu chválit, ale néé že bych nechtěla!!!

Kopi kočárek, to se budeš zejtra kochat viď🙂

Venusko ty jo koukám jak Natálka taky hrozně roste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru