Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
15. zář 2009

aja jojo 4 m.od zamlklého jsme znovu otěhotněla....

paji 2 roky gratuluji to je krásnééé 😵 😵 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Paaji gratuluji 😵 😵 krásné výročí 😵

Pořád myslím na Bobinku a Vojtíška 😵 😵 Jaks e o něj Bobinka stará a jak jsou štastný 😵 😵

katyna6
15. zář 2009

hezké ráááno 🙂

farmarska
15. zář 2009

ahoj kočky, tak už mne tu zase máte 😉

kopa
autor
15. zář 2009

ahoj Farmi a Katyno 🙂

maendy
15. zář 2009

Ahoj holky,tak dneska jsem i pospala trošku déle a je mi líp.
Představte si,že jsem sebe a manžu vzbudila ze spaní ve 4 ráno,smála jsem se na celé kolo,asi me ve snu neco pekelně pobavilo a od té doby je mi líp.Vím že to byl nějaký zážitek s mojím tátou,on je strašný vtipálek. 😀

Jinak máme další společné věci holky,já byla na jaře s manželem 5 let a teď v září oslavíme 3 leté výročí co jsme manželé.Doufám že to nepokazím bulením.Je to 30. a oslavíme to tedy příští víkend.
Nechci nám to pokazit.

Jinak všem přeji krásný den,tak tady na Hodonínsku svítí sluníčko a je tu 24° 😉

aja.83
15. zář 2009

Ahoj Maendy, to jsme na tom podobně s těmi výročími. Neboj, nepokazíš to, manža určitě chápe, že prožíváš špatné období, vždyť to byl nepříjemný zážitek. Chlapi to berou sportovněji, ale určitě ti pomáhá a chápe tě. Za chvíli přijde miminko, to zase váš vztah utuží.
Jo a sluníčko nám sem můžeš poslat, my tu máme škaredě, takovej divnej nečas 😖 !

farmarska
15. zář 2009

Hodonínsko, pošli sem taky trošku tepla 😉 tady pod mrakem, smutný počasí a zima 😝
jdu ještě nakrmit psy a pak vás dočíst 😉
jinak už vím, že do pátku nevydržím a zkusím testnout už zítra 😅 😅 😅 a jestli tam nic nebude, tak mě jebne 😝 🙄 😅

farmarska
15. zář 2009

mendy je dobře, že ti je lépe! 😵

farmarska
15. zář 2009

hele ajo ty jsi mne předběhla s tím sluníčkem 😕 😀 tak budiž, nejdřív k vám, ale pak hned k nám 😀 😀

aja.83
15. zář 2009

Farmi, to je fajn, že budeš testit už zítra! Se asi nedočkám! Přeju ti // fakt moc!!!

markee
15. zář 2009

Dobré dopoledne,
Maendy,ty budeš do té doby určo v pohodě.
My měli s manželem výročí v pátek 4.9.-11 let spolu,ale to prostě jsme fakt neslavili. Byla jsem druhý den v nemocnici a prostě to fakt ne no. Přitom jsem si dělala plány,jak genetika dopadne dobře a my půjdeme na véču a oslavíme výročí i tu genetiku. Život,to ovšem vymyslel jinak. ☹
Pro mě dnešní den je hnusný-zatím. Protože prostě je to týden ☹ ☹ ☹ . Teď jsem čekala v předsálí operačního sálu,než přijdu na řadu. nahá pod peřinou. No,jdu.Ať vám to tu zas nekazím.

paajaa
15. zář 2009

farmi: zkus ještě vydržet na ten test.

Jé koukám, že tady se vdávalo hodněv září. 😵 😵 takže všem gratuluji k výročí a hezky to oslavte. Za pár let už si manžílkové ani nevzpomenou 😀 😀 😀

Hlásím, že v Praze je kosa a mlha. No hnus. Nejraději bych byla doma a v pelechu.

aja.83
15. zář 2009

Markee, nesmutni a nikam nechoď! Je to špatný pomyšlení, co bylo před týdnem, ale dívej se dopředu. Je to za Tebou a za chvíli už budeš zase čekat na pozitivní testík!
Gratuluju k výročí 11let, to už je panečku doba! Snad s manžílkem taky tak dlouho vydržíme a ještě dýl!

markee
15. zář 2009

No,my se brali před rokem a kousek(červen 2008),ale spolu jsme už táááák dlouho 😉
Tady je taky divné počasí.

markee
15. zář 2009

A to jsem včera ani tolik nebulela,prostě to nějak bylo dobrý. Ale dnes jsem vstala a byla tam ta myšlenka-je úterý a v úterý to bylo,teď mi dali kapačku a začlo to bolet jak blázen a do hodiny bylo po. Prostě otrávenej mozek. Ježíši,já se chci z toho dostat,ale nejde to.

maendy
15. zář 2009

Markee vůbec nic nekazíš,mám kamarádku která přišla o holčičku v 6 měsíci,muselo se to ukončit,zjistili takové postižení,která nebyla slučitelná s životem.bylo to před létem a dává se do kupy ještě teď.
To že mám dnes ráno kdy nebrečím,mě samotnou překvapilo.

Život je krutý a my si na něm musíme hledat kousíčka pozitiva.Ta kamarádka nemá partnera o kterého se opřít,po tom co se jim to stalo jde jejich vztah do háje.Tehdy mi napsala,máš manžela který ti pomůže,a měla pravdu.

Markee chápu tě,zvládneš to,prostě to chce jen čas a to že bys sem za náma nechodila ,,otravovat,,,to at te ani nenapadne.

maendy
15. zář 2009

No já nevím jak na tom budu zítra,ještě že manžel příjde v poledne.zítra to bude týden co nám to na uzv řekli.

Markee ted týden,za chvílku měsíc,sama si to říkám,jen at ten čas utíká a léčí naše dušička a tady roste jedna // za druhou// 😉

paajaa
15. zář 2009

Markee: kočko zažeň ti smutné vzpomínky. Určitě to nejde se z toho dostat za chvilku, takže tě chápeme a jsme tu pro tebe. Žádné odcházení nic takového.

Holky myslím, že bez partnera, který bude stát při nás se z toho jen tak dostat nejde. Takže si musíme ty naše chlapy pěkně opatrovat. 🙂

maendy
15. zář 2009

Tak já se zatím loučím,jdu k lékaři na kontrolní odběry co chtěli na gynekologii.
Zase bude modřina.
Holky dneska růžovka,já tam ted nejvíc prožívám mázla a magdu,svině sociálky.

farmarska
15. zář 2009

jéé ted vás dočítám.. Pájí to mne mrzí, že ta sv..ě dorazila 😢 to nechápu, trefili jste se, grafík vypadal tak nadějně a pak todle 😢 😢 ale neboj bobku, ta smůla se někdy musí protrhnout 😠 🙂
a gratuluju k výročí!!! 😵 😵 😵

paajaa
15. zář 2009

farmi: to víš, že se ta příroda někdy musí smilovat a nedělit nám ten uzlíček štěstí. Jen se musím držet a pořád přesvědčovat, že to zvládneme. A my to zvládneme!!!!! 😵 😵 😵

markee
15. zář 2009

Maendy,tak ať je ta modřina co nejmenší a nebo nejlépe vůbec žádná.
Jo čas vše spraví a vyléčí. Manža pořád říká, proč myslíš,že to zas bude špatné,mysli na to,že to bude dobré,přece nehodíš hned flintu do žita.
Jenže to se mu řekne. Vím,že je tam 90% šance na to,že to bude dobré,ale já jsem asi od přírody pesimista,či co. I když nechci,tak hned myslím na nejhorší.

farmarska
15. zář 2009

markee chudineško dnes bude pro tebe opravdu krutej den ☹ to pomyšlení 😢
já potratila ve čtvrtek, a pamatuju jak jsem pak další a další tejden přemejšlela, jo ted to bylo před týdnem, ted před dvěma.. 😔 na ten den nezapomeneš, ale za nějakou dobu bude zase líp a na uterý si vzpomeneš už jen v občasných případech 😢 Markétko a proč jsi ležela nahá pod dekou?? 😕 si neměla košilku? 😕

pájí s těma mužskejma je to fakt, si tydle věci moc nepamatujou, já tomu svému raději každej rok, už 15let připomínám 😅 aby se náhodou nestalo, že budu smutná, že nic nedostanu 😀

markee
15. zář 2009

Farmy,oni mě pak svlíkli po tom potratu a už mi nedávali erár. Mě to tak nějak nevadilo,klepala jsem se vysílením,nervama a prostě hlavně jsem to chtěla mít za sebou,tak jsem neprotestovala. Ale s odstupem času,si uvědomuješ detaily,které by ti jindy asi vadili. Ale v téhle situace,která byla,to asi bylo jedno. Jen teď prostě vzpomínám. Pakoš no.
Půjdu na půdu sundat pytle s oblečením na zimu pro Johanku,ať to už začnu přebírat. Tak zatím holčinky. Načouhnu jak budu moct. I když to bude určo za chvilinku.

sarlotta
15. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Paajaa mrzí mě to moc 😒 , zvlášť když ses tak těšila ... ale ono se to podaří... další těhu bude až bude správný čas a tělíčko v pořádku a pak bude i úspěšné a zdravé... tak se těš na další snažilkování🙂)))

markee... sluníčko... bude líp... myslím na Tebe... já jak jsem byla na operaci s kýlou tak jsem byla taky celá nahatá 😲 😝 , oni to dělají asi kdyby se něco pos ...
Musíš si to prožít a uvidíš, že ty pesima brzo nahradí touha po mimišku a 90% se Ti bude zase zdát jako pěkné číslo🙂

Maendy tak to nevím co Vám tam svítí, ale u nás zataženo 😠

sarlotta
15. zář 2009

Farmi, Kopi.... testíkovat a hláááááásit !!!!!!

Aja 🙂 nejdřív má smysl testovat tak 25DC... vydrrrrrrrrrž... palečky se drží🙂

aja.83
15. zář 2009

Sarlot, držím držím. Ještě týden, to je za chvilku. Musím to vydržet, dřív bych zas byla zklamaná, protože by bylo na testíku bílo.

aronek
15. zář 2009

kopi, až bude chvilka, dej mi prosím do tabulky kontroly: 1.10.tripple testy,15.10 gynekologie, 29.10. velký ultrazvuk, dík moc

mari111
15. zář 2009

ahoj holky, vsem posilam gratulace k vyroci a pridavam se do klubu, my budeme 17.9. slavit 5let co sme spolu😅 Markee bud statecna, ja mam taky krute patky a pondelky kdy jsem se to dozvedela a kdy jsem byla na revizi. a u tebe to jo hodne hodne horsi, si statecna holka tak se drz,myslim na teba. Pajinko ty taky myslet pozitivna, ono se to prece musi jednou povist,ne 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru