Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
20. led 2010

Marti jsi dobrá, doufám, že budu moct za pár dnů taky říct že mám všechno připraveno!! 😀

Eli fotka prďolky kráááááásná 🙂 jen uplácej, zasloužíte si to oba 😉

Mari a né snad? 😀

murynka
20. led 2010

eli to je prdolka malinkáááááááá 😵 😵 😵 je to prostě zázrak!!!!!

flair
20. led 2010

Ahoj kočky, dnes jsem byla celý den u mamky, ted jsem dočetla. Úplně jsem včera zapomněla pogratulovat Sirelce, já to tušilaaaaaaaaaa už pár dní 😀 Prostě paráda!!!!! 😵
Zuz, Eli, Miru - holky to je úúúúžasný, moc gratulujuuuuuu 😵 😵 😵 To je nádherný, vánoční a silvestrovská mimi 😅 Jste šikulky 😉

tercie
20. led 2010

No za pár dnů to nestihnu určitě, překlep, myslela jsem samozřejmě TÝDNŮ 😀

Mury zrovna o tobě píšu a ty jdeš...jsi číhala za rohem, viď? 😀

aronek
20. led 2010

já bych tak hnízdila a nemám kde a co 😢 Příští týden nám dělají koberec v obýváku, takže ho musíme vystěhovat, postýlka ještě nedošla a skříň na malého mám, jen v ní chybí police, což je při skládání věcí dost problém 😠 Takže já budu hnízdit nejdřív za tři týdny 😖

mari111
20. led 2010

no tercinko mne proste tlusta nepripadas,ty tlustej kamarade 😀

aronek
20. led 2010

tedy pokud už nebudu rodit ☹

tercie
20. led 2010

Mari to proto že umím šifrovat fotky 😀 Ale garantuju ti že na váze mám trojmístnou cifřičku 🤐

Aronku taky se dočkáš, a pak to bude lítat, počkej 😀

mari111
20. led 2010

aronku teda to budes mit litacku jo a ja si dneska krupicku nedam, zrovna se cpu, mam kynute knedliky 😅 mnam

tercie
20. led 2010

Brušky volla kámoška že pro mě jede, jsme k nim pozvaní na večer, manža dorazí pak z práce. Tak se zatím mějte a zítra pa, Sirelko držím moc palce na kontrolu !!!

mari111
20. led 2010

tercinko to ja jestli teda budu v 28tt tak budu mit taky trojmistnou 🙂 no jo hlavne ze bude mimi v poradku ja uz to nejak vydrzim 😉

aronek
20. led 2010

terci, neboj, já mám taky trojmístné číslo na váze 😉 Říkám, že mi blbě ukazuje, že to bude nějaký letopočet 😀

mari111
20. led 2010

pa Tercinko

aronek
20. led 2010

letím z práce 😀 konečně 😉

murynka
20. led 2010

aronek nešil 😎 my se stěhovali když mě pustili z porodky 😀 😀

murynka
20. led 2010

tercinko hezký večer 🙂 to víš číhám 😀 ne večer vždy mám čas tak nakouknu 😎

sirella
20. led 2010

Ahojky holky 🙂

Taky tady vítám miru a gratuluju k // 🙂

Eliško tobě gratuluju k výborné kontrolce,k srdíčku,ke krásnému obrázku tvého malého drobečka a taky k prvnímu zápisu v průkajdě 🙂 😵

A jinak si to musím všechno pořádně pročíst...já to zatím jen tak na rychlo prosvištěla 😅

sirella
20. led 2010

jejda...zuz...na tebe bych málem zabudla...tobě taky gratuluju 🙂 Jen tak dál...tady bude tolik moc miminek...paráda 😵 😵 A toho tvého pana docenta bych taky brala...umí krásně povzbudit 🙂

venuska
20. led 2010

Ahojky, nekoukali jste na zprávy, ten chlapeček jak se topil v tom aquaparku, tak dnes zemřel ☹

venuska
20. led 2010

To se dějou tedy věci, předevčírem zase ta maminka, jak upustila při kojení měsíční holčičku a pak skočila pod kamion....laktační psychóza po porodu, to je katastrofa. ☹ Miminko zemřelo a ta ženská taky. Úplně se mi chtělo plakat.

Natálce už skoro spinká. Dneska dostala krásný zlatý řetízek s destičkou kozoroha od prababičky...chtělo se mi úplně plakat a taky cestovní postýlku...a spoustu krásných jiných věciček.

Ještě musíme vybrat naušničky, a až bude po šestinedělí, tak na ně půjdeme. Líbí se mi bílé zlato s kamínkem...tak uvidíme co vybereme. Je to prý jedno.... 🙂

venuska
20. led 2010

Miru gratuluji ke // čárečkám... 🙂 krásný 🙂

Tercie...tobě ty týdny letí, to je neuvěřitelný. Jojo, už jsme s malou sehraný. Nejprve dostane kozičku a když jí to nestačí, tak ještě šáhneme po nutrilonu a pak spinká jak koťátko. Není nad spokojené mimi. Přece jí nenechám trápit hlady. Zítra jdu koupit kojící čaj od Hami, prý je výborný a produkuje víc méka, tak jsem na to zvědavá..za zkoušku to stojí. Musela jsem ho dneska objednat, neměli ho v lékárně.

venuska
20. led 2010

Eli, moc gratuluji k srdíčku...jen tak dál a ať vám krásně roste 🙂 Jsem ráda, že se to povedlo 🙂

martinkal
20. led 2010

Venuško Natálka je nádherná princeznička 🙂

venuska
20. led 2010

Martinko, děkujeme 🙂 Neboj, zachvilku budešmít malou princezničku také u sebe. a jak se cítíš, vše v pořádku?

venuska
20. led 2010

Jéé, koukám že do třetice to bude holka...krááásný. Já bych chtěla tak za 4 roky ještě mimi, a je mi jedno co to bude....I když jsem chtěla víc kluka, tak teď jsem moc ráda za holčičku 🙂

martinkal
20. led 2010

Cízím se dobře, jen mě pálí žáha a špatně se mi spí, ale malá pak kopne a já jsem šťastná a vím, že to už vydržím, strašně to letí 🙂

martinkal
20. led 2010

cítím 😀

martinkal
20. led 2010

No jo 3 holky, ale jsme i za tu třetí všichni moc šťastní 🙂

venuska
20. led 2010

Jojo, žáha, tím jsem si prošla taky....nic příjemnýho, ale jak říkáš, malá začala kopat a já byla šťastná, a říkala si, že kvůl ní vydržím všechno...i když už jsem se sotva valila 😕
Věřím, 3 holky....to je krásný 🙂

aronek
20. led 2010

tak mně teda ta žáha taky pálí 😖 Z čeho to vlastně je? já to nikdy neměla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru