Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
8. bře 2010

holky,u nás je zima,ale snih zadny a sviti krasne slunicko-snad uz brzy prijde to jaro.......

cajori17
8. bře 2010

nicol a kdy budes testit?

ee.liska
8. bře 2010

caj tady je taky skoro jaro 😵
nikolko já jsem měla stejné problémy a nakonec mi pomohl až ten agulotin každý měsíc 22Dc jsem si ho píchla, teda ne já 😀 a ms pakpřišla, někdy slabá, nekdy skorio nic jen špinění 😝 ale pak se to trošku srovnalo

petroska
8. bře 2010

ahoj holky mužu se k vám přidat?byla sem na jiné diskuzi,maminka.cz ale jaksi to tam začalo byt pro me nesnesitelné.byli sme tam super kámošky na pokec ale jaksi tam včera dve snažilky co čekali druhé miminka náhle museli do nemocnice a dopadli zase špatně a nějak mě to vzalo a nedokážu tam s něma zase rozebírat špatný věci tak sem se s něma raději rozloučila a vidím že tady máte jen pokec o příjemných věcech .tady by ste měli byt taky asi ve stejné případu jako ja,po druhý těhulka že?

nicollka
8. bře 2010

ee.li no to je něco teda, a pak otěhotni když si tělo zlobí.

Testnu asi zitra ráno a kdyz nic tak zavolám na gyndu.

aronek
8. bře 2010

vítám petrosku, i tady je občas smutno, ale je tu plno těhulek a maminek 😉

ee.liska
8. bře 2010

caj přesně 😝 😀 zítra budu držet palečky 🙂
petroska ahoj 🙂

wlladka
8. bře 2010

Ahojky.
Jen hlásím příjezd. Odběr plodovky je v pohodě, je to jak odběr krve. Hezčí byl ale ten UTZ před tím. Mrňousek je krásný!! 😵 Pan doktor říkal, že vypadá úplně zdravě, tak to tak doufám i zůstane. 😅
Podle měření má prďolka "stáří" 18+0tt, dle PM 17+4tt. Důkaz, že roste jako z vody. Teď si tam tu vodičku musí chudička můj dočůrat. ☹
Mám nařízeno ležet, tak si jdu pustit nějaký pěkná filmík a zabalit se do duchen.
Všem děkuji za podporu a užijte si dnešní svátek 😀

Martinko! Tobě Lucinka čeká až na zítřek. To bys přeci měla vědět. 😉

PA

ee.liska
8. bře 2010

wladi tak super 🙂

aronek
8. bře 2010

wlladko, hlavně, že to vypadalo dobře, tak teď ležet a odpočívat 😉 Kdy budou výsledky??

cajori17
8. bře 2010

wlad..........moc gratuluji/!!!!!!!paráda 🙂

cajori17
8. bře 2010

nicol,budu ti drzet na zitrek pesti.........

kopa
autor
8. bře 2010

Wlladi tak to je super!!!Hlavně odpočívej 😉

Nici to mě mrzí,ty tvoje zmatky 😔 😔 chtělo by to začít řešit,nák intenzivně s dr.

Cajori já úplně zapomněla,že je dneska máme svátek 😀 😀 😀

Petrosko vítej 🙂

Aronku a co ty?

wlladka
8. bře 2010

Tak. Ještě jsem si musela do profilu dopsat dalšího chlapa. Na mě se prostě nějak lepjej 😀

Ještě jsem se na doporučení pana doktora objednala do Plzně do rizikové poradny. Léčím se vysokým tlakem a po 20. týdnu by to mohlo dělat neplechu, tak ať jsem pod dozorem u těch nejlepších.
29. března jedu ještě na velké sono s podrobnou kontrolou srdíčka a ostatních orgánů. V ten den budu mít i výsledky z AMC. Dřív se po nich pídit nebudu. Věřím, že dopadnou dobře.

mari111
8. bře 2010

caj přitelak mi skoči do lékarny, snad mu tam něco daj,co mi pomúže
Wladi super, hlavně že je mimi v pořádku a roste 😵

kopa
autor
8. bře 2010

Ty jo Wlladi gratuluji k chlapečkovi 😵 😵 😵 To bude doma převaha vid? 😀 😀

aronek
8. bře 2010

kopi nic. Žádné příznaky nic. Jen jsem při pondělku dostala běhavku 😖 no alespoň mám pohyb 😀

wlladka
8. bře 2010

Vítám posmutnělou Petrosku. Tady ti bude veseleji 🙂

Ještě jednou díky za podporu a já jdu ležet.

kopa
autor
8. bře 2010

Mari já měla na tu strašnou rýmu vincentku do nosu,ale přišlo mi,že to moc nepomohlo.Hlavně jez hodně vitamínu C 😉

mari111
8. bře 2010

Wladi no jo to máš samého chlapa, ja jsem zvědava jestli už se taky dozvíme co to bude,na kontrolu jedu 1.4. tak snad si z nás mimi neuděla první apríl a ukaže se 😅

kopa
autor
8. bře 2010

Aronku,já měla ráno taky výjmečně běhavku 😀 😀 Jsem vymýšlela co budu vařit a koukala jsem na net na recepty s fotkami,no hnus zvedl se mi žaludek s těch všech omáček.Pak jsem zakašlala a myslela,že je po mně 😅

mari111
8. bře 2010

Kopiku papam vytamínky a piju litre a litre čaju s citronem

wlladka
8. bře 2010

Kopi dík. Už to dál zkoušet nebudeme. Určitě bychom se dobrali ke Klapzubově jedenáctce 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
8. bře 2010

Mari to je dobře.Mě právě na gyndě říkala,že se mám dopovat vitamínem C.takže já si každý den vymačkám půlku citronu.

mari111
8. bře 2010

ja bych potřebovala na imunologii ale nevím jestli teď když jsem těhu tam testujou všeličo prej na člověku a aby zistili co mu vlastne vadi a co chybí tak bych nechtěla aby to mímu ublížilo

mari111
8. bře 2010

a jak se jinak cítiš Kopinko? kromě toho že se ti zvedá kufr z obrázku omaček 😀

kopa
autor
8. bře 2010

Mari cítím se celkem fajn,začínají mi pracovat nervíky na středeční ko.Zítra pojedeme s přítelákem na výlet do Chomutova.Dneska si musím ještě připravit papíry na tu gyndu.budu potřebovat žádanku na genetiku,páč když jsem byla malá měla jsem vrozenou vadu atd...

mari111
8. bře 2010

jo nervíky to znám, ale musíme byt statečné, budu samozrejme držet palečky, tak buď na výlete hlavně opatrná 😉

petroska
8. bře 2010

holky 1 trimestr končí 13 týdnem?slyšela sem že jo?tím pádem by už samovolnej potrat neměl až tak byt že?když se všechno v miminku vyvýjí do 13 týdne,myslím organy atd.

mari111
8. bře 2010

petroska to ti nemúže nikdo zaručit, ale musíme myslet pozitívně,dávat na sebe pozor a nic se nestane 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru