Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
17. led 2011

@cajori17 Díky a tobě taky gratuluji k úspěšné kontrolce! 😉

aja.83
17. led 2011

@nicollka Díky! 😉 Utroše mám 2-0-2. Taky říkal, že projistotu, kvůli předchozímu potratu.

nicollka
17. led 2011

takže taky 4 kousky jen ja to mam jinak poskladane :D tak super

já půjdu na kontrolu cca 28.1. -.5.2. nekdy tak ... jenže mi dochází utroš takže tam budu muset zajet už dřív a třeba mi zrovna i mrkne do bříška 🙂

lenik_25
17. led 2011

@lucadav Juj, to je mi tě líto. To já jsem pak vždycky jak chodící loutka a nemůžu normálně fungovat. Kdybys potřebovala přes den pohlídat Anetku a odpočinout si, tak mi jí sem hoď. Teda pokud není nakažlivá 🙂

@nikissek28 Tak ať dobře vybereš, i když už není čas. A jména pěkná. My jsme se rozhodli, že až to vyjde (jestli to vyjde), tak si nenecháme říct pohlaví miminka a i jména, která připadají v úvahu, udržíme v tajnosti 🙂

@aja.83 Jéééé, to je ale krásná zpráva. Moc moc gratuluji k srdíčku, to je nádhera, co? Hezky si to užívej, těhulko.

@cajori17 No vidíš, taky kontrola dopadla bezvadně! Holky, mám z vás radost. A ty se už čajdo nenervuj jo? Teď vidíš, že je fakt všechno ok, tak nepřenášej stres na mímo a užívej si to.

nicollka
17. led 2011

tak a ja uz si aj kočárek vybrala, už mužu jit rodit :D pořád se udržuji v pozitivní náladě :D

aja.83
17. led 2011

@nicollka Pěkný kočárek! 😉 A chválím pozitivní náladu! 😉 Já po dnešní kontrole mám taky trochu lepší pocit a snažím se být pozitivní! 😉 Stresování se mimískovi v bříšku určitě nelíbí, že jo! 😉

maendy
17. led 2011

@aja.83 @nicollka @cajori17 Holky veliká gratulace,to je nádhera.... 🙂 🙂 🙂

Madormi stále v nemocnici,dnes UZV stále bije srdíčko,trošku povyrostli.. 🙂
Jen je trápí nějaký hematom,nemůžou určit co to je,zda druhý zamlklý plod,nebo hematom,nebo neco s pupečníkem.. tak uvidí v pátek....ale hlavně že se drží.... 🙂

Jinak ja už odpočítávám dny a čekám na první mrchu po laparce a ve středu mam kontr u sveho gyn,ještě odpočívám a šetřím se abysme se pak mohli zase pokusit o mimíska..... ted uz nám to musí všem vyjít no ne....... 😉

lenik_25
17. led 2011

@nicollka Dorjan Danny sport prestige? Nebo co to je za kočárek? To je hrozně fajn, že máš tak pozitivní přístup.

lenik_25
17. led 2011

@maendy Díky za info. Tak to jsem zvědavá, co to bude.

lucierob
17. led 2011

holky, gratuluju ke kontrolám. NO vidíte, že je všechno v pořádku a tak to zůstane až do konce 😉

farmarska
17. led 2011

ahoj bambulky, jak se máte? My si dnes udělali pauzu od vylepšování bydlení a udělali jsme si vejlet do Polska, okouknout co tam mají pěkného, jestli se nám tam nevyplatí koupit něco, co by se nám hodilo 😉 Nic tam neměli, jen jsme si koupila krásnou velkou huňatou kožešinu, pro mrně, na válení 😎 Robča to zbožňoval, když byl malej, si na ní hovět 🙂 No a cestou zpátky, jsme se stavili v hospůdce na obídku, měli býčí žlázy a ty já miluju 😅 🤐 a pak jsme přijeli domů přežraný a utahaný, že jsme doteď chrupali 😎

farmarska
17. led 2011

holky mám dotaz, do kdy, do kterého měsíce-týdne, se muže jíst to Magne B6, nevíte? Já tuším, že nějak před porodem se to už nesmí ne? 😕

farmarska
17. led 2011

ajuuuš !! co to čtu!! máte srdíčko!!! huráááá!!!! gratuluju!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beatris
17. led 2011

🙂 gratuluji k srdíčku 🙂 🙂 🙂

sarlotta
17. led 2011

@cajori17 no to je nááádherný prcošek🙂 😎
@nicollka no krásný kočárek... super barvička 😀

sarlotta
17. led 2011

@maendy díky za zprávičky🙂 moc ji pozdravuj, že na ni moc myslím 😉 Kde je ? v Hodoníně ?

sarlotta
17. led 2011

@farmarska klidně až do termínu, buď v klidu, já měla kapačku magnézka ještě hodinu před porodem 😉 ....hlavně aby se kontrakce nerozjeli dřív než v 38tt, kdy je mímo donošené... tak pěkně papej 😉

farmarska
17. led 2011

no konečně to tu zase fachčí 😅 mě ted asi půl hodky nefungoval kůň 😠
jdu dál dočítat 😉
šarlot díky 😉

farmarska
17. led 2011

čajdo tobě taky mocinky gratuluju k dobrým zprávám 😵 😵 😵 foteška je krááásná 😵 😵 😵 😵 😵
jen tak dál! 😵 😵 😵

farmarska
17. led 2011

já jdu do poradny zítra, tak jsem zvědavá, co se dozvím nového 🙂 prý mi vypíší už mateřskou 😎

nicollka
17. led 2011

holky je to V-cross je jeden co sem našla nejlevnější a líbí se mi

farmarska
17. led 2011

Nikolko hezkej kočárek 🙂
meandy tobě taky držím palce, už to vyjde, to je jasné 😉 a mad vzkaž, že na ní všechny moooc myslíme! 🙂 a držíme dál palce, aby se jí i miminku vedlo dobře 😵 😵
mirax, moc krásné heslo o přežití ted máš 😉 😀 😀

katyna6
17. led 2011

Pěkný večer,než půjdu do hajan,honem jsem přišla dočíst a koukám,samé dobré zprávičky 😵 😵 😵
cajdo,aji-super skvělý báječný!!!!MOc vám gratuluji ke kontrolám a mad držím palečky,aby už bylo všechno dobrý a mimišek byl v bříšku spokojenej a mamku nezlobil 😉
nikolko-kočárek moc pěknej 🙂

a jdu dočíst zbytek

katyna6
17. led 2011

@maendy -tak ještě hezky odpočívej,ať nabereš sílu do dalšího snažilkování! 😉 Po laparce to už určitě půjde samo 😵
a já jdu vypustit ven freťule a pak dám spchu a hají,tak dobrou holky 🙂

mari111
17. led 2011

avoj holky,
Ajuš_Čajdo supéééér, gratuluju k srdíčku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Farmísku hezkej den ste si udělali, taky si potřebujete trochu odpočinout.
Katinko ty zas honem z práce, honem freťule a honem spát, už aby si měla tu dovču co 🙂

mari111
17. led 2011

hlavně jsem vám chtěla říct že Lauruške se to už dneska povedlo a sama samučičká se otočíla na bříško 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
17. led 2011

@nicollka krááásnej kočárek 😉

tercie
17. led 2011

Ahoj kočky,to se taaak krásně čte, jak vám to těhulení všem jde 🙂
Ajuško a Cajori moc gratuluju ko kontrolám a k srdíčkům 🙂, Caj miminuško je moc krásný!!!
Nikol krásnej kočárek, já ho původně chtěla taky 😉
Farmi držím palce na poradnu zejtra, snad se Michálek už otočil hlavičkou, už by teda mohl, neposeda jeden 🙂
Miraxko dobrý heslo😀 Ale snad tě ten stav tíže po prvních 3 měsících přejde 🙂
Maendy neboj, to bude cobykamenemcobydup!!!! 🙂
Mari gratuluju, Lauruška je šikulka 🙂
Tak, dneska jsem to vzala hopem, snad jsem odepsala všem 😀 Jdu chrnět 🙂

farmarska
17. led 2011

mari gratuluju, malá je šikulinka!! 😵 celá maminka 😉 😎 🙂
tercí, dík, no uvidíme 😉
katuško teda ty se uhoníš 😝 😖

tercie
17. led 2011

@farmarska co ty tu v tuhle hodinu??? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru