Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. říj 2009

holky farminka je vlastne dneska poprve v rachote,ze? uz se asi tlaci salamama 😀

markee
5. říj 2009

Tak hotovo. Tunýlek udělaný a záclona už pověšená. Vypadá to moc hezky. Je řídká,pokoj je dost tmavý,takže ta záclona tam větší tmu nedělá. Ovečky vypadaj opravdu pěkně 😀

kerrie
5. říj 2009

Markee.......hoď nám fotečkuuuuu 😵

markee
5. říj 2009

Tercinko,téda tak to jsem moc a moc ráda,že ti výsledky dopadli dobře. Tentokrát už bude vše v pohodě. 😉

markee
5. říj 2009

Kerrie,to jsem i čekala,že budeš tu fotku chtít 😀 😀 😀

aja.83
5. říj 2009

Tercinku, moc gratuluju k dobrým výsledkům a držím pěstičky na další štaci 🙂

kerrie
5. říj 2009

No to víš.......chci vidět ovečkyyyyy 😀 😀

aja.83
5. říj 2009

No jo, Farmi dnes poprvé zařezává v práci! Bych ji chtěla vidět, jak se tam cpe salámama 😀 ! Snad nám večer povypráví, co a jak 😅

markee
5. říj 2009

Takže tady jsou fotky. Taková tma jak ukazuje ta fotka,tam fakt není,ale nechtěla jsem fotit zas s bleskem,pže se prostě fotí proti oknu 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

kelly1983
5. říj 2009

marke to je krásnýýýýýýýýýýýý, jsi šikovná....to já bych nesvedla

aja.83
5. říj 2009

Jee, markee, ta záclonka je moc krásná! To se Johance určitě líbí, viď?

angeles
5. říj 2009

Markee, moc pěkné. Nám v pokojí visí záclona s ferdou mravencem. Ruční šití nezávidím, ještě, že mám šicí stroj.

markee
5. říj 2009

No je to špatně vidět. V podstatě ta moje práce tam není vidět vůbec. To bych musela fotit detail okrajů a pak ten tunýlek,ale o to tam přece nešlo 😀 Hlavní je ta ovena. Tak jsem tam dodala aktuální fotečky Johanky 😉

markee
5. říj 2009

Jinak moc děkuji 😵

mari111
5. říj 2009

V parku na lavičce sedí muž a na klíně má malý tenisový kurt, kde trpaslíci hrají turnaj. Jiný pán to sleduje a se zaujetím se ptá, kde k tomu unikátu přišel.
"Támhle od toho kouzelného dědečka", ukáže, "nabídl mi splnit mi jedno přání."
Pán dohoní dědečka:
"Prosím, mohl byste mi vykouzlit pytel doláčů?"
"Staň se", luskne dědeček prstem a zmizí.
Před pánem se objeví pytel, rozevře ho a nevěří vlastním očím.
Vrátí se na lavičku a člověku s tenisem si stěžuje:
"Chtěl jsem doláče a vyčaroval mi koláče?! On je snad hluchej!"
"No jasně, že je. Myslíte si snad, že já jsem chtěl třiceticentimetrovej tenis???!"

kerrie
5. říj 2009

Markee..........to je kráááásaaaa 😵 😵 Ta záclonka je taková jemná, moc hezká 🙂 Jsi šikulka šikovná

kerrie
5. říj 2009

A Johanka............to je krásná princeznička 😵 Já už se tak těším, až tu naši kočičku budeme taky mít doma 🙂

aja.83
5. říj 2009

Markee, Johanka je moc roztomilá, to musí být zlatíčko! A jak ji jde pěkně plavání! 😉

kopa
autor
5. říj 2009

Markee záclnka je moc pěknáááá 😵 jsi holka šikovná 🙂

Mari a Zlabi díky 😵 doufám,že budeme všichni hlásit už jen dobré zprávičky 🙂

mari111
5. říj 2009

marke sikovnice, moc pekna zaclonka do pokojicku 🙂

kerrie
5. říj 2009

Mari 😀 😀 😀

markee
5. říj 2009

Se tu červenám 😅
No holky,plavčo jí opravdu moc baví. Ještě budeme chodit do konce října a pak už ne. Jestli půjdu do práce,tak by to nebylo možný.Nebo bylo,ale myslím,že s ní Míša jezdit nebude. No uvidíme. Třeba hned mít práci nebudu,takže ještě chvilku si to užije.Pže pak vlastně už nikdy na ty kurzy chodit nebude. Holky děsně to letí. To není možné,že jí za 22dní budou tři roky 😅

markee
5. říj 2009

Jdu dát šotkovi najíst,do teď nechtěla. I vlastně teď huláká,že nechce papat,ale to by mi zhubla 😀

if.v
5. říj 2009

Markee, "nejhorší" na tom není to, že už jí budou tři, ale to, že už umí spoustu věcí za relativně krátkou dobu....Aničce je 7, chodí do druhé třídy a nedávno to byla pidislečna, co se sotva naučila mluvit...Ještě teď si pamatuju první den ve školce a vůbec spoustu jiných poprvé...a plavání je pro děti fajn, také jsme chodily

markee
5. říj 2009

If.v, no je toho fakt hrozně moc co zvládla za ty tři roky. Jsou to šikulky a hrozně statečný 😉

wergina
5. říj 2009

ahoj holky, tak jdu na vás čučnout. Dneska jsme s manžou byli na velkém ult. a vše v pořádku, mimíska jsme viděli od hlavy až k patě - nádhera 🙂 no a pohlavíčko jsme si nenechali prozradit 🙂

jdu vás dočíst...

if.v
5. říj 2009

stejně jako jejich maminky 😉

aja.83
5. říj 2009

Wergi, gratuluju k dobrým výsledkům z ultrazvuku. Ty jo, já bych nevydržela nenechat si prozradit pohlaví 😉

aja.83
5. říj 2009

Holky, koukali jste na superstar, komu fandíte? Mně se líbí z holek ta Balogová a Bagárová. Z kluků si teď nějak nevybavuju, v sobotu jsem u toho usnula.

if.v
5. říj 2009

no Wergi, máš co dělat 😀 . Gratuluju k výsledkům

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru