Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. bře 2010

Holky balím, budu večer, mažu na sbor. Zatím papáááá 🙂

markee
9. bře 2010

Ahojky
Nicolko, to je mi líto,ale jak píšou holky. Nejspíš bych zavolala nebo dojela na policii s tím dopisem. To je opravdu hrozný,chudák maminka. ☹
Flair,měla jsem si ho radši vyžádat,ten utz,jsem asi prdlouš. Ale minule jsem plašila,dělal utz skoro furt,pže jsem byla hodně nervní. Teď né,že bych nebyla,ale prostě si říkám,co se má stát to se stane. Tak doufám v tom,že je prcek v pořádku. Jinak plínky mi kupovala mamka v klasickym obchůdku-ohmatala si je,aby nebyli s příměsí čehosi umělého,pže v dnešní době je jich spousta nekvalitních. Mám pevné a myslím i zároveň jemné,malá po nich nic neměla. A to jsem jí je dávala do 3 měsíců normálka místo jednorázovek 🙂
Přemýšlím co k jídlu, brouzdám po MMB,tak snad už jsem něco vymyslela 😉
Tercinko,užij si zpívání.

flair
9. bře 2010

Tercinko, díky, mrknu na to. Ten název "Libštátské" mi dnes nějaká prodavačka říkala v tom jednom obchůdku 😉 Jinak v Tescu se na děti prý super nakupuje, jen tady u nás je to malý obchod, takže si zajedu do Olmiku.
Markee, umělé příměsi do plínek si teda určo pohlídám a koupím jen 100% bavlnu 😉

ee.liska
9. bře 2010

holky dík 🙂
akorát mi volali z toho screeninku, všechno je ok, jen mám špatnou štítku 😝 tak se mám hned objednat na další vyšetření, vemou mě do několika dnů,

mari111
9. bře 2010

tak to je dobré Eli, s štítkou si poraděj 😉

handm
9. bře 2010

TY jo, elil, ty už máš vysledky celé z NT screeningu?! To je fakt síla rychlost 🙂 gratuluju!!!!!
já až ve čtvrtek.. čekání nekonečný....

mosquito
9. bře 2010

Holky, tak se jen hlásím, že je po revizi všechno "OK" - jen ta duše pořád trošku bolí. Marodím až do 31.3. to jsem ráda, že budu za tu dobu v pohodě a uklidne všechen ten humbuk okolo mého těhu/netěhu... Fakt bych teď nesnesla ty soucitné dotazy jak mi je, jak se cítím, jestli něco nepotřebuju, jaké to bylo, že se příště zadaří.... Kdo neprožil, nechápe. Ale vy jo 🙂
Vycházky mám bez omezení, tak jdu ve čtvrtek do divadla, mám ho naplánované už měsíc. Nakoupila jsem záclony, které v novém domku stále chyběly a příští pátek už budou ušité. Jsou nádherné a 5000 v čudu a to jde jen o tři místnosti a závěsy už jsou ☹ ALe aspoň bude všechno krásné ještě než přijde mimísek a pak už se bude zařizovat jen jeho pokojíček 🙂

petroska
9. bře 2010

eli gratulace ke kontrole.kolik si mela NT hodnoty?a jak bylo na oskaru?dobrý?taky ti tak všechno ukázali?

cajori17
9. bře 2010

ahoj mosquito, jsem rada,ze je ti lepe......a vim,jak se citis...... ☹ ale ver ,ze bude lip
ze mas neomezene vychazky je supr...aspon ,se muzes chodit prochazet a trochu se odreagovat......

mari111
9. bře 2010

mosquito drž se a veř že jednou a to brzo už bude líp 😉 hlavně odpočívej ať se dá aspoň tělíčko co nejdřív dokupi

markee
9. bře 2010

Mosquito, teď to chce chvilku času než se dušička tak trošku uzdraví a pak se zadaří miminko-zdravé a brzo ho přinesete do nového baráčku. Uvidíš,že jo.
Eli,gratulace k výsledkům NT. Je to opravdu rychlost.

mosquito
9. bře 2010

cajori, mari děkuju. Už je líp. Byla jsem dnes u nového pana doktora a byl neskutečně milý a moc mi povídání s ním pomohlo. Uvidíme, co řekne dál a jestli se něco ukáže z hystologie.
Jen nás oba dostala nemocniční zpráva, kde psali, že šlo o umělé přerušení těhotenství. Vždyť jsem šla na "evakuaci dutiny děložní" a těhotenství už dávno přerušené bylo.... No, kdyby šlo opravdu o mnou chtěný potrat, tak by po mně chtěli peníze, tak se uklidňuju, že mimísek opravdu nebyl v pořádku... 😕 Ti doktoři v nemocnici jsou tak skoupí na slovo a já se pomalu bála na něco zeptat. Jen jsem čekala. Jak ta ovce na porážku...

mosquito
9. bře 2010

Jsem šťoural a tak mě zajímá, jaké to bylo u vás:

1. kdy jste se začali snažit po revizi?
2. Kdy se zadařilo?

Určitě jste to tu psaly, ale je toho tak moc 😎

mosquito
9. bře 2010

markee - už je mnoooohem líp. Ale prostě ty dotazy těch, kteří o těhu věděli - to bych ještě neustála. Trajdám venku, škoda, že nemáme psa, by si teď užil... A na jarní úklid už je taky vhodná doba 😀

markee
9. bře 2010

Mosquito,jak kdo se začal snažit. Já po prvním nezdaru po druhé MS a pak po tom záříjovém nezdaru po 3 MS. Zadařilo se hned po další MS-takže prošli čtyři. Je to na tobě. Jez listovku a pij ten kontryhel a až se budeš na to cítit,tak to zkuste 😉

cajori17
9. bře 2010

mosquito,my jsme cekali docela dlouho, dr.nam doporucil cekat 6 mesicu....tzn do srpna jsme cekaly a do ted se nam nezadarilo... ☹

snad vam to tak dlouho trvat nebude.....

flair
9. bře 2010

Moski, teď už bude líp, když to máš za sebou. V té zprávě ti určo udělali chybu 😠 Jednalo se o revizi dělohy ne o umělé přerušení těhotenství!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co se snažení po revizi týče, tak já jsem hned nasadila na 2 cykly antikoncepci. Čekala mě totiž za ty 2 měsíce svatba a taky luxusní dovča na Krétě, tak jsem nechtěla být těhu 😅 No a pak jsme se // dočkali po 3 měsících. Jenže u nás to mohlo být tím, že jsme v tu dobu bydleli od sebe 100 km a vídali se o víkendech, tak jsme se nemuseli tak úplně do ovulky trefit, Pak jsme si řekli, e stačilo a na ovuli si vzali dovču a bylo to 😀 To první těhu se nám podařilo hned na první šťouch 😉

handm
9. bře 2010

Ahoj, mosquito
my nečekali, ale stejně se povedlo až po 3. ms... tedy 4, po té třetí ještě proběhlo chemické těhu...
nejspíš záleží na tvém těle a dušičce, jak bude připravené...

ee.liska
9. bře 2010

holky děkuju jste zlatíčka 😵
handm, děkuju, 🙂 výsledky byly za dvě hodinky, takže je to fajn 🙂 čtvrtek už je za dveřma a už ti tu budem koukat na týdny 😵
mari snad jo, ale sestra cosi říkala že výsledky budou za měsíc,tak nevím, jestli jsem se nepřeslechla 😝
petroska dík, na oscaru super, jeden výsledek byl 1,8 a jeden 1:12000nebo 1:120000, teď nevím, výsledky na papíře mi dojdou poštou ale říkala že je to všechno dobré
mosquito, to je dobře, že je už líp, aspoň sis záclonkama udělala radost 😉 my jsme začali po šestinedělí ale povedlo se po 9 měsících, byla jsem ještě na rozrušení srůstů

mosquito
9. bře 2010

cajori, já věřím, že to je hodně o té psychice. Čím víc člověk chce, tím bohužel míň to jde. Nesnáším nepřímou úměru... Obzvlášť v tomto případě.
Zamlklé těhu má asi větší šanci napravení, než samovolný potrat. Příští spermouš a vajíčko už budou 1000% a tak budeme mít super mimísky, věř tomu 🙂

flair, já ani nevím, kdy tu ovulku mám - takže pro jistotu každý den? To by měl přítel ohromnou radost 😀

markee, handm: teď se necítím, počkám alespoň dva měsíce a pak se uvidí.... O mimčo jsme se nesnažili a dávali si pozor. Přítel netuší, jak jsem mohla být těhotná. Takže až se začne snažit, bude to jistý 😎

mosquito
9. bře 2010

Taky vám vadí, že nové zprávy jsou až na konci? Proč ty staré nejsou na poslední stránce a ty nové na začátku? Takhle musím pořád někam klikat... 😝

ee.liska
9. bře 2010

jj kolikrát klikám, klikám a tady už se píše o stránku dál 😀

cajori17
9. bře 2010

mosquito,urite je to o psychice,ja to vim,ale ja jsem proste clovek ,ktery se hrozme moc stresuje,proto se nam to mozna nedari... 😔

Ale jak pises ,dalsi tehu nam urcu vyjde.....budou se tu prskat ty tehu bacily a pujde to skoro samo 😀

jo a taky me to stve to klikani,ale uz jsem si trochu zvykla....

mosquito
9. bře 2010

cajori: hlavně žádný stres.... Ten není potřeba. Já jsem taky bývala často pod stresem a moc si to brala. Je pravda, že ve stresu podávám nejlepší pracovní výkony, ale co - život není jen o té práci. Chce to klid, relax, udělat si čas i na sebe. Vzít si občas volno a myslet hlavně na sebe. Hlavně my teď musíme být zdravé a v klidu. Až potom se může mimísek zahnízdit.
A ty těhu bacily beru - ale jen ty zdravé!!!!! 🙂

aronek
9. bře 2010

mosquito, mně doktor řekl, klidně se snažit hned, tak jsme na to šli a třetí MS už nedorazila. 😀 Revize byla 8.4. a druhá MS 11.6. 7.7. první // a vydržely doposud 😀

ee.liska
9. bře 2010

holky tady některá z vás tak týden 14 dní zpátky psala, že si stahla porod, nemáte link?

mosquito
9. bře 2010

aronek: Ty už to máš za pár!!! 😀 Takovéhle zprávy slyšet je super.

ee.liska: já to nebyla, ale tady je třeba porod s epiduralem: http://www.babycenter.com/2_live-birth-epidural...
a jsou tam i další - doma přirozenou cestou, do vody, dvojčata a tak... Stačí jen kliknout na labor & birth

ee.liska
9. bře 2010

mosquito děkuju 🙂

cajori17
9. bře 2010

eli to jsem byla ja mas IP

cajori17
9. bře 2010

eli ten youtube je pekny,tak se zaregistruj.....a je to ceske video

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru