Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. lis 2009

ahoj aronku 🙂 uz cukrovi jo? teda to uz bych asi taky mela zacit ☹

mari111
8. lis 2009

jak to ze si se ani poradne nenapila, no aspon ti neni blbe,ze 😉

aronek
8. lis 2009

mari, máme perníčky, ty jsem si odvezla na nazdobení a pracny jsou už v krabici 😉

mari111
8. lis 2009

a uz si zdrava aronku?

tercie
8. lis 2009

Ahoj holky, taky jsem tu na chvilku, než začne SS 😉
Mari ani jsem ti neodpověděla, on pak přišel manža, pustil mi sem psa a ten mi tu nadělal samý ťapky, a musela jsem vytírat.
Chtěla jsem říct, že uvidíš, jak to teď dopadne s těma práškama ;.) Moc přeju aby už ti to vyšlo 😉

Markee teda ty jsi akční, já bych padla a spala 100 let 😉
Já včera měla taky skleničku červenýho, jsem na něj měla děsnou chuť, a byli tu známí tak s nima manža popíjel, a mě chytla taková slina, že jsem neodolala. Akorát jsem se tím pěkně umrtvila, cítila jsem jak mi to okamžitě jde do nohou, myslela jsem, že neudělám ani krok 😀

Aronku tak srázek byl, a poznali jste se? My máme sraz na konci listopadu, ze základky, taky jsem na to zvědavá 😀 A s cukrovím vůbec nevím, pekla jsem jednou, když jsem se přistěhovala k manžovi, a po vánocích jsem to vyhazovala, protože to nikdo nejed. Návštěvy k nám nechodily tak to neměl kdo jíst. Letos možná tak maximálně udělám vanilkový rohlíčky, aby to tu vonělo, a měla jsem dojem tý správný vánoční atmošky, a taky je to jediný co manža jí. Ještě uvidím, jak se mi bude chtít 😝 😎 😀

aronek
8. lis 2009

mari zdravá, jen se drží rýma 😖

terci, srázek máme tak dvakrát třikrát do roka, takže poznali. Jinak mamka peče vždy tak dvacet druhů, já pomáhám a pak si odvezu výslužku 😀

tercie
8. lis 2009

Aronku Tak to máš moooc dobře zařízený 😉

Holky pro dnešek ahojky, jdu kouka, páááá 🙂

mari111
8. lis 2009

du taky koukat na SS

aronek
8. lis 2009

zařízené je to supr, mamka peče skvěle 😀

mari111
8. lis 2009

to asi kazda maminka pece dobre 🙂 taky bych to tykhle chtela, kdyby byla maminka bliz ☹

aronek
8. lis 2009

mamka je skoro sto kilometrů, ale celkem dost tam jezdím 😉 hezky se o mně postará opečovává 😅

mari111
8. lis 2009

hm ta moje 900 ☹

markee
8. lis 2009

Mari,kd emáš maminku? Že je tolik km daleko?

mari111
8. lis 2009

marke na slovensku, ja sem taky slovenka vis, jan sem zustala tady na druhom konci sveta, daleko od maminky

markee
8. lis 2009

Mari,aha. To je teda štreka daleká. To nezávidím. Já bych teda brala mít mamču dál,ale v přijatelné dojezdové vzdálenosti. Občas je jí dost. Jenže jak teď nevím co a jak bude s prací až nějakou najdu,tak jsem ráda,že jí mám tak blízko a bude se moci starat o Johanku(pže tchýně je hrozná) 😖
Jdu spát holky. Dobrou noc.

mari111
8. lis 2009

dobrou markee 🙂

sirella
8. lis 2009

Ahojky holky 🙂 ...tady už nikdo není ☹ Já se probrala z nemoci a potřebovala bych radu...plííííís...dnes jsem 45.den po revizi...a furt nic.Je to normál????Nebo mám jít na injekci(vyvolávačku)...Co myslíte????Mám ještě čas a nebo už mám "zabrat"...Díky za veškeré odpovědi 🙂

aja.83
9. lis 2009

Ahoj sirellko, já myslím, že 45dní po revizi je ještě normál. Mně říkal doktor, že po revizi dostanu měsíčky po 4-6 týdnech, tak ještě chvíli počkej, když to do týdne nedostaneš, dojdi si k doktorovi. Snad ms dorazí, pamatuju si, že když jsem dostala tuhle první porevizní, měla jsem radost jak malá holka. To značí, že je vše ok a brzy se můžete začít snažit. 😉

sirella
9. lis 2009

Ahojky aji...dobré ránko...Moc díky za radu...já už se nemůžu dočkat až MS dorazí..vyhlížím vyhlížím a furt nic 😒 Včera v noci jsem nemohla ani spát a furt na to myslela.Napadla mě ale v noci ještě jedna věc...po císaři mi dělali revizi kvůli zbytkům placenty a plod.obalů co mi v děloze nechali a tehdy jsem MS nedostala cca 5-6 měs a pak jsem šla na vyvolávačku a dostala to do týdne...Asi fakt tomu dám ještě týden a pak si zajdu.Chtěla jsem se snažením čekat přesně 3 měs jak mi řekla gyndra.Vychází mi to přesně na Štědrý den 🙂 S manžou jsme dohodnutí že na to u stromku vlítnem 😀

A co ty???JAkpak se máš?

aja.83
9. lis 2009

Sirellko, tak to budete mít hezký Vánoce? Držím Ti pěstičky, ať ms brzy dorazí a kdyžtak půjdeš na vyvolávačku, vždyť to ničemu nevadí.
No co já, vzpamatovávám se z neúspěšného cyklu, zase ty // nebyly, ale snad do Vánoc budou, věříme tomu oba s manžílkem. Teď o víkendu jsme byli na svatbě kamarádky, bylo to moc fajn, nevěsta krásná, výborný jídlo, to jsme si dali do nosu!

aja.83
9. lis 2009

Sirell, piješ kontryhel? Nevím, jestli to pomáhá, někomu jo, já ho piju od revize vždy prvních 14dní cyklu. Měl by upravovat cyklus, obnovovat sliznici a napomáhá otěhotnění (no tenhle výsledek u mě zatím nefunguje), ale je pravda, že mám ms docela pravidelnou i sliznice mi narostla. Bylinkama nic nezkazíš.

sirella
9. lis 2009

aji...neboj...věřím tomu že se vám zadaří tento měsíc 🙂 Určitě už u stromečku budeš těhulka 😉 Moc ti to přeju 🙂

Týýý jo...svatbička...taky bych si dala říct 🙂 V okolí to ale u nikoho nehrozí...všichni chtějí být svobodní.Moc se jim do "chomoutu" nechce.
Já měla o víkendu manžu doma...vynechal karty s kamarádama a tak jsme si v sobotu udělali hezký večer 🙂
Dneska vyráží na florbal,protože včera vlezl na váhu a strašně se lekl co ukázala...tak chce sportovat a aspoň každé pondělí hrát s klukama z práce florbiš....Vždycky se ale zatím jen odvařil že nemohl ani pořádně chodit jak ho všechno bolelo

katyna6
9. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Včera jsem byla celý den v práci a večer mi nešlo se připojit na koníka 😒 ,tak jdu honem dočíst,co je tady nového?

sirella
9. lis 2009

aji...kontryhel piju pravidělně ráno a večer...skoro každý den... ale zatím se mi nezdá že by fungoval.Ptala jsem se tady holek už před časem tak jsem ho hned koupila a fakt piju...min.1xdenně (občas zabudnu večer) Ráno mám vždycky siestičku jak kluci odjedou a dám si ho v klídku naž začnu něco dělat...je to paráda 🙂

sirella
9. lis 2009

ahojky katy..nic nového nevím...musím taky dočítat...dlouho jsem neměla čas ani nakouknout 😒 Držela se mě hnusná chřipajzna,ale už je pryč

aja.83
9. lis 2009

Sir tak to je dobře. Jinak já si připadám jak babka bylinkářka, piju ještě čistíčí čaj, prý je to taky dobrý po tý revizi. A teď jsem si objednala nějakej drmek, prý to podporuje ovulaci a reguluje ženský orgány. Tak třeba to pomůže, aby se mi pak těch vajíček neuvolnilo zas moc, maximálně 2, to by stačilo 😀

sirella
9. lis 2009

😀 držím palůše aby ti to vyšlo podle plánu 😉 A rovnou si píšu...taky to zkusím.Čistící čaj mám doma taky.A ten drmek si píšu abych až se budem snažit abych ho taky zkusila.To je jako co???Nějaké bylinky???Slyším to prvně 😅

babka bylinkářka...to je dobrý 😀 Já zbožňuju čaje(hlavně bylinkové...meduňku,mátu a pod.) A časem chci vyzkoušet co nejvíc...a taky už zobu vitamínky 🙂 Nechci nic nechat náhodě

tercie
9. lis 2009

Holky dobrý pondělní ránko 🙂někdy si připadám jak nějaká apatykářka 😀 Takových věcí, co jsem vyzkoušela, když jsem před prvním těhu po třech měsících už plašila, že jsem neplodná 😀 Kontryhel, babyplan, jeřáb ptačí, babyplan, listovka, estrozin, kineziologie, femibion, měření BT 😀 Teda né všechno najednou, ale postupně 😀

markee
9. lis 2009

Dobré ráno,
Sirr,já bych už volala doktoru a objednala se na vyvolávačku. Pže 6 týdnů po revizi je 42 dní,což už uběhlo. Já jsem si sama říkala,že jestli do středy MS nepřijde(to bych byla 43 den),tak budu volat doktoru. No a 40 den se MS dostavila,takže telefonát neproběhl. Já bych byla nervní co a jak se děje,takže bych určo zavolala a byla bych moudřejší,by mi to mudr vysvětlit 😉

aronek
9. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno. Nějak nemám přehled, kdy a kdo bude testovat a kdo kdy rodit? Tedy jestli nebude někdo přeskakovat jako Murynka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru