Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
5. bře 2010

terci 😀 😀 Já se naštěstí nepoznala...ale to o té žvýkačce jsem už kdesi četla.To píše nějaký novinář nebo obyč.člověk???Nevíš?Mě to bylo strašně povědomé...ale jinak souhlas...u nás ty pipky jsou taky...i když bydlím na dědině

tercie
5. bře 2010

Jo v reakcích pod článkem píšou lidi,že to s tou žvejkou už někde bylo... ale fakt trefnej článek,nicméně mám tohle všechno před sebou, a snad takhle nedopadnu 😀 To bych vážně nerada 😀

sirella
5. bře 2010

to chápu...na mě ale teď přece jenom jeden bod sedí 😅 ...a to mi trošku ztuhl úsměv na ksichtíku 😀 Ale zítra s tím něco udělám

ach jo...pomalu balím...cosi se mi už otvírá pusa a zívám...to víš,jindy spávám dlouho a dneska nee tak už bych měla mazat do sprchy a do pelíšku...ty se ještě nechystáš???

tercie
5. bře 2010

sirel a pověz, kterej,..................... já to nikomu nepovíííím, jako hrob, dyť mě znáte 😀

tercie
5. bře 2010

Jo taky už půjdu, ráno žádný vyspávání, manža přijde z rachoty a taky nejde spát, musíme vyklidit ty naše dva bejvalý pokojíky, protože si to chce už švagrová předělat k obrazu svému...zbylo tam pár kusů nábytku co už nechcem, tak to pojede do sběrny 🙂

sirella
5. bře 2010

ani za nic 😀 ...ale vždyť mě znáš...jsem slepičí prdelka 😀 Nevím,které to bylo číslo,ale bylo to to jak psal o vlasech...že mají buď krátké vlasy a nebo vlasy stažené do umaštěného ohonu...tak jsem si jen ten můj projela rukou a zjistila,že cosi na tom bude.Není to sice ještě žádná šílená hrůza ale na nějaké vyskakování taky ne...a pak i to s tím spodním prádlem.Manžel mi nějaké nakoupil,ale teď na to opravdu nemám
No a pak taky to s tím sexem...no když jsme vyráběli tak to bylo fááákt hodně často a teď od té doby co vím,že jsem těhu tak nic...zatím fakt vůbec.
Já prostě celkově byla strašně unavená a tak to nešlo.Já fakt furt jen spala a spala a spala.Ale asi to zítra napravím(všechno co jsem vyjmenovala 😉 ),protože já militantní matka být nechcu...a ne a ne a ne

sirella
5. bře 2010

ježíííši...já to napsala blbě...samozřejmě že spodní prádlo nosím...ale myslela jsem takové to fajnové 😉

tercie
5. bře 2010

Sirel 😀😀😀 ale u tebe je to něco jinýho, teď jsi sice matka, ale taky těhule 😀 Mě se taky nebaví česat když nikam nejdu, sice vlasy mám delší, ale taky občas s friťákem, když jsem líná si je umejt...copak o toumytí ani nejde, mě pak hlavně nebaví je sušit. Na pěkný prádlo taky prdím, volím pohodlí, a doma nenosím batiku,ale tepláky, oblíkám se jenom, když někam jdu, abych nedělala vostudu 😀 A na sex teď nějak taky nemám chuť, hlavně teda se o něj snažit, to mě fakt nebere 😀

A hlavně, on mluvil o těch, který takhle choděj mezi lidi, a to já teda ne, to se vždycky dle motžností vyfiknu a i vlasy mám umytý 😀

tercie
5. bře 2010

Víš že jsem to ani tak nepochopila, že ho nenosíš vůbec? 😀 mě to bylo jasný, jak to myslíš, to s tou mou těhudemencí ještě nejni tak hrozný 😀

sirella
5. bře 2010

tak to já taky...musím mít vlasy umyté a já bohužel i natočené,protože je mám moc jemné a nic mi na nich nedrží...když se někam chystám tak den předem a musím spát aj s natáčkama...to je fakt děs běs...a to si je natáčím aj když jdu k holičce...a ta mi vlasy vždycky chválí,že prý proč je chci stříhat když je mám tak hezky "přírodně" vlnité 😀 Už to ale vzdala...už mě asi zná 😀

A já jsem taky teplákový typ...v tom je mi nejlíp 🙂 A nejsem taková jak ty (některé) pipky u nás...matka spolužáka mého syna si šla pro syna do družiny i s natáčkama...to bych fakt nedala...Ona bydlí skoro vedle školy a tak si prostě odskočila....chudák kluk...jak ten se styděl

Já kdysi vylezla v natáčkách na zahradu,ale jak jsem si to uvědomila hned jsem byla v baráku zpátky...ale přiznám se,že jednou jsem sbírala prádlo jen v triku a kalhotkách...já se fakt zapomněla 😀 Tehdy bylo strašné horko...já sama doma a moc prádla...pořád jsem si nahazovala ven kraťasy ale jednou zabudla...zjistila jsem to v půlce šňůry no a tak jsem si to v klidu dosbírala a zalezla...když jsem to říkala manžovi tak se mi smál,že se ze mě stává ta pravá buranka 😀 Ale to byla fakt výjimka...od té doby si dávám majzla

sirella
5. bře 2010

jasně 🙂 ...já to jen radši vysvětlila...aj aby se holky třeba nedivily

tercie
5. bře 2010

Sirell to všechno jo, když to nejde do extrémů 😀
Já natáčky teda né, já žehlím, ale jak jsem doma, stáhnu do gumičky a nebo to nechám jen tak, ani se nečešu, ono to stejně kolikrát není poznat, jestli jsem se česala nebo ne 😀
A v teplákách chodím i do krámu, ale v takových těch slušných, né s vytahanejma kolenama a prdelí 😀
A když je horko tak mám dlouhý trika,takže v tom klidně chodím na zahradu a může bejt každýmu šumafuk co mám pod tím 😀 I když teda bez podprdy ani ránu, to bych se necejtila 😀 V tomhle to je na vsi pohoda, že se nemusím vyloženě líšit, když jdu s košem 😀

tercie
5. bře 2010

líšit ne, líčit 😀

sirella
5. bře 2010

jojo...přesně tak...já už nedám na dědinu ani dopustit...a ten rajský klídek a pohodička 🙂 Jsem tu strašně spokojená.Dřív jsem myslela,že se z paneláku nehnu a hnula jsem se a jsem ráda.

No nic...dneska už balím.Už na to moc nevidím a zítra musím zabrat...jo a jináč teda...už jsem stihla zas aj ten sex přehodnotit...zítra jde manža na karty,takže nebudu mít zájem já...teď měl zájem on a já fakt nemohla.Tak si zítra užije aspoň na kartách....a pokud bude hodný a vrátí se v poho tak snad už v nedělu něco bude.Pokud mi forma vydrží 😀 Snad už je ta příšerná únava pryč

Zatím se měj krásně a pa zítra...dobrou noc 🙂

tercie
5. bře 2010

Sirelko naštěstí ta únava není věčná, viď? 😉
Já to taky balím, chvilku si ještě počtu v knížce, než mi zapadnou víka, a abych se ráno nějak rozumně vyhrabošila.
Tak dobrou noc 🙂

sarlotta
6. bře 2010

Ahojík kecalky, tak já jsem vyspaná 😅 😠 tak jsem si Vás dočetla🙂))

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 40tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 39tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 38tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 36tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 35tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 27tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 22tt
Sarlotta 19tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 19tt........................................25.3. velký utz
Mari 16tt........................KO 1.4.
Handm 14tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 13tt........................
Sirella 12tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 12tt.....................
Kopa 8tt ....................... KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3....25.3.
Katyna 31DC
Nicollka 31DC
M.aa.b 28DC
Zlababa 27DC
Aja 27DC
Maarrtina 26DC
Ikopretinka 25DC
Paajaa 17DC
Cajori 7DC
Mandormi 6DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

handm
6. bře 2010

AHOJ, šarlotko, já taky už čumím¨hodinu... 😝

handm
6. bře 2010

Jinak terci díky moc za info o té nosní kůstce od tvého dr...
Já včera volala ještě ke své dr, co tedy jako, a sestřička mi to vysvětlila tak, že některý mimi ji třeba nemají, ale že to není nic neobvyklého, že kdyby bylo něco divního, že by si mě dr pozval znovu, nebo mě odeslal na nějaké lepší pracoviště, kdyby se mu něco nezdálo..
a že všechno je zatím v naprostém pořádku, a ve čt že by tam měli ít výsledky z té genetiky...

tak jsem se trochu zklidnila 🙂
děkuju všem za uklidnění!!🙂
a hezký víkend
tady kus za prahou napadlo přes nos zas sněhu, děs... ☹

aja.83
6. bře 2010

Dobré ráno holky!
Handm, tak paráda, aspoň že tě sestřička uklidnila. A ve čtvrtek budeš zas o další kus klidnější! Držím pěsti!
U nás zatím nesněží, ale čekám, kdy to vypukne 😝

aronek
6. bře 2010

Ahoj přeji dobré ráno 😀 Tady hrozně sněží ☹

katyna6
6. bře 2010

Čauky holky,pěkné ráno
u nás zatím nesněží,ale je docela kosa,když jsem šla z práce,tak -8.Dočetla jsem vás a jdu pomalu do peřin.A asi dnes,nejp.zítra nahlásím 1DC 😠 😠 😠

aronku-prima fotečka pesana.A máš krááásný pupík 😉

aronek
6. bře 2010

katy já mám ještě jednoho pejska 😀 jsou to takové mé radosti 😉 Jinak pupík je měsíc starý, teď je o hodně větší 😖

markee
6. bře 2010

Dobré ráno,
u nás zas chumelí, kolik je stupňů ani nevim,zatím jsem na teploměr nekoukala. Už vařím brambory a vajíčka na francouzské brambory.

kopa
autor
6. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Sarlott teda ty jsi pilná s tabulkou 😀 😉

My jsme včera byli na výletě a dost hustě sněžilo,ještě,že jsem byla vybavená 😀 😀 Tak jsem dojela odst unavená,večer se natáhla k telce.

Celou noc jsem chodila čůrat!!! 😠 😠 😠 byla jsem 7x 🤐 a ráno jsem konečně došla na velkou 😅 po dvou dnech 😅 😀 😀
Holky už začínám mít strach z té středeční kontroly 😔 😢 😢 to celkem brzo,že??Příjde mi,že mi od včerejška není špatně 😅 jen mě bolí ty prsa,pálí žáha a jsem unavená.Doktorka mi řikala,že ty prášky jak beru na štítku,že mi dost od nevolností pomohou,že nebudu unavená atd,že se mi srovnají ty hormony....Bojím se 😅 😔 Přítelák mě uklidnuje,že to bude v pořádku a já si říkám že to musí být taky O.k.

kopa
autor
6. bře 2010

A co Martinkal???nerodí nám už? 🙂

kopa
autor
6. bře 2010

Sarlott gratuluji k negativním triplům!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

markee
6. bře 2010

Kopy,určitě je to OK. Já nemám taky občas pocit,že jsem těhu. Prsa mě v podstatě nebolí,až teď je mám takové pevnější, jinak točení hlavy a občas se mi zvedne žaludek. Jo a časté čůrání. Jinak fakt nic.

martinkal
6. bře 2010

Ahoj holky, dobré ráno 🙂

Nerodím Kopi, a myslím, že ani nebudu. ☹ . Ach jo mě je čím dál líp, já nemít to megabřicho, tak si připadám jak netěhotná 🙂 Ještě, že malá kope, tak vím, že to břicho nemám z přejídání 😀 😀 😀

Jinak u nás je asi 7 cm sněhu, mě už to fakt s... 😠

kopa
autor
6. bře 2010

Markee díky za uklidnění 😉 Musí to dopadnout dobře 🙂

Martinkal bud ráda,že je ti dobře,že tě nic nebolí 😉 Ono to příjde a budeš ještě překvapená 😀 U nás je taky sněhu,děs!!!

kopa
autor
6. bře 2010

Markee ještě k těm prsům,mě je už mala podprda 😀 😀 včera jsem zjistila na výletě,že mi z ní lezou prsa 😀 😀 ještě že mám doma tu těhu podprdu od Anity,je moc příjemná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru