Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
24. srp 2010

Děkuji všem moc za rady jdu ho koupit. A pak si něco uvařím a budu žehlit. A občas na Vás juknu.
@kopa sluníčko bych potřebovala, ještě mě neuschnulo všechno prádlo.

sarlotta
24. srp 2010

@kopa to jsou vazy, to je normálka, pokud k tomu není krvácení tak se nic neděje 😉

@maarrtina jé vyžehlit bych potřebovala taky 😝

handm
24. srp 2010

ahoj holky! koukám, že ani Eli ani mari se nehlásí, ty jsou obě v porodce určitě 😝 jen já tu hnípu...🙂

@kopa no těš se 🙂 je to luxus, ale obávám se, že je to všude skoro stejný, kamarádka v podolí taky čekala vždycky dlouho... chodím tam sama, dokud mi nic není (jakože kontrakce atd...) manžel má zrovna ted v práci docela masakr, takže je rád, že to zvládám..ale samozřejmě by chodil, dkyby bylo třeba.. ale tatínci tam taky občas jsou vidět, ale většinou stejně čekaj jen venku, jsou taxikáři atd..🙂 co jsem tak pochytila...tak mi to přijde i zbytečný, aby tam se mnou proseděl tři hodky a jel do práce...

kojící polštář mám taky, zatím jsem na něm spala jednou nebo dvakrát, já spím jak dřevo i tak 😀😀😀 šustění mi nevadí a co jsem vypozorovala u kamarádek, vsechny ho maj s těma kulickama a děti si lebedí a baští🙂

handm
24. srp 2010

@sarlotta zehlení... jeee, bleee
toho jsem se nastestí zbavila tuhle vecer, ale dneska musím vytáhnout šicí stroj .... musím tu něco pospravovat a k tomu jeste něco ušít..
a musím to stihnout za dopolko, odpo přijede návštěva...
jdu vyndat buchtu z trouby..

sarlotta
24. srp 2010

@handm jéé buchta mňam 😠 😎 já mám včíl plný koš každý druhý den 😅 😝 ach jooo. mám doma špindíry dětičky 😲 😎

ee.liska
24. srp 2010

ahoj 🙂 už jsem doma z KO, všechno je v pořádku, nezbývá než jen čekat kdy to přijde 😎
konečně taky prší, včera byl takový hic 😝

ee.liska
24. srp 2010

@handm no neboj jsem tu 😀 jako vůbec žádné příznaky nemám 🙂

ee.liska
24. srp 2010

tak jdu si chvilku lehnout a pak trochu poklidit

kopa
autor
24. srp 2010

@maarrtina Marti já se konečně dneska vrhnu na poslední várku oblečení 🙂
@sarlotta no tak to jsme ráda,že to jsou ty vazy 🙂 Zítra jdu na kontrolu,tak na mě bude doktorka koukat až jí povím co mě kde bolí. 😅 😀 Ty vazy rozchodím,ale mám neustálou bolest u pupíku(taková bodavá,večer jsem už ani nemohla smrkat jak to bolí...)
@handm Tak to jo 😉 No uvidíme ten můj je nervák,tak myslím,že to tam se mnou nevydrží 😀 😀 No jsem zvědavá jak jim pak v té poradně vysvětlím ten můj tlak(páč se budu zase bát a vyskočí mi na 150/100 😅 asi si raději nechám napsat zprávu od kardiologa 😅 )aby si mě tam pak nenechali.

mari111
24. srp 2010

no Handm už tu máme aj Eli aj já už se hlásim, žádne porody, jak jste to holky před náma dělali, že ste rodili skoro všechny brzo 😖 😖 😖

handm
24. srp 2010

@sarlotta no, bude to buchta zajimava.. delam ji poprve, je to takovy jednoduchy rychly kolac z jogurtu.. ale nejak to neklaplo uplne, psali pry vylit testo na plech/pekac... a ja ho mela tuhe to testo, ze jsem ho sotva rukama roztahala do vsech rohu... no ale nic spatnyho tam neni, pri nejhorsim se bude jist lzickou, ze 😀😀😀

a s plnym kosikem to chapu, ja tuhle rikala, ze az bude Bobicek na svete, budem muset poridit jeste jeden susak na pradlo minimalne 🙂

@ee.liska tak cekej a cekej trpelive 🙂 si az treti na rade... 😀😀😀😀 neee, bezva, ze je vse ok!!!!
hele a mari ma kontrolku taky?!

mari111
24. srp 2010

Mari má kontrolu zítra 😀

sarlotta
24. srp 2010

@ee.liska bezva, šikulka... joo ty pak budeš rodit na chodbě, pže budeš nachystaná tak na 8cm 😀 😀

madormi
24. srp 2010

dobré ranko holky, tak já si ráno udělala testík a stále slaboulinký, takže ted na to kašlu, počkám do čtvrtka nebo pátku to budu 27, 28 DC a udělám znova a uvidíme.

handm
24. srp 2010

he, tak to je ftipny, ,jsme tu vsechny...😀😀😀
já to taky nechápu, jak to, že holky rodily tak hezky...😝 ale je fakt, ze Hanana taky prenasela... ale to se mi nechce...☹

@kopa ono nemusi byt ani nervak, ale proste je to dlouhy a zbytecny...😝 staci, ze tam budes trvdnout ty a jeste on... 🙂
ono nez se dostanes na radu, tak se ti tlak bud zklidni, nebo naopak se vytocis, ze tam tak dlouho sedis.. tak si radsi enco nech napsar 🙂:_)🙂

handm
24. srp 2010

@madormi presne tak.. dej tomu cas, at muze carka pekne zesilit a budou to dalnice jako blazen!!!!🙂🙂🙂

zacala jsem lemtat ten malinik..

handm
24. srp 2010

@mari111 🙂 no, jenze tebe aspon snad prohrabnou a tim by Laurince mohli umest cesticku....

mari111
24. srp 2010

Madormi jo jo, jen tomu dej čas a uvidí se, ja věřím že to bude tak jak to má být 😉

mari111
24. srp 2010

@handm no to nevím jestli mne prohrábne, jestli bude mít ještě pořád ruku v gypsu tak to zas bude rýchla prohlídka 😒

handm
24. srp 2010

@mari111 NO JO, vlastne, vzdyt ty mas chromyho Dr.. to je taky na prd... a v nemocnici te neprohlizi?:! kdyz jdes na ty natacky?!
🙂

mari111
24. srp 2010

@handm v nemocnici né, na natáčku du ve čtvrtek

mari111
24. srp 2010

jo chromyho dr 😀

handm
24. srp 2010

@mari111 taky zajimavy, ze v nemocnici te neprohlidnou, ale jen u tvyho dr,...🙂

aja.83
24. srp 2010

Ahoj holky! Jak se tu máte? Cože ještě nerodíte??? 😉

handm
24. srp 2010

@aja.83 ahoj provokaterko 🙂🙂🙂 😉 😉 😉

aja.83
24. srp 2010

@handm Jaká provokace, prosím tě! 😀 Vždyť se těším na miminečka a vy takhle! 😀

aja.83
24. srp 2010

@madormi Držím pěsti, ať jsou ve čtvrtek dálnice! 😉

mari111
24. srp 2010

@handm no ja nevím proč mne v porodnici neprohlíži, asi to tady maj jinak zavedený 😖

mari111
24. srp 2010

@aja.83 no rádi by sme rodili ale mimineška nás neposlouchaj 😅

aja.83
24. srp 2010

Holky, že vás přijedu prohlídnout já???!!! 😀 To se bude rodit jako po másle! 😉 Jen byste mě zahlídly, radši byste se sami rozrodily! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru