Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
18. pro 2009

proste jsme spolu uz pres sest let,bydlime spolu a uz delsi dobu se ke mne chova vulgarne:urazi me, s nicim mi nepomaha ,vsechno je na me.Dnes si vzal vsechny penize asi (10 000) a pry se jde opit. a vis proc?protoze jsem po nem chtela jen pomoct s uklidem. Pry ,jestli se nestydim jako zena ho o neco takoveho zadat...tak je to porad
stydim se za to,ale nemam to komu rict, kvuli nemu uz nemam ani kamarady

cajori17
18. pro 2009

mluvit s nim nejde,zkousim to porad,pry se nehodla kvuli me zmenit , to po nem ani nechci,chci jen aby byl normalni...aby jsme meli normalni domacnost,ale pripadam si jak v nejakem zspatnem filmu

aronek
18. pro 2009

cajori, to neslyšel o rovoprávnosti? Chlapi taky uklízejí, dokonce i vaří a perou. Promluvení by nepomohlo?

aja.83
18. pro 2009

Cajori, no to je hulvát! Promiň, ale mě přijde samozřejmé, že mi manža v domácnosti pomáhá, dneska uklidil a uvařil večeři. Vždyť jste si rovni, ne že úklid je ženská práce, spíš by ti měl pomoct, ach jo. Co teď? A to je řešení, že se půjde opít? To je špatný, že nemáš kamarády, zkus se na něj tolik nevázat a taky si někdy někam vyraz sama s kámoškama.

cajori17
18. pro 2009

uz mu domlouvam dlouho,ale nic....udelala jsem maximum pro nas vztah,porad ho zachranuji jen ja,uz mi ale dosly sily....

cajori17
18. pro 2009

rozchod neustojim,ale asi budu muset,nevim jak dal,jsem snim 6 let

aja.83
18. pro 2009

Cajori, tak to bych zvážila, jestli s ním chceš opravdu být. Vždyť tohle není život, abys pořád čekala jestli se změní a jestli se k tobě jednou bude chovat hezky....Věř mi, že i hodní chlapi existujou, kteří se nemusí měnit, aby se ke své ženě chovali pěkně.

aronek
18. pro 2009

přítel taky občas komentuje nepořádek, tak mu ukážu kde je vysavač a hadr, kdyby je hledal a může se do toho pustit 😀 Já se s tím příliš nemažu, něco se ti nelíbí, tak to udělěj jinak a nachtěj to po mně. Jinak se o práci doma dost střídáme. Co se s ním domluvit na rozdělení povinností?

markee
18. pro 2009

Cajori,to je teda chlap 😠 Vykašli se na něj. To je hrozný,takhle ti ubližovat.

aja.83
18. pro 2009

No právě, když on nemá zájem a jen pořád ty se snažíš o nápravu vztahu. Možná by byl rozchod nejlepší řešení a co nejdříve, než se k tomu přidá i třeba něco horšího (nevěra), pak to bude těžší...Takhle je to čistě tvoje rozhodnutí a nebude v tom žádné obviňování a vyčítání.

cajori17
18. pro 2009

kdyz mu nabrhnu stridani povinnosti,zepta se me jestli jsem normalni.Porad mi rika,ze jeho maminka nikdy nepotrebovala pomoct a tam to a tamto atd.uz to nemuzu ani slyset.je to blbe ale asi je to tim,ze je rom

cajori17
18. pro 2009

asi to budu muset ukoncit,ale ja nemam kam jit.to je horsi

markee
18. pro 2009

No mám blbou náladu,pže jsem opět poslouchala co si tchýně se švárou(jejím synem)říkají a kdyby jste to slyšeli,jak on pomlouval Míšu. Hrůza,děs a běs,tohle fakt sourozenci,který se maj rádi nedělaj. Já prostě chci odsud pryč a sere mě,že Míša odsud nechce. Mě to tááák vytáčí,že je člověk v podstatě bezmocný. A hlavně,jak si to může dovolit,chvástat se jak je dobrej a jak Míša línej. Prostě mámě říkal,že jestli čeká,že se Míša o barák postará,tak to je na omylu,že jen sedí a nic nedělá. Že jen on tu vždy makal a maká a tak to bude dál. Pak prý chtěl po Michalovi garáž,jako za ten pokoj co nechal Johance(jenže nechal, právě,že nenechal,vždyť tam je pořád jeho skříň kam si nosí věci a hnusný křeslo). Že prej mu Míša řekl,že mu garáž nedá,že to patří k baráku a garáž je potřeba(což je teda pravda,že garáž je součástí baráku). Ale co pravda není je to,že se na nic takového neptal. On si prostě vymyslel totální nesmysl,aby z Míši udělal kréťana nebo co. No prostě nechápu. Fakt mě ta rodina sere. Jen mě těší to,že jsem si nikdy nevymýšlela. Že to co jsem Míšovi o nich kdysi řekla,tak se teď ukazuje,že je pravda. Prostě mám nejspíš na lidi čuch,teda na některé. Prostě jsou to falešný hovada.
Promiňte,ale musela jsem to dostat ze sebe.
Šla jsem ven shrnout sníh i když pořád padá. Prostě se trošku provětrat a vypadnout i z těch bacilů.

markee
18. pro 2009

Cajori,tak maminku vytahuje jako příklad?!!! no promiň,ale honem pryč. To fakt nezměníš a akorát se budeš trápit dál.

aronek
18. pro 2009

cajori, tak mu připomeň, že je jiná doba a nejsi jeho matka 😠 Můj dědeček chodil v botech až do kuchyně, tam mu babička donesla stoličku a přezuvky, pomohla mu přezout a všechno uklidila. Byla taková doba, chtít to po mně, tak dostane prvně těma přezuvkama, pak stoličkou a nakonec to uklidí 😀

cajori17
18. pro 2009

kdyz mu ale reknu,ze jdu ven,nebo ze se odstehuju,tak mi vyhrozuje....vypadam ted jak upna krava a chudinka,ale to jsem nikdy nebyla.nevim co se to se mnou stalo,porad mi rika,ze me zadny chlap nebude chtit a ze jsem k nicemu,chce se mi brecet

aja.83
18. pro 2009

Cajori, jasně, ukonči to co nejdřív!!!Tohle je vážně otřesný jednání!

aja.83
18. pro 2009

Markee, věřím ti, že bydlet s tou rodinkou musí být hrozný. A proč manža nechce pryč? Zkus mu to ještě nějak říci, že se tam trápíš....

aronek
18. pro 2009

cajori, to je ukázka jeho poruchy. Snižuje ti sebevědomí, aby se cítil větší a lepší a ty jsi se cítila neschopná. To chce pryč

cajori17
18. pro 2009

a co ted??pred svatkama?,k nasim nemuzu, je jich doma plno a nechci nekde o svatkach strasit...nemam kam jit,nemam ani rodinu ,kamarady nikoho zadne babicky ,tety, jsem upne sama

aronek
18. pro 2009

markee, a co to říct manželovi. Třeba by mu konečně došlo, že to chce pryč 😉

aja.83
18. pro 2009

Cajori, jasně, chce ti snížit sebevědomí, aby sis připadala nemožně a aby v tobě vyvolal pocit, že můžeš být jen s ním. Seber všechny síly a jdi od něj.

cajori17
18. pro 2009

udelam to,ale bojim se az dojde opily, necham to radeji na zitra
,a ja krava myslela,ze ho dite zmeni...ze bude mit svou rodinu rad

aronek
18. pro 2009

cajori, tak jeď k vašim jen na svátky, třeba příteli dojde, že mu chybíš a chytne se za nos. Sice si myslím, že to chce pryč na pořád, ale tohle by byl dobrý začátek 😉

cajori17
18. pro 2009

jsem rada,ze jsem to ze sebe mohla vyklopit,dik.....asi zavolam mamce......

markee
18. pro 2009

Aronek,já mu to říkala a říkám už x let,že to tu stojí za dvě věci. Teď se ho ptám, že by jsme mohli do Sedlčany do bytu. On mi řekne,že mi tam nepůjde. No nevim no. Vidim,to,že by mu to začlo docházet,až když bych s malou odešla,že jako tady fakt ne. Ale ale. No je hrozný to,že přemýšlím,zda další dítko vůbec mít ☹ Holky proč to musíme odnést my. On-švára je tak strašně na prachy a musí mu každý lézt do prdele a když neleze,tak je ten dotyčný špatný. Švagrová je na prachy taky,krom toho hrozně ubližuje lidem-sice slovama,ale hrozně ubližuje. Skvěle se k sobě hodí,pže jsou povrchní. A on bude Míšu pomlouvat,kvůli baráku. I kdyby to byla pravda,tak prostě mi tu investovat nebudeme,pže za prvý prostě ne a za druhý,co když nám nepůjde přirozeně, zdravé dítko a půjdeme do IVF. Já to nechápu,co ten debil řeší. Oni maj dvě zdravé děti a pak mele hovadiny dole své mámě a neuvědomí si,že my prostě ty peníze,i kdyby byli,tak si šetříme na zadní vrátka. Ale on neví,že nějaké máme našetřené. Takže nechápu,jak si může myslet,že máme na udělání nové střechy. 😠 Oni by potřebovali lekci od života a né my. Proč fakt zlý lidi prolezou životem aniž by je potkalo cokoliv co by jim v té makovici rozsvítilo ?????

markee
18. pro 2009

Cajori,ty samé věci si říkám taky: že nemám kam jít,kdybych chtěla odejít. U našich málo místa a u babičky zas trošku děda je už mimo-taky by to nebyl klidný život. A jinak bych musela do bytu,na který nemám.
Jenže já bych od Míši odejít nechtěla. On není špatný,jen jeho rodina jsou dementi 😠

cajori17
18. pro 2009

MARKEE,ON ZA TO NEMUZE,ZE MA TAKOVOU RODINU

markee
18. pro 2009

Cajori,já od něj neodejdu,fakt to nemám v plánu. To jen,kdyby nestál za mnou a obrátil své názory proti mě. Ale přivolávat to nechci.
Mám ho moc ráda.

mari111
18. pro 2009

ahoj holcinky ja sem moc nechodim, nejak nestiham. co je tu nove, koukam ze same trapeni, Farminko to je mi moc lito s tatkou, drz se holka moje, do nemocnice by ho meli vzit, dneska uz si muzes vybrat kam pudes lezet nebo na operaci. chudinko moje mas toho az az co. drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru