Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
8. říj 2009

na mě to vždycky padne když jsem sama doma....

murynka
8. říj 2009

jéé leni to bych musela plakat pořád 😅 😅 jsem sama doma skoro pořád.... 🙄 🙄

murynka
8. říj 2009

dobrou noc ráno musím na krev 🙄 🙄 tak budu vstávat v 6 😀 😀 😀

hezké sny 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
8. říj 2009

holky tak dobrou 🙂 Markét uží si vstávání 😀

aronek
8. říj 2009

než jsem všechno doma pofackovala, tak tady nikdo 😠 Dnes jsem zjistila, že mám problém. Můžou mi těhulky říct, jak si holí nohy? Zatím to jde, ale už nějak hůře 😉

kopa
autor
8. říj 2009

já tu jsem se svojí depkou 😢 😢 😢

kopa
autor
8. říj 2009

Aronku řekni přítelovi at ti nožky oholí 😅

aronek
8. říj 2009

když on tu není a kdoví co by všechno holil 😀

kopa
autor
8. říj 2009

jééé Aronku já když tenkrát šla na revizi tak mě přítel nechtěl oholit 😅 😅
a co si dojít někam na kosmetiku?? 😅 😀

aronek
8. říj 2009

zatím jsem to zvládla a v zimě to kdyžtak svedu na zimní srst 😎

aronek
8. říj 2009

to už všichni spinkáte?

aronek
8. říj 2009

Tak já jdu taky ☹ Přeji dobrou a plodnou noc 😉

aronek
9. říj 2009

Přeji dobré ráno 🙂 Všem pracujícím připomínám radostnou novinu, že je pátek 😀 Farmi promiň ty jsi ode dneška opět v práci, takže se tě to netýká ☹

aja.83
9. říj 2009

Ahoj aronku, tak já už jsem taky zas v práci! Jo, super, že už je pátek, hurá!!! 😉

aronek
9. říj 2009

aji, stačí nám malé radosti 😉 , já se tak těším na víkend, že se vyspím 😎

aja.83
9. říj 2009

Jo jo, já taky. A hlavně že nebudu muset do té blbé práce.

aronek
9. říj 2009

já tu stejně po ránu nic neudělám 😠 Vstávám fyzicky v pět, ale budím se v deset, takže teď ještě spím 😉 . Porady máme každý den v 8 a vůbec nevím, co se tam mluví 😖

paajaa
9. říj 2009

Krásné ráno,
já hlásím bezva náladu. Konečně jsme vymysleli, kam vyrazíme, aby jsme trochu vyplnuli. Čeká nám asi příští týden prodloužený víkend, kdy jeden den vyrazíme do Polsko, aby jsme okoukli vybrané obklady do koupelny a třeba vybrali ostatní dlažbu. Už se na to moc těším. Poláci prý mají mnohem větší výběr. taky si už objednáme předvánoční prodl. víkend na horách, kam pojedeme už 3 rok. Takže se mám na to těšit a nebudu smutnit, když se mimi k nám nebude chtít.

Kopi: neděle je za rohem- těším se na výsledky

Farmi: už proběhla síťka??? A vyměnili ti to nebo se nacpeš do té malé???? 😀 😀

nicollka
9. říj 2009

Kopi moc ti držím palečky, se neděle nedočkám asi..

ja merim už nějaký den o dve hodky dříve, protože chodíme do školky, a teploty nějak letí, no řekla bych že byla ovulka až 21dc, začínají mě brnět bradavky, to je vetsinou po ovulce, aj mrchobolesti sem mela tak před 2-3 dny zpátky. Tak uvidím co bude dál, ale 100% mrcha :( toho sexítu tam bylo nic moc.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Ráno jsem volala manžovi, řekla sem mu že mě začínaj trošinku bolet prsa a pořád mě bolí břicho, tak už říkal no maminko ty si těhotná, tak sem ho vyvedla z omylu, že tak akorát se blíží mrcha :( už at sou ty vánoce

murynka
9. říj 2009

ahojky holky

leni doufám že depka je pryč 😕 😕

paji moc si to v poslu užijte je super že vypnete a někam vyrazíte 😉 a ještě vyberete do domečku hezký obklad 😵 😵

farmi co sítkované prádelko 😀 😎 ??

nicol uvidíme co z toho bude držím palce!!!! 😉 😉

holky já nemám žádné spotřebiče 😅 a za 10 dní přijedou montovat kuchyn vybírala jsme tak dlouho že po netu už to asi nestihneme ☹ ach joo jsme na sebe naštvaná 😠
jinak nás přes víkedn čeká malování a příprava ložnice tak se moc těším 😵 😵 😵

aja.83
9. říj 2009

Nicol, určitě ještě není vyloučeno, že nemůžeš být těhotná! Buď optimistka 😉 . Budeš testit?

paajaa
9. říj 2009

Nicoll: vždyť dle grafíku sexík před ovu byl, tak neházej // do žita. Havně aby těličko fungovalo a ovu byla.
Jinak manža je sladkej. 😉

Mury: to je teda blbý, že nemáš spotřebiče. Já už mám všechno vybrané, asi kromě digestoře. Ceny na netu jsou bezkonkurenční. Takže budete nakupovat normálně v kamenném obchodě??? A jakou značku???

Aji: a jak jsi na tom ty, kočko??? Jsi čekatelka na //??

nicollka
9. říj 2009

aji no takových testíků už bylo. Možná testit budu, to já vždycky ale většinou bíle. zase mě bolí bříško, půjdu na vzdoušek a asi odpočívat než dojde prdolka ze školky.

murynka
9. říj 2009

paaji já právě nevím jakou značku 😅 ..ale asi baumatic mě se hlavně líbí vzhledově..minule jsme byli v Hornbachu tak tam měli ty vestavný kamna z 18 tis.na 8 tis. 😕 😕 tak tam zajedeme....

aja.83
9. říj 2009

Mury, já mám dobré zkušenosti s www.elektro-garden.cz Kupovali jsme tam akční set-troubu,digestoř,varnou desku a bylo to fakt levný - v akci. Zkus kouknout. A dodání bylo myslím do 3 dnů.

nicollka
9. říj 2009

Teda holky zařizování to vám závidím, já se na to tak těším. Kuchyň už mám tak nějak představu, sice bude jen malá ale bude moje :D i Do malé se vleze krásná linka. Chtěla sem bar, ale to bysme nezvládli do toho prostoru. A nejvíc se těším na dětský pokojíčke.

aja.83
9. říj 2009

Ahoj Paaji, já ti vlastně zapomněla odepsat. Já minulý týden dostala MS, už jsem se tak těšila a testila o sto šest, pak přišlo zklamání. No máme tu další měsíc a příští týden ovuli, tak zas bude snaženíčko. Jinak brzy jdeme s manžílkem k léčitelce, co se specializuje na ženy po potratu, tak uvidíme, jestli nám pomůže. 😉

murynka
9. říj 2009

aja moc děkuju 😵

aja.83
9. říj 2009

Holky, kde jste kdo? Nepracujte tolik 😉

kopa
autor
9. říj 2009

Ahoj holky,
depka je pryč.
Včera se mě přítelák ptal proč brečím a tak jsem mu řekla,že kdyby jsme měli to mímo,tak vše bylo jinak 😔 že jsem se moc těšila loni,jaké budeme mít hezké vánoce ve třech 😔 Tak to na mě všecko padlo.Přítelák se zachoval skvěle.Začal mi hladit břuch a říkal,že budeme mít brzy nové miminko,že se na něj moc těší a že příští vánoce budeme už určitě ve třech 😵

Jinak hlásím včera jsem se zaplácla večer pizzou a a zácpa povolila,hodila jsem taky bobek jako Farminka 😀 😀 😀 😲
Uvidím s tím testováním,bojím se že budu zklamaná.Zkusím vydržet co nejdéle.
Pokud byla ovule 15DC,16,Dc tak asi ještě nebude nic vidět 25DC?????
Jinak se mi zase dneska zdálo,že jsem testila a měla na testu // pořádné tlustice 🙂 🙂 To je hrůza moc si přeji je najít 😅 ale už jsem z toho cvok....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru