Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

akdar1
11. bře 2010

Ahoj. Najde se nektera s podobnou zkusenosti?!

Uz mam doma temer dvouleteho syna a prvni tehotenstvi bezproblemove. V rijnu jsem otehotnela znovu, ale jiz od pocatku me stale pobolivalo bricho - rikala jsem si, ze kazde tehotenstvi je asi jine - nakonec to skoncila revizi delohy cca v 8. tt. Od te doby zrejme pocituji bolestivou ovulaci, menstruacni bolesti, coz jsem nikdy drive nevnimala... Tri mesice od revize jsme zacali pracovat nanovo a podle ruznych priznaku se zdalo, ze se zadarilo!?! Pred tydnem jsem byla na kontrole, nebot me opet bolelo bricho, ale pry jsem zdrava a zrejme si to jenom "vnucuji"!?! - hypochondr nejsem, lekare nevyhledavam, kdyz nemusim! Posledni dva dny opet a zrejme prichazi i spineni - je mozne ze prichazi menstruace, popr. samovolny potrat... Proc me stale poboliva podbrisek?!

mari111
11. bře 2010

no ja vim, proto jsem to napsala, ty máš aj pr´řitelaka roma, jinak ja to neumím ani vyslovit, to rom, mne to proste nejde z huby, tady se znam z hodně cigánama a ni si sami normalně říkaj cigáni nebo cigoši, tak kdyby jsem to někdy sem takto napsala tak to namyslím zle,ju. jen sem na to tak zviknuta 😉

cajori17
11. bře 2010

mari v poho 😀 😀
já to tak vůbec neberu,taky si říkáme cigáni 🙂

mari111
11. bře 2010

akdar po revizi se stava že nekdo kdo to nikdy neměl tak najednou pozna podle bolesti ovulaci aj přicházejíci menstruaci, no ale jestli tě to pobolíva pořád tak nevím, chce to asi jiného doktora. A nenamáhaš se třeba nejak víc, nebo něco?

cajori17
11. bře 2010

akdar ja vubec nevim co ti mam odpovedet....Nechces zajit za jinym gynekologem?

akdar1
11. bře 2010

Se synem jsem porad v jednom kole + domacnost... Asi zkusim poptat se u jineho lekare... Pripadam si jako magor... Je fakt, ze se vice sleduji, ale kdo ma poznat, jestli je to jeste v pohode nebo uz ne?!?

mari111
11. bře 2010

no pravě, to my nepoznáme, skus se co nejvíc šetřit, jak jen to pude a pro jistotu skus aj jiného doktora, pak dej hlavně vedět, jak si na tom, ju. budu držet palečky aby to bylo v pořádku 😉

mari111
11. bře 2010

holky kde všechny jste 😕

cajori17
11. bře 2010

budu se loucit,pritel prijde z prace.....mejte se hezky a mozna jeste nakouknu,pac jsem zvedava na martinku........

zatim pa

mari111
11. bře 2010

ja jsem nervózni jak prace, segra už leží na JIP a ani najíst ji chudince mojí nedali, budou ji dělat ty zátěžoví testy nebo co a snad ji to vyvolá porod, ať už to má za sebou, bo sem nervní aj maminka moje chudinka už ma nervi jak šlak

mari111
11. bře 2010

zatím pa čajori

mari111
11. bře 2010

jak prase tam mělo bejt, bože už ani psát neumím jak sem nervózní 😀

aronek
11. bře 2010

tak za chvilku jdu na kontrolu 😉 čekám na zprávy jestli není Lucinka na cestě a ono nic ☹

aronek
11. bře 2010

mari, sestra to určitě zvládne 😉 je tam někdo s ní?

mirax
11. bře 2010

ahojky..nakukuju, jestli pořád klábosíte ve stejně zběsilém tempu 🙂 ..a jde vám to 🙂

farmí..prďolky zvládám. Tobík je už takový smaostatný celkem, jen nosit jídlo, přebalovat, pouštět pohádky a chodit ven na kolo..tolo tolo.
Bětule se moc zlepšíla, úspěšně se tak z 80% odvzdušňuje sama..a jak přešlo to břicho, téměř zmizeli ten reflux auž nechrochtá.. 😀 !..roste..má hlavu jak čtverec...já nechápu, že obě moje děti mají takové narvané syslí tváře..to je po manžoj...přitom já byla takové pavoučí dítě. 8kg v roce...V noci spinká úplně parádně, večer usíná kolem šesté..někdy tak 3 minutky zapláče, ale usíná si sama..jen ji chodím po intervalech pohladit..většinou jdu 2x..usíná tak do 15 min od položení nejdéle..

mari..sestra je před porodem? Držím palečky..

Včera porodila kamarádka, chuděra..kontrakce celých 14hod...neotvírala se, tak udělali řez.., ale jsou v pořádku 🙂

akdar...já po revizi taky poznala, co znamená bolestivá ovulace...
Mně bolelo břicho děsně v období menstruace(po revizi), ale MS nepřicházela..t ybolesti byly opravdu cyklické a měla jsem ovulaci jen ne MS a místo MS jen t ybolesti...ale šílené...jak jehly..a nakonec jsem měla zánět a nedorůstala mi sliznice, po ATB s e vše spravilo. Ale to nebude tvůj případ...
Tebe trápí, že tě bolí břicho při ovulaci a MS? 🙂 ...možná se s tím budeš muset smířit 😉

mirax
11. bře 2010

hi hi..dnes mám u dětí v pasu samé jedničky 🙂

mari111
11. bře 2010

Dneska tam je sama, říkali ať je táta jen na telefonu kdyby náhodou, ale kdyby ne dnes tak zítra ji budou dávat vyvolávačku a to tam bude s ní už od rána, je na nadstandardu, takže tam múže bejt s ní pořád

mari111
11. bře 2010

ach jo, už dlouho nepsala, tak s ní asi něco dělaj, třeba už rodí, ja bych jí to tak přála, ať to má co nejdřív za sebou. ☹

sarlotta
11. bře 2010

Ahojík holčinky🙂 Tak uf sem tu z práce 😉

mari111
11. bře 2010

ahoj šarlotko, teda, nepřehánej to s tou prací 😉

sarlotta
11. bře 2010

Neboj Mari dneska sem kolegyńce vysvětlila mailiky a PPL, zašli sme na obídek 😎

sarlotta
11. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 41tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 39tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 27tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 22tt
Sarlotta 19tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 19tt........................................25.3. velký utz
Mari 16tt........................KO 1.4.
Handm 15tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 14tt .................. KO 22.3.......... NT22.3.
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 13tt.....................
Kopa 8tt ....................... dostala těhu průkajdu🙂 další KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Markee........................... KO 25.3.
Nicollka 36DC
M.aa.b 33DC
Maarrtina 31DC
Paajaa 22DC
Cajori 12DC
Mandormi 11DC
Aja 4DC
Katyna 4DC
Ikopretinka 2DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

natalie77
11. bře 2010

Ahoj babulky moje,
tak moc děkuji za držení palců.....
Profesor byl hodný, prý už nemusím na žádnou konzultaci 🙂 . Ani jsem mu nemusela říkat, co se mi stalo, tak jsem byla ráda....takže asi nervoval, abych se vybičovala k výsledkům....no a já nervy, vstávala jsem v 5.00, pak cesta do Brna, padaly ty bílý hov..a...pak bouračka, takže fakt humus. Ale už jsem zpátky doma a dneska už nebudu nic dělat, učit se ani uzklízet, ani vařit, žase až zítra.

Jinak mi pořád naskakují v hlavně týdny...dnes jsem se probudila a první co bylo jsem si řekla, tak a máme 12. tt..
Už se těším na porevizní menstruaci, občas nakouknu do Září 2010, kde jsou asi tři holky ze Září 2007 a je mi docela smutno, tak budu raději jen s Vámi 😉 .
Můžu se zeptat, pokud se to někomu stalo dvakrát za sebou, přišlo se na to proč?

Jinak hlásím, že spotřeba vody je pořád vysoká, asi se začnu mýt v umyvadle....pořád brečím...asi i ty nervy ze školy, prostě mi to moje těhu chybí....
Možná bych si měla kromě těch vyšetření dojít i ke cvokaři...
Tak ještě jednou díky....jdu s malým ven...doufám, že neusnu ve stoje 😉

if.v
11. bře 2010

ahoj holky, zdravím po delší době..nechodím sem, ale nakukuju..vítám nově příchozí a "slečně" Lucince vzkazuju, že taky čekááááám. Všem pěkný den

if.v
11. bře 2010

ahoj Natalie, to je super, že škola dobrý. Vím, co to jsou za nervy, když víš, že nejsi ve formě a přitom musíš působit jako profík a dělat, že víš 🙂. Jsem ve čtvrtém ročníku a loni v létě jsem dělala bakalářské státnice...škola při práci a dětech je fakt chuťovka, ale ten pocit úlevy po každé úspěšné zkoušce je k nezaplacení 😉

sarlotta
11. bře 2010

Natalie u nás se na to nepřišlo 😒

If.v ahojík a jak se máš, snažilka nebo ne ? 😉

natalie77
11. bře 2010

Ahoj If.,
díky za přivítání 🙂.
Znám Tě z tabulky 😉 , i když dokážu si představit, že by nám bylo lépe v jiném tématu, ale my se tam dohrabeme....
Tak pádím na tu procházku.

if.v
11. bře 2010

sarlotta: nijak to nehrotím, ale ani nehlídám..prostě čekám 😎

if.v
11. bře 2010

Kopi, Farmi, IP

natalie77
11. bře 2010

Sarlott, 😝 . No hlavně, že teď je mimi v pořádku. Koukám 18.tt 😵 😵 😵 😵 .
If.v ani nemluv, člověk chce být statečný, ale stojí mě to hodně sil....já už se nikdy nikam nepřihlásím...pokud tu školu dodělám, tak nejdu dobrovolně ani na kurz vaření 🙄 😝 .
Se mi nikam nechce, ale už musím, děda odešel, tak přebírám štafetu 😵.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru