Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
1. říj 2009

ahoj holky, teda vůbec nestíhám, zase jsem chytla rýmu a nemůžu mluvit, zima, tak jen ležím a spím.

Teplota mi zase klesla takže nevím co s tou ovulkou, zatím podle ff nebyla, holky kolik dní může být ovu test pozitivní?? Já myslela že jen 3dny před a 2 dny po a já je mám pozitivní pořád od 10dc, není to nějak moc? No uvidím co dnes testík, zítra měl dojet manža a měl být sexík ale dojede až v sobotu, takže jestli bude dnes ovu s tím poklesem tak smůla.

Jdu dělat nudle s mákem a 2 nepečené dorty a obr buchtu s ovocem v želatině, mnam :D v neděli budeme slavit narozeniny tak se těším, už aby to bylo.

Tak jak dovařim tak trošku něco dočtu, ale všech 30 stran nestiham..

milaholka24
1. říj 2009

Ahoj holky, chci se zeptat za jak dlouho po revizi jste znovu otěhotněli a co vám doporučil doktor. Mě řekl 2MS a můžem, tu první už mám za sebou 🙂 Jak vám to pak šlo, slyšela jsem že po revizi je tělo nachystaný a je to v pohodě? Můžete mi napsat svoje zkušenosti.. díky mocinky 🙂

aja.83
1. říj 2009

Ahoj milaholka - mě doktor doporučil počkat 6 týdnů po revizi, takže jsem počkala na 1.MS a pak jsme se hned začli snažit. Jo, říká se, že tělo je po revizi vyčištěný a nachystaný na těhotenství, takže by to mělo jít hned. My tady tak nějak na to spoléháme, ale uvidíme. Každý to má jinak. Jestli jsi psychicky v pohodě a nemáš žádné problémy, bolesti břicha a tak, myslím, že můžete začít druhý pokus 😉

milaholka24
1. říj 2009

No uvidíme, já chci počkat ještě ten jeden měsíc a asi až pak, nechci riskovat, že bych si tím prošla znovu..

aronek
1. říj 2009

milaholka, mně doktor řekl klidně hned, tak jsme šli hned a otěhotněla jsem po druhé MS. Držím palečky, aby se tentokrát zadařilo 😀

kopa
autor
1. říj 2009

Nicollko s tou ovu nevím 😕 Jukni ke mě do alba já dělala včera taky ovu testík 🙂

Jé dortíka bych si taky dala 😵 a čí se slaví narozky?Daníka?Tak si to pořádně užijte 😵

kopa
autor
1. říj 2009

Hanana je mi to líto 😢 Sakryš kdy se ta smůla prolomí ☹
Ale zas mi příjde že to utíká,není to tak dávno kdy jsem testila a za týden budu testit zase 😀

sirella
1. říj 2009

milaholka:ahojky...teď si zjišťuju to samé co zajímá tebe 🙂 ZA celý den jsem už prošla asi 30 nebo 40 stránek s diskuzema na toto téma a začínám to vidět už všechno líp.Strašně mě vystrašilo že někdo čeká i 6 měsíců (to se mi zdá nekonečné) a dost mě holky uklidnily s tím,že když je hlavně psychika ok a samozřejmě žádné zdrav.problémy tak se hodně daří...uvidíme

milaholka24
1. říj 2009

Doktor mi říkal, že jsme teď jak "pohnojený pole" 😀 že stačí kapka a už jsme v tom 😀 Tak uvidime, snad měl pravdu, ale jak říkám, doporučili mi jak v nemocnici tak na gyndě 2MS, tak to už vydržím 😎

aja.83
1. říj 2009

Milaholka, jasně, když počkáš tak ty 2-3 měsíce, budeš klidnější, děloha bude víc zahojená. Tak přeji hodně štěstíčka!

sirella
1. říj 2009

Já to už taky mockrát slyšela 🙂 Já mám zatím teprv týden po tak ještě občas dost brečím,ale to prý přejde a bude líp 😉

samsa
1. říj 2009

Ahoj holky,
Hanana: to je mi moc lito, ale uvidíš, že příští měsíc se zadaří. Hlavně, že je ovulka.
Kopi a co ty, pilně jste se snažili? Určitě tento měsíc zahlásíš //, mám tucha 🙂
Milaholka, nam řekli snažit se po 2 MS, tak jsme to zkusili, povedlo se hned, ale bylo z toho biochem. těhu, po 14 dnech odešlo samo, pak jsem to zkusili zase a vyšlo to druhý měsíc snažení, mně hodně pomohly ovu testy, jak se objevily tlustice, tak jsme na to 2-3 dny skočili intenzivně a vyšlo to.
Holky, moc vám přeju, ať jste do Vánoc všechny těhulky, ale nebojte, když to šlo jednou, půjde to i podruhé, to je prostě biologie. I když já se samozřejmě taky bála aby to šlo. A bojím se furt, aby se něco nepo...takže raději přeju, ať to co nejrychleji utíká a všechny máme ty svoje uzlíčky v náručí.

angeles
1. říj 2009

Ahoj. Tak já už zase depkařím, protože zítra je ten zatracený pátek a bude to 11 týdnů, pořád to ještě počítám. Dneska jsem byla v obchodě a koupila hřbitovní svíčku na hrobeček našemu miminku. Už jsem na sebe, tak zlá, že se tak pořád mučím. Já už nevím, jak dál.

sirella
1. říj 2009

angeles:Ahojky....já měla depku včera ☹ Byl to děs.Bohužel jsem se neudržela ani před synem.Prostě to zas na mě přišlo a nešlo to zastavit.Dneska je to už lepší.Dnes je to od zákroku týden...letí to

mari111
1. říj 2009

angeles ja chapu ze smutenkujes, neni to lehky, chce to jen cas.neboj,mi te tu podrzima at mas naladicku spatnou nebo dobrou a ver ze aj ta dobra bude jednou

maendy
1. říj 2009

Jo letí to holky a já za to děkuji.Protože jen ten čas mi pomáhá,ted jak budu měnit tu práci mám taky jiné myšlenky,ale na andílka myslím pořád,včera jsem zase bulela,vždycky ve středu.Včera to bylo 3 týdny co nám to oznámil doktor.je mi z toho smutno.
Angel ještě je brzo abys byla na tom dobře.Podívej na mě.Já nejsem schopná koukat na těhuli ani na mimča,prostě dělám že nejsou,jinak bych se zbláznila.
dnes mi pěkně rýpe v pravém vaječníku,tak jsem zvědavá co mi doktor zítra řekne.
Ale mám obavu,že se na uzv rozbrečím.
Jé mě tam rýpe,že by porevizní ovu?Už at mám ms.

aja.83
1. říj 2009

Angeles a Sirell, nebojte, brzy bude líp. Hlavně se snažte nějak zabavit a snažte se na to moc nemyslet. Jde to těžko, ale uvidíte, že se brzy třeba zadaří a pak už budete mít jiné myšlenky! 😉

angeles
1. říj 2009

Mari děkuju. Já už se bojím před manželem brečet, protože mi řekne " už zase řveš". Už jsem z toho zoufalá a strašně unavená.

sirella
1. říj 2009

aja.83:Díkas 🙂 Uvidíme...ale vidím to na sobě...v sobotu krize...včera zas ... a dneska už je to o trošku lepší

Před chvílí jsem se převlíkala a zdály se mi kalhoty nějaké volné...zvážila jsem se a mám o 6kg míň...za jiných okolností bych byla moc ráda

angeles
1. říj 2009

My se snažit ještě ani nemůžeme. A ani nechci, protože se musím první s tím naučit žít a stejně taky musíme počkat na výsledky z genetiky a aby toho nebylo málo, tak mám zřejmě polyp na děloze, tak možná za 2 měsíce mě čeká ještě revize. Ach jo.

maendy
1. říj 2009

angel to je normální,já už svůj pláč schovávám.Manžel už byl ze mne asi otrávený.Hned jak jsem to pochopila začala jsem dělat jakože už jsem ok,to samé před ostatníma.Jen vy tu víte že se pořád trápím a na andílka myslím každý den a moc mi chybí.
Snad mi pomůže přepnout ta nová práce,nechci se trápit.Chci být klidná a v pohodě aby se u mě pak zavrtalo nové miminko.
Ono at chceme nebo ne,na tech chlapech to taky něco zanechá.

Jen mám strach aby to čekání nebylo tak dlouhé jako ted.3 roky už ne.

maendy
1. říj 2009

my se taky nesnažíme a do výsledků genetiky ani nebudem,bojíme se.
Ale až to povolí,necháme to přírodě.

sirella
1. říj 2009

angeles:To se ani nedivím,že se ti do snažení nechce...Mě zas vystresoval myom na zadní straně.Vůbec jsem nevěděla co to znamená a taky mě zarazilo,že s tím nejde v těhotenství nic dělat.Nevím proč se mi to stalo když bylo všechno OK.Dost nad tím pořád přemýšlím aby se to neopakovalo.Uvidím co mi řekne příští týden dr...Jinak se u mě střídá nálada zkoušet to hned s náladou čekat.Ale celé dopoledne jsem byla na různých stránkách a viděla jsem kolika holkám se to stalo(a i opakovaně) a kolik jich to zkusilo po první MS a už mají zdravé děti...a taky mě překvapilo jak se názory různých dr.rozcházejí.Nechce se mi věřit že by zdrav.nález u různých žen se lišil tak že někdy mají čekat půl roku a někdy se pokoušet hned.

angeles
1. říj 2009

Maendy máš pravdu. Já si tady taky v tichoučku popláčku a na okolí dělám, jak nejsem silná. Za 3 týdny nastupuju do práce, tak snad přijdu na jiné myšlenky.

mari111
1. říj 2009

jo angeles oni chlapi to maj uplne jinak nez my ale neboj ze aj jeho to trapi jen to neukazuje na venek ☹ budete mit dost casu se dat dohromady a az budete chtit tak do toho pudete znova, sice ze strachem ale to uz ani jedny z nas jinak nepude 😔 nez ze ztrachem

sirella
1. říj 2009

maendy:Absolutní souhlas...určitě je to trápí jako nás.
Já už před manžou taky nebrečím.Včera dojel až kolem půlnoci a to už jsem byla vybrečená....dneska dojede za chvilku a vybrečená jsem taky.Dnes ale jen trošku tak snad mě to nepřepadne jako včera před synem.Ale už se budu hodně snažit...

mari111
1. říj 2009

ale stejne holky, prece ty chlapi po nas nemuzou chtit aby sme to hodili za hlavu nebo mdrzeli v sobe, kdyz se nam ulevi kdyz si pobrecime tak budem brecet a hotovo

angeles
1. říj 2009

Taky jsem po porodu strávila hodně času u internetu a hledala podobné příběhy a u každého řvala, jak malá holka. Co se týče lékařů, tak opravdu jejich názory se mnohdy velice rozcházejí. Mně jeden řekl za 3 měsíce, druhý za 6 měsíců, a pak si vyberte. A co se týče mého manžela, poprvého jsem ho viděla tak hodně plakat, když se to dozvěděl, ale docela rychle se z toho dostal a bere to tak, jak to je a taky mi říká, ať se už s tím srovnám, že mi to trápení stejně nepomůže a musím se dát do kupy pro další těhotenství. Já vím, má pravdu, ale ono to nějak nejde, chce to opravdu hodně času. Taky mi manžel navrhoval, že se mnou zajde k psychologovi, ale to se mi opravdu nechce.

mari111
1. říj 2009

jo jo chce to jen cas a tel leti jen kdyz nechces a kdyz chces tak se vlece ☹

sirella
1. říj 2009

mari:Máš absolutně pravdu.Mě se stalo v sobotu že se mi hrnuly slzy do očí a manža když viděl jak na tom jsem tak mě přitulil a dlouho hladil...no a to už slzy nešly zastavit.Mě to ale strašně pomohlo...Teď se z toho už dostal a bere to tak, že se prostě nezadařilo ale jak na to vlítnem znovu tak mimčo určitě bude...Byla jsem kuk i na stránky o těhotenství po 35.letech a taky mě to dost uklidnilo.

angeles:o psychologovi jsem uvažovala taky....ale když tady vidím silné holky jak to všechno zvládají a některé už si zase těhulkujou tak jsem to odložila...zatím.Ale pokud to bude hodně zlé tak asi zajdu.V prvních dnech jsem si připadala že to nikdy nepřejde ale asi přejde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru