Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. říj 2009

Katy utíkej, než ti taky usne 😀

mari111
1. říj 2009

muj uz je vzhuru tak se dem tulikovat 😉

kerrie
1. říj 2009

Ježkovy voči..........tady se každej odešel tulit................ 😅 😀 😀 A to je dobře.........jen se tulte a množte 😵

tercie
1. říj 2009

Kerri já se taky netulim, já mam pořád Šípkojc Růženu 😀

Markee ke mě se chovali všichni hezky, a PA byla úžasná, tu bych si přála mít u porodu.
Ale možná byli hodný jen proto, že věděli, že tam mimčo musím nechat, jinak by na mě taky prďánkovali 😀 těžko říct 😎

tercie
1. říj 2009

No já půjdu koukat na Ordinaci a navečeřet se, tak se hezky tulte 🙂 Brooooooooooou 😉

markee
1. říj 2009

No my večeřeli a teď jsem četla Johance pohádku a ona usnula. Čučím na TV a taky na vás 😉
Tercie,taky si říkám,zda na mě byli všichni hodní jen kvůli tomu,že miminko bych jinak chtěla,kdyby nemělo to postižení a snažili se mi to ulehčit nebo zda jsou hodní pořád. No kéž by byli pořád.

farmarska
1. říj 2009

ahoj ahoj, tak už jsem konečně tu! 🙂 měli jsme tu tchánovce 😝
tý jo to zase budu mít dočítání 😅
tak já jdu na to, doufám, že to stihnu alspon do konce Ordinace 😉

ee.liska
1. říj 2009

ahojky, tak jsem taky dorazila 🙂 a dočítám jak se dá při ordinaci 🙂

aronek
1. říj 2009

😀 Ahoj, tak jsem úspěšně dočetla 😀 😀
tak mi odebrali krev. Výsledky mají být za týden a volat nemusím, kdyby bylo něco špatně, tak hned zavolají. Jinak mi udělal kontrolu kvůli těm bolestem a mimčo je v pořádku 😀 Prý se mi jen bolestivě natahují vazy a prý se mám ještě na co těšit. Když ale vím, že to není problém, tak to vydržím. Jinak mi zrušil tu kontrolu 15.10. a pokud nebude problém tak další kontrola 5.11.

markee
1. říj 2009

Aronek,tak to je fajn,že ty bolesti jsou od vazů. A držím pěsti ať jsou krevní testy co nejvíc v pořádku.

Holky,zas mě přepadl ten pocit,že chci hned miminko ☹ Jojo,dočkám se jednou určitě.Ale do té doby mi štrejchne ☹ 😒

katyna6
1. říj 2009

už jsem tady zase za váma holky 🙂 .Hned jdu zase dočíst 😀

katyna6
1. říj 2009

aronek-to je dobře,že je všechno jak má být a ty jsi klidnější.A i testy dopadnou dobře,neboj 😉

markee-já jsem taky pořád jak šibnutá.Dnes mi přítel řekl,že je poznat,že na nic jinýho skoro nemyslím.A to už je co říct,když on se ozval. 😀

kopa
autor
1. říj 2009

Aronku to je moc dobře,že je vše v pořádku.Určitě se ti dost ulevilo 🙂 😉

Holky já jdu pojištovat,nasadila jsem opět tanga a černou podprdu,která je mi už dost menší 😀 😀 😀 až na ty špeky se mi to líbí 😅 🤐 😀

Tak všem přeji dobrou noc,snažilkám pilné snažení,těhulkám krásné sny o miminku a čekatelkám přeji krásný večer a pomazlení s druhými polovičkami. 😵

katyna6
1. říj 2009

kopa-ty jsi nezničitelná!Tak ať je vaše píle taky po zásluze odměněna!Držím vám! 😀

markee
1. říj 2009

Katyna,no je to děs. Já kdysi fakt pořád mluvila o miminku až Míša ze mě šílel. Teď jsem zticha,ale uvnitř se cítím tak prázdně a chtěla bych něco mazlivého do bříška. Chjo.
Tak teď si čtu na www.institutpraha.cz jaké zkoušky se tam dělaj. No já dement,bych fakt neuspěla. Neučila jsem se děsně dlouho a ty zkušební komise jsou jen a jen ze samých právníků. No jestli mě pozvou na pohovor na ten úřad,tak se mám na co těšit. Určo mě nevyberou,ale i kdyby,tak si do hlavy nenahrnu to všechno 😕

katyna6
1. říj 2009

markee-já na ty stránky jen koukla 😅 .Ale třeba se jen zbytečně podceňuješ,co ty víš? 😉 .Já už bych na učení asi taky neměla hlavu,ale hlavně ne myšlenky 😀 😀

markee
1. říj 2009

no právě si říkám,když začnu jíst ty vitamínky pro miminko,abych si připravila tělo a do toho třeba lecitin nebo něco na tu paměť,tak abych toho zas nejedla moc. Prostě mě ten mozek už nešrotuje tak dobře a rychle. To víš,to je samé zpívání písniček,učení barviček,kreslení. Ale né cpaní chytrostí do mého mozku 😅

sirella
1. říj 2009

holky:taky tápám...jen teda dnes prostě proběhlo tulení a pod. 😉 Kurnik...já se snad "povolení"nedočkám...Zatím jsem pro tu listovku jako Murynka a jinak si to kurnik asi rozmyslím

sirella
1. říj 2009

katy,markee:pokud vám něco vyjde podělte se 😉 Já kdybych to před chvílí netípla tak snad hned plodíme...jenže chci počkat....aspoň chviličku

sirella
1. říj 2009

JInáč holky podělte se o své názory...jsem týden po revizi.Ráda bych znala vaše názory na další mimčo.Nějaké názory už mám,ale ráda bych nějaké i z této diskuze:každy dr.říká něco jinšího...někdo je pro mimčo hned a někdo pro mimčo po půl roce.Jsem bezradná..

aronek
2. říj 2009

Ahojky 😀 Tak včerejší doktor mně fakt uklidnil 😀 , hlavně tím, že mi udělal UZ a viděla jsem, že je všechno v pořádku 😉 . naposledy mi ho dělali před pěti týdny a to je věčnost a nervíky byly na pochodu 😠 😀

aronek
2. říj 2009

sirelo, jinak mně doktor povolil snažení hned, tak jsme to zkoušeli a myslela jsem, že s naší frekvencí to bude chvilku trvat. Nakonec se zadařilo po druhé MS, ale ten měsíc jsme se potkali 😀 jen třikrát a to jednou úplně na začátku 😉 takže mimo 😀

martinkal
2. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Aronku jsem ráda, že jsi mimčo viděla, budeš aspoň klidnější a řekl vám dr. co to bude? 😉

Sirello, víš ono to snažení není u každýho stejný, nejvíc záleží na tom jestli jsi uvnitř zdravá a máš narostlou sliznici po revizi aspoň do 8mm, aby se mělo mimčo v čem uhnízdit a pak je strašně důležitá psychika. 🙂 Mě řekl doktor 3-6 měsíců, ale po 3 MS mi řekl, že mám sliznici 10mm a jestli jsem v pohodě můžeme to pomalu zkoušet. No my to ale zkusili rychle a hned ten měsíc se zadařilo 😀

Jinak 3 měsíce před otěhu jsem brala FEMIBION 800, a dr. mi řekla, že jsem nemohla udělat líp, je tam všechno, hlavně listovka, a mimi přišlo do připraveného pelíšku 😀

martinkal
2. říj 2009

Jo a jinak ta naše malá princeznička je pěkné kvítko, 2 dny mě ani trošku nešimrala, já strachy umírala samozřejmě, a sotva se večer vrátil její tatínek z práce a začal mi pusinkovat bříško, začala se vrtět 😀 , asi už teď ho má raději než mě 😀 😀 😀

aronek
2. říj 2009

martikal, neřek a já se ani neptala, byla jsem fakt hrozně ve stresu a když řekl, že je to v pořádku, tak mi tak odlehlo, že jsem se na nic nezmohla 😀 Jinak mi se pořád nehýbeme, tedy né tak aby to bylo cítit, na ultrazvuku jsme se pěkně mrskali 😀

aronek
2. říj 2009

Včera večer jsme jeli krmit psi a přítel řezal zatáčky, tak jsem si držela břicho a říkám prckovi aby se pěkně držel pupečníkové šňůry, jinak ho taťka vyklopí, tak se řechtal celou dobu 😀

aja.83
2. říj 2009

Ahoj holky, hlásím, že testík ukázal opět jen jednu čárku a navíc jsem to teď dostala! Mrcha jedna zákeřná, ještě mě nechá udělat test a pak si přijde. No děsný, mám depku, jsem na všechny naštvaná, nejvíc na manžu, že pro dítě nic neudělá, nechce jíst vitamíny, nepřestal kouřit, nechce sexovat v ty správný dny. Ach jo. Proč každej, koho znám, má dítě, jakmile si vzpomene a nám to nejde? Je mi fakt smutno z té nespravedlnosti... ☹

aja.83
2. říj 2009

Aronku, gratuluju, že je vše v pořádku. Dodáváš mi naději, že vám se zadařilo po druhé MS, takže u nás teď probíhá druhá a pak opět hurá na snažení. Už mě ale nějak dochází síly. Proč to nejde hned? ☹

aja.83
2. říj 2009

Kopísku, prosím Tě do tabulky mi napiš všemi nenáviděný 1DC...Holky, pád z vrcholu tabulky byl bolestivej...

kopa
autor
2. říj 2009

Ajo sakra 😠 mrcha jedna hnusná zase došla 😠 🤐
Můj přítelák teda papá vitamínky povinně a včera huráááá večer přestal zase kouřit 🙂

Martinkal,taky beru Femibion 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru