Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. zář 2009

markee bobíšku mirax ti radí asi dobře, zajdi si pro nějaký prášky na uklidnění, bo tolik bolesti najednou nemůžeš snad ani bez pomoci zvládnout 😨 alspon aby jsi se mohla vyspat ☹
moc na tebe myslím a jak už psaly holky, ať se rozhodneš jakkoli, je to jen tvé rozhodnutí a my jsme s tebou 😔 a nikdo nemá právo ti do toho zasahoavat ☹ ☹ ☹

farmarska
1. zář 2009

holky jdu zkusit usnout a modlím se za markee, aby se ji to taky podařilo a alspon na chviličku ve spaní pocítila úlevu 😔

farmarska
1. zář 2009

a abych nezapoměla, všem co dnes měly poradnu, nebo nějaké jiné dobré zprávy, gratuluju !

omlouvám se, ale nějak se ted z toho radovat víc neumím 😅

aronek
2. zář 2009

Přeji dobré ráno 🙂 , opět z práce 😝 . Zase je mi blbě a to ve čtvrtek budu 13tt, kdy vám to tak skončilo?

aja.83
2. zář 2009

Dobré ranko!
Markee, to je mi moc líto. Nechápu, proč je život tak moc nespravedlivej, když už nám připraví jednu těžkou zkoušku, proč nám nedopřeje taky trochu radosti? Drž se a moc na Tebe myslím, abyste se správně rozhodli!

venuska
2. zář 2009

Krásné ráno všem,

Markee, myslela jsem na tebe celou noc. Taky jsem nespala se zubama, ale říkala jsem si, že to bolest zubu prd, proti tomu, co prožíváš ty. Snad jsi se alespoň trošku prospala. Chápu tvé rozhodnutí, asi bych udělala to samé. Taky bych drobečka nechtěla vidět, provázel by mě ten pohled celý život.
Myslím na tebe, a posílám hodně sil a pohlazení. Máš skvělého chlapa vedle sebe, který tě v tom nenechá….a to je velké plus.
Opatruj se….

aronek
2. zář 2009

tak jsem první hodinu v práci trávila na WC 😝 opravdu plodný začátek dne 😠

venuska
2. zář 2009

aronek, že by nevolnosti z těhu??? 😝 A jéje....ale to bude i tím počasí....vydrž, bude to lepší.

murynka
2. zář 2009

ahojky holky

já také nespala 😔 😔 a myslela na Markétku je mi hrozně smutno 😢 😢 😢

paajaa
2. zář 2009

Markee: 😢 😢 😢 😢 moc na tebe myslím a posílám hodně síly, kterou teď s Míšou budete potřebovat. Je mi to moc líto. ☹

Farmi: já jsem byla nadšená z toho, že ovulka byla v neděli a teď je mi jen smutno s Markee. Takže to že jste se nesnažili chápu. 😖

aja.83
2. zář 2009

Holky, je to fakt děsný, já když nad tím vším přemýšlím, tak začínám mít takové pesimistické myšlenky a bojím se, jestli vůbec se nám někdy povede mít dítě, a zdravé...Člověk by si řekl, že si smůlu už vybral a teď bude vše v pořádku a zase podraz!

murynka
2. zář 2009

aja takhle to nemůžeš brát ☹ ted je to hrozná podpásovka pro všechny i já s ted bojím snad ještě více 😔 😔
ale prostě život některým lidem naloží strašně moc bolesti a nevím proč....ale vím že to je jen lidem kteří to zvládnou...
nesmíte to brát tak že vám se stane to samé ☹ ☹ je to horzné neštěstí a Markétka je moc silná já bych se dávno složila....

farmarska
2. zář 2009

ahoj holky
ají přesně jak píšeš, přijde mi to jako podraz 😔 taky se ted noprmálně bojím 😖 s potratama jsem už se jakš takš smířila, ☹ ☹ ale neumím si představit, že by mne potkalo to samé co markee 😔 😔 😔
jdu obstarat zvířata, snad přijdu na jiný myšlenky, bo od včerejška neumím myslet na nic jinýho 😅
chudáček markee 😢 😢 😢 😢 😢

farmarska
2. zář 2009

mury myslím že ona taky, kdyby neměla Johanku 😢 však to i psala ☹ 😔

kerrie
2. zář 2009

Dobré ráno, holky 😔
Koukám, že jsme na tom všechny stejně........já toho taky moc nenaspala a myslela jsem na markee......ještě večer jsem to obrečela. Je to strašně nespravedlivý a smutný ☹ Ještěže má markee doma už jedno sluníčko a bezvadnýho manžu jako oporu.......to je strašně důležitý. Moc na ně myslím, aby to zvládli. 😔

aja.83
2. zář 2009

Jo jo, to je hlavní, že má markee manžu, který ji pomůže to zvládnout. Být na to ještě sama, to už by bylo moc...

venuska
2. zář 2009

Je to hrůza, co se děje. Ale to je i dnešní dobou…bohužel.

Včera jsem psala kamarádce, která je v 7 měsíci a říkala mi, že má s prckem problémy, že chce na svět. Tak musí ležet a odpočívat, ale doktor jí řekl, že se nejspíš vyklube na svět teď v 7 měsíci. To je teď neuvěřitelný. Skoro každý, kterého znám, tak rodí v 7 či 8 měsíci. Taky tomu napomáhá dnešní doba….

pajdulka
2. zář 2009

markee-je mi to líto,ale naprosto tě chápu,také jsme před takovým rozhodnutí stáli letos v lednu a teď to vypadá ,že se snad budem moci radovat z nového začátku....ale nechci zakřiknout.

katyna6
2. zář 2009

Pěkné ránko holky

pajdulka
2. zář 2009

ahoj katy-já se sice zachvilku chystám do hajan po noční službě,ale také přeji pěkné ranko.

katyna6
2. zář 2009

já jsem si četla příspěvky ještě včera večer a z toho,co teď musí prožívat markee mi bylo tak smutno,že jsem taky nemohla spát. ☹ Tak si říkám,že ten pitomej osud chystá mnohem horší zkoušky,než je potrat v 9tt.Od rána mám depku,pořád se mi chce bulit,ach jo ☹

katyna6
2. zář 2009

pajdulka-jsi po noční?A co máš za zaměstnání?Já teď mám sice dovolenou,ale jinak jsem sestřička,takže za pár dní už sem taky budu chodit nakuknout,než půjdu ráno spát 😖

hanana
2. zář 2009

dobre rano holky, posilam vsem pozitivni mysleni...... vcera jsem mela depku(asi proto ze se o tom s nikym jinym nebavim) ale dnes jen pozitivni mysleni.... nesmite si myslet ze se to stane i vam, urcite budou miminka v poradku 😀 😀
krasny den

farmarska
2. zář 2009

Hani využiju toho, že jsi (možná) ještě tu a řeknu ti, že máš můj obdiv i ty, jak jsi se z toho dostala a že jsi neskončila v blázinci 😖 moc mne mrzí co se přihodilo i tobě 😢

holky snad markee přijde zase brzy mezi nás, dost se o ní teď bojím 😔

markee pusinko, zlatíčko, broučku, jestli to třeba čteš, ale nechce se ti sem psát, nevadí 😔 všichni tu na tebe myslíme, všichni jsme s tebou, snad ti to alspon trošku pomůže, posílám moc moc moc obětí a síly ☹ ☹ ☹

pajdulka
2. zář 2009

katy-koukám že je tu máme skoro nemocnici 😀 já dělám na ARU a ty?
hanana-jasně že si to všichni snažíme nepřipustit,že by s našema dětičkama nemělo být něco v pořádku ,ale tolik se o tom mluví ,že každá máme prostě strach.Vždyť když se začteš do různých témat tak všude narazíš na někoho komu se to stalo.Taky si říkám ,že se na mě osud vyřádil ,ale zřejmě to s tím osude bude trochu jinak.

hanana
2. zář 2009

farmi verim ze to bude pro markee moc moc tezke, ale urcite je pozitivum ze ma malou Johanku, ma pro koho se z tohodle vseho vyhrabat, a doufam ze bude i dal chodit mezi nas.... me jste urcite vsechny pomohly.... 😵 😵

aja.83
2. zář 2009

Jo jo, mě taky moc pomáháte! Holky musíme si zkrátka zakázat negativní myšlenky. Chce to být pozitivní a věřit, že tentokrát to vyjde.

paajaa
2. zář 2009

Aji: přesně tak, musím věřit a doufat, že teď to vyjde a mi se dočkáme vytouženého miminka. 😉

Žlababa: krásné tlustice 😉

zlababa07
2. zář 2009

Tak jsem dočetla včerejší události a jsem v šoku 😖 😔

Markee, je mi to opravdu moc líto, strašně moc jsem doufala v dobré zprávy. Už to tu holky psaly, to rozhodnutí je opravdu jen vaše a nikdo vás za něj nebude odsuzovat. Já sama bych se o postižené dítě asi také nepostarala, sice jsme to s manželem ještě moc neprobírali, ale myslím, že v tomhle bychom byli také zajedno, vždyť vžycky je ještě šance mít další zdravé děti a žít normální život. A nezapomeň, že máš to druhé zlatíčko, Johanku, a manžela, co tě miluje. Nejsi na to sama a jakkoliv se rozhodneš, všechny tady tě podpoříme. Tak se drž, bude to těžké, ale ty to určitě zvládneš!

sarlotta
2. zář 2009

Ahojík holčinky.

markee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to tolik líto, budu na Tebe moc myslet ... život je těžký. Neprobírej se smutnými věcmi, neutápěj se v tom, nech si napsat nějaké léky na uklidnění nebo AD. Johanka a Tvůj drahý muž stojí za to,aby jsi se na svět zase smála. Vím, že to bude trvat, protože nad tímhle se nedá mávnout rukou.
Já bych si postižené dítě nenechala. Stojím za Tvým rozhodnutím. Určitě, protože rozhoduješ i za Johanku a za celou svou rodinu. Buď silná, úplně chápu, že jsi v depresi...to by byl každý. Markee je mi z toho moc smutno 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru