Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
20. led 2010

Teda koukám že píšu jako exot 😀
Holky tady nikdo nejni já pudu snad uklízet.... 😕 😎

nicollka
20. led 2010

Elliiii moc moc gratuluji a jen tak dál :D

Handm neboj taky bude srdíčko, jen slabší utz no ;)

handm
20. led 2010

Díky Nicolko 🙂
Terci já jsem tu, pořád trčím v práci 🙂

ee.liska
20. led 2010

tak jste mě vylekaly, že jsem projela pár dizkuzí 😲 našla jsem pár holek, co měly srdíčko v 5+5.5+6 a 6+0, uf. už jsem seděsila, že je zase něco špatně, třeba mimi, že je nějak malinké 😅 ale opravdu jsem ho viděla jak bliká a dr říkal, to je srdíčko a pustil mi ho nahlas

tercie
20. led 2010

Elí neboj, všechno je OK 😉 to jen ti naši doktoři nemaj takový mašiny, já srdíčko viděla prvně až ve 14tt na UZ na genetice, u mýho dr nikdy 😀

aronek
20. led 2010

eli klid, když to řekl doktor, tak tam bylo 😉 ten už jich viděl, tak to přeci musí poznat, ne 😀

miru.j
20. led 2010

Ahojte babulky,chcela by som sa k vam pridat ak teda mozem 😕 . ...8.7.09 som prisla o anjelika v 10tt(zamlkly potrat) ☹ . Chcela by som sa prestat nad tym trapit a zacat mysliet pozitivne.... Eli gratulujem k srdiecku 🙂 ...skvele,ze sa podarilo 24.12 s tymto datumom musi klapnut vsetko 😉 ...ja sa chcem tiez pochvalit , //ciarocky kraaaaaaaaaaaasne,ruzove uuuuuuuuuplne rovnake 🙂 ,Dnes som podla kaukulacky od poslednej mrchy 4t6dni,oplodnenie muselo nastat posledny den v roku na silvestra 🙂 ,lenze sa zatial neviem tesit 😔 ...tiez by som chcela uz vidiet srdiecko a pocut.Neviem kedy mam ist k dokine,mam strach ze zase nic neuvidi a tak cakam neviem do kedy ...asi este tyzden.

tercie
20. led 2010

Ahoj Miru, vítej, a moc gratuluju ke // 😉 tak jedno vánočňátko, jedno silvestřtko, to se nám to tu schází, to je pěkný 🙂 Určitě bude všechno v pořádku. Jestli nepotřebuješ k dr kvůli vypsání PN, nebo lékům, tak ten týden ještě vydrž. Bude to v pohodě, neboj 😉

handm
20. led 2010

Eeli, neboj, nestresuj se!! Když ho Dr viděl, tak ho viděl a tys ho taky slyšela, tak pohoda!🙂 je to super, ne ke stresu!!🙂
Miru vítej! Hezky se přidáš, když už máš už zsae // 🙂 gratuluju!!!

miru.j
20. led 2010

tercie dakujem 🙂 ...chcem sa spytat to tehu pred tym som bola od 5t na PN,koli krvacaniu a hematomu.Ked som bola u dokiny v oktobri na kontrole povedala mi aby som nechodila skor ako v 6t....pobolieva ma v podbrusku ,ale nespinim ani nic,vraj je to normalne,maternica sa prisposobuje tehotenstvu,co mi vsak robi problemi je chrbtica,velmi ma boli chrbat,...mate niektora skusenosti,ci je to len priznak tehu?alebo si mam robit starosti.V praci som za pultom,pracujem v bageterii a v podstate vkuse stojim,moze to byt len od unavy?Ake mate priznaky tehotenstva? Eli mi sme priblizne rovnako,velmi sa tesim,ze som vas tu objavila 😉

miru.j
20. led 2010

handm moc sa tesim,ze sem mozem pisat a dakujem 🙂

tercie
20. led 2010

No Miru někde jsem četla že děloha je vazy jakoby připevněná k pánvi po stranách a vzadu k páteři, proto často bolí záda při ms, na to já trpím teda šíleně... takže bolest zas je bych řekla normální, ale pokud je to k nevydržení, tak bych k dr asi šla, ona si určitě nebde pamatovat, že ti řekla že máš přijít až v 6tt 😉

handm
20. led 2010

🙂
Holky, konečně jdu z práce, mějte se, hezký večer.. zítra zas nakouknu!🙂

miru.j
20. led 2010

tercie moc dakujem,pojdem tam asi v pondelok...do nedele mam este femibion800 a kupujem si ho od nej,tak jej hned poviem...neviem...som sa jej pytala ci budem musiet brat duphaston,bo pred tym som musela a vravela,ze nie,ze ona nevie dopredu bo kazde tehu prwebieha uplne inak,...ale mas pravdu skocim tam koli tej chrbtici a nech mi vezme krv a objedna na ultrazvuk

miru.j
20. led 2010

handm pekny vecer 🙂

nicollka
20. led 2010

ahoj miru vítej a moc moc gratuluji, Bolest zad patří k příznakům těhu. Handm tak hezký večer.
Já sem se natlačila rýžovou kaší mnam, samé sladké a to chci shodit kila :D no nevím nevím. 😝

tercie
20. led 2010

Miru tak, já myslím, že tím nic nezkazíš když tam půjdeš 😉

Handm Pááááá 🙂

Nicol prď na kila, hlavní je bejt v pohodě 😉 Taky přemejšlím co bych natlačila, asi si udělám krupičku 😀

aja.83
20. led 2010

Ahoj miru, moc gratuluju! 😉

miru.j
20. led 2010

niccollka,aja vdaka 🙂 ...babulky ja som pribrala za styri roky 20kg ☹ ...ale tiez si mi tercie narobila chutky na krupicku 😀 ... ja mam pri vyske 162cm az 73kg,tie tri som pribrala teraz cez sviatky 😝

mari111
20. led 2010

ahojky holky, Miru vitaj u nas na konikov a gratulujem k čiarkam 😉
Eli taky moc moc gratulujem k srdicku, ja ti to tak zavidim, ale v dobrem, neboj 🙂
Handm, no co nam to ta Elina dela 😀 ,vid, no uz aby bylo pondeli a my se mohli taky pochvalit se srdickem 😉

martinkal
20. led 2010

Ahoj holky 😀

Tercí ty vždycky začneš mluvit o kaši a já na ní dostanu chuť 😉 , od rána si říkám, že si vezmu k večeři rybičky, ale přijdu sem a vím co budu večeře - KRUPICOVOU KAŠI 😀 😀 😀

Miru vítám tě a blahopřeju, koukám, že už máš taky veliký dítka a chcete ještě mimi 😉

holky blahopřeju ke kontrolám, mám z vás radost 😉 já jdu zítra 😉

aronek
20. led 2010

ahoj miru, vítám tě tu a hned gratuliji k // 😀

martinkal
20. led 2010

Holky já si dneska připravila tašku do porodnice a vyprala všechny věci pro mimi a dala do skříňky. Jak jsme postupně nakupovali, tak toho mám nějak moc 🙂 , to jsem vůbec netušila, takže už nemusím nic kupovat, mám radost, vše je připraveno 🙂

ee.liska
20. led 2010

ahojky, už jsem doma z práce 🙂
holky mooc dík 😵 budu držet palečky na pondělí a sirelce na zítra, kukněte mi do alba, mám to poznačené i v průkajdě
miru, gratuluju k // 😵
jo a na všechno jsem se zapomněla zeptat, protože jak jsem to slyšela ťukat, rozbulela jsem se jako želva 😅 a mimíse budu uplácet, za každou Ko, která budeš v pohodě něco dostane 😀 dneska dostalo malé bačkorky

tercie
20. led 2010

Jojo, nákaza krupičkou funguje 😀 NA mě takhle vždycky působila Murynka 😀 Já už dlabu, akorát jsem si jí udělala drobátko hustou, jsem to neodhadla. no ale na kousání to ještě není, i když taky se mi to občas povede 😀
Miru já mám taky o 20 kilo víc než bych měla mít, když jsem ještě měla 73 kilo, to jsme se s manžou zrovna poznali a byla jsem krásná štíhlá holka 🙂 Teď už o mě může říct leda tak že jsem jeho tlustej kamarád 😕 😀

martinkal
20. led 2010

ee.liško držím ti palečky 🙂 , v březnu jsme na tom byly stejně viď? 😉

ee.liska
20. led 2010

martinko dík 🙂
jj byly ale letos to bude jinak, budeme mít konečně mimísky u sebe, já si sice ještě chvilku počkám, ale dočkám se 😀

mari111
20. led 2010

terci 😀 😀 😀 ze tlustej kamarad, ty si koza 😀 😀 😀
no Eli jen si mimi pekne podplacej 🙂

murynka
20. led 2010

eli 😵 😵 😵 moc moc gratuluji hlavně k SRDÍČKU 😵 😵

terci 😀 😀 ted si nakazila ty mě 😝 😝 už jsme jí od těhu neměla 🙄 😀 😀 tak dneska jí udělám 😵

miru super že jsi našla opět // a neboj ted to dopadne výborně 😉 😎

murynka
20. led 2010

marti jen chystej chystej 😎 😎 hnízdící instinkt znám 😀 😵
také mám věciček moc ani jsme nějaké neunosily 🤐 😅

eli jen uplácej uplácej 😵 😵 miminko to už ví!!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru