Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. únor 2010

Holky jen vám musím říct,učili nás s těma šátkama...já dotoho jdu, zdá se mi to praktický a vůbec, sympatický, moc se mi to líbilo 😉
A jdu taky do hajan, zejtra papa 🙂

kopa
autor
26. únor 2010

je tu ještě někdo? 😅

kopa
autor
26. únor 2010

Mirax normálně červené žilky v očích,jak máš bělmo tak tam,no děs 🤐 🤐 jsem četla,že je to hodně z únavy,že na to nic nepomůže 😔
Já jsem ještě u pc,přítelák došel z hospy ve veselém stavu,tak mě ukrutně nasral,že jsem mu vlepila facku a hodila na zem ovládačem 😀 😀 😀 ted usnul,ale chrápe děs!!!!!!!!!!! 🤐

kopa
autor
26. únor 2010

Jsem fakt byla vzteky bez sebe 😅 😅 😅 snad to mímo pochopí,ted je mi líto,že jsem se takhle chovala 😔 😔 😔 mám ted strach o mímo ☹

markee
27. únor 2010

Dobré ráno,
k snídani mám mazanec a meltu, mňáááám.
Ale malá mě štve, vstává poslední dobou kolem šestý,chjo. To já fakt nezvládám,potřebuju nejméně do těch sedmy. V devět večer jsem KO a ráno ještě v 7 nejsem fit-teda jak kdy. No už aby to přešlo.

aronek
27. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
markee, mazanec bych si taky dala 😀
kopi, hlavně klid 😉 přítelákovi vysvětli, že se takhle nemůže chovat, bude táta, tak ať začne být zodpovědný 😠

sarlotta
27. únor 2010

dobré ránečko holčičky🙂

sarlotta
27. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt........................KO 1.3...................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 38tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 37tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 35tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 34tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 18tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 18tt...................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO 1.3.
Handm 13tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 12tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 1.3.
miru.j 11tt.....................
Kopa 7tt ........................KO dopadla výborně další KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Cajori 45DC
Maendy 38DC
Katyna 24DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 21DC
Zlababa 20DC
Aja 20DC
Maarrtina 19DC
Ikopretinka 18DC
Paajaa 10DC
Farmarska
If.v nehlídá

nicollka
27. únor 2010

Ahoj holky

tak asi už se blíží mrcha, začínám mít mrchovský pocity, trošinku mě pálí bradavky, ale to jen tak aby se neřeklo občas a teplotka trošku poskočila a mě před mrchou vždy leze pomalu nahoru. Ještě zkontroluji čípek, měl by se začít schovávat a je to jasný :D

Dnes dojedou kamošky a jdeme na víno, moc se těším jak se vyventiluju. Kamarádka (moje svědkyně) doletěla včera večer z anglie tak to zase budou slzičky. Jen si představím ten první moment a objetí tak mám slzy v očích :D

sarlotta
27. únor 2010

Nicol, to je super, pěkně se vyvětrej s kamoškama 😎 a ta mrška by asi teď byla lepší 😉 Musíš se pořádně rozmyslet co bude dál.

sarlotta
27. únor 2010

Já jsem skočila k cukrářce pro harlekýnka🙂)) mňam.. a půjdu dělat chlebíčky... odpolko dojede rodinka a budem slavit narozeninky... mám 2.3. od manži jsem dostala nový telefonek, tak je dušička v peří🙂)) ta moje stará ,,cihla" už je v šuplíku 😀 taky jsem ho měla přes 10let 😲 😀

aronek
27. únor 2010

sarlot, dopředu moc gratuluji k narozkám, užij si oslavu 😉

nicollka
27. únor 2010

páni v podnělí má být sluníčko a 10stupnů...to je krása, ale hnus jak ma potom zase začit mrznout a sněžit..zblázním se.

Sarlott tak všechno nej už předem a pěkně si užite oslavičku ;) Ať je mimísek štastné a zdravé dítě

ee.liska
27. únor 2010

ahojky 🙂
šarlot s tabulkou jsi rychlík 🙂 taky přeji dopředu všechno nej nej a a v srpnu uzlíček v náručí 🙂
kopi to jsou chlapi, ale musí si uvědomit, že to s hospodou takto nepůjde
nikolko, tak to si vínečko užij 🙂
já jsem zase v nějké depce, měsíc jsem zavřená doma a jen ležím, vím, dělám to pro naše mimi, ale už jsem fakt hotová ☹ včera se zapíjela malá od kamarádky a manža že tam půjde, tak mi to přišlo strašně líto, že nikde nemůžua on jo a ani mu to nepřijde blbé, nechávat mě pořád doma. Dneska má ve dvě oslavu narozenin, přijde jeho rodina a on jel na fotbal, přijede v jednu. já musím uklidit celý byt a nachystat pohoštění. jsem na něj trochu naštvaná, protože mě nenechá vstát z postele a když se jedná o fotbyl, klidně si odjede . no a večer má za mnou dojít kamoška se svojím a on se ještě zaptá co tu budou dělat, 😠 😠
to jsem se teda rozčílila, už potřebuju lidi jako sůl 😀

ee.liska
27. únor 2010

to jsem si teda vylila dušičku, jdu uklízet mám toho moc 😀

kopa
autor
27. únor 2010

Ahoj holky,
už jsem přítelákovi vyčinila 😀

Sarlott také ti dopředu přeji všechno nejlepší k narozkám 😵 😵 Užijte si oslavičku 😵 😵

Nici ty se taky skvěle pobav,uvidíš bude ti dobře a zapomeneš na problémy aspon na chvilku 😅

Aronku no bude muset být zodpovědný, 😀 nic jiného mu nezbývá 🙄 😀

Eelisko uplně tě chápu,že chceš mezi lidi 😨 já jsem doma už 14dní,sice jdu občas ven,ale chybí mi taková ta jiná komunikace.

Mirax dneska se mi o tobě zdálo 😅 😀 ty jsi mi normálně volala 😀 😀 😀 a kecali jsme 😀 potom v tom snu jsem byla na Utz,normálně mímo bylo tak velké a poskakovalo si a smálo se na mě a byl to kluk 😕 😀 😀 😀

Ráno jsem si čistila zuby,a zvednul se mi kufr 😝 😝 no hnus 😝

aronek
27. únor 2010

eelis, s chlapama je to těžký 😖 přítel šel na nohejbal, tak jsem mu rovnou řekla, že nevařím a budem potom spolu 😉

nicollka
27. únor 2010

jojo moc se těším. a ten duch to byl jen přízrak po uplnem zaschnuti mizel az zmizel

martinkal
27. únor 2010

ahoj holky 🙂
přeji krásnou sobotu, je nádherně, sluníčko, teplo, modré nebe, a už zpívají ptáčci, úžasnýýýýý 😀

Šarlotko užij si oslavu narozek, jéé harlekýna miluju, taky bych si dala, asi půjdem odpoledně do cukrárny 😝

Nikolko to je potíž viď, nejdřív si čárky přeješ a teď zase ne, ach jo ☹

Kopi žilky v očích je to nejmenší co tě v těhu bude trápit, věř mi, hlavně poslední měsíc 😀 😀 😀

Tak já jdu vařit, budu dělat kuřecí řízečky s bramborovou kaší. Pa pa

martinkal
27. únor 2010

eeliško, vydejchej to, chlapi jsou někdy na zabití já vím 😉 , ale bez nich to taky nejde 😅

aronek
27. únor 2010

přítel přijel z nohejbalu a opět odjel, takže dnes oběd nebude 😀 já sama nevařím 😠

kopa
autor
27. únor 2010

holky my jdeme ke tchýnce,tchán měl narozky tak bude menší oslava.Myslíte,že si mohu dát aspon jeden chlebíček?? 😅 😅 aby tam třeba nebyla ta listerioza,či co? 😅 😅

aronek
27. únor 2010

tak přítel už vaří 😀

farmarska
27. únor 2010

Ahoj holčiny, tak dnes teprve ted nakukuju, páč se mi dneska vracel syn z dovolený s tchánovcema, tak to bylo velké výtání a líčení všech zážitků... 😵 hend je doma zase veselo 😀
Tak já jdu dočíst... 😉

farmarska
27. únor 2010

sarlotko všechno nejlepčí k narozkám 😵 hezky si užij oslavu 😵

elí ti chlapi jsou vážně někdy na přeshubu 😠 hele ale to si nevybereš, to všichni. chce to s nima mít opravdu velkou trpělivost 😝

aron pěkně jsi si to zařídila 😉 😎 když má sílu nohejbalovat, musí mít i na vaření 😀

kopi můžeš 😀

sarlotta
27. únor 2010

ahojík holky🙂 tak už sme po O🙂)) díky za přáníčka 😎 stihli jsme aj zajet nakrmit kačeny🙂)) už ani nechtěly, mají tam zelenou trávu.

Mirax neblázni, sníh joooo...... uáááááááááááááááááá....

Kopi klidně si dej 😎

Elis to je dacan teda... taky by mi to bylo líto... ale tak si pohlaď bříško a dej si něco dobrého, prďolka bude brzo kopkat a budeš mít s kým trávit čas 😀 😀 tentorktát to dotáhnem 😉

Aron dobře to máš zařízeno 😀

Marti harlekýn byl super mňam🙂)) mám od cukrářky domácí🙂))

aja.83
27. únor 2010

Ahoj holky!
Sarlottko, taky přeju všechno nejlepší! 😉
Jinak náš Beník měl dnes poslední možnost se předvíst a fenka zas nechtěla a nechtěla 😠 ...Už ji i drželi, ale stejně se tam Beník nedostal ☹ . Tak štěňátka nebudou ☹ No nic, ale Beník si trochu užil, sice do prázdna, ale aspoň něco neee?! 😀
Jo a vsadila jsem si sportku, když se mi teda zdálo o těch hovnech! 😀 Tak jsem na to zvědavá 😵

sarlotta
27. únor 2010

aja, že by to Jaro ještě fakt nepřišlo ? 😀

mirax
27. únor 2010

ahoj ženy 🙂
taky stíhám nakouknout až teď..pořád mě bolí šiška..zas et amoje migréna, vždycky to mám, když jsem hodně unavená.
Dnes si manž avzal oba prcky a byli dvě hoďky venku..ten klid doma... 😅 ...stejně jsem neusnula, pořád jsem si pak říkala, kde jsou , jestli malá nebrečí, jestli nemá hlad... 😉

sarlottko...jakej sníh..už nevím, na co reaguješ 🙂

kopi..tak tobě se o mě zdálo..co říká výkladový slovník???? 😀 ..mirax viděti?...
kopi, žilky zmizí...po porodu určitě 😀 ..nebo budou ještě horší 😀 ..únava ještě bude 😝
a tím, že jsi vyjela na přítele se netrap...prostě hormony...za vše můžou hormóoony 😀 😀 😀

sarlotta
27. únor 2010

no jo Mirax, to psala Nicol 😅 hehe jsem mimoň 😉

mirax viděti ve slovníku není 😲 😀 ........... ale miminko usměvavé viděti - Tvá láska bude opětována 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru