Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
5. bře 2010

Natali ty brďo... já si napouštím vanu, tak jen načuhuju jak jdu okolo, ale až se vycachtám jsem tu jak na koni, když budeš mít ještě chuť 😉

natalie77
5. bře 2010

Terci, jasně, jsem tuuuuuuu 😵 .

mari111
5. bře 2010

Natali no teda, když se daří tak se daří,ach jo.Jinak ty bolesti to sem mela taky, chvili vubec ,chvíli bolelo, chvili špinila chvíli ne, no každej den jinak takže pokavaď to de sníst tak snad se ti nic vážneho neděje, přinejhorším si zavolaš k dr. jestli to je v pohodě nebo si tam máš dojít

mari111
5. bře 2010

jiank holky co je s Miru, se tu dlouho neukázala???

natalie77
5. bře 2010

Mari, moc díky, tak to bude asi standardní průběh...
No jsem se lekla, že když dva dny nic, co se teď děje, tak to jsi mě uklidnila.

mari111
5. bře 2010

mne holky pořád bolí gebule asi si ji ufiknu jak radila Farmi, a aj krk mne bolí,asi by to chtělo masaž 😅 jen ten muj je tak unavenej že ho neukecám 😠 no ja si du lehnout, třeba to zaspím,tak pa a dobrou 😔

natalie77
5. bře 2010

Mari, dobrou noc...
Mně pomáhá pomalu hýbat hlavou...najednu a na druhou stranu a co nejvíce bradu k hrudi...ale nikdy nezaklánět...pomalu ohýbám hlavu ze strany nastranu...až k rameni, až mi tam křupne a hlava bolet přestane.... je to asi od krční páteře... zkus to, třeba to pomůže..

sirella
5. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Dneska je první den kdy jsem nevytuhla u TV a tady se nekecá 😕 ...to je škoda
Jdu si vyřídit pár mailů a ještě nakouknu jestli se tu někdo neobjeví 😉

tercie
5. bře 2010

Jsem tu a ani jsem se neutopila 😉

Markee vidíš, tak máš taky inspiraci, viď? 😉

Natali po revizi se budeš nějakou dobu čistit, je to stejný jak estinedělí po porodu. Neměla bys mít horečku, to by značilo že je něco špatně,zánět,nebo tak,v tom případě tochce doktora. Jinak holt vydržet...nedá se nic dělat.
S tou hlavou mě pomáhá taky, plynulým pomalým pohybem bradu na prsa, úplně cítíš jak se natahuje obratel po obratli... Mari a ono to je asi taky tlakem,jak se teď furt mění počasí. Piješ hodně? A nezkoušela sis dát kafčo?

natalie77
5. bře 2010

Terci, holky vy mě vždycky tak uklidníte...
Jdu něco dodělat do školy, musím to zadat do systému, tak se budu pekelně soustředit, abych tam inženýrovi nenakopírovala něco z Koně 😀 😀 😀 😀 😀 by asi čučel 😎

tercie
5. bře 2010

Sirell já jsem tu, dneska ponocuju, ale asi né tak moc dlouho jako vždycky, máme zejtra práci ;)

Natali no prófa ten by asi čuměl co, kdyby tam měl koníkovský povídání 😀
Tak hezky pracuj a až tě to přestane bavit,tak přijď 😉

natalie77
5. bře 2010

Terci, jinak jsi šikovná, že jsi se neutopila...já si pamatuju, že já jsem se těhotná nemohla ve sprcháči ani hýbat...no a když mi upadlo mýdlo..jsem volala na spolupacientku v pokoji....tak se tam dobatolila a tam si klekla a podávala mi to mýdlo....pak nás sestřičky umravňovaly, že já se nesmím cachtat, že to mám povolené, že jsou vedra...jen na chvíli a vlažnou a ne že se tam řehtáme, že jim tam skoro porodíme...no usnout jsme nemohly...jsem tam vypadaly, jako těhotné lesby 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
5. bře 2010

Natali viď, já jsem neplavala totiž ke špuntu do hloubky, víš? 😉 😀😀😀
Hele jak to líčíš,to jste musely mít pěkně veselo 😀 Já se zatím ve sprcháči pohybuju celkem dobře, i pro mejdlo se ohnu... a ani jsem se tam ještě nepřilepila tak, že bych nemohla vylézt 😀 Ale máme 90x90 sprcháč, v nemocnici mají asi menší, nebo?

sirella
5. bře 2010

jsem zpět

ahojky Terci...já taky dlouho nebudu.Že je mi jeden den líp tak se nechci hned odrovnat.Na zítra mám v plánu moc práce tak už musím konečně začít fungovat.Naštěstí se manža uvolil,že uvaří obídek...budeme mít ptáčky 🙂 Je to jídlo,které manža dělal jen 1x v životě ale něco tak delikatesního jsem v životě nejedla 😵 Já si tehdy strašně šmákla a dneska na ně dostala zas chuť...už se těším

Natalie...jak píšou holky tak já to měla taky tak...neboj to bude v klidu 😉 Já jen hlídala abych neměla tepotu a tu jsem neměla.Jinak to bylo jak na houpačce...jeden den špinění,pak dva nebo 3 nic,pak zas špinění a pak zas nic...ale časem se to ustálilo a byl pokoj.Uteče to jak voda
A ty těhotné lesby mě fakt pobavily 😀 😀 😀

tercie
5. bře 2010

Sirelko to se máš, já nějak vůbec nevím, co budu zejtra kuchtit...ani nemám na nic speciálního chuť... Možná udělám rozoto a bude 😀

tercie
5. bře 2010

samo, že rizoto!!! Píšu bez mezer a ještě blbě 😀

sirella
5. bře 2010

terci...to je náhodička...rizoto jsem měla včera a dneska 😀 A už mi leze snad aj ušima 😀 Těším se na změnu

Co máš v plánu na víkend??Nějaká návštěva???

Jo a málem bych zabudla...jsem ráda,že se ti v kurzu líbilo.Budu chodit k tobě na rady...ju? 🙂 Když jsi teď tak vzdělaná...Já na něj chodívala sice taky...ale to už je skoro 10 let

aronek
5. bře 2010

terci, rizoto bych si taky dala 😀

natalie77
5. bře 2010

Hurááá, tak mám z mých asi 15-ti pkolů jedne splněný 😝 .
No sprcháč byl malý, já měla tu kapačku...takže mazec...ještě milá spolupacienta...takže to bylo někdy veselý...
třeba nás milovala svačinářka...všcini jídlo vracely a my už seděly připravený u stolu...a pomalu jsme olizovaly talíře.
No a to nejsem žádný jedlík... 😉 .
Asi půjdu spát, malý v noci poplakával...takže noc nic moc...protože já nemůžu spát..pořád mi v hlavě šrotují blbosti, sotva začnu usínat něco mě probudí...fakt cvokhaus. Se nedivím, že se lidi zblázní, to je hned.

natalie77
5. bře 2010

Já píšu, jako tatar.... 😎

tercie
5. bře 2010

Jé Aronek taky ještě nespí 😉 Koukala jsem do albíčka, ty jo konečně nějaký fotky 😉 Nechceš si dát i profilovou? 😉 Nějak je vás tu bez fotek hodně a já přestávám mít přehled 😀 Však nemusí bejt detailní, může bejt klidně z dálky, nééé 😀

Tak to vidíte, jak se rizoto ujalo 😀 Já teď měla pořád těstoviny,a teď dva dny fr. brambory, tak už taky se změna šikne. No sice řízek je řízek, ale jsem dneska zapomněla a o vkendu se do krámu nikam nechystám, a doma už jsme všechno maso sežrali 😀

tercie
5. bře 2010

Natali to je fakt, to je hned,že jednomu ze všeho šibne... 😀 Tak to jdi zaspat 😉

Sirel dneska jsem se naučila masáž pupíku proti prdíkům, a taky manipulaci...jak zvedat,chovat mimčo a tak, fakt zajímací 😉

tercie
5. bře 2010

Jéé Nat krásná fotka,vidíš, a hned o tu máme barevnější 🙂

Sirell taky si nějakou dej 😉

tercie
5. bře 2010

A já tu chválím a ty už ji tam zase nemáš 😀

tercie
5. bře 2010

A už zase jo... že ty ses už zbláznila? 😀

tercie
5. bře 2010

A nebo já? 😀 😨

natalie77
5. bře 2010

Terci, sice to nebylo na mne, ale poslouchám Tě na slovo, víš? 😀 😀 😀
No já si právě musela před lety změnit jméno, nedávat fotku, protože si mě tu vyčapala známá...no a pak povídala, co i nevěděla 😠 .

natalie77
5. bře 2010

Terci, jo, jo....jsem tam chtěla dát jinou....a ta byla mooooc veliká 😀 😀 .
Vidíš, už mi hráblo 😀 😀 😀 😎 .

aronek
5. bře 2010

terci, já svoje fotky moc nemám 😖 na všech vypadám jak hroch kór teď 😀 dám tam na chvilku Aju v noční košili, ale asi mi ji smáznou 😀

natalie77
5. bře 2010

Terci, Ty nejsi blázen, Ty jsi jenom těhotná :- 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru