Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
23. dub 2011

Ahojky, přeji krásnou sobotu. U nás je nádherně, přestěhovali jsme se na chalupu a dnes razíme kouknout na motorky 😉

aja.83
23. dub 2011

Ahoj holky, taky vám přeji hezký víkend a pěkné Velikonoce. Užívejte sluníčka! 😵

nicollka
24. dub 2011

Ahoj holky já budu až od úterý zase, teď je pořád něco, zatím chlapi spí, tak jen vám dám fotečku 🙂 a pak to vše nějak zkusim dohnat co ste tu nakecali

velky UTZ 20.4. /21tt/ - Zdravá, krásná princezna 🙂
Hlavička 5cm, hlavička až zadeček 13,6cm

mari111
24. dub 2011

ahoj holky, krásnou Velikonoční neděli přejeme. Těšíte se už na zítra 😀 jak vám vyprášej zadečky 😅

murynka
24. dub 2011

přejeme Krásné Velikonoce

cajori17
24. dub 2011

Krásne Velikonoce všem 🙂

tercie
24. dub 2011

I my se přidáváme a přejeme Veselé Velikonoce 🙂

tercie
24. dub 2011

Holky, a víte, že Adámek od Květinky bude mít sestřičku nebo bratříčka? 🙂 Už je ve 13tt !!! 😵 😵 😵
tedy ne Adámek, ale samozřejmě jeho maminka 😀
@kvetinka7 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

majjka24
24. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................38tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................7DC
nikissek28............................36DC
maendy................ ................11 DC
Martasek ................ . ...........8 DC

kvetinka7
24. dub 2011

Taky vsem prejeme krasne a vesele Velikonoce. At vas chlapi poradne "potrapi" 😉

@tercie ty praskacko 😉 🙂 ne ne,uz to neni tajny
@nicollka moc moc gratulujeme ke zdrave a krasne holcicce 🙂 Tak dlouhe cekani na tehotenstvi a trapeni se nakonec vyvrbilo v tak krasne stesti 😵

mari111
25. dub 2011

Ahojda holky.
@kvetinka7 jééé tak to moc gratuluju 😵

mirax
25. dub 2011

@kvetinka7 - to je ale novinka 😀 😀 😉 Moc moc gratuluju - taky budete mít mrňata hezky k sobě, to je dobře 😉

farmarska
25. dub 2011

ahoj holky 🙂
jen jsem přišla pozdravit 😉 dny ted frčí jako blázen a já vždycky stihnu tak maximálně dočíst a pak už padím do pelechu, abych ráno nebyla místo milé maminy, nevrlá můra 😀
všem těhulkám gratuluju ke krásným kontrolám a ultrazvukům, holky strašně vám to utíká!! za chvilku budete mít mimi taky u sebe 😵 😵
co kopretinka, ještě nif???
terculíku malej je už tááák velkej, fakt nechápu, když koukám na tu fotku 😨 😨 😨
miraxíku, jak je megamamino? 😉
mari, co lauruška, už jste fit? 😕
tééda květinko veeeeelkou gratulaci!!!! 😵 😵 😵

farmarska
25. dub 2011

holky jinak vám řeknu, že ten můj kulíšek je prostě užasnej!!! 😵 😵 😵 furt se muchlínkujeme, jsem z něj děsně vyprdíkovaná, vůbec se od něj nemůžu hnout, šíleně ho zbožnuju, je to moje prdelka 😵 😵 jako tentokráde si to mateřství užívám nějak uplně jinak-víc..nevím jestli je to věkem, nebo tím čím jsem si prošla..., ale mít mimineško je záhul, ale náááádhernej 😵 😵 😵 😵 Jak jsem si kdysi s Robčou říkala, že už žádný další dítko neci 😅 tak ted si klidně už umím představit, že bych si pořídila hned zase dalšího ještě jednoho bobíška 😀 třeba tu holčičku 😉 .....a nebo aby mi tenhle bobek nikdy z toho roztomilounkého miminka, nikdy nevyrostl 😅 ale to asi nevyjde, páč už ted vidím, jak se mi z mimi tvoří pidičlovíček 😅 😅 😎

majjka24
26. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................38tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................9DC
nikissek28............................38DC
maendy................ ................13 DC
Martasek ................ . ...........10 DC

aronek
26. dub 2011

Ahoj, přeji krásné ráno 😉 Dočítám a za chvilku letím do práce 😠
@majjka24 mohla by jsi do tabulky dopsat, že se malý narodil 16.3.2010. Dík 😉

madormi
26. dub 2011

@majjka24 prosím prosím ko mám 16.5

sarlotta
26. dub 2011

Ahojík holky, hezké úterýčko, tak jak Po Velikonocích ? Já teda unavenááááá 😀 😀 😀 Pořád jsme byli někde venku, na návštěvách a a na koště vína 😎
Dneska už se počásko zhoršilo, pršíííííí..ale neva... zas trochu změna, klídek doma 😎

@farmarska jj taky malou milujuuuuuuu a užívám si... akorát je to hoňka , hlavně kolem domácnosti 😝 .... s malým sem mohla být víc, ale zas mi to lezlo na mozek..sama doma s miminem 😀 😀 ... teď se klidně válím s malou na koberci a stavím komíny a můžu to dělat celý den 😉 😀

@kvetinka7 vauuuu super maminooooo.. to je krásné... ale máš odvahu 😀 😀 😀 no na co čekat žeeeee 😉

sarlotta
26. dub 2011

@nicollka krásná fotečka🙂

mari111
26. dub 2011

@farmarska ahojík, jen si užívej, je to krásne s mimináčkem, Lauruška už dobrý. No fakt to už nikdy nechci zažít, bylo to kruté. Ale hlavně že už je jí dobře a už zas múžeme blbnout.
@sarlotta U nás taky počasí fuj, od včera prší, no už aby bylo zas hezky a my mohli na procházky

kvetinka7
26. dub 2011

@sarlotta no jak to rikas...na co cekat?at to mame co nejdriv za sebou..uklidi se, vymaluje, koupi nova dosud neznicena sedacka do obyvaku a bude klid 😀

nicollka
26. dub 2011

kvetinka gratuluji :D

Holky děkuji všem,
A tady se mi vybouluje princezna, ale bolí to teda..

ikopretinka
26. dub 2011

Ahoj . Jsem doma z porodky. Monitor dnes chvilka, zato prohlídka pěkný hnus. Jsem myslela, že uteču, ta si mě teda vychutnala, nechápu co tam dělala. Prý jsem otevřená na 2 a je cítit jakési plodové obaly. No a ke všemu už tento pátek znova kontrola, mě z toho asi klepne.

mari111
26. dub 2011

@ikopretinka vydrž holka, za chvíli to budeš mít za sebou 😉 no je fakt že někdy dokážou být nepříjemný na kontrolách 😖

michele30
26. dub 2011

Ahoj holky, doufám, že jste si všichni užili velikonoce, mně se dneska v práci ptali, jestlijsem nebyla náhodou u moře. jak jsem opálená 😎 bylo to fajn, v neděli jsem si mákla na kole a měli jsme tu synovce, to bylo moc fajn.Ale ten návrat do práce byl krutej 😒 jak mě se nechtělo, já už bych taky chtěla na mateřskou 😝

ikopretinka
26. dub 2011

@michele30 a já bych zase šla do práce. Mě se nechce být doma. Z toho bych zcvokla. Já svou práci potřebuju. Mám v plánu po MD tj. začátkem října nastoupit aspoň na pár dní.
@mari111 už nějak nemám sílu vydržet. Jako tohle je mé poslední těhu a nikdo mě nepřekecá. Už jsem to říkala po tom potratu, ale chtěla jsem to ještě zkusit . Připadala jsem si neschopná a taky nevím, co až by to nešlo, nemít na stáří vůbec děti, nevím no. To bych si asi vyčítala, ale dvě určitě neeeeeee.

madormi
26. dub 2011

@michele30 neboj dočkáš se, u tebe bych fakt viděla problém jako je u mě -tzn mutace mthfr homozygot

madormi
26. dub 2011

@michele30 je tu i téma na trombofilní mutace, je tam spousty holek co s tím má zkušenosti a odhadem tak 90 procent z nich co má leidena, nebo mthfr homozygota si po x potratech začlo píchat a už mají miminka 😉

mari111
26. dub 2011

@ikopretinka mne taky neba být doma, ale s Lauruškou si užívam každou chvíli a je to fain. Tak uvidíš až bude mimísek, řeba se tak zabavíš, že se ti už do práce chtít nebude 😉

sarlotta
26. dub 2011

@ikopretinka neboooj, už to bude brzo, ty prohlídky pomůžou, zkrátí to porod a bolesti při něm 😉 a druhé dítko... mnooo až se malá Jasmin začne ptát za 3roky po sourozenci tak to třeba přehodnotíš, však Tě do toho nikdo nežene hned 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru