Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
21. dub 2011

@michele30 děkuji moc, nám to taky vždy šlo první měsíc tak neboj to půjde, jen to chce fakt probrat i s hematologem pro jistotu

michele30
21. dub 2011

@madormi určitě máš pravdu, bude lepší znát názor i jiného doktora.

mari111
22. dub 2011

Dobré ránko holky, dneska Lauruška vstávala nějak brzo,no 😖 tak už jsme vzhúru, no to bude dlouhej den 😅

mari111
22. dub 2011

no a teď vytuhla frajerka ja já čučím do počítače, no hlavně že ona bude vyspinkaná 😅 maminka nemusí 😀

aja.83
22. dub 2011

Dobré ráno holky, tak vás zdravím! 😉 Teď jak je venku krásně, skoro nezapínám počítač. Ale musím k vám aspoň sem tam nahlídnout, aby mi nic neuniklo 🙂 ! A koukám, krásný zprávičky! 😉
@madormi @nicollka Velká gratulka k výborným kontrolám a k holčičkám! 😵 Jsem ráda, že je vše v pořdádku. 😉
Jinak já stále necítím pohyby, bude to asi tím, že mám placentu na přední stěně 😒 , tak to asi ucítím míň, nebo až později. Snad je tedy stále vše v pořádku, ach jo, jak já už bych chtěla něco trochu cítit, abych byla klidnější ☹

mari111
22. dub 2011

@aja.83 ahojík, taky budeš cítit, neboj. A asi máš klidné děťátko, tak to je jen dobře,,né 😉

mirax
22. dub 2011

ahoj holky,

@aja.83 - ajuš já mám také vždycky placentu na přední stěně-Tobíka jsem cítila taky po 20tt, bětu - ta byla hrozěn živá už v 16tt, tohle mimi najistotu tak v 18tt. Brzy se dočkáš! neboj 🙂

@madormi - gratuluji k berušce!!! 🙂 🙂 🙂 Já jdu na utz za 14 dní- jsem takymoc zvědavá, hlavně na to pohlavíííí 😀 Už jsem byla tak netrpělivá, že jsem vyzkoušela i ten gender maker test - obrázky přikládám - tak uvidíme🙂, podle mě je ot ale prostě podvod🙂)), ale bylo to napínavé sledovat🙂

@nicollka - gratuluji k utz a zdravé holčičce!

mirax
22. dub 2011

obrázky testu
- nejdřív byl ten test takový pro obě pohlaví, pak spíše zmodral. 😉

madormi
22. dub 2011

@aja.83 neboj prý není nic neobvyklého, když s prvním mimísem jsou cítit pohyby až ve 22. týdnu, píšou to všude na netu a ta placenta určo dělá svý, že je před mimísem, takt o tlumí

madormi
22. dub 2011

jinak holky děkuji moc za gratulky jsem fakt nadšená, akorát mi mrzí, že v euforii jssem zapoměla na fotečku malinké 🙂 majjko prosím, do tabulku další KO 16.5. jo a klído můžeš napsat, do tabulky že čekáme holčičku 🙂

michele30
22. dub 2011

@mirax tenhle test mě taky moc zajímal, jestli to funguje, to jsem zvědavá, jestli se u vás potvrdí, ty zatím nevíš,co
čekáte?
Dneska je krásný den, poslední pracovní 😀 co máte v plánu na prodloužený víkend?

cajori17
22. dub 2011

ahojky 🙂 vidim tu same dobre zpravicky 🙂
@madormi ,kocko 🙂gratuluji ke zdrave holcicce 🙂))))) a nicol taky gratulji 🙂

jinak my jsme vcera dopadli na 1,taky vse v poradku,ale mimisek byl znovu otoceni peteri k nam,tak bylo vse hur videt 😒 musela jsem si jit do cekarny zacvicic,tak se cvrcek pretocil alespon na bok 🙂)pan doktor vse zkontroloval a zda se byt v poradku,ale fotecky by nevysly nic moc diky te poloze,takze foto nemam 🙂 ale neva,jsem stastna,ze je vse o.k.. a znovu potvrzen klucina 🙂)))))))j 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jinak mi Majko prosim napis do tabilky kontrolu 12.5. a ze cekame chlapecka,dekuju 🙂
jo a jeste jdu 10.5. na test na cukrovku,snad to preziju a vse bude o.k.

po kontrole jsme jeli do Brnaa obhlizet postylku a dalsi veci na mimico,tak mam vybrano,ale zatim jsme nekupovali,zacnu az pozdeji 🙂

dneska je u nas nadherne,takze nic nevarim,cekam na pritele a razime ven 🙂mejte se fajn 🙂

jo a ajinko,nic si z toho nedelej,pohyby ucitis urcite uz brzy .............jak pisou holky,je to normalni,kdyz mas placentu ve predu ............

zatim pa

mari111
22. dub 2011

@michele30 ahoj, až teď jsem pořádně dočetla, tak tě tady u nás vítam, je mi moc líto co tě potkalo ale jak píšeš, je tu víc maminek a těhulek než čekatelek na // a to značí jen jedno a to to, že se každá jednou dočká, tudíš aj ty 😉 jen to chce trpělivost, šetřit se a vitamínkovat a čajíkovat 🙂 moc ti držím palečky aby se to aj vám už brzo povedlo.
Jo je krásně, a co plánuješ ty na prodlouženej víkend? Já s Lauruškou v pondělí máme v plánu dostat na zadek 😀 😀 😀 a pak na vylet

mari111
22. dub 2011

@cajori17 tak gratulka ke kontrole, uži si to venku, je fakt nádherně

cajori17
22. dub 2011

@mari111 dekuju 🙂))) tesim se na krasne velikonoce stravene s pritelem nekde venku v takovem krasnem pocasi a 7.5. na nasi svatbu,uz se nam to blizi 🙂

mari111
22. dub 2011

@cajori17 no to jo, za chvílku budeš Paníííííí 😅

cajori17
22. dub 2011

@mari111 jo,jo 🙂 a co Laurinka,uz je ji lip?

mari111
22. dub 2011

@cajori17 dneska jí končí dietka, tak doufam že to bude dobré, no prostě musí to být dobré ☹

cajori17
22. dub 2011

@mari111 urcite to bude uz dobry 😉

michele30
22. dub 2011

@mari111 děkuju a ty jsi pila i nějaké čaje? a doufám, že Laurinka už bude v pořádku, je moc krásná 🙂

@cajori17 tak to už se určitě těšíš na svatbu, viď?nás to čeká v červnu, ale nic velkého, jen na chatě na zahradě, rodiče, brácha,svědci.
Já jsem dorazila z práce,uff, jsem ráda, že je týden zase za námi, zítra si jedu pro synovce, to je takový můj miláček, tak asi nějaký výlet, v neděli na kolo.

michele30
22. dub 2011

@cajori17 a zapomněla jsem pogratulovat ke kontrole, je mi jasný, jak si po každé kontrole oddychneš, ale to bude dobrý,už máš přes půlku za sebou 😎

mari111
22. dub 2011

@michele30 no kontryhelovej čajík, víc nás to tu pilo 😉

madormi
22. dub 2011

@michele30 jj kontryhel jsem taky pila 🙂 ale u tebe bych to fakt řešila s hematologem, pže otěhu problém nemáš, a já si fakt na toho homozygota píchám injekce od 4 tt, tak to fakt chce jak názor gynekologa( min jednoho) tak hematologa( min jednoho) odkud jsi? v praze je prý výborné trombofilické centrum. a jukni na porodnice.cz,, mudr koutský tak hodně řeší tyto mutace

mirax
22. dub 2011

@michele30
zatím to nevíme, mimčo mělo mezi nožkama pupečník.

Ale dnes jsem si ještě zkusila domácí experiment 😀 😀 😀 😀 Na netu jsem našla domácí recept na určení pohlaví. Je to vlastně přírodní indikátor - barva se změní podle pH moči, myslím si totiž, že většina těch těstů na určení pohlaví je založena na pH moči - u chlapců prý více kyselá u holčiček zásaditá.

Nechcete mě někdo podpořit? 😀 😀 Taková malá statistika by byla fajn🙂

Recept:
nakrájet najemno hrnek červeného zelí, povařit 10 min.
zelí scedit - vyhodit, pokud nechcete sníst🙂, modrou tektinu zachovat
vyčůrat se do kelímku - nejlépe ranní moč, ale stčí i koncentrovaná denní
do průhledné nádoby nalít šťávu ze zelí a pak přidat stejné množství moči 😅 😀 😀 😀

Výsledek: u chlapečka - modrá voda zčervená, zesvětlá to
u holčičky - barva zůstane stejná, pořád modrofialová

Někdo píše 50% úspěšnosti, což je na nic🙂 ...někdo i 90% 😉

No...a mně to vyšlo na chlapečka - fialová se změnila na červenou

Tak až mi 4.5. oznámí, že čekáme holčičku, tak se těm svým pokusům dost zasměju 😀 😀

michele30
22. dub 2011

@madormi díky moc za info, určitě si o tom zjistím víc, jsem z Tachova, takže západ, na genetice jsem byla v Plzni, od nich mi přišly výsledky, že až otěhotním, mám se k nim objednat a říkala tam doktorka, že dva potraty jsou ještě normální a nějak se to neřeší ☹
a koukám, že vás je tady víc těhulek kolem 20. týdne, zřejmě plodná zima 😀a mirax dokonce třetí, to bude asi hukot 😵

cajori17
22. dub 2011

ahojky 🙂zrovna pecu biskupsky chlebicek ,snad se mi podari a jestli jo,tak zitra upecu dalsi 🙂)))
@michele30 tak vy se bude brat v cervnu ?gratuluji 🙂

mari111
22. dub 2011

@mirax ty jo baba jaga z tebe 😀 no jsem zvědavá co to teda bude 🙂

mari111
22. dub 2011

du asi hají, jsem od 4 vzhúru, tak pa a dobrou

wlladka
22. dub 2011

Ahojky, jdu vás omrknout a joukám, jak se to tu hemží děvčátky 😕 😵 😵 😵
@nicollka , @madormi moc gratuluji ke zdravým slečnám 😵 😵 😵 a obě Sofinky? Super 😅

@cajori17 klučík je tedy jasný - také moc gratuluji 😵 😵
@michele30 tebe vítám a přeju moc štěstí do snažení. Určitě to do třetice vyjde, jen směle do toho.

wlladka
22. dub 2011

@mirax to jsou krásný pokusy. Do toho bych šla s tebou, ale otěhotnět už se fakt nechystám 😀 😀 😀 Každopádně přeji moc štěstí a jsem zvědavá, jestli to ten klučina fakt bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru