Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
16. led 2010

jůů moc moc držím palečky Květi :D

Holky tak já nevím beru duphaston, ale ted sem trošku zašpinila..jsem cca 7dní po sexu. Kdy byla nebo nebyla ovu to nevím :( Ale určo to není dobrý achjo.

kopa
autor
16. led 2010

ahoj holky 🙂
držím Květince palečky 😵
Ach jo já furt přemýšlím o tom co se zase stalo 🤐 asi to všichni znáte jakou jste měli radost když jste našli //,nemohu na to přestat myslet. 😅 je mi z toho smutno.

kopa
autor
16. led 2010

Nici prý špinění během duphastonu je asi normální.

kvetinka7
16. led 2010

Ahoj holky,
zatim jsem cela, ale vcera jsem si myslela,ze uz rodim.. asi jsem mela nejake mega posly 😉
Cele odpoledne mi bylo na zvraceni, pak pocit jako na MS, pak hooodne silnou MS, pak do toho pichani, porad se mi chtelo zvracet, pak z toho pichani byly ,rekla bych,ze kontrakce, a to hned po 5 minutach, cela jsme se trasla, tocila se mi hlava..1h ve vane nezabrala.. po 1h kontrakci jsme vyjeli do porodky..
kdyz jsme zaparkovali auto, tak nic, jako kdyz utne, vse ustalo,i bolest na MS .. malej se zacal v brisku vesele vrnet jakoby se nic nedelo ..
cekali jsme 15min,ze se to znova rozjede..nic..tak jsme odjeli pryc,ze je to asi mou psychikou,a az budu daleko,tak to bude opet pokracovat.. nicmene nepokracovalo..dostala jsem obri hlad[ znameni pro me,ze uz je po vsem] 😉
jsem doma, boli me cele bricho, myslim,ze jsem fakt mela kontrakce,protoze je poznat,ze deloha fakt pracovala a je ted namozena..
uvidime,kdy se to zopakuje 😉
ja chci vydrzet do vodnare 21.1. 😝

aronek
16. led 2010

květi, tedy prcek vás pěkně prohání. A my s už těšili na miminko 😀

aronek
16. led 2010

kdepak všechny jste?????

zuz141
16. led 2010

Na Květinku myslíme!!!!

Ráno mi psala kamarádka, že se jí v 8:25 narodil Erik🙂

Hlásím další příznaky - motání hlavy. To tak člověk sedí na židli, a ta se najedou zhoupne. A hned to odezní. Ale minule jsem to měla taky.
Přiznám se, že jsem testila jen ve čtvrtek odpo a v pátek ráno a tyto dvoje pruhy mi stačily....nebo mám testit dál??? Nemám testy:((( Ale na co testit vlastně??? Pruhy přece nezmizí, ne??

Aaronku, přítel šel do školy???!!!!!! Doufám, že už mu bylo patnáct!!!! 😀 😀 Jinak tě zavřou 😀 😀 😎

zuz141
16. led 2010

Jinak ženy teda přečetla jsem si na porodnice.cz o mimoděložním těhu a nemám dobrý pocit. Popisujou tam přiznaky přesně co mám já - nárazové bolesti na jedné straně podbřišku. Jenže mě to pobolívalo i před těhu. Navíc tam nepíšou, jestli se ty bolesti pociťujou hned od začátku, nebo v jaké vlastně fázi těhu. Jenže mě to bolí spíš skoro úplně v třísle než v podbřišku.
Booože ať už je středa a je všechno jasný.

aronek
16. led 2010

zuz, neboj, bylo mu čtyřicet 😉 Někdo chodí do školy v patnácti a někdo na stará kolena 😀

aronek
16. led 2010

zuz, mně taky bolelo na jedné straně, myslela jsem, že rodím a to jsem byla v druhém třetím měsíci a prý se jen natahovaly vazy, takže v klidu, než ti něco řekne doktor 😉

sarlotta
16. led 2010

ahojík, hezkou sobotku🙂

aronek
16. led 2010

ahoj sarlot, jak je?

zuz141
16. led 2010

Aaronku, tak to chválíme přítele za školní i mimoškolní aktivitu😉)
No, jak mám strach po minulém neúspěchu, tak si samozřejmě kreslím černé scénáře. Vím, že mě v tom místě bolívá částo, ovšem teď mě bolí víc. Nicméně i kdyby čirou náhodou k něčemu takovému došlo, tak bych to teď ještě nemohla poznat, aspoň ne podle bolesti, protože plodové vejce je v 15. dni po oplodnění velké 3mm, což se nemůže projevit bolestivě.
Boooožerůůůůžo já do té středy nevydržím.

aronek
16. led 2010

zuz, ono to bolí a tahá každou chvilku 😉 ale co bychom pro mimčo nevydržely 😀 Na kontrolu držím palečky 😉

sarlotta
16. led 2010

zuz, taky mě tahal podbřišek ze začátku kolem 6tt-tt. Buď v klidu 😉

sarlotta
16. led 2010

Květi ... držím palečky ... taky jsem měla silné poslíčky.. cca 14dní před termínem.. můžu říct, že to bylo horší než pak porodní bolesti, protože ty nastupují pozvolna a v dlouhých intervalech ale tohle jsem musela rozdýchávat ve vaně a byla to ostrá bolest a trvalo v kuse asi 15minut.. rodila jsem pak na termín. 😉

nicollka
16. led 2010

zuz bude to dobré, ty už si dělala test nebo máš jen zatím příznaky?

murynka
16. led 2010

ahojky jéé tady se málem rodilo 😎

no kvetinko už se ti to blíží jdeš do finále 😵 😵 držím palce a myslím na tebe 😵

aronek jak ti je pořád bolí hlava ☹ 😕 a paralen nezábírá 😨 😨

leni vím jak ti je 😔 😔 než jsme otěhu se Sofí tak jsme tohle řešila přeci také test mi něco házel já byla nadšená ale krev vyšla negativně 😢 vím jak ti je...ale podívej měsíc na to jsme opravdu otěhotněla....moc na tebe myslím...
co bych doporučila tobě testovat až pokud by MS nedošla je to lepší 🤐 a MS už dorazila 😨 😨 ??

aronku tvému příteli je už 40 😲 páni a to bude první jeho miminko a tobě je kolik 😕 ??

zuz141
16. led 2010

Nicollko, testy jsem dělala dva, oba s //, od sebe cca 16hodin 😎
Nojo ženy, tahá podbřišek, ale tohle netahá, tohle tupě až ostře bolí a furt v jednom místě....je fakt, že mě to tam pobolívá už dlouho, ale teď víc..nikdo mi nikdy neřekl, co to je...nerada bych teď slepák...
Mám pořád zvýšenou teplotu (37,3 C). Jestli bude mimin na UTZ tam, kde má být, tak budu chtít vědět, proč mě bolí to břicho...
...četla jsem, že mimoděložní těhu jsou jednou z dvou set...a při mojí smůle....ale nechci nic přivolávat...

Aaronku, na tu hlavu si běž lehnout do šera, dej si studený hadr na hlavu a zkus spát nebo aspoň polospát. A nezapomeň hodně pít!!!!

kopa
autor
16. led 2010

Markétko jojo už budu asi dneska 1DC,začla jsem trošku špinit.Tak jsem ráda,že nebudu muset čekat a budu moc do dalšího snažení 😉 Opravdu už budu testovat ,až když ms nedorazí 🙄 🙄 🙄 nechci už zažít další zklamání a kdyby mě jen přeci svědila ruka,tak mi to prosím všichni zakažte 😕 🙄 🤐

Zuz já být tebou,tak se zbytečně nestresuji,ještě si to přivoláš 🤐 Vy těhulky byste se měli radovat a né zkoumat takové věci a kdy jsi měla poslední Ms?

kopa
autor
16. led 2010

udělám tabulku,jen jí musím najít 😅

kopa
autor
16. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 39tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 38tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 37tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 35tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 33tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 32tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 27tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 19tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 17tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 11tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 11tt
Mari 8tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 55DC
Ikopretinka 36DC
Sirella 32DC
Paaja 29DC
M.aa.b 27DC
Maendy 27DC
Nicollka 21DC
Pe.Martina 19DC
Markee 13DC
Katyna 10DC
Zlababa 9DC
Maarrtina 8DC
Aja.83 7DC
Kopa 1DC
If.v nehlídá

tercie
16. led 2010

Ahoj zlatíčka, jakou jste měly sobotu? My byli na otočku u našich, tak jsem celej den proflákala, viděla jsem neteřinky, pokecala jsem, pro změnu mě po všech dobrotách od mamky pálí žáha, blééé tak si jdu udělat sodu a jdu dočíst, jestli není něco novýho 😉

zuz141
16. led 2010

Kopi, to vím náhodou přesně 😎 , to bylo 20.12.2009 (ptali se mě na to v Pronatalu po telefonu), takže vlastně zítra 28DC.
Asi máš pravdu, že mám být ráda, že mám // a těšit se, co pěkného mi ve středu řeknou...ale když má člověk jednou blbou zkušenost....ale doc.Mardešič je fajn a pokud tam nebude něco špatně, tak mě určitě uklidní a namotivuje😉 Vlastně on za ty // může, protože my tam s manžou u něj seděli jak zmoklé slepice a on řekl naprosto samozřejmě a sebevědomě "Na stimulaci by se mělo otěhotnět nejpozději na třetí pokus, já dávám lidem čtyři, ale vás vidím na první, maximálně na druhý." No a měl pravdu😉)

nicollka
16. led 2010

zuz a kdy jsi měla poslední mrchu a kdy jsi testovala? Já už chci taky vědět co se semnou děje.

My byli na svařáčku mnamka. Vždycky si dám tak 5 kousků na náladu, opět sem dala dvě a uff dál to tělo odmítlo. Ráno jsem zkusila změřit 37,1 tak uvidím dál, do utery budu měřit, ve středu zkusim test.jen se asi nedočkám středy.

mirax
16. led 2010

zuz141...nebudou to opravdu jen ty děložní vazy? Vpravo bývá kratší a pobolívá ..i na začátku těhotenství. Možná je ta bolesti z ovaria, kde máš vytvořené žluté tělísko...a jestli jsi po stimulaci...mohla se i vytvořit nějaká cystička, která zmizne.
Chápu tvoje obavy, při těchto bolestech bych se k dr. vydala celkem brzy, nevadí, že nebude vidět nic v děloze...může kouknout už na zmiňovanou bolestivou oblast...
Pokud se to nezhoršuje, tak asi do té středy vydrž, ale kdyby to bolelo víc, radši jdi někam dřív. Za to nic nedáš, na // jste se načekali, tak si to nějakou tu péči teď zaslouží 🙂

mirax
16. led 2010

Já seděla u telky, ale nějak mě to nebaví...manža vyrazil na pivko s kamarádem..tak nějak nevím do čeho píchnout...

Asi si půjdu do pelíšku číst něco moudrého 😅....a skončí to tím, že usnu jako špalek 😀

farmarska
16. led 2010

ahoj přeju hezkou sobotní noc 🙂 jsem tu jen na skok, během dne jsem dočítala, ale ted už si já skleróza nepamatuju na co všechno jsem chtěla reagovat 😅 🤐 Já ted o víkendech toho koně nějak moc nedávám, máme tu vždycky mamku a tak se snažím něco fajn navařit, většinou mi pomáhá a pak si jí trošku všímat, aby se necejtila tak sama. Navíc mne taky posledních pár dní bolí hlava, hlavně k večeru, tak to řeším paralenkem a tím poklimbáváním 😀 Asi je fakt nějakej divnej tlak, nebo na mne něco leze, ráno jsem ok. ale odpolko už mívám zvýšenou teplotu většinou kolem 37,3 ..tak to zatím nijak neřeším, jen lipovým čajem a vyšší dávkou céčka, snad se zase nerozstůňu, ale snad ne, bo v krku ani nic jinýho krom tý palice mne nebolí 😎
Teda kopísku už jsem to asi psala, ale mooooooc mne mrzí, jak to s tebou dopadlo 😔 😔 😔 je to svinstvo ☹ ale určo běž za tou svou mudrou, všechno jí řekni a ona určitě něco už vymyslí!!!!

farmarska
16. led 2010

květinko teda chuděrko ty ale zkoušíš, tfuj tfuj takový hnusný poslíčky 😝 😢 tak snad se mimčo narodí až v termínu a nebude tě do tý doby už moc zlobit 😉 🙂

nikol a ty testni, bo já jsem naplá jak kšandy, bo mi to s tebou ty příznaky a tak neřijde vůůůbec normální 😀

zuz a ty neplaš, určo to je normoš těhu, žádný mimo 😉 taky mne dost ostře píchalo a taky jsem zezačátku měla pořád zvýšenou teplotu a taky jsem si řáíkala, to určo bude mimoděložní 😀 ale vidíš..nebylo 😉 😀
takže pokavaď ty bolesti nejsou opravdu nějak extra strašně veliký, tak se zbytečně nestresuj a vklídku dočkej ultrazvuku 😉 🙂

farmarska
16. led 2010

kerie už se těším na fotečky malinký !! 😵 😵

tercíku a ty až si trošku odpočineš z cestování , tak koukej napsat, jakej byl předporodní kurzík!!! 😉 🙂

miraxíku a ty se vyprdni na čtení něčeho moudrýho, ty jsi chytrá už tak dost 😉 nic se nemá přehánět 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru