Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. únor 2010

Markee obrovská gratulace,mám strašnou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Markee kdy jsi měla poslední MS?? přemýšlím,jestli já ve sgtředu budu mít taky vidět srdíčko to bych dle MS měla být 7tt+4 😅

kopa
autor
24. únor 2010

Handm na tom parkovišti je to furt skoro plné.A nebo nechte Markee auto někde poblíž a můžete tam dojet tramvají 😅

handm
24. únor 2010

KOpi, jo, myslela jsem si to.. já tam nidky nebyla.. ☹ Ani rodit se tam nechystam...

martinkal
24. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Markee moooooooooc gratuluju a držím palečky, aby vše bylo jen ok 😉

Já byla na KO, vše je v pořádku, plodovky dostatek, malá pořád hlavičkou dolů, už se prý neotočí, nemá tam místo, tlak se mi snížil, nejsem oteklá, mám o 1kg méně, což byla asi ta voda v otocích. Lucince se v bříšku líbí.

Příští KO je v pondělí 1.3. 🙂

Farmííííí ty blázne jeden, ty bys teď měla ležet a odpočívat, abys nezačala krvácet 😠 😕

Holky snad ta mateřská vyjde, mě by to dělalo taky rozdíl 3.500,--, a to už je dost!!!!!

martinkal
24. únor 2010

Kopi kolik dní už máš zpoždění?

kopa
autor
24. únor 2010

Nici držím palečky s prací,hele já jako prodavačka ve zveráku měla první plat 9500čistého i s odměny,pak mi to skákalo samo 😀 až jsem se dopracovala na 18čistou 😉 😉

Maab ty máš taky výborné zprávičky 😵 super,že?a dají ti léky,tak to bude ještě lepší 😵 😵 😵 moc ti fandím!!

Mirax jéjé chudák Bětuška 😔 😔 at se brzo uzdraví!

kopa
autor
24. únor 2010

Handm já bych tam právě chtěla jít rodit,moje doktorka na gyndě tam i rodí 😉 a četla jsem na ní jen samé pochvaly 😵
Martinkal mám zpoždění cca 14dní 😉

kopa
autor
24. únor 2010

Martinkal tak Lucinka ještě zůstane v bříšku ju? 😀

aronek
24. únor 2010

martinkal, takže ještě držíš v kupě 😀

kopa
autor
24. únor 2010

Handm ale přítel je zas pro Motol,to máme 10minut autem 😉 no hlavně abych měla rodit co 😅 🤐 aby to mímo vydrželo.

handm
24. únor 2010

kopi, já zvažuju mezi podolím a´motolem...budu se muset jit brzy registrovcat!
ale doufam, ze bude co rodit.🙂🙂🙂

kopa
autor
24. únor 2010

Handm já právě byla spokojena v Motole,když jsem byla na revizi.Fakt super doktoři,a skvělý sestřičky 😀 byla tam prča a pokoje byli fakt na úrovni.

kopa
autor
24. únor 2010

a hlavně měli tam uplně výborný UTz 😉

kopa
autor
24. únor 2010

jdeme obědvat a pak jdeme na procházku.tak papa

murynka
24. únor 2010

ahojky

jsme zpět holky já brečela v čekárně s ní ☹ ☹ bylo to strašný takový pláč jsem od ní ještě neslyšela 😔 ale je to kočička 😵 pak už byla hodná má to zakrvácené večer to umyjeme a bude to kočička 😵 😵
ale fakt je to hrůza slyšet svý miminko takhle trpět 😔

murynka
24. únor 2010

markee obrovská gratulka 😵 😵 😵 super krásná zpráva!!!!mám radost 😵 😵

sarlot složit fakt ne jsem zdr.sestra 😀 na jehly jsem zvyklá ale je to moje miminko a bylo mu ubližováno víš jak fakt my tekly slzy jak zoufale plakaka 😔 ale ted už to bude dobrý 😉 jednou bude muset vydržet víc 😅 ale ted je to moje malá prdelka 🙂 😵

sarlotta
24. únor 2010

markee super blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎 😎 tak se taky raduj, Ty šiško... bude to v pořádku 😉

markee
24. únor 2010

Holky díky moc.
Handm, já právě na jejich stránky koukám,pže tam je info o tom odběru placenty a tak. I jsem si zadala adresu do mapy a přepla to do fotomapy,abych to viděla lépe, jenže my sem nejezdíme. Byli jsme max na Karláku a tam je to moc drahý. No uvidíme jak tam trefíme.
Kopy jsem 7+2 😉

sarlotta
24. únor 2010

Mury no vidíš a máte to za sebou🙂))

martinkal
24. únor 2010

Aronku, Kopi jo jo ještě držíme spolu 2 v 1. Lucince se ven nechce, ale jen proto, že neví kolik lidí se na ní těší a jak má krásnou postýlku 😀 jinak už by určitě vylezla, přece je to holka zvědavá ne? 🙂

aronek
24. únor 2010

martinkal, jen ať je ještě schovaná. Za chvilku bude hezky to se jí půjde líp 😀

sarlotta
24. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt..........................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 37tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 34tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 33tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 25tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 17tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 17tt...................
Mari 14tt........................KO 1.3.
Handm 13tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 12tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 1.3.
miru.j 10tt.....................
Kopa 6tt ........................KO 3.3.
Markee........................... KO 9.3.
Cajori 42DC
Maendy 35DC
Katyna 21DC
Nicollka 21DC
M.aa.b 18DC
Zlababa 17DC
Aja 17DC
Maarrtina 16DC
Ikopretinka 15DC
Paajaa 7DC
Farmarska
If.v nehlídá

markee
24. únor 2010

No holky jen teda ta genetika-jsem tam volala a sestřička že objednávaj ve 12tt,tak říkám,že je to pozdě,že bla,bla,bla. No tak teda příštý týden-ve čtvrtek nebudu mít auto,takže v úterý,ale že mezi 11 a 13 hodinou mám přijet,pže je tam hodně lidiček,tak že si počkám. No jsem fáááákt nadšená,ale nedá se nic dělat. Musím tam být brzo,tak radši tohle než to oddalovat. Jen zas strávím celý den v háji. Ale pozitivum,že tam maj Baťu v tom městě,tak si dojdu pro jarní boty 😀

handm
24. únor 2010

Kopi, ja byla na revizi na Bulovce, šlo to, docela v pohodě. Dr byla mila, sestry ok.
V motole rodila svagrova a dobry, asi bych sla tam, kvuli mym kyclim, maj tam moji uz historii na ortopedii.. takze nejspis vyhraje to..

wergina
24. únor 2010

Ahojda holky, tak hlásím, že jsme od včerejška doma.

Malá je hodná, sice toho moc nenaspí, ale jsme moc štastni, že ji máme už u sebe.

Tak v ten čtvrtek mě markee vystopovala dobře 🙂 Nakonec to nebyli poslové, ale pravé kontrakce. Po 21h jsme dorazili do porodnice. Ve 23:30 mi píchli vodu. Za 2h jsem si nechala píchnout epidural. A ve 4h se nám malá narodila. No dneska už bych šla rodit klíďo znovu 😀

Martinkal: ty bájo Lucinka už klepe na dveře 😵

markee
24. únor 2010

Wergina,to je fajn-tak tos měla poměrně rychlý porod. Týjo je dobře,že ses tak zotavila 😉
Jdu se oblíct a razim pěšo pro malou.Pa.

martinkal
24. únor 2010

Wergiii, blahopřeju k Sofince, je krásňoučká. Přeju jí hodně štěstí a zdraví 🙂
Jo jo Lucinka klepe, ale nějak se jí zatím nechce otevřít vrátka 😀 😀 😀

aronek
24. únor 2010

wergi, moc gratuluji k hladkému porodu a návratu domů 😀

martinkal
24. únor 2010

Aronku dala jsem novou fotku našeho otesánka do albíčka, takhle vypadá 4-kilové dítě v bříšku 😀

aja.83
24. únor 2010

Wergi, taky gratuluju! 😉 Sofinka je moc krásná! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru