Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. lis 2009

no sice není poslední chvíle, ale nikdy nevíš. V kolikátém týdnu vlastně rodila murynka?

m.aa.b
11. lis 2009

AHojda děvčátka 🙂

Farminko moc moc moc gratuluju k srdíčku a držím všechny palečky 😵 😵 😵

KOPINKO prosím prosím do tabulky 1DC - mrcha totiž konečně dorazila - HURÁ HURÁ HURÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ještě jestli mi tam prosím připíšeš 27.11. KO v Pronatalu mocinky děkuju 😅

jitie
11. lis 2009

aronku, murynka rodila přesně 36tt

aronek
11. lis 2009

jitie, tak to by chtělo rychle dobalit 😀
letím na kontrolu, pak jsem tu jak na modrém koni 😉

casia
11. lis 2009

sirell: ne ne, to si mě nepochopila, ta revize byla dělaná v 11 týdnu těhotenství, ms jsem po revizi dostala po 2 měsících, tedy 8 týdnů 😉

aja.83
11. lis 2009

Ahoj maab, dlouho jsem tě tu neviděla. Jakpak je? Teď asi veseleji, viď? Když ms dorazila. Vy jdete do pronatalu na genetiku nebo na jake vysetreni. Já už mám zase strach, že už to je zas 4 měsíce a furt mimi nic, sice to ještě není tak tragický, ale přemýšlím o spermiu u manži. Ten se asi bude kroutit. 😅

m.aa.b
11. lis 2009

Ahoj Aji!
JJ mnohem veseleji nikdy bych nevěřila že budu tak zoufale chtít mrchu 😅 😀 . Do Pronatalu se jdem domluvit kvůli 2 IVF. Už skoro tři roky se totiž snažíme o mimi a i tohle těhu bylo díky lékařům tam 🙂 Tak bych jen chtěla vědět co oni na to všechno a jestli třeba nebudou chtít ještě nějaká další vyšetření atd.
Jinak vás pravidelně dočítám, aby mi neuteklo nic důležitého 😉
Nebuj třeba jen není ještě ta správná chvíle zatím bych se nebála a navíc už to šlo přizeně tak proč ne zas ! Já jsem teď začala užívat Femigard tak doufám že to aspoň srovná ms - i když jsem se i dočetla že to pomohlo holčině co měla PCO a otěhu přirozeně! PCO mám taky takže .... jenže já mam pravděpodobně i neprůchodne vejcovody takyže to umělko je opravdu asi jediná možnost, ale mě to neva už vím že to jde 🙂 🙂 🙂 🙂
Manža se nemá čeho bát - jen se zavře do místnůstky a času má kolik chce 😅 😀 a můžeš jít s ním 😉

ikopretinka
11. lis 2009

Ahoj holky,
nahlížím docela často , ale nepíšu takže
Farmi gratuluji k mimíškovi 😉 😵
Kupince a Murynce k mimíškům, ať vám rostou a dělají radost 😉 🙂
Maab gratulace k MS

JInak jak jste se bavili o tom léku na ovulku closty....ten mi chtěla dát moje dr. při poslední kontrole, já ho ale odmítla, protože se nehodlám cpát hormonama, navíc vím, že ovu mám pravidelně. Tento lék se smí brát max.3 měsíce proto, protože se po něm mohou zvětšit nebo zvětšují vaječníky a udělat na něm cysty.
Ajo, my se taky snažíme od revize už 6 cyklů a nic. Navíc podle dr. jsem já zdravá, ovu je , sliznice 12mm a podle vyšetření i manža a taky stále nic. Zítra čekám další MS. Prý by mohl být u mě jen problém v imunitě, že ničím spermie dřív, než se dostanou k vajíčku a mohl tím být i ten samovolný potrat, že jsem to "cizí" těloso=tedy mimčo zničila. Mám čekat do ledna a snažit se , pak pravděpodobně proběhnou testy na imunitu

mari111
11. lis 2009

ahoj holky

ikopretinka
11. lis 2009

Femigard beru taky od tohoto cyklu a nevím, ovulka je pořád stejně 16DC ale zdá se mi, že mě po něm bolí dost břicho, od cca nějakého 5DPO. Včera jsem ho už nebrala a břicho mě tak nebolelo a dnes se mi to zdá taky lepší. Takže ho začnu zase brát až přijde MS

aja.83
11. lis 2009

Ahoj Kopreti, aha, vidíš to, to je dobře vědět o té imunitě. Já byla na testech u obvoďáka a ten mi vzal krev na štítnici a tak, nevím přešně na co ještě, ale ta imunita tam možná taky byla a prý jsem úplně v pořádku. Na gyndě teď před 14 dny jsem byla pochválena, že vše v pořádku, sliznice ok, a bylo po ovulaci, dr. viděl žluté tělísko. Tak nevím v čem je problém, ale když se to povedlo jednou, tak podruhé taky, takže zatím nechci nějaké hormony a tak. Poprvé nám to trvalo půl roku, tak teď třeba taky, že jo?!Holkýýý, já cíííí mimííí pod stromeček! 😉

ikopretinka
11. lis 2009

Ajo nám minule taky 5 cyklů a teď je už 6 a asi nic. Ale jak říkáš, šlo to jednou, mělo by to jít i podruhé. Taky je možné že to bude třeba i rok trvat. Tělo se totiž může u někoho zotavovat půl roku a pak to zase toho půl roku trvat, tím se teda já uklidňuju. Je taky fakt, že i když jsem byla po revizi relativně v pohodě, ty MS se mi zdáli stejně takové jiné. Až tak ty poslední dvě jsou takové jaké jsem mívala před tím prvním otěhu

mari111
11. lis 2009

ahoj kopreti, no ja vim ze sou to hormony ten closty. ale ja sem mu rikala ze jak sem si delala testy na ovulku ze porad nic a jeste ta mrcha mne zloby a dal mi to jen na dva mesice a na ten druhej mi ani nezvisil davku tak uvidime. snad to neublizi ale pomuze.

ikopretinka
11. lis 2009

Mari, jj mě dr. říkala, že právě za tak krátkou dobu je to neškodné, ale právě já vím že funguju dobře, tak jsem je nechtěla, ale pokud máš problém s ovu i MS tak bych to riskla taky na tvém místě, tam asi nemáš co řešit

mari111
11. lis 2009

no prave Kopreti,ja mam vubec vsechno nejake divne 😠 no doufam ze mi to pomuze.

mari111
11. lis 2009

KOPIKU az budes delat tabulku ,pisni mi tam prosim 5DC, uz sem si lupla prvni prasek, jeste sem pro jistotu este jednou volala na gyndu a sestra mi rekla ze si ho mam dnes vzit. dik

sirella
11. lis 2009

Ahoj holky...pěkné dopoledne 🙂
Jak jsem v noci nemohla spát tak jsem to teď dohnala 😅 Jen mě teda od rána bolí mandle v krku 😖 Jen jsem se dostala z chřipky tak zas toto 😝

casi:Aha...takhle teda...ale těch 8 týdnů bych brala taky 🙂 To by byla paráda.Zatím piju ten kontryhel,včera vyvolávačka(dnes už mě bolí břicho jako na MS ... a taky záda) a samsa mi včera posílala sarapis co jí zbyl tak jak to dojde zkusím ještě ho...uvidíme...snad se tělo zbrchá a MS dorazí 🙂

casia
11. lis 2009

já zkoušela tenkrát všechno...víno..svařák s hodně skořicí, horkou vanu, jsem byla jak magor, pak jsem začala pít poctivě kontryhel a kašlala na to a bylo 😎 😎

sirella
11. lis 2009

mňáááám...svařák mám ráda 🙂 Ten bych mohla prubnout taky.Jak na mě cosi leze tak by mě to aj zahřálo...vidíš... to je taky výborný nápad.Topím si jak o dušu a stejně klepu kosu u PC.Asi zalezu zpátky do peřin nebo dopadnu zas jak posledně...to jsem byla dlouho na hromadě.

a co ty???Jak se daří?Jsi v práci nebo doma?

mari111
11. lis 2009

tak ja mazu makat holky moje, pa vecer

aja.83
11. lis 2009

Holky, na co že je dobrej ten svařák?

sirella
11. lis 2009

aji:Na "vyvolání" MS 🙂 Takový tip se mi líbí...kdybych měla doma víno tak už svařuju.Musím počkat až manža doveze.Už jsem mu to psala a říkal že by si taky dal

aja.83
11. lis 2009

Aha, tak to já nepotřebuju, spíš by to chtělo něco na odvolání MS 😀 ! Aby už nepřišla!

sirella
11. lis 2009

😀 😀 😀 právě....to není nic pro tebe.Já jen byla fakt včera přejítá že možná MS zas nebude ale už jsem na tom líp.Vyzouším kde co a uvidíme 😎

aja.83
11. lis 2009

Sirell, zkus ten svařáček, to bude příjemná vyvolávačka. Horká vana mi taky někdy pomáhá.

sirella
11. lis 2009

aji:Dnešek to jistí 😎 A ta vana taky...v ní jsem už dlouho nebyla.Měla jsem ji zakázanou a bez casie bych si neuvědomila že mám už po 6-tinedělí.Dnes večer si ju dám i s manžou 😀 Už ho škádlím po ICQ 😀 😀 😀

aja.83
11. lis 2009

Sirell, tak to budete mít večer romantiku. Jinak já jsem si koupila nějakou sedací koupel pro ženy, prý je to dobrý na ženský orgány, a myslela jsem si, že si to nasypu do vany a bude to nějaký bylinkový a tak a ono prd - je to takovej hnusnej hnědej maglajz, takový bahýnko a nevábně to voní. Tož nevím, jestli se mi do toho bude chtít ponořit. Možná jen zadek, ale zas nemám takovej velkej lavor 😀

sirella
11. lis 2009

aji...takže bahýnko...jooo??? 😎 Týý jo to musí být fakt blivajz...blééé...Ale třeba to bude mít o to lepší účinky 😀

aja.83
11. lis 2009

No uvidíme, chystám se na to už delší dobu, tak možná do toho někdy zasednu! 😉 Já psala na nějaký stránky dotaz léčiteli a ten mi řekl, že mám po potratu pít čistící čaj a zkusit ženské sedací koupele. Tak uvidíme.

aja.83
11. lis 2009

Holky, já teď našla na internetu, že existuje domácí test plodnosti mužů - http://www.prozdravi.cz/test-muzske-plodnosti.html . To by mě zajímalo, jestli to funguje, bych to manžovi změřila a nemusel by na žádný spermio 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru