Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
9. říj 2009

Nicol, domeček je krásný. Koupelna se mi líbí, vážně nepotřebuje předělat. Taky máme obývák s kuchyní propojený a je to bezva. Zahrada je veliká, to mi máme u řadovky jen 17x7 metrů, ale čoklíkovi to stačí. A nám taky.

aronek
9. říj 2009

nicol, moc pěkný domeček 😀

markee
9. říj 2009

Nicoll,pěkný domeček. Už jen se nastěhovat,co 😉

nicollka
9. říj 2009

markee jojo už se to táhne ... ale i blíží :D

aja.83
9. říj 2009

Holky, kde má farmi to album? Jestli ho třeba admini rovnou nezrušili, potom co tam dala tu svou sexy fotku 😀

aronek
9. říj 2009

aji, asi zrušili celou farmi, taky se tu neukázala 😀

aja.83
9. říj 2009

Ježiš, to je nadělení! Heeej, vraťte nám farminku!!! 😀

aronek
9. říj 2009

třeba jí úplně zakázali, protože jí závidí prádélko a úspěchy doma 😀 😀 Kdyžtak vyhlásíme stávku 😉 za navrácení farmi

aja.83
9. říj 2009

No jo, závistivci. My chceme farmi zpět. Tak nám ji koukejte vrátit 😀

nicollka
9. říj 2009

já se připojuji, ale nedojí farminka ? :D

kopa
autor
9. říj 2009

Holky vždyt psala Farminka,že si jde doma udělat taky něco a pak nakoukne 😅
Kdyby jí blokli,tak nemůže psát už ze stejné IP adresy. 😅

kopa
autor
9. říj 2009

Nici domeček je moc pěknej a nejvíc se mi líbí ta kuchyn propojena s obývákem. 😵

aja.83
9. říj 2009

No jo, ale je divný, že nemá albíčko! My chtěli vidět tu sexy fotku!

kopa
autor
9. říj 2009

Aji to by jí nesmázli...Měla na té fotce jen kousek ruky a na tom ten sexy obleček a druhá fotka byl jen ten obleček... 😀

aronek
9. říj 2009

tak si album smázla sama 😠 Otázka je, jestli náhodou, nebo v tom byl úmysl 😠 Nechce abychom záviděly 😀

aja.83
9. říj 2009

Aha, no tak snad ji to album zas naskočí.

farmarska
9. říj 2009

ahoj holky, nevím jestli mne blokli 😕 😕 😨 ale zatím co jsem tu nebyla mi vymazali fotky!!! 😨 😨 😢 😢
holky co se jim na tom nelíbilo?? ☹ vím, že pohled na mne nic moc, 😅 ale že až tak, že by mne hned museli smáznout 😅 😅 no to asi aby se nově příchozí nevyděsili 🙄 🙄

farmarska
9. říj 2009

neblokli 🙂 můžu k vám 😵 alspon něco 😅 😅 😅
hele ale proč mi ho smazali 😢 😢 😢

farmarska
9. říj 2009

no nic, ted to řešit nebudu, jdu smažit řízky, manžoj za odměnu 😉 😀 a později tam ty všechny fotky zkusím zase naflákat 😀
doufám, že mne nezatnou tipec uplně 😅 😅 bo co bych si bez vás počala 😉 😀

mari111
9. říj 2009

ahoj holky, co se to tu zas deje, nez sem vas docetla tak farmince vyhodili fota, minule markee detskou zaclonku a vo co de??? ja to nechapu, sak podle toho co popisujete tam farmi nic" neetickeho" nemela 😠 . ja uz tomu nerozumim. 😕

markee
9. říj 2009

Farmy,ty žiješ,neblokli tě úplně? 😅 To je fajn 😀

aronek
9. říj 2009

farmi, tak vkládej pomalu, vždy po jedné aby to nebylo nápadné 😀
jinak jsem ráda, že tě nezrušili úplně, co bychom tu bez tebe dělali 😉

mari111
9. říj 2009

az sem vzteky zapomela co sem vam vsem chtela napsat, takze cteni bylo zbytecne, 😒

martina76
9. říj 2009

Ahoj holky 😉 Tak se hlásím z dnešní kontroly. Vše O.K. a potrvrzen Mikulášek 😀 Jinak je to pěkný cvalík už má 2,4 kg 😉 Jinak ode dneška jsem už na MD, takže žádný marod 😀 Jinak vás všechny zdravím a myslím na vás, moc na koně nechodím, protože mě poslední dobou stresovaly ty hororové příběhy 😠 FARMI mě fakt mrzí, že jsem to tvoje foto propásla 😀 ale doufám že jste si to s manžou užili 😀

aja.83
9. říj 2009

Holky, já nechápu proč ty fotky mažou. Prý když to nesouvisí s miminkem, tak to smáznou. Mě na beremese smazali fotku pejsana, protože to nesouviselo se svatbou. No hrůza, přitom když si tu takhle povídáme tak si chceme něco ukázat a tak a oni to nedovolej!!!

markee
9. říj 2009

Martina,týjo, už na mateřský. To to letí. No užívej si to s Mikuláškem hezky doma.

aja.83
9. říj 2009

Marti, gratuluju k pozitivní kontrole! Mikulášek je teda cvalík, pěkně si to doma užívej, dokum máš ještě klid 😉

aja.83
9. říj 2009

Holky, loučím se s Vámi, přijdu zas v pondělí! Přeji všem krásný víkend a v pondělí se těším na novinky!!!Snad přibydou zase nějaké //! 😉

markee
9. říj 2009

No já když jsem ještě nechodila na koníka a měla jsem album jen na beremku,tak jsem tam dala Johanku.Smazali mi jí,pže to nesouvisí se svatbou.Tak jsem to tam dala znova a napsala,že je to družička a už to tam nechali 😀 Prostě jen nápis byl navíc,ale slovo družička je svatební. Jsou to paka 😀

aronek
9. říj 2009

Marti gratuluji k úspešné kontrole, máte to už za pár, tak se držte 😉 Myšleno ty i Mikulášek 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru