Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. led 2011

@mirax krásné dětičky máš 😉 letí to 😅 😉

cajori17
3. led 2011

na dalsi utz jdeme 17.1. 🙂

sarlotta
3. led 2011

@cajori17 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

cajori17
3. led 2011

@sarlotta dekuju mam obrovskou radost a mam PN a uzivam si tehu doma 🙂vychazky mam paradni 😀

tercie
3. led 2011

@cajori17 krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý gratuluju!!!!! A máme fotku? Sem s ní okamžitě a střelhbitě, už dlouho jsme tu neviděly krásný malinkatý miminuško v bříšku!!!! 🙂

@sarlotta už aby to jaro bylo 😉 Šarlot je šikula šikovná, za chvíli jí budeš nahánět 😀 Malýmu taky chybí ta pozornost, furt tu někdo byl, to se mu líbilo, teď jsme tu sami tak nedojdu ani na záchod 😀

tercie
3. led 2011

@cajori17 krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý gratuluju!!!!! A máme fotku? Sem s ní okamžitě a střelhbitě, už dlouho jsme tu neviděly krásný malinkatý miminuško v bříšku!!!! 🙂

@sarlotta už aby to jaro bylo 😉 Šarlot je šikula šikovná, za chvíli jí budeš nahánět 😀 Malýmu taky chyní ta pozornost, furt tu někdo byl, to se mu líbilo, teď jsme tu sami tak nedojdu ani na záchod 😀

cajori17
3. led 2011

@tercie Fotecka neni,bylo to hrozne rozmazany,tak pry az priste,mam hrozne velkou radost 😵

cajori17
3. led 2011

srdicko krasne blikalo a ja jsem z toho uplne paf,uplne se vznasim

m_artasek
3. led 2011

Ahoj holky, přeji Vám do nového roku vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, splněných přání. Těhulkám ať se hezky těhulí, maminkám ať moc dětičky a tatínkové nezlobí a všem, kdo po touží po miminku brzy // a pak zdravé a krásné miminko. Až budeš madomi prosím Tě dělat tabulku, jsem dnes 3 DC. Nevím, kdy se začneme snažit my, zatím na to vůbec nemám pomyšlení a pořád mám nějaké problémy, tak jak mi teď skončí MS, tak zas poletím na gyndu. Doufám, že se taky jednou miminka dočkáme, ale vždycky už budu mít strach, po tom, co jsem loni 2x zažila. Snad ten letošní rok bude lepší.

lenik_25
3. led 2011

@lucadav Ahoj tetko, já osobně si myslím, že to dostanu, ale kéž by ne. Dám ti vědět. Spodek mě pobolívá, jako když to mám dostat, ale už týden. Tak nevim. Čas ukáže 🙂

@nicollka Určitě tam jdi a nech si dát tu složenku. Neriskuj. Dej pak vědět, jak jsi dopadla, jo?

@cajori17 No vidíš a to bylo strachu a testování 😀 Gratuluji. U nás dávají průkajdu až po 12tt.

@mirax Máš nádherné dětičky 🙂

wlladka
3. led 2011

Ahojky 🙂
Tak s Novým rokem samé krásné zprávy !! Já říkala, že se to prolomí 😀
Takže ofiko gratulka @cajori17 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@aja.83 super zpráva - gratuluji taktéž 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@nicollka moc moc držím palce ať je to zdravoučké těhu 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵
@lenik_25 taky mačkám palečky, určitě to tentokrát vyjde 😵 😵 😵 🤐 🤐 😵 😵 😵
Moc vám to všem přeju. 😉 😉
No prostě krááááásný - takových čáreček!! Vy jste se snad domluvily 😀
Strašně moc vám vše, držím palce.

@sarlotta už lozíte, ju? No, to jste ale šikulky 🙂
@mirax nezbedníci jsou krásňoučcí 🙂 To to letí 😲

No a my jsme si přes celé svátky zakázali spouštět PC a krásně jsme to vydrželi, jen klucí měli občas absťák 😀

wlladka
3. led 2011

Jinak vám všem, vašim dětičkám a celým rodinám
přeji moře zdraví, štěstí a lásky v novém roce.
😵

wlladka
3. led 2011

...a Šimonek u stromečku 🙂

aja.83
3. led 2011

@cajori17 Gratulujuuuuuuu 😵 ! Krásná zprávička! 😵 😵 😵

cajori17
3. led 2011

@wlladka teda Šimonek je hrozne veliky a moc mu to slusi 🙂
@aja.83 dekuju 😉

aja.83
3. led 2011

@sarlotta Děkuju! 😵 Dnes si jdu koupit další testík, zítra ráno otestuju a pak teda zkusím vyfotit...Ale moc mi to nejde, už ty minulý jsem vám sem chtěla hodit a mám to děsně rozmazaný a nic tam nejde vidět. Tak já se budu trochu víc snažit 😅

wlladka
3. led 2011

@aja.83 hlavně, že tam jsou, ne? 😉 🙂 Rozmazaný - nerozmazaný, to už je fuk 😀

tercie
3. led 2011

@wlladka ten už je veeelikej, dneska by to nikdo neřekl, že byl takovej drobínek 🙂 Je to krásnej kluk 🙂

@mirax že se taky ukážeš 🙂 Krásně ti rostou zbojníci...a rok pryč ani se nenaděješ viď... tak i vám přeju ať je ten novej krásnej a úspěšnej 🙂

aja.83
3. led 2011

Holčinky, jako na potvoru na mě něco leze a bolí mě v krku...Nemáte nějaký tip, co bych si na ten krk mohla koupit (co se může v těhu) nebo nějakou domácí babskou radu? Díky! 😅

wlladka
3. led 2011

@cajori17 děkuji za pochvalu Šimonka. Už přetáhl 5kg, tak už je celkem velký 😅 Dostal toho pejska od Fischer Price a jsou jako dvojčátka 😀 😀

handm
3. led 2011

@aja.83 propolki

wlladka
3. led 2011

@aja.83 vitamíny, čaj, hodně pít a ležet. 😉

tercie
3. led 2011

@aja.83 jen testuj jako o život, já to měla taky vždycky rozmazaný,a teď to je ta nejhezčí památka 🙂

Holky já mám z vás takovou radost 😵 😵 😵
Teď ještě s čím přijde ta Nicollka, doufám, že to je max hematom nebo prasklá žilka a že to bude mít v pohodě, když se taky tolika načekala... 😉

aja.83
3. led 2011

@wlladka Že jo 😀 ! Manža na mě koukal - co to tam furt fotím, prý jestli mi nestačí to vidět a hotovo? A já hned - to musím vyfotit pro holky koníkovky, ty by mi daly, kdybych jim neukázala testík 😀

cajori17
3. led 2011

@aja.83 ja si kupovala pastilky od dr.muller,je to prirodni a pry se to v tehu muze,staci se zeptat v lekarne

aja.83
3. led 2011

@handm Co to je??? 😅

tercie
3. led 2011

@aja.83 Já si stříkala do krku roztok s propolisem, je to stejný jako propolki skoro, to jsou cucací pastilky 😉

wlladka
3. led 2011

Podělím se s vámi o dobrý nákup. Ale vy tu máte jen samé prďolky, tak by možná nepohrdla jen @sarlotta
http://www.i-slevy.cz/
Objednala jsem toto auto Matesovi. v únoru má narozky, tak mám po starostech 😀

wlladka
3. led 2011

@handm Mareček už má zoubky?? 😲 To je teda šikula! Bere to hopem 😀
To já neznám. Klukům se klubali až kolem prvních narozenin. My jsme holt nějací pomalí 😀

aja.83
3. led 2011

@tercie Díky za vysvětlení 🙂 Něco nakoupím.
Zítra se za vámi zas přijdu podívat. Za chvíli už běžím z práce domů, vyvenčím pejsana a pak budu odpočívat. Mějte se zatím moc krásně! 😵

handm
3. led 2011

@wlladka Ahoj Wladi, jojo, náš Mareček je mazec 🙂 Zoubky rovnou dva, přetáčí se na bříško a teď zkouší pídalku.. zvedne zadek, postrčí kolínka pod sebe a tak nějak se pohoupne dopředu, že jakoby kousek uleze... za chvili mi bude běhat, už to vidim 😀 ale má být po kom... my jsme s bráchou byli stejně rychlí, v zubech i ostatním 😀😀😀

@aja.83 jsou to cucací bonbonky takový, můžou je těhu... a ještě lepší je na noc udělat zábal na krk, priesnitze 🙂

@cajori - super gratulka!!!! Jen tak dál!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru