Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
4. zář 2009

Mury, to takhle s řemeslníkama bohužel bývá. My jsme si taky užili dost při koupi baráčku. Furt jsem se rozčilovala a řvala na ně, nemělo to smysl, stejně 3x nepřišli a pak se teprve uráčili. No hrůza děs. Už bych nechtěla nikdy zařizovat barák. Ale neboj, snad ten druhej už přijede.
Ty hlavně netahej 15kg balík!!!

handm
4. zář 2009

JO, holky, mohla bych teď vypravovat s řemeslníkama přímo story.. jak děláme barák, tak je to snad jeden šikulka za druhym.. ☹( Mury, i když to nebudeš chtít slyšet, tak narazit na dobrýho a spolehlivýho, je fakt skoro zázrak...
a balík opravdu netahej!!!!!!!!!

murynka
4. zář 2009

holky my do ted měli fakt na dobré řemeslníky kliku okna nám udělali topení vodu elektriku a až ten obklad se táhne 😝 😝 😝 😝

sarlotta
4. zář 2009

ahojky děvčátka🙂))

aja.83
4. zář 2009

Ahoj sarlottko, pojď něco psát, nějak to tady utichlo. Musím být ještě hodinu v práci, tak ať mi to ubíhá!

murynka
4. zář 2009

ahojík sarlot moc krásné fotečky z dovči 😵 😵 😵 😵 jéé to musela být fajn také bych jela hned 😅

sarlotta
4. zář 2009

🙂)) sme dočítala

Mury děkuju, to je malinký výcuc🙂))

Mari🙂))))))))))) já taky žehlím ručníky, ono je to zas i o tom, že když sušíš venku, tak na ně posedají muchy a kde co, tak aby to bylo pěkně čisté🙂
Mě hrozně baví žehlit malého věcičky - pořád🙂 možná mě to pustí až v pubertě🙂

handm
4. zář 2009

jé, ajo, už jen hodinu?? já buh ví kolik - než dodělám, co je třeba po kolegovi 🙂)) a ten teprve tu práci dodělává taky 😀DD

sarlotta
4. zář 2009

Holky byla jsem se dneska courat po Hradišti, pokoupila jsem kde co- malému vitamínky, šusťákovku,deštník se slonama k svátku, sobě krásný vřes na balkon 😎 .... já už se fakt doma nudíííííím .... dneska to bylo fajn, jela jsem vláčkem, abych nemusela stát někde v zácpě, no pohodička 😉

sarlotta
4. zář 2009

Mury já jsem měla na podlahu řemeslníka ... no to byl děs běs, museli nám ji nakonec vytrhat a znovu znivelovat-vyrovnat beton a znovu položit, protože se úplně houpala a to stála teda dost, na takové odflinknutí...... 😠 mám parador-barvu jatoba-dřevěnou. nebo nám odřekl obkladač na poslední chvílu... no to byl horor sehnat někoho.. každý má zakázky na půlrok dopředu a my měli na celou rekonstrukčku 3měsíce 😲

sarlotta
4. zář 2009

aja tož piš piš🙂)))) co nového🙂)

aja.83
4. zář 2009

handm - teda já už bych v práci nevydržela ani o minutu dýl, je pátek, děvčata, víkend před námi, to je paráda! Co máte v plánu na víkend (kromě snaženíčka samozřejmě 😉 )?

murynka
4. zář 2009

sarlot to jsme na tom stejně 😀 už děláme 3měsíce a 3 měsíce do porodu máme na naše patro no jsem zvědavá 😕 🙄 🙄 🙄 🙄

aja.83
4. zář 2009

Sarlottko, no nového nic, zatím 😖 ! Uvidíme po víkendu, třeba zaděláme na mrňouska, jo jo, to by se mi líbilo. Jinak dnes už se těším domů, budeme grilovat, ale počasí nic moc, asi budeme pak muset zalézt do baráčku.

sarlotta
4. zář 2009

jeee grilováníčko, to bude fajn🙂)) tak ať Vám neprší. U nás prší od rána, ale moc mi to nevadí 😀 Celý týden trávím odpoledne běháním za malým- on na malém kole a já za ním pěšky🙂)) Ještě má přídavné kolečka, jinak by mi ujel úplně dacan. Dneska budem relaxovat doma🙂

O víkendu by ale mohlo být líp, chceme vyrazit zase někam na kole po okolí.

murynka
4. zář 2009

aja jééé grilovačka 😵 😵 to počasí opravdu nic moc je hrozná zima 😨 ale masíčko bych si dala 😀 😀
a to zadělávání závidím 😅 😀 😀

handm
4. zář 2009

Ajo, tak my ani to snaženíčko 🙂) Ale aspoň, že už vůbec můžeme .) O víkendu jedem k tchýni na pouť, přejídat se - já to moc nemusím, ale oni to vyžadují .)))
Tak jen doufám, asi jako všichni, že nebude pršet..
A aji, hezky se snažte!! 🙂 ať nám pak můžeš oznámit hezký // 😅

aja.83
4. zář 2009

Jo, snad bude o víkendu lépe, ale holt léto už to nebude. Hlavně ať neprší. Tak si užijte cyklistický výlet. Já zas budu mít neděli ve znamení fotbalu. Manžel trénuje mladší žáčky a já jezdím s ním mu pomáhat a fandit.

sarlotta
4. zář 2009

handm🙂) na pouť jooo.. to my připomíná zdejší hody... husička se zelím🙂))))

sarlotta
4. zář 2009

No nic musím se psem ven a pak pro malého ať není ve školce poslední 🙂))) večer nakuknu...

kdepak se nám toulá farminka, tercík, Kopi ????? holky no neomluvenooooooooooooooo 😎

aja.83
4. zář 2009

Holky, tak já pádím z práce, užijte si víkend a já se přihlásím zas asi až v pondělí.

kopa
autor
4. zář 2009

Ahoj holky jsem tu jen na skok 🙂
Jsem vás dočetla 😝 Farmíku já ted moc času nemám 😅 ale já ti to vynahradím ju?? 😀 😲
Byla jsem po nákupech,koupila jsem si tričko a krásnej svetřík 😵

Jinak pro těhule a snažilky:V CA mají krásné bodýčka 😵 měli tam slevy body s krátkým rukávem 40Kč,pak normální bodýčka 120Kč....

mari111
4. zář 2009

je sarlotko aspon ze nejsem sama s tim zehlenim rucniku 😕 ahoj kopiku 🙂

venuska
4. zář 2009

Ahojky,

Markét, ty služby dneska...fakt na ho... 😝
Já to tak mam s tou hrací dekou pro Natálku. Objednávala jsem jí začátkem srpna a až dneska mi paní volala, zda to stále platí, a že by jí měla přivézt PPL v úterý. Hlavně, že tam mají dostupnost do 7 dnů. Hahahahaha.

Tak ať to vše klapne. A nemáš doma třeba někoho, aby ti s tím balíkem pomohl?

venuska
4. zář 2009

V nedělo jdu do ateliéru ke kamarádovi na focení pupíku 🙂 Tak jsem na to zvědavá, jak mu tam s Natálkou zapózujeme... 🙂

murynka
4. zář 2009

tak mi dorazila postýlka pán do donesl až za dveře 😉 byl hodný a dorazili mi teplé kombinézky na zimu jsou krásné tak se mi zlepšila nálada 😀 😵

venuska
4. zář 2009

Markét, na Kladně otevřeli nový obchodní centrum vzadu za Teskem….nebyla jsi se tam podívat. Mají tam CA,Deichmann, Tako atd. Vzpomněla jsem si na to, jak teď Kopi píše o CA….
Kopi, jsou to pěkné ceny….

venuska
4. zář 2009

Tak to je dobře, že máš hned lepší náladu.... 🙂 jupííííí 🙂

murynka
4. zář 2009

vendul byla včéra 😉 ale bodýček mám fakt už hromady 😀 😀 😀 😀

venuska
4. zář 2009

A jaké to tam je????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru