Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
7. únor 2010

Dobré ráno holky!

Mirax, Bětuška je moc krásná! 😵 Gratuluju a přeju hodně zdravíčka! Jinak porod jsi měla vážně hezký, můžeme jen tiše závidět! 😉

aja.83
7. únor 2010

Miru a Markee - opožděně všechno nejlepší k narozkám!!! 😉

kvetinka7
7. únor 2010

Miraxko, obrovska gratulace!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Betulinka je krasnoucke miminko, jako vymalovane 🙂
a jako spravna zenska to brala fofrem..zadny saky paky okolo toho nedelala 😉 a moc vam obema to na fotce slusi 🙂 vypadas jako bys fakt nerodila 😉
drzim palecky,at to doma dobre zvladate
ja take s nostalgii vzpominam na tehulkovani 🙂

mirax
7. únor 2010

Ahooj a pěknou neděli 🙂

Všem děkujeme za pochvaly! 🙂

kvetinko, děkuju..zatím jsem moc nestíhala, večer snad stihnu IP 🙂

Trochu se s Bětuškou zatím seznamujeme 😉 Krásně spinká v noci idopoledne, přes den kolem jedenácté záčíná kroutička a plakání...nádherně na to funguje šátek, hned v něm usne..v postýlce by nezabrala. Asi má nějaké břichoboly nebo co, nevím..Tobík tohle nikdy neměl.No, hlavně , že v noci spí jak dudek 🙂
Kojíme po dvou(přes den) či třech hod.(v noci)..prsamám ještě šíleně nalitá, já mám tu hormonální reakci na začátku nějakou nadměrečnou, já bych snad ukojila i trojčata🙂

Jdeme obědvat..klohnila jsem koprovku 🙂

hanana
7. únor 2010

Miraxko mooooc velka gratulace betuska je naaaadherna 😵 😵 moc vam to spolu slusi

holky markee a miru vsechno nej k vcerejsim narozeninam 😵

jeste jsem se chtela zeptat na vas nazor na pras. chripku - sorry ze to toto tema vytahuju, ale poslali mi pozvanku na vakcinu pro me i matyska - po precteni par stranek na internetu jsem pochopila ze oproti normalni chripkove vakcine tato praseci obsahuje merkur(nebo jak se to jmenuje) a normalne tyto vakciny nejsou doporucovany v tehotensvti, ale tato praseci to ma , presto to tu tehotnym doporucuji , protoze jsou riskatnejsi skupina, ale ja pochopitelne vaham... ani malemu to davat nechci.... jen jsem se chtela zeptat jaky je nazor na toto u vas???

tercie
7. únor 2010

Krásné nedělní poledne a dobrou chuť, pokud právě obědváte 😀

Jdu dočíst koťata 🙂

tercie
7. únor 2010

Miru gratuluju k srdíčku a přeju všechno nej k narozeninám 🙂

Markee už jsem přála, snad jsi to četla 🙂

Miraxko Alžbětka je moc krásná princezna 😵

Hani já jsem o tom očkování hodně přemýšlela, i moje ségra, protože je taky těhu, a shodly jsme se, že do toho nejdeme, a našly jsme i několik článků od gynekologů a porodníků, že těhotným to očkování nedoporučují...

aronek
7. únor 2010

hanana, vzhledem k tomu, že se nenechají očkovat ani lékaří, tak bych do toho ani nešla. Já byla taky zvaná a fakt ne

tercie
7. únor 2010

Holky tak jsem se pustila do hlasování, a jak jsme hlasovaly minule přes ty stránky anonymous, tak mi to teď taky nejde... ☹

m.aa.b
7. únor 2010

Ahojda holky,

mám novou práci a celkem časově náročnou, takže na vás jen občas juknu, abych měla alespon přehled co je tu nového.

Gratuluju všem co: našli //, mají doma spokojená miminka nebo oslavily narozeninky 😵 😵 😵 😵

JInak až budete (Kopinko nebo Šarlotko) dělat tabulku tak dnes jsem 1 DC, ju? Nějak se mi mrcha kousla i po vyvolávačce, proto tak dlouhý cyklus. IVF plánujem až tak kolem toho března - dubna, to snad budu mít i více času na vás 😅 docela mi chybí pokec s vámi 😔 , ale fakt to nestíhám. Přes týden doma skoro nic neudělám a o víkendu doma kopa práce, dnes toho moc neudělám pže jak dorazila mrcha tak mi není zrovna nejlépe. Nadruhou stranu vám mohu alespon napsat 😅

miru.j
7. únor 2010

Ahojte babulky,dakujem za gratulacie 😅 . ...Markee vsetko najlepsie dotatocne 😉 ,...Mirax malinka je prekrasna a obe ste sikulky,blahozelam 😉 .Mne je dnes fajn a uz druhy den vobec nespinam 😉 ...klop.klop na drevo 😀 .Vcera sme mali mensiu oslavu...zacalo to tak nevine...no dostala som k narodkam vstupenky na ples a vsetci co mi gratulovali boli s nami,teda okrem kamosky co ma 5mesacne dievcatko.Nechcela som ist nikam,robila som si vycitky,ze by som mala lezat v posteli a tak...,ale vsetci sa tvarili urazene a tak sme predsa len nakoniec isli.No ja som sice len sedela atroska sladacky s manzelikom,ale vecera bola vyborna 😝 a vidiet zabavat sa vsetkych mojich priatelov bolo uzasne,takze i ked som im troska zavidela,ze ja nemozem,bola som stastna ze som s nimi 😅 .Tento darcek sa neda ani zjest ,ani sa neminie a preto mi ostane navzdy...bolo skvele 😎 .

cajori17
7. únor 2010

ahoj Miru to je fajn,ze sis vcerejsek uzila......

Jinak ja cely dny becim jak koza....nemuzu si pomoct, pristi tyden 13.unora to bude rok od revize,a ja na to porad myslim a ublizuju si...jsem blba ,ja vim ☹

katyna6
7. únor 2010

Ahoj berušky,jen v rychlosti nakuknu,ani teď nebudu dočítat,jen hlásím 4 Dc,až budete prosím měnit tabulku.Jsem v jednom kole,přítel tu má od pátku synka,takže běhám kolem 2 chlapů a jednoho psa.Je to celkem náročný a už se i trochu těším zítra do práce 😀 .Tak zatím pa,snad přes týden bude klidněji.

markee
7. únor 2010

Tercinko,četla jsem od tebe gratulaci,to bych nikdy nepřehlídla. Děkuji ti a všem ostatním moc a moc.
Před chvílí jsem přijela od svého táty,byli jsme tam po 3 týdnech,malá se vyřádila se zvířátky a já pokecala s nevlastní ségrou-je 18tt. Tak se ptala co my. Tak jsem mlžila 😀

mari111
7. únor 2010

ahojik holky moje, i kdyz mi moc chibite ted fakt vubec nemam cas na konika bo furt jen dokola uklizim jak silena, topenari nam nadelali vic skody nez uzitku, to vam pak popisu, jinak u nas snad vse v poradku, uz se nemuzu dockat kontroli,jeste tyden vydrzet,ach jo sem nervozni 😔 😵 😵 😵 😵 😵 MOC GRATULUJI MIRAX ,MAS KRASTNOU HOLCICKU 🙂

mari111
7. únor 2010

no ted to ctu a kokla jsem na tabulku, Markee srdicko moc moc gratuluji k careckam a moc moc moc to se ani neda napsat jak moc drzim palecky 🙂 teda to se mi zas zvedla nalada 😵 holky jen tak dal

farmarska
8. únor 2010

ahoj brambůrky, japak se tu máte? doufám, že všechny dobře 😉
odpolko vás dočtu, ted se musím rychle vykoupat a pomažu na gyndu, mám mít od půl 9 velkej ultrazvuk.
tak se tu hezky mějte a opatrujte 🙂

aja.83
8. únor 2010

Dobré ráno holky! Přeji vám hezký začátek nového týdne! 😉
Farmíku, držím pěstičky na velký ultrazvuk, pak nám přijď povykládat! 😉

aronek
8. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Farmi, držím palečky na kontrolu a hezké zážitky z UTZ 😉

maarrtina
8. únor 2010

Krásné mrazivé ráno všem.
Holky mám dotaz nekuoujete někdo v drogerii, ale nevím ve které kosmetiku Bunchen (asi tak se to jmenuje)
já si kupuji pro sebe děský krém od nivee na zimu a stojí 100 a je tam toho troška. Někde jsem viděla děstkou kosmetiku Bunchen, ale nevím ve které drogerce.
Díky 😉
Jinak já čekám dnes nebo zítra mrchu.

markee
8. únor 2010

Dobré ráno,
Farmy,užij si utz a hezky nakup.
Maarrtina, u nás jí maj v lékárně-tuhle kosmetiku,ale možná ještě v jedno drogerce,ale není to Rossmann ani žádná podobná,takže to nemá smysl psát v které.

kerrie
8. únor 2010

maarti............já viděla tuhle kosmetiku v lékárnách 😉

maarrtina
8. únor 2010

markee: díky moc půjdu do lékárny. Tak asi tam jsem ji viděla.. Díky 😀

markee
8. únor 2010

Maarrti,oni jí určo maj i v těch větších,ale nevím v které. U nás je v lékárně,pže tu máme menší drogerky.

markee
8. únor 2010

Sir,ty jdeš dnes na KO,tak ať dopadne co nejlépe. Těším se na zprávičky 😀

sarlotta
8. únor 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
8. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................11.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 35tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 34tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 31tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 31tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 23tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Farmarska 21tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 18tt
Sarlotta 15tt.................. 22.2. triplle test,1.3. KO, 19.3.velký UTZ
Hanana 15tt................. 4.2.KO dopadla výborně další KO 18.2.
Mari 12tt......................15.2. KO
ee.liska 9tt KO 11.2.
kytiii 9tt KO 5.2. dopadla výborně
miru.j 8tt....4.2.krev
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. čárečky sílí
Pe.Martina ???
Zlababa 32DC
Maarrtina 31DC
Aja.83 30DC
Ikopretinka 29DC
Cajori 26DC
Paaja 22DC
Nicollka 19DC
Maendy 19DC
Katyna 5DC
M.aa.b 2DC
If.v nehlídá

sarlotta
8. únor 2010

Mari jsem ráda, že ses ozvala a že všechno ok🙂

Maab , Katyna škoda toho sešupu v tabulce... chjooo.. tak držím paleček na příště 😉

Cajori já mám tohle pitomé výročí 11.2. ☹ Radši na to vůbec nemyslet, co by kdyby...

Maarti tak co mrška ? nechtělo by to spíš testík🙂))

a co Aja ?? 🙂)

farminko držím palečky na utz... prosím Tě odkdy jsi cítila pohyby ?

sarlotta
8. únor 2010

Mirax 😵 😵 😵 😵 Bětulinka je náááádherná, úžasná... já ci takýýýýý 😀 a ten porod... super, vléváš mi optimismus do žil 😎

markee
8. únor 2010

Holky dneska to flákáte. Určitě se objevíte až vypnu PC 😀
Holky myslíte, když se patlám krémem proti celulitidě,že to je špatně. Neublíží to nijak mimčo,že ne? Já to nikdy neřešila,pže jsem se v těhu nemazala,ale teď jsem fakt marná,tak patlám břečťanovým krémem jak vzteklá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru