Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
27. únor 2010

tercí no jen aby ho nepřepadla vášen a nechtěl se líbat 😀

tercie
27. únor 2010

Farmi no když budu otočená, tak mi může políbit tak leda víš co 😀

farmarska
27. únor 2010

no to by jsi si přála vid, ty perverzáku jeden 😉 😀 😀 😀

farmarska
27. únor 2010

holky jdu do hajan 😉 mějte se tu kááásně a dobrou 🙂

tercie
27. únor 2010

Zde použiji výraz z vrcholné politiky....No comment 😀 😀 😀

A jdu taky do hajan,papá a krásnou neděli 😉

ee.liska
27. únor 2010

nee holky, jen obyč v nějakém malování, je tam napsáno slivovice a rok a je to jen tak hezky udělaný, vytiskla jsem to a pak vystřihla ozdobnejma nůžkama a nalepila na flašku, nic extra 🙂

já jsem dojedla česnekovou pomazánku 😀

aronek
28. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 😀 😀 😀

katyna6
28. únor 2010

Hezké ránko holky 🙂
jdu na vás mrknout,než pojedeme k mamce

katyna6
28. únor 2010

sarlotko-moc gratuluji k narozkám 🙂 🙂

natali-ahoj,taky tě u nás vítám 🙂 .Příští týden to bobku nějak zvládni,pak dát honem dušičku i tělo do kupy-v tom je expertka Farminka,jak sis už spráááávně všimla a pak vzhůru do těhulení!!!Ještě je nás dost,kdo se snaží a snaží a snaží,tak v tom s Farmi nebudete rozhodně samy. 😉

katyna6
28. únor 2010

Tak my jdeme s pesanem ven,jestli nás ten fukeř neodfoukne a pak pojedem k mamině.Pěkný zbytek neděle holky,papa

markee
28. únor 2010

Dobré ráno,já už to sem psala před hodinkou a něco,ale pak jsem chtěla něco připsat. Malá mi sem lezla,tak píšu až teď. Venku je zas nic moc,je vidět,že má být trošku chladněji od příštího týdne.
Já jedu odpoledne s Johankou za mým tátou,tak si ona zas užije se zvířátky a prochajdy s dědou.

aronek
28. únor 2010

markee, u nás to vypadá na sluníčko 😀

markee
28. únor 2010

Aronek,to je fajn,že máte hezky.
Tady to fakt nevypadá.Ale nevadí,i tak půjdeme ven.

ee.liska
28. únor 2010

ahojky 🙂 tady je náádherně jenten protivnej vítr 😠 ale za chviolku jedu k mamce na oběd tak se těším

jo a manžovi je od rána strašně špatně 😀

aronek
28. únor 2010

tak jsem to zakřikla a sluníčko se leklo 😠

flair
28. únor 2010

Ahoooj holky moje🙂
Včera jsem se nestihla ani stavit, bo jsme byli s manžou v Brně omrknout kočárek Mutsy Transporter. Má ho naše kamarádka a nakonec jsme se pro něj taky rozhodli. Paní nám v Babyparku vše ukázala a vysvětlila a dala nám poukázku na 10% slevu, která platí myslím do konce dubna. My to chceme nakoupit kolem poloviny dubna, tak snad ho pak budou mít na skladě🙂 Koupila jsem si tam aspoň oboustrannou fleecovou deku do kočárku pistáciová/sv. šedá. Je nádherná, pořád jsem po takové slintala, tak jsem si odvezla dáreček 😀 No a pak jsme byli ještě v Ikei a Elektrowordu a pak v Chicu, kde jsem si koupila soupravičku do porodnice pro malou, je taková bílo oranžová 😵 V Mekáči mi manža koupil mňamkovou zmrzlinku a pak jsme jeli do restaurace na obídek. Prostě parádní den a já byla naprosto spokojená 😅 Večer mě manža škrabkal a mazal po celým těle a potulil mě, takže chápete jistě, že jsem Koňa fakt nestihla 😀
Dnes odpoledne přijedou na kofčo tchán s manželkou, jsou bezva, tak bude fajn. A jinak míním dělat NIC 😉
Všem hezkou neděli🙂
Jo a vítám Natali, bude zas dobře. Teď to jen zvládni ten zákrok, ať se máš od čeho odrazit 😉 Drž se!

aronek
28. únor 2010

flair, koukám, že jsi měla hezký den 😀 tiše závidím, já se už jen těším, až si ho odložím do kočárku 😉

markee
28. únor 2010

Flair,krásně jste si včerejšek užili a tuleníčko závidím. Mě to totiž moc teď nebere. Chjo.
Tak já půjdu dělat tu čínu,ať máme obýdek 😀

farmarska
28. únor 2010

ahoj holky, hezkej nedělní den 🙂 Tak já už mám uvařeno, jen obědvat mi zatím ještě nikdo nechce. Ted jsem i dopekla štrudl 🙂 a jdu se válet, než si teda vzpomenou, že maj hlad 😉
markee šak už tě to brát nemusí, už máte odtulíno-splněno 😉 😀 co myslíš, jak to pak bude vypadat asi u nás..nejdřív to bude muset dělat skoro s nožem na krku a pak až se zadaří ..utrum 😉 😎
Elí uplně cítím tu tvou škodolibou radost, z nevolností manžílka 😀
Katuš, já jsem expert na víc věcí 😉 😎
fleir takovej krááásnej den ti až závidím! 🙂 já chci taky už zase dolaďovat vejbavičku!! 🙄

flair
28. únor 2010

Farminko, dolaďování výbavičky na tebe čeká a věřím, že hodně brzo. Tvůj super obleček "kuřecí rolka" určo zase zaboduje 😀 😵
Aronku, ve 38 tt hodlám porodit, takže chápu, že odložení pupíku do kočárku je u tebe teď aktuální přání 😀
Jinak ohledně tulení, docela obdivuju ty vaše chlapy, že vám to netulení tak tolerujou při těhu 😀 😀 😀 Toho mémho by asi kleplo 😅

natalie77
28. únor 2010

Ahoj, všem moc děkuji za milá slova....no jak jsem už psala Farmi, tak já mám tu výhodu, že mám doma Marečka...to vy jste na tom byly hůř...
Jinak doma je klídeček, chlapi usnuli.....tak mám tak hodinku volno, no a místo abych šla dělat něco do školy...tak čučím na net...no a pak budu zas nervní, že jsem nic neudělala...ale nechce se mi.....

Holky, prosím, dělali Vám nějaké testy, proč se to stalo? Přišli na něco? No mě řekli, že bych měla jít na hysteroskopii, protože mám za sebou několi operací dělohy, pak císařský řez, tak je možnost, že mám prý nějaké srůsty...no a pak na toxoplazmozu, imunity a tak...Tak mě napadá, zda se zjistí příčina nebo se to podle mě prostě někdy stane bez jakékoliv příčiny..

Díky a všem přeji krásnou neděli.

mari111
28. únor 2010

krasnou nedeli, holky. Koukam ze tady mame novou dusicku, tak te tu pekne vitam a doufam ze s nama ti bude brzo lip aspon na dušičce.

mari111
28. únor 2010

Natali aj když někomu zištovali, tak večšinou na nic nepřišli, prostě se to bohužel stáva ☹ no a když pudeš na hysto. a jiné testy tak to je jenom dobře, aspoň si budeš jista že je vše v pořádku, žádne testy nejsou zbytečné 😉

aronek
28. únor 2010

natalie, mně zkoumali jen plod a na nic nepřišli, prý se to prostě někdy stane ☹

mari111
28. únor 2010

ajoj Aronku, tak co, už máš vše připravené? Ještě se Honzíček nedere ven? 😅

cajori17
28. únor 2010

Ahoj holky, ja jsem nemela ani cas nakukovat,s pritelem si uzivame nedelni odpoledne.Ted jsme dorazily z prochazky a pujdeme si pustit nejaky film.......

jinak jsem stastna,pac v pondeli nemusim na gyndu,ms prisla dnes sama od sebe-sice opozdene-ale prisla......Tak v pondeli budu volad mudrovi,pac se ho musim zeptat,jak mam zacit brat ten utrogestan........holky snad to je uz posledni ms....Takze do tabulky hlasim 1DC..........

taky tu chci privitat novou dusicku, snad se tu budes citit stejne dobre jako ja,protoze nase holky tady jsou opravdu zlaticka a dokazou poradit opravdu se vsim........ 😉

zatim pa

aronek
28. únor 2010

mari, no něco už připravené je, ale všechno zdaleka ne 😖 Zítra jdu na monitor, tak uvidím jestli mi řeknou kolik mám ještě času 😉

tercie
28. únor 2010

Čau kočky, jak užíváte neděli? 😉

farmarska
28. únor 2010

ahoj holky 🙂 jůů aron tak to nás pak hned nezapomen informovat 🙂

mari těhulko, jak se máš? co těhunevolnosti? a jak to máš v tý práci?

cajori gratuluju k tý mršce a všřím s tebou v její poslední panování 😉

ahoj natalí 🙂 jak píšou holky, většinou se posílá na histol. ale nic se nezjistí 😢 mě posílali ted taky malýho na pitvu a s ním i plodovku a placentu, ale můj doktor mi říkal, že at se na to nijak neupínám (bo člověk py rád znal tu příčinu) ale že zřejmě zase na nic nepřijdou. Tak ted mi vypsal alspon doporučení na genetiku a hematologii. Před minulým potratem mne poslal na imunologii , kde manža odevzdával aj spermoníky. A po prvním potratu mi dělal ty testy na toxoplazmu atd.. Hele taky sem toho názoru, že čím víc vyšetření, tím líp 😉

farmarska
28. únor 2010

jo natal ještě by bylo možná dobrý kdyby jsi si oběhla štítku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru