Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
2. únor 2010

kytiii...tak to já teda mirax závidím taky 🙂 To musel být fofr
Já pokud to dotáhnu taky tak daleko tak budu mít zas císaře...ale tentokrát bych si ho užila 🙂 ...posledně jsem ho měla akutní v celkové narkoze a teď bych měla jen místní umrtvení a prcka bych taky hned viděla...minule ho viděl manža...ještě na sále ...a já mu tak záviděla 😅

kytiii
2. únor 2010

Jinak na vánoční strom také koukám, vyhodili jsme ho ze 3. patra do sněhu, takže když otevřu okno, vidím ho tam v plné kráse zapíchnutej 🙂
Sir, je mi 33. Před rokem jsme to jen tak zkusili a hned jsem otěhotněla, skončilo to ale ZP a pak jsme se rozhodli, že se vezmeme, vdávat s bříškem jsem se nechtěla, takže jsme se snažili od září a v prosinci to vyšlo🙂Jinak jsem také dost unavená, dnes po dlouhé době ponocuju 🙂

kytiii
2. únor 2010

Sir, jsi jako moje švagrovka, první císař, tím samým způsobem, dost si holka protrpěla, nechali ji pěkně trápit a pak málem bylo pozdě. Za 14dnů má plánovaného císaře v Podolí a přesně tak, jak píšeš, je tam spokojená s péčí a věří, že si tentokráte porod užije úplně jinak.

tercie
2. únor 2010

Berušky já se pro dnešek rozloučím, proberem to zítra, to tu normoš budu přes den, manža má šichtu tak budu s váma jo?

Dobrou noc 🙂

sirella
2. únor 2010

taky se mi dneska zatím cosi nechce do pelíšku...ale to je tím,že jsem spala celý den

Mě je 35(v loňském prosinci),první mimčo jsem měla v čerstvých 26 a zkusili jsme to znovu loni nějak od dubna,na zač.srpna //...no a na konci září ZP...pak 3.měs.pauza(přesně na den) a od 24.12 snažení a 15.1 už //...byla to cosi rychlovka tak snad to vydrží 🙂

sirella
2. únor 2010

jasně tercinko...dobrou noc 🙂

hanana
2. únor 2010

Mirax........ gratulace prece jen jsi se dockala, a byl to fofr, 2 h a bez nastrihu to je krasa 😵 😵 😵
ja osobne bych se nikam taky nestehovala, nevadi mi kdo si tuto diskuzi cte, a v ip moc veci nemam neco jsem vymazala, ale nic duleziteho takze myslim ze by me nejaka hakerka nemohla ohrozit..... 😝 😝 😝

kytiii
2. únor 2010

dobrou Tercie 🙂
Sir, tak to jsem o trošinku mladší 🙂 Já měla // 10.1., ovulku tipuju tak kolem 27. 12.-30.12., poslední ms 9.12. Srdíčko minulý pá potvrzené, v pá jdu ještě na kontrolu, zda dobře rosteneme a pokud bude v pá ok, dostaneme řidičák. Zatím mi to taknějak ještě nejde se radovat na plno, ale myslím též pozitivně a věřím, že to tentokrát vyjde 🙂

sirella
2. únor 2010

kytii...tak to měla přesně jako já...to nekonečné trápení bylo fakt děsné 🙄 Manža měl po porodu strach abych nebyla nějaká nedobrá na našeho prcůška,protože se mu fakt ven nechtělo a strašně točil hlavičku kam neměl...byl to děs...a to jsem přenášela a museli mi porod vyvolat.. na toho druhého císaře se vyloženě těším 🙂 A to jsem se u 1.dítěte císaře bála,protože mi kamoška říkala,že ta jizva pak strašně bolí...ó jej...jak já byla hloupá...pak jsem za císaře byla vděčná a ta jizva byla brnkačka 🙂

sirella
2. únor 2010

jasně,že vyjde 😉 Kor když už máte srdíčko 😵 ...doufám,že my máme taky...uvidím v pondělí

A co těhupříznaky???Máš nějaké???

kytiii
2. únor 2010

Sir, fakt jste to měly holky stejné, doktoři pořád klídek a pak to prý byl takový frkot, bráška můj tam byl a byl dost na doktory naštvaný...pisnu ti pak, jak to měla v tom Podolí.Jinak švagrová byla z toho celý první měsíc mimo, dost jí to rozhodilo, ale s pomocí rodinky vše zvládla a teď už je z něj 4letý rošťák 🙂
Sir, srdíčko budete mít také, ale vím moc dobře, jak ti je. Tu noc před kontrolou jsem nemouhla pořádně spát a hlavou se mi honilo tisíce myšlenek. Můžu ti ale říci, že nyní jsem na tom před tou pýáteční kontrolou úplně stejně, hold toho strach se člověk nezbaví, i kdyby chtěl. Snažím se ale zaměstnávat a to se mi celkem daří.Příznaky mám nevolnost, ale nezvracím, spíše mi je taknějak pořád těžko, někdy víc, někdy míň a pak cítím prsa, někdy víc, někdy míň a vadí mi děsně kouř z cigaret, fuj 😝

kytiii
2. únor 2010

Manža už na mě pokukuje, potřebuje na počítač 🙂 , tak musím běžet. Budu na tebe v pondělí myslet, určitě sem v pátek pisnu, jak dopadla kontrola. Je to fajn pocit, že vím, že na to nejsem sama, že se můžu tady vypovídat, manža by totiž už z toho asi měl díru v hlavě 🙂
Tak papa a dobrou.

sirella
2. únor 2010

já po porodu byla taky dost v háji...ale prcek mi všechno vynahradil...byl to už od začátku náš bobeček 😀 Teď je z něho skoro puboš 😀 Už má svou hlavu a na všechno odpověď...někdy je to fakt děs...ale dělá nám jen samou radost.Tehdy mi pomohl moc manža...vzal si dovču a budil mne i na kojení a tak,protože jsem byla pořád unavená a spavá

Podle mne ten strach nepřejde až do porodu...teď se budeš bát kvůli tomu zda mimísek roste jak má,pak všelijaké ty testy a pod...to nikdy neskončí...teda až porodem 😉 A to srdíčko je krásné znamení,že je všechno na dobré cestě 😉

Jinak já nemám žádné těhupříznaky...jen jsem pořád ospalá...s prominutím aj žravá(s mýma kilama je to dost problém)...a nevolnosti zatím nic moc.Mě je špatně vždycky jak uvidím na testu // a to se pro jistotu zdržuju blízko WC ale zatím nic...a začíná mi vadit kafe...myslím na pití...piju bezkofeinové a včera a dneska mi z něj bylo strašně zle.A jak holky vždycky píšou hlavně o ranních nevolnostech tak já je mám spíš večer...a to je spíš z toho,že si vlezu do sprchy a pak se mi zvedne žaludek z toho teplého vzduchu...a to nemám tu vodu horkou...prostě u mě to dělají maličkosti co mne naškrábnou ale jinak furt nic...ale nestěžuju si 🙂

sirella
2. únor 2010

jasně kytiii...drž se taky...zatím čusík

aronek
3. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 Dnes ofiko naposledy z práce 😀

aronek
3. únor 2010

co se diskuse týče, tak já bych klidně zůstala tady 😉 v IP nic osobního ani závadného nemám 😀 Klidně juknu i na dámu. Třeba zvládnu oboje 😉

aronek
3. únor 2010

teď čtu a co nevidím 😀 farmi, moc děkujemem za zprávu a miraxce moooooccccc gratuluji 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
3. únor 2010

ahoj holky, hezký ráno, jdu si vás dočíst 😉

aronek
3. únor 2010

ahoj farmi, jak u vás je? 🙂 prý zase bude sněžit. To už vás nenajdou 😀

farmarska
3. únor 2010

tak hotovo dočteno 😉 a já beru lopatu a jdu se prohrabat ke kozám 😝 jaro kde jsiiii!!!! 😢 😢 😢
jinak k té včerejší diskuzi..j bych se taky nikam nestěhovala, mám ráda nové dušičky a nevadí mi, když si to tu někdo čte..at se pobaví 😀 v IP už nic nemám, to jsem smazala a ani před tím, tam nic zásadního nebylo. Navíc ted bych nic neřešila, stejně se to tu má co nevidět předělávat , takže uvidíme, jak to tu bude vypadat potom 😉
aron přežij dnešek a zejtra tě tu takhle brzy už nechci vidět 😉 😀 😀 😀

aronek
3. únor 2010

farmi, zítra snad konečně bude postýlka 😀

farmarska
3. únor 2010

aron už ted by jim to dalo práci 😀 a jestli bude ještě sněžit, tak to neví, jak se manža dostane po práci domů, pokud nás tu zase neprohrábnou, bo už tedka ráno od sud vyjel s řetězy, ale skoro zázrakem 😝

farmarska
3. únor 2010

jůůů 😵 tak to je hezká zpráva, to se malej může už pomalu narodit 😉 ve vaně už spát nebude muset 😀 😀 😀
škoda že nemáš kabílek od toho foŤáku, mohla jsi nám jí nafotit

handm
3. únor 2010

Dobré ranko,
miraxce moc gratuluju k Bětušce a k rychlému porodu!! Ať malá roste ä jste holky zdravý!!🙂🙂

A jinak bych taky zůstala zatím, v IP nic nemám, nepíšem tady snad nic tak zásadního, jen svoje trápení a radost, fotku nemám pro jistotu, tak ... 🙂

farmarska
3. únor 2010

holky já budu muset jít na ten sníh 😝 copak kozy, ty se s tím poperou, ale aby mi někde nezapadla- neuvízla Lucinka (prasátko) 😅
Pak zase nakouknu 😉

aronek
3. únor 2010

farmi, já malému vysvětlila, že 16.2. jdem na předporodní kurz, tak ať kouká vydržet a ven nejdřív toho 16, ale až po kurzu 😀

farmarska
3. únor 2010

aron, tak jen doufám, že jsi mu to vysvětlila dost důrazně a že má z tebe respekt už ted a nebude si dělat co chce 😀 😀 😀

handm
3. únor 2010

Aronku, gratuluju k poslednímu dni v práci. Si fakt držák"!!!!¨¨
Farmi, ˇvyhrab zvířata a pak hups sem!!!
Já jsem ještě doma, maj mi přijít plynaři na nějakou opravu, v osm, takj sem zvědavá....

aronek
3. únor 2010

farmi, zatím poslouchá, uvidíme, jestli mu to vydrží 😀

handm, děkuji za gratulaci 😉

handm
3. únor 2010

Holky teď jsem mela zas zážitek 😀😀😀😀
čekala jsem doma na plynaře, že i přijde opravit únik plynu u sporáku, co zjistili někdy při posledním měření v listopadu (přišel dnes)

zvonek, ötviram dvere a on se hned zouva, rikam, ano? a on, no ja jdu na ten plyn - takovy tlustoucky, kulaty maly pan, mel teplaky, spinavej takovej, a ja: mate nejaky prukaz? a on, na co jako?
rikam, no abych vedela,. ze jste to vy, to je v dnesni dobe asi normalni ne? ze bych rada videla prukaz
ä on, zadnej nemam
a ja, no tak pojdte, no, a on sem snad byl objednanej, ne? tak kdo by se dovedel, ze sem ma jit nekdo jinej
no nicmene tedy vesel a sedl si na zachod... a pak si precet lejstra, ze nam to unika u sporaku
tak se zas zvednul a sel do kuchyne
no nicmene tedy omatlal ty trubky nejakou patlaninou a zjistul, ze staci utrahnout tu matici, coz ho rozcillilo, proc ten idiot, co to tady meril, nemohl mit s sebou sikovky a utahnout to
podepsala jsem mu lejstro, co jsem si precetla, coz ho taky zarazilo, ze ctu a jeste se ptam, jestli tam bude jeste neco dopisovat, ci budu neco platit

nekteri remeslnici ci opravari se fakt zasekli nekde pred 30lety

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru