Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
7. zář 2009

mari-stejně moc díky za všechno,co jsi tady napsala.asi jsem se díky tomu už rozhodla 😉 tak teď jen aby už ta první Ms dorazila a jdu do toho s váma 🙂

mari111
7. zář 2009

katy, budu na tebe aj handm aj aju moc myslet a drzet palecky, my sme uz snad zadelali o vykende tak uvidime. jen ted nevim jestli se na testovani tesit nebo ne 😒

katyna6
7. zář 2009

mari-to jsi hodná,že na nás budeš myslet a my,když ti to oplatíme,tak testík přece musí vyjít// 😀 .Vy jste se začali snažit za jak dlouho?

mari111
7. zář 2009

no my sme to vzali hopem,27.7 jsem byla na revizi, 21.8 jsem mela mrchu a 2.9. jsem byla na gynde a dr mi rekl ze je vse v poradku a velice se divil ze sme se jeste nesnazili a rekl ze by sme eventuelne mohli tak sme na to ted v sobotu hupsli, pac sem mela na ovutestiku pekne dve carky tak uvidime 😵

katyna6
7. zář 2009

mari-no to je pěknej binec,proč jenom ten můj dr.mi říká,ať počkám 3 měsíce? 😖 A ve kterým tt jsi byla,když jsi šla na revizi.Já v 9,myslíš,že to záleží i na tom,jestli je to třeba 6,nebo 9?

aja.83
7. zář 2009

Mari111 - my jsme o víkendu taky hupsali 😉 ! Nevím, jestli jsme zadělali, asi jsem ještě neměla ovuli, ale nic se nesmí podcenit. Dnes ještě musím manžu přemluvit, pak mi na 4 dny odjede a co kdyby zrovna přišla ovu. Snad spermoníci vydrží ještě aspoň 2 dny čilí!

mari111
7. zář 2009

ja sem byla podle utz 7+2 ale jinak si myslim ze vic, urcite zalezi aj na tom ale sis do toho konce tretiho mesice si myslim a hlavne jak se aj tu spetne doctes tak co doktor tak nazor . aj tu myslim nektera psala ze jeden dr ji rekl ze cekat a druhy ze ne ale hlavne de o to jestli mas spodek zahojenej, nemas bolesti a si hlavne ty v pohode

mari111
7. zář 2009

no ajo tak jen hupsejte 😀 😀 😀 jak si to mela ty s tou prvni mrchou? po kolika dnech? a ty si nedelas ovutestiky?

aja.83
7. zář 2009

Jo jo, přesně jak píše mari111. Hlavně jestli jsi psychicky v pohodě a po kontrole ti doktor řekl, že je vše v pořádku. Holky, tak my jsme tu teď taková čtyřka, co jsme na tom stejně! Tak kdo z nás bude první 😉 ?

mari111
7. zář 2009

no doufam ze se nam to vsem ctyrem povede a po nas budou pokracovat ostatne holky co cekaj na ovulku 🙂 a hlavne tie co su tu nejdyl 😉

katyna6
7. zář 2009

no psychika už se pomalu zlepšuje,ten první týden jsem hodně bulila,stačilo si vzpomenout,ale teď už jen sem tam uteče nějaká slzička.Spíš začínám přítele otravovat s tím,že chci už miminko a NEJLÍP TEĎ HNED 😀 😀 Ale dnes už po 14ti dnech nastupuji do práce,takže myšlenky budou v mžiku úplně jiný.

mari111
7. zář 2009

no tak to je lepsi katy, jak budes v praci tak na to nebudes tolik myslet a urcite se to brzo podari 😉

katyna6
7. zář 2009

aja-no já budu určo poslední,protože na první mrchu teprve čekám a nemám tušení,kdy se dostaví.Ale už před týdnem při kontrole doktor viděl folíky,tak snad zase funguju,tak jak mám a bude to brzy 😉

aja.83
7. zář 2009

mari111 - já si ovutestíky nedělám, ale možná začnu, teď jsem nervózní, protože manža jede do práce a 4 dny bude v luftě, doufám, že zrovna prošvihneme ovuli. První mrchu jsem dostala 28 dní po revizi. I když bez ovu-testíku, tak by mi ovule měla vycházet tak od 10.-15.září, tak uvidíme.

aja.83
7. zář 2009

Katy, neboj, mrcha brzy přijde, jak dlouho jsi po revizi? No vidíš, to je super zpráva, že folíky byly vidět, tělo funguje a už se vzpamatovává, za chvíli bude zase připravené. Já taky manžu otravuju, že chci miminko. Vždycky jsou někde mimča, nebo kočár a já hned, že už chciiii takyyy. Jsem jak posedlá, fakt 😲!
Holky já se pořád uklidňuju myšlenkou, že všichni říkají, že po potratu to jde hned. Tak to jsem zvědavá, jestli to je pravda!

mari111
7. zář 2009

ajo tak jeste pred odjezdem sup sup a az prijede tak mu nedaj ani oddechnout a hned ho znasilni a mohlo by to klapnout 😉

aja.83
7. zář 2009

Jo, přesně tak to provedu. Dnes ještě musí vyprdnout zásobu spermíků, aby tam vydrželi, kdyby začla ovule. Ty jo, to jsou experimenty, bysme měli za to dostat nějaký metál, že se takhle snažíme 😉 ! Ale on mrňousek bude dostatečná odměna 🙂 !

katyna6
7. zář 2009

aja-byla jsem na revizi 21.8.takže je to teprve 17 dní,ale doufám,že se ms ohlásí do 14ti dnů a pak... 😉
Já se taky hodně uklidňuju tím samým,to je fakt.Snad už tu pitomou smůlu máme vybranou?!

aja.83
7. zář 2009

Katy-to víš, že smůlu už máme vybranou! Teď už jsme hlavně zodpovědnější, jíme kyselinu, nekouříme, nepijeme, sexuálně žijeme 😉 !To by bylo, aby se na nás štěstí neusmálo!

handm
7. zář 2009

Holky, já jsem ten chudák čtvrtej, co nemůže ani psát, bo musí pracovat, ale taky se hrozně těším, že se brzy budem moct radovat z // 🙂 Hupsat budem jen co odejde ta MS...
hele, všichni varovali, jak to bude síla a já to mám druhý den a sotva pár kapek.. vcera jako jo, to jsem snedla dva brufeny, byl to první den a ráno to bylo peklo, ale to jsme to museli jeste s manzelem "prostouchnout" jak on rika... nez to poradne vypuklo, protoze jinak jsem jen spinila a ted uz zas spis spinim, nez ze by to byla poradna MS...

mari111
7. zář 2009

ja to mela taky tak zahadny, jeden den hodne pak min pak zase vic a zas min a tak ruzne, cert aby se v tom vyznal 😠

aja.83
7. zář 2009

handm - já to měla taky slabý, jen asi 2 dny a pak asi 3 dny takový otravný špinění.

mari111
7. zář 2009

ajo presne tak raci mrnouska naz sto metalu 😉

katyna6
7. zář 2009

handm-já měla asi tak 4den po revizi něco jako ms,do té doby skoro nic,ale ten 4 den hrůůůůza.Břicho mě bolelo jako ďas,tak jak při ms nikdy a taktak,že jsem se stačila přebalovat 😀 Tak snad něco podobnýho nepřijde zase,předtím jsem měla ms poměrně v klidu,trochu bolesti první den a za 3-4 dny bylo po všem,tbl.jsem si vzala málokdy.

handm
7. zář 2009

Aju, to je proste zahadny.. nedko to ma jak vodopady,nekdo skoro nic..
ale holky, musime verit, ze mame smulu vybranou a ted uz bude jen lip.. a ja taky radsi verim v to, ze je po revizi "pohnojeno" 🙂) a ze je proste vlastne jedno, kdy se zacne znovu...

mari111
7. zář 2009

tak to holky zhrnem, proste dem do toho at se deje vule bozi nebo to je jedno koho vule takze hupsani zdar 😉 a ja du s milackem nakoupit a pak zas nakouknu tak zatim pa holky

aja.83
7. zář 2009

Jo jo, máš pravdu mari, hupsání zdar a já jedu dom z práce. Hurá. Nakouknu zase zítra. Zatím se mějte hezky! 😉

katyna6
7. zář 2009

jojo,holky,souhlasím s váma!Tak já si jdu taky konečně trochu odpočinout,od rána jsem šůrovala a myla okna a navíc večer do práce,fujtajksl!Tak se zatím mějte,papa 🙂

handm
7. zář 2009

Koukám, že všichni z práce ven.. a já tu ještě pořád jsem.. 🙂
Tak hezký hupsání, Aju a Mari, a Katy odpočívej! 🙂 ahooj

katyna6
7. zář 2009

hand...jsem ještě na diskuzi revize....máš tam vzkazík 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru