Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
10. zář 2009

farmi-teprve za nima půjdu 😖 , mám dnes až noční.ale stejně už musím běžet,jdu teď na brigádičku a snad skončíme brzy,ať si ještě odpočinu,než povalím za těmamýma blazínkama 😀 .Tak se tu mějte pěkně holky,pa

kopa
autor
10. zář 2009

Farmi dńeska jen samá práce. 😀

Paaji třeba se tam // ještě vyklubou 😅 Já raději netestím páč by mě to deprimovalo 😅 😀 Takže já asi zkusím až víkend.

kopa
autor
10. zář 2009

i když já mám prsa taky nalité a pevné 😅 ale to jsem měla i minulý měsíc a nakonec MS došla 🙄

paajaa
10. zář 2009

Holky díky za uklidnění, já vím, že je brzo, ale nadalo mi to. Jsem prostě pitomá, no. 😖 😖 Naděje tu ještě je, takže já se budu utěšovat, že // ještě můžou vykouknout.

kopa
autor
10. zář 2009

Já jdu dneska přítelákovi koupit trenky,tak se stavim v CA a koupím si tam možná naky ty bodýčka jak měli ve slevě 😅

mabe
10. zář 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. 😲 drzim palecky, at najdete brzo //.

prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,vprsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,´

za chvilku jdu na kontrolu po 4 tydnech. jsu jak na jehlach.

kopa
autor
10. zář 2009

Jé bacilky chytám 😀

mabe
10. zář 2009

chytej kopi chytej 🙂

kopa
autor
10. zář 2009

Mabe ahojky,
držím palečky na dnešní ko 😵 Určitě bude mimčo v pořádku 😉

kopa
autor
10. zář 2009

no nechám tu ještě bacilky holkám 😅 Farminka 😀 by si je určo vzala jen pro sebe 😀 😀 😀

mabe
10. zář 2009

ja v to doufam, ale je jasny, ze mam strach

paajaa
10. zář 2009

Mabe: držím palce na kontrolu. Jistě je vše v pořádku

Kopi: bodýčka kup a schovej. Třeba se budou za chvilku hodit. No já doufám, že příští rok už snesu tu krabici věcí pro těhu. Jinak s těma prsama je to pravda, že to může být je PMS. ☹

mabe
10. zář 2009

paaji, diky.

aja.83
10. zář 2009

Mabe, já taky chytám bacilky! Jsem je tento týden už chytala asi 3x, třeba to zabere 😎 ! Držím pěstičky na kontrolu, bude to v pohodě, neboj!

maendy
10. zář 2009

Ahoj.Potřebuji s někým mluvit,alespon písemně,včera jsem se dozvěděla že nám nebije srdíčko,byla jsem 9 tt,zítra jdu na rev.Už nevidím,oči mám jak balony.Snažili jsme se 3 roky,pak po všech vyš,díky CARu konečně štěstí a teď,je z něj andílek.Pořád si říkám že jsou horší věci na světě,ale nic nepomáhá,kde mám najít tu sílu vstát?

aja.83
10. zář 2009

Ahoj maendy, je mi to moc líto. Všechny co jsme tady jsme si tím prošly, takže bohužel víme, jak ti je. Říkej si, že to tak prostě mělo být, příroda to zařídila. Mimi by bylo postižené, nebo by mělo nějakou vadu, takhle se aspoň nebudete potom trápit. Taky je lepší potratit do 3měsíců, než ve vyšším stádiu, to musí být muka. Držím palečky, ať revize dopadne dobře a ať jsi zase brzy fit a můžete se začít znovu snažit! Buď silná!

sarlotta
10. zář 2009

maendy těžko říct, kde najít tu sílu... klidně to rozhodnutí zase vstát nech na příští týden, prostě odlož myšlenky co bude, jak bude ... nemusíš to vyřešit, musíš to jen přežít.
Ono bude líp, když si přečeteš příběhy tady tak uvidíš, že většina holek je znovu těhotná a některé už jsou maminky....
Jsou horší věci, ale tahle patří mezi ty, které mají otázku ,, proč zrovna já", proč taková nespravedlivost.... a to moooooc bolí. Klidně si tu vylej srdíčko, tady Ti rozumíme všechny. 😒
Zítra to bude těžké, psychicky... fyzicky to nějak extra nebolí, tak se ničeho neboj. Pak už budeš odpočítávat dny do porevizní menstruace. a bude líp 😉

sarlotta
10. zář 2009

Květinko blahopřeju k chlapečkovi🙂)))))))))))) super, že je všechno ok 😉

samsa
10. zář 2009

Maendy, strašně moc je mi tě líto, vyplač se. 😔 Příroda je krutá, je to horší o to, že jste se snažili tak dlouho, ale ono se zase podaří. Už víte, že to jde, že otěhotnět můžeš a to je moc dobře a je strašně nepravděpodobné, že by se to stalo znovu. Jedna stará gynekoložka mi říkala, že ten potrat dělohu posílí a pak opravdu většina těhotenství dopadne dobře. Pro mě byla nejhorší doba do první porevizní menstruace, navíc ty hormony...ale pak bude líp a půjdete do toho znovu. Předpokládám, že máte asi za sebou vyšetření v Caru, genetiku a imunologii, aby nebyl zádrhel někde tady. Strašně moc držím pěsti, ať to bolí co nejmíň a co nejdřív čekáte svištíka. A choď sem za náma, my ti pomůžeme a občas je to docela slušná legrace. 🙂

ikopretinka
10. zář 2009

Dobré ráno,

tak mě bolí břicho, depka superdepka megadepka.

Pajo, co když ten včerejší pokles je imlant.pokles, (odpovídal by i ten 10DPO) dnes opětovný vzestup a pokud se bude držet může to být i třífazový grafík. Pokud by to tak bylo, test ti dnes nemohl vyjít, až tak ještě za tři dny nějaký duch. Já bych to černě neviděla, ten tvůj graf totiž vypadá nadějněji než ten můj a navíc já mám takové jako byl tenhle skoro pořád.

Maendy to je mi líto, posílám ti hodně sil. Máš pravdu, jsou horší věci, ale člověka to srazí až na dno, taky jsem dlouho hledala sílu se zvednout, zvedla jsem se, za nějaký čas, nejhorší byly tak ty dva týdny, ale teď s každou další MS mě to sráží znova na to dno. BUdu držet palce ať se vám aspoň co nejdřív zadaří znova.

paajaa
10. zář 2009

Maendy: každý máme v sobě tu sílu to přečkat a zase se z toho dostat. I ty si v sobě máš a časem ji jistě objevíš. Snad ti bude co nejdřív lépe a tvůj hnací motor bude představa další těhotenství, které už dopadne na 1*.

samsa
10. zář 2009

Kopreti, to je škoda, že to nevyšlo, graf vypadal fakt nadějně.
Paaji a tvůj je úplně super, mocně držím pěsti, ať vyjdou //, trefili jste se perfektně. 😉

farmarska
10. zář 2009

ahoj bambulky, co to tu zase čtu 😢

sarlotko ty jsi mne tím svým slohem uplně rozplakala 😔

maendy moc mne mrzí co se ti stalo ☹ všechny tu víme, jak moc tě to ted bolí 😔 a ještě nějaký čas budeš myslet, že už se nikdy pořádně nenadechneš ☹ vím, že ted to zní nepravděpodobně, ale čas je milosrdný a brzy bude zase líp 😔 Ted se snaž nad tím moc nepřemejšlet, jak psala šarlotka, snaž se jen přežít 😖
Já plakala denně asi týden a trvalo to minimálně měsíc, než jsem začla bejt zase jakš takš normální 😅 člověk nikdy nezapomene, ale naučí se s tím žít, věř mi! a až budeš mít po druhé mršce určitě se zase budete moct snažit a ty budeš mít v hlavě zase uplně jiný myšlenky 🙂

maendy
10. zář 2009

Moc děkuji za podporu holky.Už jsem vyprala župan a věci do nemocnice.Ted se pustím do práce,vyžehlit,uklidit a uvařit oběd.pak se budu muset šetřit.Ted už nemusím ☹ ,A to jsem byla doma,odpočívala,nedělala nic těžkého,papala ovoce a zeleninku,pila kefíry a byla šťastná.Prostě pohoda,krása.Nikdy nezapomenu na to blikající srdíčko na UZv,na našeho andílka.

Imunitu máme OK,jen nás ted pošlou na genetiku.Aby byla jistota.jsem smolařka,jestli i to dopadne špatně.

Když vidím ty holky s bříškem a cigaretou v ruce,naliskala bych jim.Mám v sobě tolik bolesti,zlobím se na celý svět.
Ještě že mám skvělého manžela o kterého se můžu opřít.

za jak dlouho se asi dostaví norm menzes a kdy se mužem znova snažit?
I když mám z dalšího těhu strašný strach,ale to zase přejde.

sarlotta
10. zář 2009

porevizní ms můžeš čekat mezi 30 a 42 dnem. Další snažení je na Vás. Uvidíš co Ti řekne doktor v nemocnici a pak na gyndě. Po revizi se dělá kontrola utz zhruba 14dní po revizi na gyndě. Obecně se doporučuje počkat 3MS... ale je to spíš o tom,jak rychle se zregeneruje děložní sliznice. Tomu pomáhá třeba kontryhelový čajík. tak se drž 😉

sarlotta
10. zář 2009

farmi nebul🙂))) nebudeš Ty už těhulííínka ??? 😀 😎 držím palec. 🙂

farmarska
10. zář 2009

pájí ten grafík to je nádhera!! 😵 jen doufám že tě nešulí jako ten od kopretinky 😠
a z toho testíku si nic nedělej, je ještě brzy!!! 😀 😀

farmarska
10. zář 2009

šarlot já ti nevím cejtím se fakt divně, já ted slzím i když jen čtu ať nebulím 😀 😀 spíš jsem ale asi už magor! 😀 😀

sarlotta
10. zář 2009

😀 .... mizím.. jdu s malým k doc, je nachlazený- nic dramatického, ale kašlal celou noc, tak se zatím mějte .. pak zas nakuknu 😎

paajaa
10. zář 2009

Farmi: jo jo graf je zatím krásný, ale sešup zítra jistě o něco bude- taková teplota nevydží dlouho. No uvidíme co řekne test v neděli, kdy jsem 14DPO.

Maendy: pocitu nespravedlnosti je opravdu nevyhneš, ale čas to trošku zmírní. Věř mi- prošla jsem si tím 2x 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru