Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
14. únor 2010

Holky v těhu je zvýšená teplota,že? 😅 mám 37,tak to je asi tím jak jsem nastydlá. 😅

murynka
14. únor 2010

leni 😀 😀 at nepřehání já v těhu jedla mekáče pořád a colu pila na litry 😉 😎 😎

já měla v těhu pořád zvýšenou teplotu a na začátku chřipku

kopa
autor
14. únor 2010

Markét,se pořádně najím nezdravě až po porodu 😀 😀 😀

Já piji jen čajíček,nechci do sebe nic cpát.Snad to přejde 😅

kopa
autor
14. únor 2010

no holky,mizím.Už jsem dostala vynadáno,že mám ležet 😀 😀 😀 😀 ty bláho,tem mi leze na nervy 😀

nicollka
14. únor 2010

teda holky, kazdej večer v tuto dobu kontroluji čípek, já teda čekám mrchu v tomto mým vysokým DC ?? čípek byl už včera schovaný to bývá před mrchou a před ovulkou, ale tohle? Včera krémovej bílej výtok, dnes takový soplisko, to sem ještě neviděla, jestli tohle neni ovulka tak už nevím. Jonáš mi to napočítal na 15.2. ale já tomu nemůžu věřit. Přece to nemůže být ovule TEĎ 😕 Teď se zase bojím že zítra bude pozdě, ach jo proč nedojel už dneska večer :(

mari111
14. únor 2010

ahoj murinko, jekto ze nemas album, ja chtela nakouknout na Sofinku jak krasne roste 😨 jo to je fakt ze jak se sedi u pc tak se jeden druhemu tolik nevenuje,to znam 😒 ja ted ostrihala pritelaka sel se sprchnout tak nakukuji a pak uz se pudu valet a za chvili hajat, sem desne nervozni zas pred zitrejsi kontrolou, ach jo 😔

aronek
14. únor 2010

tak mám uklizeno po pracantech a jsem mrtvá 😠 Fakt jsem jak koule, kdyby se mu chtělo dřív, tak se nebudu zlobit 😉

cajori17
14. únor 2010

mari drzim ti pesti na zitrejsi kontrolu.......
ja mam uz zase depku,tak strasne moc si preju miminko,jsem smutna,ze se nam to ted nedari........minule se to podarilo napoprve a ted od srpna nic

cajori17
14. únor 2010

Jinak delam livance,uz mam na ne chut 🙂

mari111
14. únor 2010

cajori dik a drz je poradne, jinak livance bych si taky dala, mnam, vydrz holka snad se brzo povede a kdyz ne tak doktor nejak pomuze

tercie
14. únor 2010

Holky mám na drátě Farmi,moc vás pozdravuje a cituji:

na koně jsem zkusila asi jednou namrknout, ale v tu chvíli jsem to musela zase zavřít, bo mě je jasný, že život okolo mě jde dál a že se dál tam řešej ty věci, a já mám strašnou radost, že se maj holky fajn a že kontroly vycházej a snažilky těhulej, a moooooc jim to přeju, ale nějak ted o tom nemůžu číst, bo mě to až moc vrací do těch chvilek, kdy jsem to štěstí prožívala já, kdy jsem se ze stejných věcí radovala a to ted ještě moc bolí.
Tak je prosím pozdravuj a já zas přijdu až nebudu psychopřípad 😉

cajori17
14. únor 2010

Terci dekuji za zpravy........A ty Farminko,drz se holka.....myslime tady na tebe......

cajori17
14. únor 2010

A jeste jsem zapomela napsat,ze se moc tesime az prijdes mezi nas.........a chapu,ze potrebujes cas....preju hodne sil.

tercie
14. únor 2010

Jdu si dát spršku holky.... A budete tu nkterá večer? Manža je pryč, tak mi tu je smutno 😔 tak kdybyste chtěly povídat.... 😉

mari111
14. únor 2010

tercinko dik za spravi od Ferminečky, je mi po ni fakt moc smutno at se drzi holka nase statecna. tercinko no sirelku tu nemas na nocni klaboseni, copak vubec s ni je ze se tu dlouho neukazala ?

markee
14. únor 2010

Tercinko,děkujeme za zprávu o Farmince. Moc na ní myslím. Až bude mít náladu,tak přijde. Chce to opravdu čas.

Jdu se taky osprchovat a budu čučet na novu. Nějak jsem zas přejetá parním válcem,takže potřebuju nějaký hezký film.Dobrou.

tercie
14. únor 2010

Jsem tu, vycachtaná 😀

Mari sirelka teď prej furt spí, tak se mnou nemůže ponocovat 😀 Ale povídám ještě s Farmi tak mi to neva 🙂

mari111
14. únor 2010

Farminku moc moc pozdravuju, zlaticko moje a vy si telefonujete?ach jo, fakt kdyby bydlela bliz tak ji du hned aspon obejmout 😔
no jo tehu unava v zacatcich,sem rada ze se mi uz posunula z 19,00 na 22,00 ale to je tak na posledni chvili. to uz fakt musim hned jinak se mi udela zle. Murinko tak sem skoukla Sofinku,je kocka a krasne se smeje a proc uz tady nemas album, to je nejak tajne,ze uz se ptam potreti a nikdo mi nechce nic rict 😨 😕 😕 😕 😕 😠

nicollka
14. únor 2010

🙂 já koukám na svůj oblíbený film a souběžně sem, budu tu určitě ještě nějakou dobu :D holky kdyby proběhla ovulka teď tak se musí sexit nejdýl do 24hodin že? mě to uplně vyvedlo z míry ..

aronek
14. únor 2010

terci dík za zprávy o farmince 😉
mari murinka nemá album, protože se jí někdo naboural do IP a měla nějaké nepříjemné zážitky 😖

aronek
14. únor 2010

mari, murynka ti to určitě vysvětlí líp 😉
jinak se omlouvám, v minulém příspěvku jí mám s měkým i ☹

tercie
14. únor 2010

Nicol kdyby proběhla teď tak přece spermošky nějakou dobu vydrží, šance je 😉 A podle teplot to na ovu taky vypadá? Říkala jsi že zase měříš, ne?

Mari Murynka nemá albíčko kvůli tomu hackování, jak se řešilo i tady, jestli se přesuneme na jinej server nebo ne 😉 Tak si ho vymazala, protože tady nějaká pipka si kopírovala jejich fotky a jinde je vydávala za svoje...

nicollka
14. únor 2010

no jo ale ja jsem 25 nebo 30dc a spíš čekám mrchu ale takový super soplíkový hlen sem snad jeste neměla a na mrchu ani stopa. hodím do alba graf, mozna ze jsem dnes i 11dc ale mrcha je pry kdyz se objevi krev a tu ja jeste nemela.

nicollka
14. únor 2010

no a podle teploty vubec nevim jak ovulka vypada :D takze fakt nevim https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nicollka
14. únor 2010

to sou magoři ty lidi, co z toho maji cizi mimča vydavat za svoje, uchylove

tercie
14. únor 2010

Nicol hned mrknu 😉

Mari mám Farmi na ICQ 😉

aronek
14. únor 2010

jdu do hajan, přeji dobrou noc 😉

tercie
14. únor 2010

Nicol koukala jsem na to, ale popravdě, nebudu tu dělat chytrou, na to moje omezené znalosti ohledně BT nestačí... 😨 😅

Aronku dobrou noc 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru