Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
28. pro 2009

mari,ja co si pamatuju,tak me taky polelo v podbrisku a doktor mi na to rekl,ze se mi pry roztahuje deloha,nebo co....

mari111
28. pro 2009

jo tercinko ja sem to taky nekde cetla ze ty caje proti nachlazeni a tak nejsou pro tehule, ja piju ovocnej caj a taky sem jak cisterna, jen piju a curam a piju a curam ....... ja bych taky chtela na kontrolu pozdej, snad tim nic nezkazim, jinak beru utros, tak jak sem ho mela predtim predepsanej, dr. rikal na posledni kontrole ze kdyby jsem otehu tak mi ho zas predepise, ja mam jeste z minula tak ho beru 1-1-2 jak minule

mari111
28. pro 2009

tak to sem rada ze to je normal, mne predtim totiz vubec nebolelo ,tak doufam ze to je prvni znameni ze to dobre dopadne

cajori17
28. pro 2009

marii,myslim ze to bude v pohode.... 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
28. pro 2009

mari, já se jednou kroutila dva dny jak paragraf a doktor mi řekl, že mám pevnější vazy na děloze a musí povolit. Já si myslela, že rodím 😀

tercie
28. pro 2009

No tak to máš i s utrošem podchycený od začátku, tak k dr nechvátej, to bude OK, uvidíš 😉 Já teda brala jen 1-0-1 ale záleží co řekne dr. A když půjdeš v tom 7-9tt tak to bude akorát a uvidíš už prcka se vším všudy 🙂
Já piju rooibos. A včera jsem si do něj dala zázvor, a ochutila to medem a citronem, a tak mě pálila žáha, že jsem skoro nespala, fuj hnus.

cajori17
28. pro 2009

holky,ja uz to nevydrzim........uz si chci udelat ten test,at vim na cem jsem 😒

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
28. pro 2009

24.12.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
flair
28. pro 2009

Farminko, upřímnou soustrast 😔 Posílám hodně síly!!!!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Mari, kočko, to je nádhera!!!!!! Obrovská gratulace!!!!! Je to nádherný takto na Vánoce 😅
Cajori, já jsem na tebe táááák zvědavá! 😅

cajori17
28. pro 2009

kopi myslis ted?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
28. pro 2009

flair-ja jsem taky zvedava 🙂

cajori17
28. pro 2009

zkusim to hned rano,protoze jsem dnes hodne pila

cajori17
28. pro 2009

ja se bojim,ze mi to vyjde negativne a budu zklamana

aronek
28. pro 2009

cajori, taky jsem na tebe zvědavá 😀 Já tedy nikdy nevydržela a testovala hned 😀

cajori17
28. pro 2009

ja vydrzim do zitra....snad

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
28. pro 2009

i kdyz ted se mi chce zrovna curat jak blazen

sirella
28. pro 2009

holky...já testila taky vždycky hned a večer byl je duch a ráno už čárka jak vyšitá 😀 ...já bych to nevydržela ani za nic...

cajori17
28. pro 2009

mam posledni

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
28. pro 2009

flair dik dik. Cajori tak testuj, ja sem taky nechtela testit aby jsem si nepokezila vanoce a nakonec sem si je zprijemnila. akorat ze sem si udelala test a tam hned nevybehla jak minule, minule sem ani necekala, jak se to nesalo tak mi hned vybehli dva, tak jak sem ted nevydela hned dve tak sem to nechala lezet na sklenicce a sla sem se oblikat do prace a nadavala sem jak dlazdic, pak se tam vratim asi za pul minutky, bo sem tam mela podprdu a skoro sem se zlozila, tam na mne vykukovali dve a pritelak se jen smal, ze mi sibe, ze nejdriv drzkujem ze nic a pak plasim ze sou tam dve 😀

cajori17
28. pro 2009

holky,tak ja si ho udelala a nic ☹
ani naznak druhe carky

mari111
28. pro 2009

ja sem minule taky testovala vecer, cajori jestli si myslis ze to vydrzis tak vydrz ale ja bych testla ted a aj rano 😉 hned si muzes dojit do lekarny po ranu,ne. ale nebud sklamana, kdyz tam nic nebude, ja vim ze je to tezke ale kdyz to nevide ted tak to vyde jindy, ja uz sem si taky myslela ze se nedockam

sirella
28. pro 2009

já bych neházela flintu do žita...když není MS tak naděje ještě je 😉

aronek
28. pro 2009

cajori, to ještě nemusí nic znamenat. Nakup testy a zkoušej dál 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru