Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. zář 2009

Aronek,na plodovku automaticky posílaj po 35roce. Jinak mě vzali krev v úterý a další týden ve středu jsem měla v kaslíku pozvánku do genet.poradny. Měli by ti nabídnout opakované krevní testy a nebo se dohodnete rovnou na plodovku. Já opakované krevní testy nechtěla. Neboj,bude to vše v pohodě. A i kdyby si šla na plodovku,tak to opravdu nebolí. Stres je,to je mi jasný,ale určo to bude v pořádku 😉

markee
29. zář 2009

Peta79,aha.No oni v nich píšou,že se klidně berou dýl. Ale tak mi je nenapíše,to neva,budu stahovat a snad fakt za 3dny bude pohoda.

kupina
29. zář 2009

Holky, mějte se zatím všechny moc hezky. Já si jdu uvařit oběd.

Papa 😵

angeles
29. zář 2009

Díky aronku. Tak já se teda s váma o to podělím. O mimi jsme se snažili rok, asi tři měsíce jsem sledovala ovulaci a strašně to řešila, že to nejde, až mi manžel řekl, že pokud to budu tak sledovat, tak to právě nevyjde a já dala na jeho rady a přestala to tak řešit, i když jsem tak přibližně věděla kdy ta ovu asi je. V prosinci jsem na těhu testu objevila //. Těhotenství probíhalo v pořádku až do toho osudného 33 týdne, musela jsem porodit už mrtvé miminko. Bylo těžkě slyšet vedle v místnosti hekající maminky a pak pláč dítětě a předem vědět, že i když si porodními bolestmi projdu, tak ten pláč už nikdy neuslyším. Doma nakoupená výbavička, vyprané dupačky na šňůře a najednou už nebylo pro koho. Po dobu pobytu v nemocnici manžel všechnu výbavičku odvezl, sundal prádlo ze šňůry a u toho balení plakal i náš 7letý syn/poprvé a naposledy/. Pak nás čekalo uložení našeho Dominička do hrobečku, je to šílené pohřbít vlastní dítě. Nyní když pláču, tak mě můj syn obejme a řekne: " Mami už zase?" a dál to už neřeší. Manžel už je taky v pohodě, ale já......? Však to znáte.

kupina
29. zář 2009

Angeles, řvu tady jak želva 😢 😢 😢 . Teď jsem ve stejném týdnu těhotenství jako jsi byla ty. Tohle si absolutně nedovedu představit. Musí to být neuvěřitelná bolest, kterou sis musela projít a procházíš. Tohle musí být snad nejhorší zážitek na světě.... ☹ Doma vše nachystané - já už to také mám - a pak takový šok. ☹ 😢. Nevím, co na to říci.... 😢 😢 😢

kupina
29. zář 2009

Angeles přeji moc sil k překonání takého obzvlášť bolestného zážitku. Ať si co nejdříve v pořádku...

katyna6
29. zář 2009

sirella,angeles-vítám vás tady holky a nebudu dokola psát,co všichni přede mnou.Co se v nás děje víme dobře všechny,co jsme tady,tak to nebudu dál rozebírat,stejně pomůže jen čas...Jen nám všem přeji hodně,hodně štěstíčka do dalších dnů-i snažilkám i maminkám za pár.... 😉

markee-jestli ti můžu poradit,u nás se kromě prášků na zastavení laktace používá hlavně široké elast.obinadlo,dobře ty prsa stáhne a ze źačátku je taky dobrý dát pod to obin.něco mokrýho-třeba namočený povlak z polštářku,nebo tak něco.Tak hlavně ať se ti marky brzo uleví! 😉

farminka-já se též hlásím mezi staré páky,tak ten sexík po 30ce s tebou někdy ráda prodebatím 😀

markee
29. zář 2009

Angeles,chudáčku. Je mi hrozně. A je mi hrozně moc líto,že sis to musela prožít. Nevím co víc napsat,je mi to opravdu líto ☹ ☹ ☹

sirella
29. zář 2009

markee:To je mi líto že sis tím prošla 2x Z toho mám teď největší strach taky.Ve 22.týdnu si to neumím ani představit. ☹ Je dobře,že tě budou hlídat od začátku.Snad se zadaří a za čas budem obě těhulky 😉
Já mám teď dilema kvůli volbě dr.S mojí gynekoložkou nejsem spokojená a ráda bych se vrátila k mému bývalému dr.(od něj jsem přešla kvůli dojíždění)Ách jo...jak já byla blbá...Chtěla jsem dr. co nejblíž a k němu nejela už několik let.Hm...a on teď už nové pacientky nebere.Tak nevím jestli to prubnout a nebo hledat někoho jiného.BYl suprový.Nevíš náhodou jestli je tu nějaká holčina z Uh.Hradiště a okolí????Třeba by mi poradila

aronek
29. zář 2009

Angeles ☹ ☹ ☹ ☹
Nabídka platí, přijď se vypovídat sem. Vím, že je to hrozné, ale všichni tu za sebou máme něco podobného a podržíme se navzájem. Já taky doma bulela, týden to přítel snášel a pak mi bylo řečeno, že se v tom hrabu. A hrabu, no a co 😝 . Každý to řeší jinak, může být rád, že jsem z toho nezačala třeba pít 😉 a pláč je očišťující

sirella
29. zář 2009

Angeles:To je děs...Na toto opravdu nevím co říct. ☹ Doufám,že to co tu holky píšou a o tom času a pod.že je pravda a že nás to přebolí.Zatím se mi to moc nezdá,ale začínám věřit...

markee
29. zář 2009

Sirella,tak koukám,že Ee.liska je z Uherského Hradiště. Jinak třeba tu ještě někdo od vás je,ale opravdu nevím ☹
No zkus mu zavolat a uvidíš(tomu doktoru).

sirella
29. zář 2009

jasně...zkusím to.Už jsem si říkala,že se objednám a uvidím.Snad mě nevyhodí.On je strašný pohodář 😎 Vždycky mi zlepšil náladičku a je to vyhlášený odborník takže k němu mám 100% důvěru.Když jsem od něj šla nepočítala jsem s druhým mimčem(měla jsem dost komplikovaný porod ukončený císařem) ...jenže teď bych mimčo ráda.

katyna6
29. zář 2009

sirella-a taky sarlottka je z U.H.,zkus napsat jí.Já jsem z Km,to už je moc daleko 😀

markee
29. zář 2009

No vidiš Sirella,nakonec tady je holčin od vás a určo maj dobré doktory,tak ti i poradí 😉
Tak já peču kuře se špekem a žampionky 😉 jdu oškrábat brambory a asi je pak jen našťouchám s cibulkou 😅

sirella
29. zář 2009

katyna6:doufám že máš pravdu....včera mi bylo fakt dost ouvej,ale dnes je to lepší.Jsem ráda že mě někdo vyslechne,protože manžel na to moc není.Je jasné,že ho to taky mrzí ale moc se o tom nebavíme.Já nevím,ale asi jsem měla nějakou předtuchu...jasně,jsou to asi jen řeči ale asi to něco takového bylo.U min.těhotenství jsem byla úplně v pohodě(psychicky) a všichni kolem věděli už od potvrzení těhu doktorem že budeme mít mimčo.U tohoto druhého mimča jsem měla od samého začátku strach že něco není ok.Nikomu kromě manžela jsem něřekla že jsem těhotná,takže mě aspoň teď nečekají ty lítostivé řeči a pohledy...aspoň něco

sirella
29. zář 2009

katyna6,markee:Díkas holky...zkusím se jich zeptat 🙂

katyna6
29. zář 2009

sirella-já děti ještě nemám,ale taky jsem to před spoustou lidí tajila,hlavně v práci.Nevím proč,taky jsem byla úplně v pořádku a žádné potíže neměla.A jsem ráda,že teď mě nebudou nikde litovat a rozebírat co a jak.A kdykoliv budeš chtít,přijď si sem popovídat,fakt to pomáhá.Já ze začátku skoro pořád brečela,stačila jakákoliv zmínka o miminku a přítel říkal,že mi vypne i net,že si to tady pořád dokola připomínám.Ale mně hrozně pomohlo,že v tom nejsem sama a spousta dalších holek je na tom stejně.Ale co mně nejvíc nakopává,tak to,že moc holek odtud jsou už znovu těhulky a už i maminky,tak si vždycky řeknu,že nám to příště už vyjde taky.A taky přítel si už zvykl,že skoro všechno probírám tady s koníkovkama a už několikrát,když jsme něco řešili a já sem šla na radu,tak se ptal,co na to říkaly holky 😀 😀

markee-já dělám dnes sekanou,ale ty brambory pořeším asi stejně 😀

markee
29. zář 2009

Tak nakonec nám naši "pražáci"snědli brambory,takže jsem oškrábala ty 4 co jsem tu měla. A dala jsem rozmrazit chlupaté knedlíky,ty se ke kuřeti-pečenému,taky hodí.
Sirella,určo to tu hodně pomáhá.
Sice mi každý říká: nechoď tam,jen se trápíš těmi novými příběhy a těmi ošklivými věcmi. Moc nad tím přemýšlíš a jseš toho plná. Jenže já teď stejně dítko nepáchám a tak nemám komu jinému ubližovat jen sobě. Jenže já to tak necítím,že bych si ubližovala tím,že sem chodím. Jsem tu ráda,ráda se vykecám,vybulim a je mi fajn 😉

angeles
29. zář 2009

Děkuju všem za podporu. No já musím říct, že asi měsíc trvalo, kdy jsme opravdu po večerech zapíjeli žal a oba plakali. Teď už pláču jen já a manžel mi odpovídá už zas jaščíš. Ti chlapi se s tím nějak rychle poperou, ale s náma ženskýma je to horší. Je to určitě i tím, že my to mimi nosíme, cítíme první pohyby, povídáme si s ním, nakupujem výbavičku, což mého muže absolutně nebavilo. Ale musím také říct, že manžel po celou dobu porodu byl se mnou/12 hodin/, objímal mě, držel za ruku a viděla jsem, jak byl bezradný a nevěděl jak mi má pomoct. Při pitvě miminka nic nenašli i já měla všechny testy v pořádku, teď už jen čekáme na výsledky z genetiky, kde nám řekli, že na 99% stejně nic nezjistí. Prý je to něco jako náhlý syndrom úmrtí dítěte.

markee
29. zář 2009

Angeles je mi to tak líto ☹ ☹ ☹

sirella
29. zář 2009

katyna6:Já brečím taky skoro furt.Dneska jsem se skoro rozbulela když jsem si objednávala ve městě kafe...asi mi už total hráblo.

sirella
29. zář 2009

katyna6:A trošku mi pomohlo i to že jsem si udělala radost.Strašně se mi líbil ve městě řetízek s přívěškem...mlsně jsem kolem něj chodila asi měsíc tak dnes šup do obchůdku a už ho mám koupený....a naušnice k tomu 🙂 Není to náhrada ale trošku mi to zlepšilo náladu.A to je začátek...teď se budu i trochu rozmazlovat

angeles
29. zář 2009

To mi povídej sirella. Já byla minulý týden s Raďou u lékaře a bylo tam i miminko.Začala jsem bulet jak malá holka, lidi na mě koukali a já se citila trapně, ale nešlo to zastavit.

markee
29. zář 2009

Sirella nehráblo ti neboj se. Já si tím taky procházela. Až mě udivuje,že jsem po 3 týdnech relativně v klidu. Dnes to jsou 3týdny co jsme o mimčo přišli. Bulim,to víš že jo,ale cítím sama na sobě,že jsem o dost klidnější i vůči Johance. Prostě se neklepu a je to znát.

sirella
29. zář 2009

angeles:to se ti ani trošku nedivím.Já byla dnes ve městě a všude těhulky...Závidím,ale zároveň jim to přeju.

sirella
29. zář 2009

markee...doufám že časem budu taky trošku víc v klidu.Zatím nic moc.

markee
29. zář 2009

Sirela,to samé cítím a cítila jsem taky-závist,ale v dobrém a zároveň jsem jim to přála a přeju. 😔

angeles
29. zář 2009

No, já závist necítím. Jen mi připomínají, že jsem byla taky těhotná a šťastná.Samozřejmě, že se jim taky vyhýbám jen jak to jde. Kamarádku čeká IVF, taky to nemá holka snadné. Musíte platit nemalé peníze, aby jste měli vlastní dítě. Je to taky síla.

sarlotta
29. zář 2009

ahojík holčinky.................ouvej.. tady je dneska smutnoooooooo ☹ ☹ ☹

Holky je mi to moc líto.. všem Vám přeju brzo mimísky do bříšek ... nejlíp do Vánoc, ju. Některé věci by se prostě stávat neměli.. je to hrozné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru