Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
6. led 2010

cajori...taky mažu...maj sa fajně a pořadně se vyspi...papa

cajori17
6. led 2010

tak ja budu koncit,protoze tady uz usinam.......dobrou noc...doufam,ze tu v sobotu nekdo bude na pokec

sirella
6. led 2010

já určo ju...manža bude mít karty 😀

aronek
7. led 2010

Ahojky, přeji dobré ráno 😉 Tedy koukám, že jste zase prokecali noc 😀

farmarska
7. led 2010

ahoj holky, téda tady se nespalo, ale krafalo 😉

hezké ráno aron, neříkej mi, že jsi už zase v pracovním procesu 😝

farmarska
7. led 2010

no nic, jdu vás dočíst

aronek
7. led 2010

farmi, to víš že jo 😠 opět v práci 😖
A jak je tobě doma?

aronek
7. led 2010

co že strašíš tak brzy? Nemůžeš spát?

kerrie
7. led 2010

Krásné ráno, holky moje 🙂

Farminko, jak je? A co maminka, jak se cítí? Myslím na Tebe, kočko.

Jůůůů, Tercinka má dnes ten test na těhu cukrovku, že jo? Bléééé, ten sladkej kalíšek jí teda nezávidím... 😝 Ale věřím, že to bude mít v pořádku a bude moct dál mlsat. 😉

Jinak, holky, mě teď ráno odešel další kousek zátky, tentokrát i s troškou krve............a mám jakýsi bolesti. Zatím spíš hooodně nepravidelný, podobný menstruačním..............No tak buď jsou to poslíci a přejde to a nebo bude dnes u nás v chaloupce veselo 😕 😀 😀 😀

farmarska
7. led 2010

tak už jsem nasnídaná a mám dočteno a už se mi zase zavíraj oči 😅 😀za to může ten plnej žaludek 😀 asi si ještě chvilku přispím 😵
no jo aron, budila jsem se už asi od 5rána, nemohla jsem spát, ale ted bych už mohla 😀 Tý člověče, ty nám v tom vězení fakt snad i odrodíš!!! 😕 😀 😀 Na jak dlouho to tam ještě vidíš?

kerie, díky za optání, mamka je na tom snad už trošku líp, ted je u ní náš mladej, tak má starosti a hlavně jiný myšlenky. Včera byla u psychiatričky, tak jí dala nějaký léky a má přijít zase za měsíc. Jen spát jí moc dobře ještě nejde, ale já doufám, že teď už to bude ze dne na den jen lepší 🙂 a o víkendu bych si jí ráda zase vzala k sobě, aby neseděla celou sobotu a neděli sama zavřená v prázdným bytě...a já už si jí tu zapřáhnu 😀 jsem totiž zjistila, že když něco musí dělat, tak je na tom pak líp 😉 a u nás je práce až nad hlavu 😀 jí to tu šetřím 😀 😀 😀
jůůůů ale co to čtu!!!! 😵 😵 😵 ty budeš určo už brzy rodit!!!! 😵 😵 😵 já se na ty radostné zprávy táááák těším!!! 😵 😵 😵 Moc na tebe i na Emičku budu myslet, tak se držte holky!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

aronek
7. led 2010

kerrie, držím palečky, aby to bylo rychlé a s veselým koncem 😀 Máš doma tatínka, nebo si užíváš sama a je jen na telefonu?

kerrie
7. led 2010

Farmi...............mamince ty léky určitě brzo zaberou, uvidíš. Je dobře, že si pro ně zašla. A určitě je i supr terapie, poslat k ní vnoučka a nebo ji zaměstnat nějakou prácičkou. Přijde na jiný myšlenky a taky se tím trochu unaví, takže se jí bude i líp spát. A je fajn, že máš malýho bobíška v bříšku............babička se má aspoň na co těšít 😵 😵

No nevím, nevím...........ty bolesti nepřestávaj, tak uvidíme. Manžoj jsem zatím nic neříkala, páč by zbytečně plašil a ráno jsem ho s úsměvem vyprovodila do práce 😀 To jsem sama zvědavá, co z toho bude 😕 😀

aronek
7. led 2010

farmi, příští týden jdu do poradny, to budu už 32tt, tak doufám, že to se mnou sepíše. Mám ještě starou dovolenou, tak doufám, že tu neporodím ale budu v klidu doma 😉 Každopádně kontroly mám pořád po pěti týdnech a už mně to dost štve (napsala bych i jiné slovo, ale po ránu se tak nemluví 😀 )

aja.83
7. led 2010

Dobré ráno holky!
Jůů, Kerrie bude brzy rodit! Držím pěsti! 😉

nicollka
7. led 2010

Ahoj holky tak jaké máme nové //?

Já jdu dnes na prohlídku tak jsem zvědavá co mi řekne na to hnědé špinění a žádná krev během mé 5ti denní mrchy. Včera sem si dala dvě kuličky espumisanu tak snad už to po dnešku zabere. Už tak 10dní mám bolesti, jsem nafoukla a to nejim nic nafukujiciho. Mam odpor k jidlu a alkoholu ... FUJ . Dokonce jsem si včera zapalila a musela to vyhodit. Těhu ale nejsem, asi ty nervy. Tak zatim a budu nakukovat, ode dnes menim jidelniček takze hodne ovoce...

nicollka
7. led 2010

Kerrie držím palečky at je to rychlé a ne moc bolestné a těšíme se všechny na fotečky :D

kerrie
7. led 2010

Nicollko.........tak hlavně ať na kontrole dobře dopadneš..........dej nám pak vědět. 🙂

sarlotta
7. led 2010

Dobré ránko 🙂))

kerrie🙂 info přímo z akce joooo🙂))) drž se. poslíčky by přestaly po těplé sprše, kontrakce ne 😉

farmarska
7. led 2010

kerie mamka si u tý psychiatričky pro ně byla sama, 😉 ale já jí s tím furt otravovala 😅
kerie tý bláho ty jsi statečná! takhle to ještě před manžou tajit! To já bych volala všem koho znám a brečela jim do teleonu, jakej jsem hroznej chudák! 😀 jo a manžu bych do práce ani nepustila..bych mu vysela za nohu, s tím, že nemůže odejít, nebo mne už nikdy neuvidí, že umřu! 😀 😀 😀

farmarska
7. led 2010

aron to se ti nedivím, že tě to sere 😠 to je hrozně dlouhá doba! 😝
já to slovo klidně napíšu, bo mne už hned po ránu, tak strašně vytočila koza, který ruplo v bedně a odmítla se dát chytnout, a já jí stejně zbytečně čtvrt hodiny naháněla po pastvině 😠 kráva jedna 😠
a tečka všeho byla, že když jsem se vracela domů, tak si říkám, co to tam leží na dvorku ve sněhu..jdu k tomu a zjistila jsem, že to je kabel-přípojka k vozejku za auto, kterou nám zase celou urval a rozkosal pes 😠 a to už je třetí! dvě už zvládla 😠 a ted když to manža koupil a zapojoval potřetí, tak už tam dal i takovou plastovou ochranu 😠 😠 no a stejně vydržela ani ne tejden 😠 Já nevím co to máme za psa magora! Máme tři, ale todle dělá jen ta jedna 😠 😠

farmarska
7. led 2010

kerie už jsi po sprše jak píše sarlotka?? Jsem děsně zvědavá!!! 😵

sarlot těhulko, jak je? co nevolnosti, už malinko ustupujou?

nikol držím palce na kontrolu a taky aby ty nervy co nejdřív polevily, vím že dokážou pěkně potrápit 😔

farmarska
7. led 2010

holkýýý nevíte někerá odkaz, na ten obchůdek, kde měli taková ta trička pro těhotný, ty s těma různejma napisama a tlapičkama vepředu na bříšku? Myslím, že ten obchod měl kdysi reklamu tady na koni, ale ted to nemůžu nějak nikde dohledat 😝 Přemejšlím, že bych si udělala radost a nějaké takové si na jaro koupila 🙂 teda pokud vedou i velikost pro slony 😀

sarlotta
7. led 2010

farmísku ani ne 😝

já budu taky viset manžovi za nohu🙂))))))))))))))))))) farmi jakobych se viděla 😀 😀

maminka se dá dohromady, léčky jí pomůžou, aby byla víc v klidu a zvládla to. 😉

sarlotta
7. led 2010

jééé to by se mi taky líbilo🙂)) Kopís bude určo vědět🙂)

sarlotta
7. led 2010

kerrie super🙂 díííky 😎

kerrie
7. led 2010

Farmi..........ve spršce jsem zatím nebyla...........................věšela jsem prádlo a byla venčit pesana 😀 Ale ty intervaly nejsou pravidelný............8-11 minut..............já myslím, že z toho nakonec nic nebude 😉

farmarska
7. led 2010

sarlot koukám , že nejenom kopís 😀
kerie co ty všechno při tom trpění ještě nezvládáš! 😅 😀 díky! 🙂

katyna6
7. led 2010

Ahoj holky,pěkné ráno

farmarska
7. led 2010

prádlo?! psa?! 😕 😕 😕
teda holky, já nevím jestli jen já jsem nějakej ten podělánek , ale já už v týdle fázi budu jen namočená ve sprše, funět, brečet (už taky trochu dopředu, ze strachu co mne čeká) a hlavně křičet na manžela, jak mohl tohle dopustit, do čeho jsem se to dala! 😅
😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru