Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. pro 2009

jarušenko...jupííííííí 😀 Já ti moc držela palůše abys byla těhu 😉 Moc moc ti to přeju....vím co je to za nervy...a ty tvoje dálnice// jsou fakt náááádhernééééé 😵 ....Určitě se ozvi co a jak....doufám že po novém roku se k tobě přidám...a budem těhulit spolu 😉 Zatím se ještě nesnažíme ale o Vánocích začnem 🙂

Jejda já měla takovou depku a hned mám náladičku zas výbornou 😀

sirella
15. pro 2009

jejda murynko...to mě mrzí ☹ ...já teda cillit bang používám taky ale mě to neudělalo nikde nic...jenže já mám sice sporák kupovaný loni ale prachobyčejný...my zatím kuchyň nekupovali...máme jen provizorní a proto si asi troufám...je mi to líto...Mě se ale stalo něco podobného když mi manža něco čistil na lince...taky mi to vyžralo malý flíček ale časem se ztratil...třeba se to dá nějak rozleštit...nezkoušelas?Mě ale ten flíček odešel časem...cca týden a teď už tam zas nemám nic 😉

sirella
15. pro 2009

markee:řeknu jen jedno....nebrat!!!!Ani za nic....je to fakt levota a jak ti tu holky už psaly...já bych tu firmu taky asi práskla....ty jim třeba nenaletíš ale někdo kdo je fakt hodně zoufalý tak asi naletí...Zaonačila bych to asi tak jak ti psala (myslím že flair...ale nejsem si jistá) že se na pracáku pouze informuješ jak máš postupovat...a asi by fakt pak byl šrumec...oni to prošetřit musí

aja.83
15. pro 2009

Kopísku, kdepak jsi? Že ty nás schválně napínáš??? 😉

sirella
15. pro 2009

aji...ahojky...taky nakukuju jestli kopinka už něco nepísne 🙂 Jsem zvědavá šíleně

kerrie
15. pro 2009

Dobré ráno 🙂 Honem spěchám...............juknout na to, jak nám Kopinka testila a ona nikde 😕 Že ona nás schválně napíná 😵 😵

sirella
15. pro 2009

kerrie...ahojky...teda napíná nás šíleně 🙂 Já mám uklízet a umývat okno a nemůžu se dostat od PC...tak čtu bulvár a nakukuju furt...napnutá jak kšandy...další těhulku by to tu chtělo 🙂

kerrie
15. pro 2009

Áji...........koukám, že nás napadlo to samý...............Kopi si s náma zahrává 😀

kopa
autor
15. pro 2009

Ahoj holky 🙂
já jsem ráno byla ještě u klienta,tak píši až ted.
Ms nedorazila a na testu nic moc 😠 Zdál se mi tam malý stínek,ale nevím jestli to mám vsugerované 😠 Takže spíš nic.

murynka
15. pro 2009

holky moc děkuji

volala jsme technikovi přijedou a vymění se kdyžtak jen ten panel 😉 ten nebude stát tolik 😎 jako nová trouba 😅

leni že by????stínek 😵 ale mrcha nikde to je dobrá zpráva 🙂

sirella
15. pro 2009

kopi...stínek se taky počítá 🙂 třeba bude sílit a nebude to už stínek ale stín a časem pořádná lajna 😉

murynko:to je dobře...zas budeš mít troubu ok 🙂

kopa
autor
15. pro 2009

holky já myslím,že nic 😒

sirella
15. pro 2009

kopi...neházej flintu do žita...mrcha nikde tak klid 😉 třeba to fakt vyjde

aja.83
15. pro 2009

Kopi, třeba to vyjde. Držím pěsti! Stínek a ms nikde, to jsou dobrá znamení!!! 😉

kerrie
15. pro 2009

Kopi...........ale to jsou přece dobrý zprávy...........mrcha nikde a malej stínek............ 😉 Uvidíš, jestli bude sílit 😵 Držím palečky.

Mury..........tak to je dobře, že Ti to opraví............a co manža, už s Tebou mluví? 🙂

aronek
15. pro 2009

kopi, já to taky vidím pozitivně 😀 Nešel by stínek vyfotit? Dokud nedorazí MS, tak je stínek pozitivní věc 😀

kopa
autor
15. pro 2009

já to vidím černě 😀 😀 😀 já myslím,že tam fakt nic nebylo 😅 😅 ale neva...Ms ještě nedorazila,takže zatím třeba je mala naděje 😉

kopa
autor
15. pro 2009

Aronku to byl podle mnš jen vsugerovaný stínek 😀 😀 😀 mrknu na to až dorazím domu 😀

aronek
15. pro 2009

kopi, co ta fotečka, nešla by? Máš schovaný testík? Mně se ze začátku dost vybarvila po uschnutí. 😉

aronek
15. pro 2009

😉 myslíme stejně, tak doma jukni a dej vědět 😀 😀

paajaa
15. pro 2009

Kopi: držím palce, aby ze stínku byly krásné // 😉

kopa
autor
15. pro 2009

Tak už to asi dostanu 😒 byla jsem na wc a lehce špiním 😠 😠
Tak snad holky další měsíc 😅 😉

hanik1
15. pro 2009

Ahoj holky, můžu se zase přidat? V srpnu missed v 8tt a ted jsem znovu těhule a vypadá to dobře, máme už i srdíčko, jenže pořád špiním, beru Utrouš a Ascorutin, ale i tak mám strach, doktorka říkala že když to není vyloženě krev, ale jen špinění, tak je to pohoda, máte někdo taky takový zkušenosti? Díky za odpověď

aja.83
15. pro 2009

Ahoj haniku, bohužel takový zkušenosti nemám. Ale držím ti pěstičky, ať těhu dotáhneš až do šťastného konce. 😉

kerrie
15. pro 2009

Hanik............ahojda 🙂 Já jsem zpočátku tohoto těhu taky lehce špinila, pak jsem brala Duphaston a špinění postupně přešlo. Tak hlavu vzhůru a držím pěsti, ať mimísek v bříšku pěkně roste 😉 😵

hanik1
15. pro 2009

Děkuju za podporu, ve čtvrtek jdu na utz, tak snad bude mimísek v pohodě 😒
Prej je to taky tím, jak praskají žilky, že se to různě roztahuje, roste a tak.. no nevim, jsem z toho nervozni

kopa
autor
15. pro 2009

holky tak jsem to psala přítelovi 😅 a odpověděl:neves hlavu.Já budu šetřit sperma 😀 a budem spolu spát jednou za tři dny 😀 😀 😀
tak to jsem zvědavá 😀 😀

kerrie
15. pro 2009

Kopi 😀 to jsem na vás zvědavá, jestli to vydržíte 😀 😉 ale já si furt myslím, že ještě není nic ztraceno........ 😵

Hanik...........to je jasan.........taky jsem plašila.........člověk neví, co to zrovna znamená.........kór po našich zkušenostech, viď? Ale neboj, MUDr. Ti mrňouska ukáže na UTZ a hned Ti bude líp 🙂

aronek
15. pro 2009

kopi 😢 al edokud není úplně, je naděje 😉
hanik gratuluji k novému těhotenství 😀 držím palce aby jsi v červenci držela svého potomka v náučí bez jakýchkoliv problémů 😉

hanik1
15. pro 2009

Díky, snad jo. A měli jste na začátku nějáké nevolnosti, mě celkem nic není, jen mě občas pálí žáha...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru