Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
20. led 2011

@sarlotta já chci taky hodný dítě 😲 .on si sám nepohraje nic,furt mu musím stát u prdelky.nosit,ukazovat ,pást s ním 😲 furt chce něco dělat a ne jen ležet sám.hruuza .jako nestěžuju si ale já si to představovala klidnější a ne takového aktivistu 😀 ,mě zrujnuje až bude moct lozit natož tak chodit.ofrklinka naše

sarlotta
20. led 2011

@petroska nooo, máš se co nahlídat... je to chlap co bys po něm chtěla🙂))) na všechno musí mít asistentku 😀 😀 😀 malý chodil sám od 8mi měsíců a to bylo teprve peklíčko, nejlepší bylo ráno vyrazit někam na návštěvu a vráti se večer do uklizeného bytu 😀 😀

petroska
20. led 2011

@sarlotta no ted už to taky preferuju co nejvíc po návštěvách at se zabaví nebo at se pochová jinde u tetek 😀 .to bude veselý lééto teda.ted už chce furt stát na nožkách a ležení ho nebaví tak mám z něj už i svaly pomali 😀 .se uplně těším na druhé-holčičku až to bud hodné a milé 😀

mari111
20. led 2011

@sarlotta dík šarlot, jen aby neměla třeba prúvan nebo běco když tak hají aj venku 😒

sarlotta
20. led 2011

@mari111 můžeš jí zkusit rukou očka přivřít, ale nevím jestli to pomůže, kdyžtak deku aby tam nefoukalo🙂

sarlotta
20. led 2011

Holky doboru mizím relaxovat, všude ticho, malá spí, malý spí s manžou 😀 v pokojíčku... pes chrupe pod stolem 😉

sarlotta
20. led 2011

Holky dobrou mizím relaxovat, všude ticho, malá spí, malý spí s manžou 😀 v pokojíčku... pes chrupe pod stolem 😉

mari111
20. led 2011

@sarlotta no to ja pravě dělám, kámoška se mi smála že ji furt štouram v očích 😝

mari111
20. led 2011

@sarlotta dobrou pa

majjka24
21. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 34tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 24tt ........................KO .
cajori17......................9 tt, .
nicollka.......................7tt
Madormi.................. .. 8 tt
Aja............................. , 8tt
M.aa.b ...................... .54 DC
majjka24 ...................6 DC
Ivomal......................... 30 DC
Katyna ........................ 28 DC
Natalie77 ......................24 DC
Martasek ................ . 21 DC
nikissek28.................21DC
lenik_25................... ..17DC
maendy................ ......??

majjka24
21. led 2011

@lenik_25 Ahooojík 🙂 , tam mám se celkem fajn, zdravá sem,bacily se nám obloukem vyhýbají (což je dobře), včera jsem si nechala udělat nové vlásky, ve středu jsem byli na squashi, zítra jdeme na bembajs 😀 a mimi zatím neeee, dny jsem měla depku, že mrcha dorazila, tak jsem se rozhodla,(ale jen já) že do léta žádné počítání, nic, chcu začít chodit na volejbal, na výlety, dávám si přihlášku na školu....Snažím se co nejmíň myslet na mimi, jednou se to podaří - snad. A jak se máš ty??? 🙂

wlladka
21. led 2011

Dobré ráno všem 🙂
Musím vás jít pozdravit. Děláme na bytečku,tak nezvládám chodit. Ale už se to rýsuje. Já maluju pokoje a o víkendu manža s bráchou skočí na pokládku podlahy. Pak už budu uklízet a Šimonek tam bude moct být se mnou. Teď jezdí hlídat mamka. Odsaju mlíčko, připravím přesnídávku a mažu se chytit štětky 😀
Tak, teď jdu uvařit gulášek, ať to mám, než se přiřítí ta naše babička.

wlladka
21. led 2011

Tady můžete mrknout na Šimonkův pobyt v nemocce.

https://www.youtube.com/watch?v=kytefmdVAYo


Mám o 15 let staršího manžela, tak se nelekněte, co to tam je za dědu 😀 Je to Šimonkův taťka 😉 😅

natalie77
21. led 2011

@wlladka ahoj vladi, tohle mi nemůžeš dělat, bulím tady jako želva, a to se musím kvůli Marečkovi ovládat....
Holka, je vidět, že to muselo být strašně těžké, tak beznaděj, to, že nevíš, co se stane zítra....jestli ten malý uzlíček zabojuje......no hrozně mě to vzalo, a to jsem měla dříve narozené miminko, ale tohle se nedá srovnat, kdo nezažije, asi nemůže pochopit....ale z těch obrázků je cítit láska.....a Tobě to moc sluší a manža je fešák....na věku nezáleží....
ty fotky, kdy má malého na hrudi...a klokánkují.....no to mě úplně dostalo...malého miluje, to je vidět.....prostě starší chlapi si to podlě mě i více váží, uvědomují, nejsou to takový ty telátka, co ani neví, co chtějí....
Vladi, přeji hodně zdraví, bez toho není nic jiného důležité, líbni všechny svoje tři prince od tetky... drž se, jsi moc silná baba..a klobouk dolů před Tebou!!!!!

Ahoj holky, dneska mám dovolenou, tak jsem si udělala test a bílo, prázno...takže ani druhý pokus nic....tak zkusím třetí a pak to balím, po dvou letech braní hormonů, píchání injekcí...už nějak nemám sílu na další zklamání....
Mám Marečka a to je nejdůležitější!!!

Mějte se hezky a nedepkujte, na to dneska stačím sama 😉

wlladka
21. led 2011

@natalie77 moc moc moc děkuji.
Je fakt, že s manžou nemáme problém. Žijeme si dobře. Ty výlevy, co mají jiní u něj neznám.
Ty prosím nedepkuj. Máš Marečka, tak proč ne další? Ono to vyjde, až to budeš nejmíň čekat, uvidíš 😉 U mě to bylo taky tak. ten měsíc jsem říkala, že to ani vyjít nemohlo a ejhle! Držím moc palečky 😉

Jóóó. Ještě jsem vám chtěla říct, že Šimonek se umí otočit ze zádíček na bříško !!! 😵 😵 😵 😵 😵

ikopretinka
21. led 2011

Ahoj,
@wlladka moc tě obdivuju, to musel být šílený nápor na nervy. Taky jsem si u toho poplakala. Vedle nás to měla jedna podobné, narodil se jí chlpeček v 26 nebo 27tt a říkala, že je to děsné. Taky musel na operaci kýly ještě nějaké. Teď má 2 roky a je to šikula, není to vůbec poznat, že se narodil dřív. Fakt jsi statečná a Šimonek je šikulka a bojovník.
@majjka24 tuším, že za chvíli budeš těhulka, jen tak dál, správný přístup!
@natalie77 neboj ono to vyjde tak nějak samo! Kašli ted na to. Máš opravdu výhodu, že máš Marečka.

mirax
21. led 2011

@wlladka....krásné video, ty dvě poslední fotky..to je opravdu zázrak a strašně moc práce! Jste úžasní 🙂 🙂 🙂

mirax
21. led 2011

@natalie77 ....to mě moc mrzí, že na testíku nic není. Buď statečná, objemi Marečka a věř, že jednou to určitě vyjde. 🙂

madormi
21. led 2011

@wlladka tak jsem si pěkně pobrečela, fakt nádherně uděláné

aja.83
21. led 2011

Ahoj holky!
@wlladka Moc hezké a dojemné video, taky mi ukápla slza 😅 ! Jsi statečná ženská a Šimonek velký bojovníček! Moc vás obdivuju! 🙂

petroska
21. led 2011

ahoj holky.
@wlladka Ted si mě s manžou rozplakala jak sme schlédli tvoje videjko se šimonkem a připoměli si jaké to bylo s námi před 5 měsíci s Filípkem v nemocnici jak sme válčili aby byl brzy s námi.Jsou to bojovníčci ti naši miláčci 😵 .Nádherné.Taky máme udělaný něco podobnýho a dali sme to babičkám na vánoce at si taky zapalčou 🙂
Jinak my se ted vrátili od doktorky a mazec.Filípek má bronchitidu -sice v začátcích ale prý sme udělali dobře že sme dojeli že to mohlo bez antibiotik přes víkend dopadnout huř a podchytili sme to včas.A to sem chtěla jed až v pondělí že se mi to nelíbí ale když sem ho v noci viděla jak se chudáček trápí,nespíme a nemuže dýchat tak sme jeli hned ráno.Vyfasoval antibiotika,2 sirupy a dávala mu dvakrát inhalovat at se mu to v pruduškách uvolní-no obrečel to jak měl zakrytý nosík a pusinku v tom přístroji 😔 .Máme ho pozorovat a kdyby byli vystouplé žebírka hned vyrazit směr pohotovost.zase máme zvýšené teploty a uspaný nosík že sme nakonec koupili tu odsávačku na vysavač a budeme vysávat.Tak mám náladu pod psa a furt ho kontroluju .jen leží,chrchlá a není to veselé ,nedobré moje miminko ale uplně jiný človíček.od včera snedl jen v 18 hodin kašičku a dnes krom 20ml mlíčka nic-odmítá ale prý má dobré zásoby jak má krásné kg tak ho nemáme nutit.At už je léto nebo mě z těch baculi už hrabká 😔

sarlotta
21. led 2011

@wlladka krásné video, Šimonka fotečku mám schovanou jak se narodil, cos mi poslala.. tak teď už Vás čekají jen samé úspěchy a radosti bez nervíků.... gratulka k otočení 😎

aja.83
21. led 2011

@petroska Juj, chuďátko Filípek, tak ať se brzy uzdraví a ať je mu co nejdříve aspoň trošku lépe! 😔

sarlotta
21. led 2011

@petroska jejda to je mi líto, mě se ty teploty nezdály 😔 neboj antibiotika zaberou do 2dnů a už bude jen líp.
odsávej nosík a chovej ho bobečka, posílám pohlazení 😉 polohuj ho hodně na bříško, když bude vzhůru a pak odsávej-pod dohledem a na spinkání na bok. Tekutiny nabízej pořád, jídlo klidně vynech, dej mu tu kaši klidně i na oběd, když mu chutná.

sarlotta
21. led 2011

@natalie77 ach jooo, tak nif.... ale to musí vyjít...netrap se holka... už aby přišlo jaro a trocha sluníčka.. hned bude líp...budeš těhulka, já tomu věřím, snaž se užívat si Marečka, letí to rostou tak rychle potfůrky

lucadav
21. led 2011

@wlladka Je vidět že je to bojovniček......je to moc pěknéé. At se mu daří.
lenik25 to máš pravdu,,je strašně hodna ,tak tam mužeš jít i osobně....
Ja se chystám pro tu cácorku do školky,,takhle mi už dlouho nebylo smutno,,říkám si,jak si odpočinu a pak po ní teskním.....jsem zvědavá co mi tam poví)))))))))

petroska
21. led 2011

@sarlotta no hned jak ho slyšela v čekárně tak nám dala přednost a šli hned dovnitř.Taky mě to bylo divný,furt teploty a nespal vubec v noci.jen nevím jak ho dostat u spinkání na bok.chce jen na zádech-hned se překulí ikdyž ho podepřu peřinkou.a to mám i polohovací válečky a stejně je hned na zádech.no snad antibiotika zaberou a nezhorší se nic.mě strašila sestřička že u takových dětí je to rychlé,když nemužou dýchat tak su ted vybobkovaná co bude.za týden kontrola tak snad nás neuvidí první někde jinde ☹

lenik_25
21. led 2011

@majjka24 Ahojky, koukám, že jsi samý program. To je moc dobře. Můj hlavní program je můj syn. Ale tak plánuju v pondělí kafčo se známou, v úterý s nej kamarádkou a příští víkend s ní i pojedu vybírat plesové šaty. Prcek zlobí, ale zaplaťbůh, že ho mám. Snažílkování u nás je ok, měřím BT a OVU mám teď čerstvě za sebou (včera). Tak teď těch pár dní ukáže. A když ne, tak jsem se taky pokusila zaměřit na jeden cíl, který mi určitě myšlenky odpoutá. Zkusím zabojovat o jednu dobrou pracovní pozici (zatím je to tajné, prosím lucadav, aby to nepsala zatím veřejně, páč ta to ví). Nevěřím tomu, že to vyjde, ale zkusit se má všechno a aspoň nebudu chvíli přemýšlet nad miminkem. Svou stávající práci v cestovce mám ráda, ale za 11 tisíc hrubého se mi fakt nechce moc jít dělat.

@lucadav Luci, to je jen pro poprvé, jak ti chybí a jak tu školku prožíváš. Za chvíli si školku budeš plánovat na dny, kdy si sama potřebuješ něco zařídit a obě budete spokojené.

mari111
21. led 2011

ajoj holky, Wladi krásne video, je vidět jak je malej šikulínek a ty si moc silná a statečná žena 😉

mari111
21. led 2011

@natalie77 moja nedepkuj, jiným to zakazuješ a sama se trápiš, vím že je to těžke ale věřím že to jednou vijde 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru