Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
12. lis 2009

díky...už mi to přišlo OK 😀

mari111
12. lis 2009

no jo holky ja mazu makat, tak zatim pa 🙂

sirella
12. lis 2009

měj se hezky...ahojky 🙂

ee.liska
12. lis 2009

ahojky 🙂
Mury Sofinka je náááááááádherná 😵 😵
jinak hlásím 1DC 😝

markee
12. lis 2009

Murynko,domeček krásně velebíte. Moc a moc hezký.
Jéje, ty brečíš. To je mi líto,ale neboj přejde to. Sice těch 6 neděl je takových nic moc,ale přejde to 😉

aja.83
12. lis 2009

Čau holky, tak co probíráte, jestli tu vůbec někdo jste? Já ještě rychle nakukuju, než pojedu z práce domů.

murynka
12. lis 2009

markét moc děkuji
fakt brečím skoro pořád 😅 😅

aronek
12. lis 2009

Ahoj, tak jsem dorazila z práce 😖 Vedoucí říkal stavit se tak na hoďku a tvrdla jsem tam do teď 😠 A zítra musím znovu 😠

markee
12. lis 2009

Murynko,já se ještě k tomu klepala a měla hrozně uřvaný dítko. Nejdřív to bylo z hladu,pže mi mlíko moc nešlo a ona nechtěla tahat-ani přes kloboučky. Pak nejspíš prdíky,ale do třech měsíců jsem si jí fakt užila. nevyspalá,vynervovaná. Šestinedělí celé byl děs. No,ale přejde ten brekot 😉

aja.83
12. lis 2009

Mury, domeček máte moc hezkej. To se Sofinka má, že přišla do takového útulného bytečku! 😉

markee
12. lis 2009

Aronek,tak to je vedoucí prudič teda. A proč tam musíš být?

aja.83
12. lis 2009

No jo Aronku, vedoucí je nějakej blb. Jinak já mám v práci dnes tak hnusný povětří, že jsem ráda, že jdu dom. Buzerace hadr.

aronek
12. lis 2009

dnes jsem tam musela být, protože prý není něco hotové na jednom patře kde dlouhodobě chybí vychovatelka a nakonec jsem přišla na to že tam skoro nic nechybí, všechno by klidně čtrnáct dní počkalo 😠 A zítra mi budou ráno v kanceláři pokládat koberec, takže musím vyklidit celou kancelář 😖

markee
12. lis 2009

Aronek,to si dělaj srandu či co? Jak budeš vyklízet kancelář 😨

aronek
12. lis 2009

markee, to ještě nevím, ale budu to muset zvládnout. Asi si na to vezmu nějaké ženské z pater 😖

markee
12. lis 2009

Aronek,tak to je teda síla. Nojo,my přece můžeme zvládnout absolutně vše,že 😠

aronek
12. lis 2009

No, přehodil to na mně hezky 😠 Od pondělka budu stejně chodit, tak to holt beru jako rozcvičku.

Kopi, dej mi prosím do tabulky 23tt moc dík.

markee
12. lis 2009

Tak já šla hledat maso,pže jsem neudělala jídlo Míšovi do práce,takže mám fofry. Je zmrzlé,takže to bude zas než ho donutím rozmrznout a pak honem honem něco. Nejspíš katův šleh,ale nechce se mi propírat ta rýže. No nic jiného stejně nevymyslím.

venuska
12. lis 2009

Ahojky holčiny 🙂

Tak jsem se vrátila konečně domů....dneska v poradně dobrý. Všechnv pořádku, malá hezky sestupuje hlavičkou dolu, šikulka moje 🙂 Tlak a moč v pořádku. Ještě jdemeza 14 dnů jednou do poradny a pak už jenom do nemocnice na monitory 😅 Takže se budeme loučit s panem doktorem 😔
Dokoupila jsem si dneska věci do porodky, když vidím, jak se tady předčastně rodí 😅 a objednala jsem kočárek, do týdne bude doma...huráááá 😅

Jééééééééééé Markétko, Sofinka je moc krááásná 😅 Normálně ti závidím, že už jí máš u sebe 😅 Tatínek tam hrdě sedí...krááásný. Hezky jsi popsala porod, taky bych chtěla mít takový 😅 Krásné fotečky Sofinky.

Dneska jsem nejspíš viděla tvého manžu na Kladně, tedy jestli to byl on. Byl nejspíš v obchodě, jak je Kulihrášek na Kladně, je to možné? A nejspíš nesl něco pro Sofinku....já jsem akorát šla k autu a říkala jsem si, toho kluka od někud znám, a pak mi došlo, zda to není tvůj manža 🙂 🙂

venuska
12. lis 2009

Kopi, já už myslela, že jsi našla // čárečky a ty mi tu radost zkazíš tím, že to byl OVU test 😝 Tak snad příště 🙂 Ale pobavila si mě 🙂

venuska
12. lis 2009

Markét, a v jakém tt jsi rodila? Moc vám to sluší všem.... 🙂 🙂

aronek
12. lis 2009

venus gratuluji k úspěšné kontrole 😀 a šikovnému miminku co se hezky připravuje na svůj příchod 😉

venuska
12. lis 2009

Aronku, děkuji....co ty, už si užíváš pohyby mimíska?

markee
12. lis 2009

Venusko,to je fajn,že se malá už připravuje na svůj příchod. Gratuluju ke kontrole. 😉

aronek
12. lis 2009

venus, pohyby jsou uklidňující alespoň vím, že je v pořádku 😀

venuska
12. lis 2009

Markee, děkuji....no, už se sotva valim a funím....už se na tu naší princeznu těšíme.

Aronku, tak to jsem ráda, že mimísek se hezky převaluje v bříšku. Mě už malá nějak nenechá spát, potvůrka jedna 😝 dost kope i v noci, asi budeme mít hyperakrtivní dítě 😅

aronek
12. lis 2009

venus kolik jsi přibrala?

murynka
12. lis 2009

vendul ahojky jo jo byl to manžel nesl baby senses ten monitor dechu nakonec jsme ho půjčili doporučili nám ho
rodila jsem v 36tt 😉

ted mi manžel odjel na nákup sofinka spinká tak mám klídek 😵 😵 než začnu koupat 😅

vendul gratuluji ke kontrole 🙂 a určo si zabal člověk nikdy neví 😉

murynka
12. lis 2009

aronek gratulace k pohybům 😵 😵 😵

venuska
12. lis 2009

Aronku, přibrala jsem už 14kg, tak nevím kam až to poleze 😅 Moje mamča měla při všech dětech 25kg nahoře a moje ségra, která má 3 letou holčičku, tak měla nahoře 24kg a rodila ve 37tt...a jak jsi na to ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru