Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. únor 2010

Ještě nespííím 😀 Jsem do tý postele ani nedošla, jsem jak bumerang...ale už asi fakt půjdu 😀

Caj nicht zu danken, jen sem hezky choď 😉 bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 🙂

aja.83
17. únor 2010

Dobré ráno holky!
Tady se včera zase ponocovalo 😀 , takže nikde nikdo???

tercie
17. únor 2010

Dobré ránko, já už jsem tu zasejc 😀

handm
17. únor 2010

Dobré ranko!!!
já tu straším! na skok.. vypravuju se do města.. ale trvá mi to 😀

Farmince moc držím palce, ať je brzy líp!!! Jsi moc statečná ženská a přeju ti, ať je to brzy pryč a ty máš zase radost ze světa!!!!🙂 😵 😔 😔 😔

aja.83
17. únor 2010

Teda terci, ty večer ponocuješ a ráno jsi tu zase brzy! Jak ty to děláš 😀 ?

aja.83
17. únor 2010

Ahoj handm! To se nedivím, že ti trvá se vypravit, když mezitím brouzdáš na koníkovi 😀 !

handm
17. únor 2010

Ahoj Aji, no, kdyz me se nikam nechce 😀 navíc musím počkat, až mi uschnou vlasy, co jsem si myla 😀 a navíc se nevejdu skoro do žadných kalhot, takže...
no prostě katastrofa 😀
Co ty, jak je?!

tercie
17. únor 2010

Aji taky nevím, jak to dělám 😀
Ba jo vím, on tu včera chrněl manža u tv, tak jsem tu seděla solidárně s ním 😀 A v noci jsem blbě spala, vzbudila mě žáha, tak jsem vstávala a dělala si sodu dřív,než bych se pozvracela, a teď ráno sice bych bejvala spala, ale manža mě vzbudil jak šel do práce, tak jsem se přišla juknout jestli tu není něco novýho 😀
Závisláááááááááááák no 😀

Handm ty jsi jako já, si říkám, že jenom nakouknu před odjezdem,a pak se nestihnu ani učesat, a chodím všude pozdě 😀

handm
17. únor 2010

Tercinko, nooo.. já kdybych musela, tak se seberu a jdu a comp ani nepouštím, ale mám dovolenou, tak si užívám lenošení a to, že nic nemusím 😀😀😀😀

aja.83
17. únor 2010

Terci, aha tak to jo 😀 !
Handm, mně je krásně!Jsem už od víkendu straaašně moc pozitivně naladěná a zatím se nikomu nepodařilo mi náladu zkazit. Uvidíme, jak dlouho to vydrží 😵 ! Jinak se připojuju k holkám, co mají zítra kontrolu...My jedem zas do Sanusu...

handm
17. únor 2010

Aji, to je moc dobře!!!🙂🙂🙂 A věřím, že ti to vydrží co nejdéle!!!! Jsem zvědavá, co vám poví v Sanusu, snad to budou jen pozitivní zprávy a brzy budeš mít ty vysněný // 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
17. únor 2010

To já taky doufám a pak pojedu s tebou na ty nákupy 😵 ! Ale jestli se budeš vypravovat tak dlouho jak dnes, tak ti uteču a půjdu sama 😀 😀 😀 😉

handm
17. únor 2010

Hihihihihi, nooo, neboj, to budu mít úkol před sebou a to já chodím přesně na čas, většinou jsem ještě všude dopředu 😀 to jen prostě dělá ta dovolená.. jsem jak zpomalený film.. ještě že nemusím být nikde na čas dneska 😀
A co vlastně v práci? Je to lepší, než před Vánocemi? Tos byla dost nešťastná, že není práce atd...

tercie
17. únor 2010

Ty jo tobude zejtra pořádnej kontrolní čtvrtek, to jde k doktoru půlka osazenstva 😀 Hlavně že bude zas plno dobrých zpráv, to je důležitý 😉

aja.83
17. únor 2010

Handm, jo, v práci to je lepší než před Vánoci, mám konečně víc práce. Někdy i nestíhám 😀 ! Ale zase přidtvrdila buzerace od vedoucí 😠 ...no, říkám si, musím to ještě nějakej ten pátek vydržet! Nedá se nic dělat! 😎

tercie
17. únor 2010

Tak holky, a vypli mi proud...švagrová asi před měsícem píkala že to nepude,skoro celej den... to si neohřeju ani jídlo, to bude teda den....a ke všemu mi za 2,5 hodiny kiksne i baterka v noťáku a budu mít po ptákách, to jsou vyhlídky....

handm
17. únor 2010

Ajo, tak to je fajn. Lepší, než se nudit v práci, aspoň ten den uteče... A vedoucí buźerujou vsude...☹ maj to v popisu práce asi.. 😀

Terci, no ty si taky umíš užívat...asi budete muset vyrazit se svagrovou na vylet do mesta na obed!!🙂🙂
Holky mizím, mějte se!!!!

aja.83
17. únor 2010

Terci, teda to je nadělení! 😅 Co jídlo, dáš si něco studenýho...Ale šetři baterku v noťáku, jinak nebudeš moct na koníka! 😀 A to budeš mít teprv po ptákách 😀

aronek
17. únor 2010

Ahoj přeji hezké ráno 😀 😀 😀 Jdu dočíst 😉

aronek
17. únor 2010

koukám,že jste toho moc nenakecali 😉

tercie
17. únor 2010

Aronku néé, čekaly jsme na tebe 😉 😀

aronek
17. únor 2010

no koukám, že jste hodné a žádné moc velké ponocování 😀

kopa
autor
17. únor 2010

ahoj holky 🙂
Tak jsem přeci jen ráno zašla k doktorce 😅 jsem na pn a v pondělí jdu na kontrolu,páč moje doktorka tam nebyla,tak jsem byla u zástupu.Naštěstí to není chřupajzna,v krku nic nemám a dýchání mám v pořádku.Takže je to jen nachlazení a mám jen ležet a pít čajíky.No v práci ze mě neměli velkou radost 😔 😔
Ted jsem tam poslala příteláka s neschopenkou a ještě s prací co jsem měla doma.

Jinak já nemám snad žádné těhu příznaky 😅 😅 😅 trošku se toho obávám 😔 😔 jen mě bolí prsa,jsem unavená,občas je mi divně.Vím že u prvního těhu mi taky nic nebylo.Možný je,že to všecko přebylo to moje nachlazení 😅 🤐 Tak snad tam mimís bude.Dneska večer volám na tu gyndu,tak jsem zvědavá kdy mě objednají 🤐 🤐 🤐
Jinak ráno jsem zase testovala 😅 a dneska jsem i brečela 😅 ze všeho,bojím se že mimi to nezvládne s tím mým nachlazením,přítel je na nervy s tím srdíčkem,takže ani nemám náladu 😖

kopa
autor
17. únor 2010

za chvilku vložím foto testíku 😅 😅 😀

aronek
17. únor 2010

kopi a kdy jdeš na gyndu? nebo alespoň na krev?

kopa
autor
17. únor 2010

Aronku dneska se budu domlouvat na tu gyndu,tak doufám,že mi zajistí i tu krev 🤐 🤐

aronek
17. únor 2010

dej vědět, kdy jdeš, abychom ti mohli držet palečky 😀

kopa
autor
17. únor 2010

Aronku dám vědět.Kdybych se tu dneska už neobjevila,tak ležím v postýlce.Mám sedřený celý nos a pusu ze smrkání 🤐 🤐 až to bolí 🤐 myslím,že důležité je že nemám horečku 😅 beru ten duphík,břicho mě nebolí a nešpiním.
Tak snad ro bude o.k 🙂 😅

kopa
autor
17. únor 2010

holky dnešní testík 😅 zatím se čáry drží 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

tak zatím pa

aronek
17. únor 2010

kopi, máš krásné // 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru