Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
4. bře 2010

jako terculindindo co to je, jen se tu mihnout, ani mne pořádně nepozdravit a už bejt zas včudu 😠 😀

farmarska
4. bře 2010

cajor, my ne, já ne, jen manžel 😠 😀

markee
4. bře 2010

Farmy,to u nás je pořád rychlovka mazleníčko. Míšovi říkám ty můj vteřiňáku 😀

farmarska
4. bře 2010

jůů aron no tak to aby Honzík už opravdu vylezl 😅 už kuli vašemu sexuálnímu životu 😀 😀
no a jinak ti povím, že o užívání dnes nemůže bejt ani řeč. 🤐 ... ted čumím na Ordinaci a poslouchám spokojené chrupání uspokojeného manžela 😎

farmarska
4. bře 2010

markee no u nás normálně právě né! před tím když jsme se "snažili" tak to byla vždycky skoro věčnost než spermoni skončili, tam co měli 😀 🤐 😀 jsem skoro padala na hubu 😀
no ale jak říkám, po dnešku bych tomu mýmu mohla říkat pětiminutovko 😀 😝 😀
to ta abstinence předtím 🙄

markee
4. bře 2010

Jak já ráda vzpomínám na naše roky před Johankou, to bylo skvělý. Ale po dítku už se to nikdy nevrátilo do starých kolejí. Nevím, i když vím důvod,ale prostě chce to nejspíš čas.

farmarska
4. bře 2010

Tak pokavaĎ víš důvod, tak to je hlavní, to s tím jde pak snad vždycky něco děat..když víš co 😉

markee
4. bře 2010

No, musela bych zhubnout a to fakt jde u mě těžko,když ráda jim 😀

natalie77
4. bře 2010

Ahoj ...no vlastně nevím, jak Vás oslovit...jsem chtěl abýt vtipná, ale nejde mi to 😀

Farmi 😵 , to byla rychlovka, co 🙂 . No já mám šestinedělí, tak právě trčím tady, místo abych makala na práci do školy...no kašlu na to, raději budu tady než zhroucená u diplomky.

Mos, je mi to líto, v úterý jsem byla na revizi.....byla jsem aktivní členkou Září 2010, mimi to v 10. tt vzdalo, srdeční akce nepravidelná, vývoj opožděn o 14 dnů...v den revize již bylo nez srdeční akce...
No fyzicky je mi dobře.....nic mně nebolí, vlastně jen po té revizi to bylo jako při silnější menstruaci, včera už jsem ani nekrvácela...no za to dušička tak nějak ne a ne to pochopit....no a v té sprše se lituju, takže je to ještě horší... 😝 .

Jinak čaj ještě nemám...jsem se dneska nikam nedostala...byla za mnou ségra, ráno s malým venku...v sobotu to všechno nakoupím...a pak Farmi....letíme nahoru..ffffffffffffffffíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.

markee
4. bře 2010

Holky jdu spát,bolí mě podbřišek a jsem už tááák unavená. Hezky si to tu užijte. Pa.

aronek
4. bře 2010

farmi, já ho už skoro zlomila, ale když jsem mu řekla, že to urychlí porod a může malému prošťouchnout bazének, tak už mi nedal ani pusu 😠 Tak jsem si z něj dělala srandu, že ho malý chytne míto hračky, že se tam bude určitě už nudit, tak zdrhl i z postele 😀 Ale do porodu mám slovíno 😝

natalie77
4. bře 2010

Aronku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
CHudák manža.... 🙂

aronek
4. bře 2010

naty, já se taky smála, než mi došlo že už mám fakt smůlu 😀

cajori17
4. bře 2010

Kecalky,ja se loucim....jdu se zavrtat do pelisku,je mi hrozna zima..pa

natalie77
4. bře 2010

No to odmítnutíí je nejhorší, co? Neboj.....po porodu bude prosit zase on 😉 ...

natalie77
4. bře 2010

Caji, dobrou noc, pěkně se zahřej v peřinách.

mari111
4. bře 2010

aronku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Farmíku tak tomu se říka rychlovka 😉

mari111
4. bře 2010

dobrou čajori ja se du taky valet, dneska mne nejak pobolíva bříško a už čtvrtej den hlava 😔 tak pa a dobrou

mari111
4. bře 2010

joj, no ještě handm, určo to je v pořádku, jen se dr. nechtělo při večeru už mluvit 😉

aronek
4. bře 2010

naty, já i s odmítnutím počítala, spíš překvapil ten úprk z postele 😀 div se nepřerazil 😀

natalie77
4. bře 2010

Tak já to vzdávám, jdu do sprchy a koukat na tv v posteli, to se nejlépe usíná...mozek tolik nepřemýšlí, jen tak tupě zírám a pak padám do bezvědomí...
Dobrou noc.

natalie77
4. bře 2010

No počkej po porodu, to se bude přerážet, až bude za Tebou běhat a škemrat 😵 .

ee.liska
4. bře 2010

teda farmi aronku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jedna rychlovka a jeden útěk 😀 😀 😀
holky já bych sexila až bych bečela, jenže zatím nesmíme 😝 jen by mě zajímalo, co jako vlastně škodí, jestli samotný "akt", nebo spermoníci nebo orgasmus kvůli stahům dělohy 😀 jsem vážně blbá ale fakt nevím, a dr se zrovna na toto ptát nechci, už tak kouká divně, když se pokaždé ptám, jestli už můžem 😅

aronek
4. bře 2010

naty, doufám 😀 . Přeji dobrou noc 😉

aronek
4. bře 2010

eelis, nám to nikdo neakázal a taky mám smůlu 😠

martinkal
4. bře 2010

Aronku v pondělí mi poprvé dr. řekla, že se sexem máme skončit, prý když jsem otevřená, hrozí infekce i když jsme čistotní, a tak nechcemě ohrozit mimčo 😉

martinkal
4. bře 2010

Už všichni spíte? ☹ Tak já taky asi půjdu.

NECHÁPU - celý den sluníčko a teplo a teď chumelí, ale děsně moc, Já už nechciiiiiii 😠 😠 😠 😠

farmarska
4. bře 2010

tý brĎo !! jsem se zakecala jinde a tady najednou hotová smršť příspěvků! 😕 😀

farmarska
4. bře 2010

markee na hubnutí se ty ted už můžeš víš, co.. on už si stejně své splnil 😀
natalí tak nazvat nás můžeš jakkoli, ale běda jestli se mi to nebude líbit! 😀 😀 Jinak mne napadá, jestli by teda nebylo v tvém případě se lepčí nesprchovat 😀 hele ale to nevím jak by zase uvítalo tvé okolí 😅 😅 😅
aron!!! 😀 😀 😀 proboha ty jsi si to teda zavařila 😀 😀 😀 ty mu dáváš chudákoj 😀 😀
mari aj aj, tak tu blbou kebuli uřízni, když bestie bolí už tak dlouho a ne a ne s tím přestat 😀 🤐 😎

farmarska
4. bře 2010

aron a jakejpak uprk z postele! 😠 od čeho jsi bachařka? jsi si ho tam měla hezky připoutat! 😎 to nejde aby se to takhle rozutíkovávalo jak chce 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru