Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
24. lis 2009

mě naštěstí nezlobí 🙂 už se těším za 3 týdny na konec šestinedělí víte proč 😀 ?? 😀

aja co ty??nám se vede krásně malá ted hajá vedle mě na sedačce 😵

murynka
24. lis 2009

mě ted 2 hodky nešel kůň to byla depka 😅 😨

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
24. lis 2009

Ty jo, Mury, závidím. Tak ať vám to s malou pěkně klape.
My se snažílkujeme, zatím nevím, zda to teď vyšlo. Jinak budu mít od víkendu doma počítač, ještě zařídit internet a pak tu budu pořád 😉

kerrie
24. lis 2009

Kopi................když to je právě ono............teď už nikdy nebudeš vědět, jestli to není nějaká bouda 😨 A jak to zvládáš? Koukáš po bytečkách?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
24. lis 2009

aja já už bez netu nemůžu být 😅 😝

moc děkujeme zatím je hodná že udělám vše 😉 manžel si nemůže stěžovat má navaříno naklizeno a já jsme v pohodě skoro žádné šestinedělí nemám 😅 jakože hormony a to jsme v pohodě...

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
24. lis 2009

aja🙂 snažilkujem - nemíním už spadnout dolu 😉 v tabulce. Ale práce je potřeba a baví mě to 😎

aja.83
24. lis 2009

Murynko, tak to ti moc přeju, jen tak dál, ať jste moc šťastní!

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
24. lis 2009

Kopinko, tak hlavně buď na sebe opatrná...........držím Ti palečky 🙂

aja.83
24. lis 2009

Kopísku, taky ti držím pěstičky a opatrně!!! 😉

murynka
24. lis 2009

leni držím palečky at vám to už vydrží 😉

kerrie
24. lis 2009

Holkyyyyy, manža mi o víkendu pomohl umýt okna a už jsem si vánočně načančala byteček.............já se na to každý rok tak těšíííííím 😵 😵 😵 Manža má ze mě psinu...........že prý se na Vánoce budu těšit vždycky víc, než Emička 😀

flair
24. lis 2009

Holky, děkuji za gratulace 🙂
Farmi, ale fakt ty nervy před kontrolou, to je mazec!! Jsem pořád manžovi říkala, že nikam nejdu 😝 😀
Sarlotko, super, že ti smlouvičku ještě prodloužili 😉
Maendy, moc mě mrzí ta vaše domácí krize. Vůbec nechápu, jak se to může stat 😢 Spíše bych čekala, že vás to ještě více stmelí... Moc doufám, že to bude zase dobré, vždyť by to byla taková škoda!!!!

aja.83
24. lis 2009

Kerrie, já se taky těším na Vánoce, miluju tu atmosféru. Zítra budu mít okna, taky si chci koupit adventní věnec, ať to máme doma pěkně nazdobené 😉

murynka
24. lis 2009

jéé jak já se těším na vánoce 🙂 😵 😵 chci už péct perníčky 😉

flair moc gratuluji 😵 😵 😵 krásná zpráva 😵 😵

aja.83
24. lis 2009

Taky budu péct perníčky. Snad se mi povedou. Loni byly tvrdý a vůbec nezměkly. 😅

markee
24. lis 2009

Tak jsme doma z návštěvy. Svou dietu jsem tisíckrát porušila a ještě jsem v "dobré náladě" z vína. No stačili dvě sklenky. Malého Vašíka jsem chovala a on se smál,já byla šťastná a teď když tu sedím,tak mám pocit,že miminko potřebuju. Musím se z toho prospat.Prostě bude,jednou bude,dočkáme se všechny.

murynka
24. lis 2009

holky zítra jdeme na kyčle a na kontrolu sluchu tak na nás myslete 😅 sice asi slyší když někde něco bouchne lekne se ale kdo ví.......kontrola musí být....

markee
24. lis 2009

Flair,téda moc gratuluju ke kontrole,to jsou super zprávy.
Murynko,já taky budu péct perníčky o víkendu teď. Dávala jsem sem receptík od kamarádky ověřen lety praxe od její tety i od ní.

murynka
24. lis 2009

holky jdu do hajan 🙂 dobrou noc 🙂

markee moha bys mi ten recept písnout do IP moc dík 😵

sarlotta
24. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 35tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO-vše v pořádku🙂....3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 25DC
Hanana 24DC
Aja 83 20DC
Maarrtina 17DC
Zlababa 17DC
M.aa.b 14DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 12DC
Markee 10DC..............2.12.KO
Katyna 10DC
Eliss 9DC
Paaja 8DC
Sirella 7DC
Nicollka 4DC
Mari 4DC
Maendy 3DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 11DC.................KO 2.12.

hanana
24. lis 2009

markee prosimte co drzis za dietu ze hubnes 1kg za den ja vazim 2x tolik to bych mohla zhubnout 2kg za den 😵 honem sup sem jak to delas?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nicollka
25. lis 2009

ahoj holky

dnes má být až 16stupnů no to je paráda. Snad tak i bude. Jak píšete o vánocích, já už si nakoupila na tento rok oranžové ozdoby na stromek, všude svíčky, adventní věnec, no proste už se taky chystám, miljuji tu atmosféru.

K těm perníčkům, pokud neměknou tak opravdu zkuste zabalit do sáčku a hodit tam krajíc čerstvého chleba, oniy změknou, jen tam ten chleba nenechat moc dlouho, kontrolovat to.

flair gratuluji 🙂

nicollka
25. lis 2009

ja taky potřebuji deset kilo dolůůů, jaký způsob funguje :D

aronek
25. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Mám odpolední, takže mám ráno až teď 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru