Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
4. led 2010

mabe, dost doučuji, takže pohoda. O to horší to bylo v tom snu, když mi to fakt nešlo 😠

sarlotta
4. led 2010

no Aron, možná by to bylo lepší než porod🙂)))
Ale já si taky před prvním říkala, co se bojíš, šak horší než matura to nebude🙂) nemusíš se šprtat, jen dojdeš a porodíš 😀 😀 😀 nooo a........ bylo to tak došla sem a předvedla snahu o porod🙂)) se všemi nacvičenými pozicemi a dýcháním z kurzů🙂))

markee
4. led 2010

Holky,tak mi přišel mail od spořky,že jako mám dobré pracovní znalosti a zkušenosti,ale že do dalšího kola nepostupuju ☹ No já tu práci fakt neseženu ☹ Do toho ta mrcha mrchovatá,jsem chtěla dnes sexovat a ona mi to tak překazí 😀

sarlotta
4. led 2010

markee.. to je škoda.. to mě mrzí.. 😒

sirella
4. led 2010

markee...škoda 😒 ...ale u nás je to to samé...práce nikde žádná

sirella
4. led 2010

a to s tou mrchou se mi už taky párkrát stalo...já při chuti a natěšená a ona si do toho přijde a není nic 😀 potvora

markee
4. led 2010

Sir jojo,přesně tak.
Sarlott,no zamrzí to,pže jsem fakt jak prašivá,nikde mě nechtěj ☹

flair
4. led 2010

Elisko, mám z tebe radooost 😅
Šarlotko, z tebe takyyyy 😅
Markee, té práce je mi líto. S tou mrchou bych já osobně taky neplašila, tělo nejsou hodiny, takže počkej na další cyklus.
Kopinko, děkuji za pochvalu mého pupenda 😅 V oblečení to není moc vidět, takhle bez oblečení to vypadá už těhotně, taky mě to překvapilo 😀
Než jsem dočetla, tak jsem zapomněla na co jsem chtěla reagovat 😝

kerrie
4. led 2010

Zdravííím, dámy 😀

Sarlottko...........gratuluju k úspěšné kontrole, jen tak dál 😵 😵 😵 Jinak my jsme stále 2v1..........včera mi bylo úplně dobře, jen sem tam nějaký poslík a dnes od rána zas pobolívá bříško a odešel další kousíček zátky. Já myslím, že Eminka si ze mě zatím akorát dělá prču a stejně vyleze až v termínu 😀 Jen teda doufám, že nebudu muset před tím něco počítat, Aronku, jinak jsem teda v řiti.........páč já jsem na matiku úplně blbá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
4. led 2010

Markee, ale to není Tebou... prostě je málo práce... to je všude.. na 1 místo 40zájemců... nezbývá než hledat přes známé, jinak to nejde.

sarlotta
4. led 2010

kerrie tak to je dobře🙂)

Flair no hezkééé bříško🙂))

kerrie
4. led 2010

Eli..........supeeer, že čárečka je stále stejnááá 😵 A jen klíďo nakup testíky a testuj, až se budou hory zelenat. Já zpočátku taky čůrala na papírky 2x denně a nemohla jsem se na ty // vynadívat 😀 😀

Markee, kočko, to mě mrzí s tou prací.............ale nevěš hlavu..........zkoušej to dál, ono to určitě jednou klapne 😉

handm
4. led 2010

Ahoj holky!!! Zdravím všechny v novém roce a doufám, že bude pro všechny nás tady krásně PLODNÝ!!!!

já se to úplně bojím napsat, po té poslední zkušenosti...jsem 38DC a poprvé jsem 31/12 našla //, dneska tam jsou znovu...
chci zítra volat k doktorce na krev, pro jistotu... aby to nedopadlo jako posledně!! 🙂

aronek
4. led 2010

markee, já taky nemohla sehnat práci když jsem byla po škole. Sice dobré vzdělání, ale bez praxe a hrozily děti. Teď dělám čtvrtým rokem a děti teprve začínám 😉 Hlavně klid, třeba ty // budou už příští měsíc, nebo se tu nakazíš a začneš chodit někam do práce a budeš hned těhule 😀

sarlotta
4. led 2010

handm ....... uuuuuuuuuuuuuuuuu jupííííííííí tak 2010 bude plodný roček🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

aronek
4. led 2010

handm, potichonku gratuluj 😉 a hlavně mooocccc přeji

kerrie
4. led 2010

Handm................Jooooooooooooooooooo, krásááááááá................gratulujuuuu 😵 😵
Holky, to nám ten nový rok krásně začíná, co? 🙂 😵

aronek
4. led 2010

kerrie, s tou matikou si nic nedělej, já sice umím, ale taky jsem nedopočítala 😀

sirella
4. led 2010

handm:taky moc moc gratuluju...to je paráááááda 🙂 ...před pár dny Elis a teď ty...to je fakt nááádhera 😵 😵 😵

handm
4. led 2010

Díky holky!! Fakt moc díky!!! My tomu s manželem tentokrát vůbec nechcem věřit, chodíme kolem těch testů skoro po špičkách...
posledně nás to vytrestalo.. na silvestra mě musel manžel přesvědčovat, ať radši testuju.. že co by kdyby.. a já nechtěla ani za nic.. čekala bych bývala další týden minimálně, prtoože minule mi přišla MS 37DC, jak to bylo to chemické těhu nebo co to bylo...
takže chci pro jistotu jít k DR na krev, abych se zas zbytecně neradovala..

sarlotta
4. led 2010

hand určo zavolej k doc a objednej se na krev, klidně už na zítřek🙂 jestli je to těhu nějaké HCG tam bude🙂))))
fotni testíky... jsem moc zvědavá....a držím všechno co mám.

Jééé já mám radost 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
4. led 2010

Sarlotko, fotla jsem, ale nejak jsem zapomnela, ze nemam v praci zadny kablik-... a i kdyz jsem si zkusila poslat na mail mmsku, tak to nejak neproslo.. tak zitra zkusim, nebo vecer doma...☹ jsem magor

mirax
4. led 2010

Ahoj holky!

Velikánské gratulace novým těhulkám elisce a handm! 🙂 🙂 🙂 🙂 Moc držím palečky, aby vše zdárně pokračovalo!!! Opravdu krásné zprávy na začáteknového roku 😀 🙂 🙂

kerrie: tobě už ochází zátka? Já ji u Tobíka nějak nezaznamenala...Tělo už se připravuje! 😉
Mně zatím jen občas trvdne bříško. Včera jsme byli v kině na Avatar, Bětule skákala jak divá 😀 , bylo to příšerně nahlas! 😅 Zítra jdu do poradny, doufám, že čípek pěkně drží!
Zítra vlezu na váhu po svátcích...ale to cukroví, které jsem spásla tam jistojistě uvidím! 😝 Ale vůbec nemám sílu se ovládat, sladké mi teď chutná...

sarlotta
4. led 2010

handm to neva.. hlavně že jsou na testíku🙂))

handm
4. led 2010

Kopi!!! Díky moc!! 🙂 všem holky díky!!🙂

sarlotta
4. led 2010

mirax a jaké to bylo ? k čemu bys to přirovnala.. se na to docela těším, ale počkám na dvd🙂

kerrie
4. led 2010

Miraxko.........zátka mi odchází od SO..........teda v SO asi 3 kousky, v NE nic a dnes zase ráno...........ale jinak nic. Akorát mi častěji tvrdne bříško a pobolívá..........tak snad už se to blíží 🙂

handm
4. led 2010

Kerrie, no první miminko roku být nestihla, Emička, ale i tak to bude paráda 🙂
Holky jsem normálně četla včera, že se někde na Floridě narodily dvojčata, ale jeden 31/12 2009 a druhý 1/1 2010, to mi přišlo hodně dobrý 😀😀😀😀

markee
4. led 2010

Handm,téda tak to moc a moc gratuluju,to je supééééér.
Opravdu letoš začíná hezky. Trošku mě mrzí,že těhu nejsem,pže by to bylo opět v září,jak to mělo být už vloni. Já prostě mít děti v měsících,kdy je ještě hezky teplo nebudu. Nojo,musím se s tím smířit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru