Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
5. srp 2009

ahojky nové dušičky, je mi to strašně líto ☹ ale nebojte, bude zase dobře, potřebujete teď strašně moc síly, všechny jsme si tím prošly. 😉 takže tfuj, tfuj, tfuj, aťž jste brzo v pořádku...

kopa
autor
6. srp 2009

Dobré ránko 🙂 🙂
Venusko at ti dneska dopadne poradna dobře 🙂

Tercíku ty taky klusej pro tu PN a pak nám napiš 🙂

Flair vítej mezi námi,jsem ráda,že ti naše diskuze pomohla 😵

Farmíku kde jsi byla ty včera večer???jsem tě tu čekala a ty nic... 😢

kopa
autor
6. srp 2009

Já dopolko zase nakouknu,ale ted tu stejně nikdo není a já se připravuji do práce 😒

tercie
6. srp 2009

Dobrý ránko holky, tak valím k tomu dr, pak se ozvu. Zatím 😉 A myslete na mě...

paajaa
6. srp 2009

Krásné ráno,
tam po ráno, zase trošku depka, protože mi graf posunul ovulku a byla asi až v pondělí (a plodný sex byl v pátek večer), takže tenhle měsíc z toho rozhodně nic nebude ☹ Jé mě je smutno- sakra práce.

farmi a Kopi: doufám, že alespoň vy budete hlásit // 😉

tercie: držím palečky z Dr., PN ti jistě napíše

aja.83
6. srp 2009

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. Minulý týden jsem prodělala revizi dělohy po zmlklém potratu (10tt). Bylo to první těhotenství, na mimčo jsme se moc těšili, ale co se dá dělat. Četla jsem Vaši diskuzi, moc mě pomáhá, když vím, kolik je holek, co se jim to stalo a teď už mají mimi, nebo ho čekají...Taky chci myslet pozitivně. Příští týden jedeme s manželem na dovču, tak snad se trochu zrelaxujeme a pak se pomalu začneme snažit znovu, snad to brzy vyjde a vše už bude v pohodě. 😉

farmarska
6. srp 2009

ahoj těhulinky, pářičky a čekatelky 😀

zse tru jeden večer chybím a tady tolik prokecanejch stran 😠 😀

a nováčci! 😀
broučkové, nebojte opravdu bude zase líp, ač to ted možná nevypadá 😅 Život je pěkná sviňule a to proč zrovna já, si kladla za otázku každá z nás a možná i dodnes klade. 😖 ...Je to prostě protože proto. 😢 Nemá cenu se tím zabejvat, stejně na nic nepřijdete 🤐 musíte to přejít, jako velkou nespravedlivost, 😒 ale prostě jít dál. Pokud opravdu chcete mimi, nic jinýho vám stejně nezbejvá 😅 A uvidíte, ońo to nakonec dobře dopadne 🙂 koukněte na naší tabuličku! 😉 k jedné po druhé se pomalu zase začíná vracet štěstí 😵 😵

Ají, neboj určitě to brzy vyjde!! 🙂 Snaž se to pustit z hlavy a užít si dovolenou! 🙂 Já tehdy u prvního potratu prořvala tejden v kuse, každej večer a skoro noc.. no a vidíš, teď mám už uplně jiný věci v hlavě 😝 každou noc kuju pikle jak ulovit manžela a kdy byla ta nevyzpytatelná ovule 😀
Nezapoměla jsem, ale to nejhorší už přebolelo a já prostě musím jet dál a myslím, že mi to jde 😀 😀

holky všechny co máte dnes poradny a kontroly, přeju ať vše dobře dopadne!! 🙂
Aron myslím dnes hlavně na tebe 😉
Tercí už jsi byla u mudra?

aronek
6. srp 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Vítám Flair, já byla taky na revizi v dubnu, ale zvládli jí tedy napoprvé ☹ . Já taky dost dlouho šmírovala než jsem se přidala, ale vykecat se tady dost pomáhá 😉
Ahoj farmi, k doktorovi razím na jednu hodinu, mám z toho žaludeční neurózu ☹ . Odpoledne dorazí skorotchýně, tak bych měla uklízet, ale nějak to nejde. Pořád myslím jen na tu kontrolu 😖

markee
6. srp 2009

Dobré ráno,
aja,to je mi líto co se stalo.Ale jestli nás pročítáš,tak víš,že to přebolí a určo se brzo zadaří znovu.
Holky,tak jsem si zavolala do nemocnice a prý ošetřovák vystaví tam. Potřebuju,aby byl Míša jednu směnu doma-pracuje 24hodin a pak má 48hodin volno.Takže stačí jen od pondělí např.do pátku a v sobotu má dovču,takže pohoda.

farmarska
6. srp 2009

bachařko na uklid se vyprdni 😝 tchýně netchýně, jsi těhotná, můžeš svést bordel na véélkou těhu nevolnost, která tě od rána přepadla 😀 😀
já musím jít obstarat zvěř 😝 tý se na nic nevymluvím 😅 😀 😀

mabe
6. srp 2009

Dobre ranko devcata,

aronku, drzim palecky 😉

mirax
6. srp 2009

Ahoj berušky, hezké ráno 🙂

Koukám, že k nám přibyly nové spolubojovnice...
Vítejte....spolu to tady všechny zvládnem a dotáhnem to až ke zdravým mimčům v náručí 😉

Dnes bych tak spala, Tobík se u taťky v noci dost budí..dnes ve 4 ráno asi půl hod. telefonoval 😀 ..jo, jo,..hm hm hm..aha...a do toho takový šílený brblání..normálně je to prča, ale v noci...
😠

paajaa
6. srp 2009

Ahoj kočky, tak já jsem zase nějak na dně. Teď mi psala nějaká holčina IP, že by jsme si měli dát pauzu po potratu a nechat tělo nabrat síly. Asi nečetla, že už máme skoro půlroční pauzu za sebou.
Asi bych potřebovala něco na nervy. Teď tu bulím jak želva 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

markee
6. srp 2009

Paajaa,to byla nějaká koza či co,ne?! 😠 😠 😠
Kašli na ní,jen se snažte a jak jsme tu kolikrát řekli,každý má tělo připravené jinak,takže když někdo začne hned nebo za rok to je přece jeho rozhodnutí. Paji, kašli na ní,jste zdraví,pauza byla,tak co 😉

aronek
6. srp 2009

paaja a co je jí do toho 😠 , mně doktor řekl snažit se hned. Když nebude tělo připravené, tak se mimčo stejně nechytne 😎 . Tak na ní prď a nebreč 😵

kopa
autor
6. srp 2009

Paajičku 😔 Nebud smutná kočenko 😢 Na tu holku se vyprdni,vymaž to a nečti to 🙄
Určitě se vám zadaří,o tom nepochybuji 🙂 Mímísek si k vám cestu najde 😵

aronek
6. srp 2009

už nebulíš????

paajaa
6. srp 2009

Holky díky za podporu. Na mě to prostě nějak padlo a nejde to zaslavit. Věřím, že zas bude lépe, ale teď je to prostě na prd. Omlouvám se za mé nálady tipu- chvilku nahoře a chvilku dole. 😢

aronek
6. srp 2009

Já tě rozesměju. Rozhodla jsem se pro zdravou stravu. Hezky jsem si nakrájela talíř zeleniny, nesu si jí ke stolu, podjela mi noha a rozmázla jsem se přes celou kuchyň. Mimo jiné, teď jí už opravdu budu muset uklidit a zjistila jsem, že do podprsenky se mi vejde skoro celé nakrájené rajče a okurka z vlasů moc nejde 😎 Prdím na zdravou stravu a chroupu sušenky 😀

paajaa
6. srp 2009

Aronek: 😀 😀 😀 😀 díky moc

markee
6. srp 2009

Paajii,jen se vyplač,ono se uleví,když se to spustilo,ale určo neplač kvůli té koze pitomé.

Aronek,to je super story,se tu směju jak pakouš,i když je to cizímu neštěstí. Promiň. 😀 😀 😀

aronek
6. srp 2009

Mně smích přejde v tý kuchyni 😎 😀 a musím znova do vany ta okurka potvora drží 😝

kopa
autor
6. srp 2009

ARONKU 😀 😀 😀 😀
asi zase budu muset otírat monitor,jak ho mám poprskanej 😀 😅 Aronku mě se teda do podprdy už nic nevejde,už takhle tam mám plno a sotva dýchám 😀 😀 😀 😀

samsa
6. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Vítám nové spolubojovnice. Holky, i když to teď třeba tak nevypadá, tak bude líp a všechny budeme mít brzo mimča.
Paaji, neplač, určitě brzo otěhotníš, šlo vám to rychle, mimísek bude. A z nějaké kozeny si nic nedělej. Posílám IP. 😉

kopa
autor
6. srp 2009

Aronku hlavně,že se ti nic nestalo z toho pádu 😅

paajaa
6. srp 2009

Samsa: díky za útěchu

aronek
6. srp 2009

Mně nic, ale to okolí je jak po boji. ☹ Jdu do té vany, jestli to na mně zaschne, tak se bude pan doktor divit co všechno se dá na ženský najít 😀

amynka
6. srp 2009

Paaja: je mi moc líto že máš takovou depku,ale uvidíš že bude zase líp, ono je občas lepší se pořádně vybrečet a pak se uleví, sama to znám. Na graf se paji vykašli, občas si tělo stejně dělá co chce a pokud to má vyjít ted tak to vyjde a stejně tak naopak. Podívej se na mě, já otěhotněla měsíc po revizi a ani jsme nevěděli jak se to stalo. Hlavně mysli pozitivně a zbytečně tělíčko nenervuj, protože ty musíš být hlavně relativně v klidu aby tělo mimi přijalo. 🙂 drž se kočko

farmarska
6. srp 2009

aron , si mne rozesmála 😀 hele copak kdyby to na tobě, horší by bylo kdyby našel kus okurky v tobě! 😕 to by se teprve divil, jaký mají těhulky sexuelní chutě 😀 raději ještě překontroluj ať tam nemáš zapadlou řetkvičku 😀 😀 😀

farmarska
6. srp 2009

jo aron a ještě jedna rada odmne... 😅
možná by to ted přeci jen chtělo tu kuchyň uklidit...než dorazí ta tchýně 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru