Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
31. led 2010

Markee já vím, teď ty první týdny budou plný nejistoty aby to vyšlo... Já od začátku na mrňouse mluvila,že mu věřím, že bude zdravej, ono stejně nic jinýho teď nemůžem, taky jsem měla strašnej strach,protože nevím, jestli bych to dala, kdyby se to opakovalo. Jak jsem ti vyprávěla o tý kamarádce, co má tu nemoc, a nemůže mít chlapečky... byla teď je to 14 dní znovu na přerušení, protože to zas bylo špatně, ale u nich je to 50na50 a prostě má zdravý dvojčata, holčičky, a divím se jí, že se jí chce pokoušet osud.
Ale u vás je to něco jinýho,tam pořád šance je a snad to tentokrát dopadne 😉

tercie
31. led 2010

A ten výtok snad nic zásadního neznamená, myslím.

markee
31. led 2010

No uvidíme jak vše dopadne,doufám,že dobře.
Jdu si lehnout,pže jsem v noci nespala,takže si fakt potřebuju odpočinout.

tercie
31. led 2010

Jasný, jdi, potřebuješ to, teď bude asi náročný období, ale to zvládneš 😵 😵 😵

tercie
31. led 2010

Holky pojďte někdo kecat, já už jsem z nudy upekla druhou bábovku a vyprala a pověsila dvě pračky prádla...

strouzek
31. led 2010

ahoj holky nevím jestli to tu víte či ne ale samsa (jestli si jí pamatujete občas tady chodila) se dneska narodila dcerka Sabinka 😵

tercie
31. led 2010

Strouži čauky, já myslela že už nejsi doma 🙂
Šamšu známe, to je jasný, tak má holčičku, to je supeeeeeeeeeer 🙂 Kde jsi to vyšpionila?

strouzek
31. led 2010

no napsala mi smsku 😀 my jsme se samsou v každodenním kontaktu přes IP nebo smsky takže jsem dostala i čerstvou zrpávvu z porodky 😉 malá má 2,80 kg a 49 cm. 😉
já jsem ještě doma, ale je tu neskutečný bordel, přestěhovali jsme celou ložnici do obyváku, takže krabice, folie, no však to znáš. největší šok byl jak se ostěhovala postel a skříně, no hnus špína chuchvalce prachu přitom se tam snažím vysávat ale asi málo 😝 dneska tu ještě budu spát ale zítra hned ráno veze manža kocoura k našim, já jdu na diaporadnu a z tama už k našim do azylu 😝 každopádně se neskutečně těším až to vše bude hotový bude nový okno vymalováno nový koberec uklizeno a pak hurá do praní výbavičky 😵

tercie
31. led 2010

Tak jí moc pozdravuj a vyřiď gratulciod nás tady 🙂 A v kolikátým tt vlastně porodila? Ale míry parádní,to je akorát 😉

To mi povídej,taky to znám,když jsme se stěhovali z bytu, ten binec za nábytkem a všude, neskutečný v jakým binci je člověk schopnej přežívat 😀
Ale počkej až to bude krásný nový 🙂
Já už se taky chystám na praní, pomalu ale jistě tomusím dát do kupy,abych stihla poshánět to,co bude chybět. Mám na půdě asi 5 krabic obleení, ale je to po holkách, tak to musím roztřídit, co bude použitelný.

strouzek
31. led 2010

jejda myslím že 38 v úterý psala že je 38 a 3 dny takže 39 tt. hrozně se bála že malá bude drobek , no tak je menší o trošičku ale zato to bude malinkatý sladký mimišenko. akorát prej porod byl horší než u prvního dítka takže si taky chudák užila ale malá je prej šikulka hned se přisála.

to jo já si pamatuju na stěhování to byl mazec, hlavně jsme se stěhovali ze 4. pokojáku do 2 pokojáku takže to bylo věcí a hlavně kupa starostí co si nechat a co vyhodit 😝 každopádně bych nevěřila že za ty 4 roky co máme tento byt jsme schopní vyprodukovat pod postelí tolik prachu. největší sranda ale byla že jsme pod tou postelí našli asi 5 těhutestů a plno myší od olivera 😀 tady je aspoň vidět co v posteli děláme 😀 😀 já se na praní hrozně těším, mám už nakoupeno plno prášků aviváž pro malou vše vymyšlený akorát v praxi pořád se něco děje takže čekám na ten čistej pokojíček abych to mohla krásně voňavé seskládat do skříně.

tercie
31. led 2010

O prachu pod postelí mi nemluv... v bytě jsme měli koberec, a taky pod postelí uskladněno hromadu věcí, ale tady mám plovoučku a pod postelí nic, a co tejden je ta vrstva prachu, fuj.
My se stěhovali z 2 do 4 a stejně jsem toho spoustu vyházela, potože tu mám málo úlož.prostoru, tak si to nechci zašancovat zbytečnostma.
A ty testy byly použitý? 😀
A myši jsou asi hračky, žejo 😀
Já mám od mamky koupenou Lovelu, v tom to vyperu poprvý a pk si chci koupit nějakej jinej prášek, mě ta lovela moc nevoní. Co máš ty? A aviváž ještě taky nemám.

tercie
31. led 2010

Ty jo já chtěla psát, že když je malá menší, že se jí asi dobře tlačila... a ty píšeš že si to taky pěkně užila,ty jo... ale je venku a to je hlavní!! 🙂

strouzek
31. led 2010

tak to jste se stěhovali naopak hned bych šla do většího bytu zase ale radši v malém našem bez nervů než v tchánově bytě kde ti je připomínáno že ti nepatří ani klika od dveří 🙄 s těma věcma máš pravdu, zrovna dneska jsem se snažila vysvětlit svojí mamce že rozhodně nebudu schovávat nikde ve sklepě ten starý koberec který stejně už v životě nepoužiju a bude tam akorát jako pelíšek pro potkany. Testy byli použitý čárkový , jako ani se nedivím, použila jsem jich tolik a byli všude po bytě že čekám ještě pár místeček kde najdu testíkům bratříčky 😀 myši byli hračka ale jsou tkaový chlupatý, oliver je žužle tak jsou takový fakt hnusně ocuchtaný a jak leželi v tom prachu jedna vypadala fakt realisticky že jsem se sama lekla jestli to není zdechlá myš 😅
na praní jsem si taky koupila lovelu ale přesně co píšeš smrdí to. zkoušela jsem v tom manžovi vyprat trička a divná vůně, takže tu malé asi nedám, já chci voňavý mimčo. takže jsem koupila persil sensitive (práškovej i gel) a pak gel baby(je tam miminko s kytičkou)nádherně voní a zkoušela jsem v tom prát svůj svetřík a úžasný, ale ten jsem sehnala jen v globusu jinde jsem ho neviděla a jako aviváž batole aviváž modrou. takže vybavená jsem teda snad dost jenom už začít prát 😵

markee
31. led 2010

Ahojky Strouží,
Samse moc a moc gratuluju k Sabince.

strouzek
31. led 2010

ahoj markee jak se máš?

tercie
31. led 2010

Jsem si byla odběhnout pověsit třetí vypranou pračku 😀

No tohle schovávání věcí taky nesnáším, jako že co kdyby náhodou, to je šílenost,a tchánovci to bohužel taky dělali s oblibou. My se stěhovali od nich, byli jsme přes 8 let s nima v baráku a jsem ráda že jsem konečně pryč.

Globus tu máme tak že bych vyrazila na lov tam? Asi jo, protože ty běžný prášky fakt ne a navíc v Lovele pere většina, a to znamená,že já prostě ne 😀 Už se těším jak si to v klidu očmuchám 🙂
Pro nás jsem teď měla aviváž Lenor grapefruit s limetkou a ten voněl nááádherně...akorát mám poskledních pár kapek takže budu muset vyrazit něco poshánět.

markee
31. led 2010

Strouží snad se mám dobře. Vše ostatní přinese čas,tak uvidíme.

nicollka
31. led 2010

Ahoj holky, tak jsem jen naskok,

Byla jsem u nové doktorky a musím říct že proti tomu co sem měla super. Udělala vyšetření, řekla že jsem uplně v pořádku, dala mi utrogestan, automaticky ultrazvuk, stěry, všecko. Jen teda výsledky až za 3 týdny, to je doba.

Chtěla jsem se zeptat ovulka je až když už je vysoká sliznice? Byla jsem tam a řekla mi že sliznice je velmi nízká, že to na normální ms ted nevypadá, že mám počkat až dorazí a pak začít 17tým dnem papat utrogetan 2x denně, že potřebuji vyšší dávku. No a ted nevím jestli to počítat od prvního špinění co sem měla, nebo až od toho kdy byla krev. To bych teď byla 10dc nebo 15dc, no a když ve čtvrtek byla hodně nízká sliznice, znamená to že ani ovulka ještě být nemohla? Já jen že konečně sexíkujem a taky kdy začít ten utrogestan jestli už ted nebo počkat ještě těch 5 dní 🙂

tercie
31. led 2010

Nicol tak to je super že je nová mudra dobrá 🙂
Člověče abych nekecala, ale myslím, že při ovu už sliznice narostlá je...ale jistá si nejsem.
A MS bych počítala od krvácení. A ty máš manžu už doma, nebude jezdit pryč, a nebo je jen na chvíli doma?
Už by se mohlo povést viď, čekáš už taky dlouho...

tercie
31. led 2010

Markee nebuď skeptik 🙂 😉

nicollka
31. led 2010

tercie, no právě že mi řekla že sliznice je nízká, že ms čekat ted rozhodně nemám. A já krvácení ani neměla, jen hnědé špinění už podruhé. No je zima a sníh tak je teď už 10dní doma, v úterý pojede na otočku do Prahy to mě vezme s sebou a ve středu nebo čtvrtek asi už povalí zase do práce, tak proto mě zajímala ta ovulka..že teď ten sexík zrovna je a jak odjede tak kdoví kdy dojede, ale už bysme měli dostat klíčky od domku během týdne až dvou, takže zase bude doma, stěhovat a musí být aspon první tři noci s náma abysme se tam nebáli

nicollka
31. led 2010

jů a gratulace k miminku, takovej drobeček krása

markee
31. led 2010

Tercinko, nejsem. Jsem realista. Neboj,určo to přejde,po výsledcích.

strouzek
31. led 2010

tercie určo mrkni mě zaujala ta vůně, už kdysi jsem měla ten prášek ale tuhej tak teď když jsem viděla gelík tak jsem to vzala. budu prát v tom a nebo v persilu senstitive nevím jestli si četla co psala lucaserik na sněhurkách ale říkala myslím že dala otestovat kámoškovi dětský prášky v laborce a persil vyšel hodně dobře, prej je složením jak dětský prášek jen lépe voní. takže u mě to byla jasná volba, stejně jsem ho kupovala i předtím tak to nebudu měnit. lovelu fakt ne, teď jí popravdě používám na namáčení protože vyprat v tom fakt nejde já chci aby prádlo vonělo 😝

markee to je dobře že je ti celkem fajn a to nejhorší období jste přežili,uvidíš jednou to dopadne dobře a mimča se dočkáte. po výsledcích budeš optimista věřím tomu 😉

nikolko to je super že si tě vzala nová dr. tak do parády, určitě to pomůže, já po změně dr.otěhotněla do měsíce, udělala mi přesně to co tobě, pořádný utz, stěry , odběry udělala to tak kvalitně že jsem otěhotněla dřív než přišli ty poslední výsledky 😀

nicollka
31. led 2010

strouži to je krásné...jen já pokud mám nějakou špatnou tu sliznici, a ještě ke všemu nevím jestli ovuluji, no uvidim jaky budou vysledky a když vše v pořádku tak se zeptám ještě na ovulku

mirax
31. led 2010

jejda...tady stroužek a hned je příspěvků hromada 😀
ahoooj stroužííí 😀

markee....týý joo, držím vše co mám, aby se na vás konečně usmálo štěstí!!!! 🙂

nicollka..gratulace ke kontrole! 🙂

samse posílám také velikánské gratulace! 🙂 🙂 🙂 ...předběhla mě potvůrka 😀 😀 😀
bála se, že miminko bude malé, al etahle váha j eudrobnějších lidí úplná paráda...jsou to holky šikovný 🙂

já stále sedím na vejcích ☹ ☹ a mimi ne a ne ven. Ale říkám si, že ještě zítra a v úterý se to už sna dvše nějak rozběhne a i Bětuška si dá říct 🙂
Bud vás informovat v přímém přenosu 🙂

kerrie
31. led 2010

Jééé, máme další mimineško.............Samse moooc gratuluju a přeju oběma hodně zdraví a štístka 😵 😵 😵

Miraxko, Bětuška si dává na čas, viď? Nebooooj, už to moc dlouho trvat nebude 😉

Markee.........dobrá zprávička, ty // 😵 Budu držet palečky, aby i nadále bylo všechno v pořádku 😉 😵

markee
31. led 2010

Holky,díky.
Mě začlo dnes bolet v krku. Snad to nebude nic vážného ☹

tercie
31. led 2010

No tak jsem si chvíli zatelefonovala,a hned je tu hromada příspěvků, to se mě to líbí 😀

Mirax to víš že si dá říct, jednou vylézt stejně musí,a to víš,holky, se určo bude ještě parádit než vyleze 🙂

Nicol tak začni zas měřit bt,abys věděla jak to funguje... myslím, že i kdyby se tenhle cyklus nezdařilo, tak s tím utrogestanem ty další by měly být víc nadějný 😉

Strouži to si pamatuju, jak Luci psala o těch práškách, i proto jsem od tý Lovely taky upustila.

Kerri a co ty, mamčo, jak je? Jak se má Emi? 😉

aronek
31. led 2010

Tak jsme dorazili z víkendu, pokusím se dočíst 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru