Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. bře 2010

koukám, že martinkal s Liconkou nikde ☹
jínak já na poradně taky nic moc. Mám moc vysoký tlak a otoky, takže prý je to preklampsie a v pondělí mám nástup do nemocnice, pokud mně začne bolet hlava, tak hned 😖 Netušíte co je ta preklampsie???

sirella
11. bře 2010

ahojky aronku...není to náhodou preeklampsie?

mari111
11. bře 2010

no teda Aronku, takže v pondelí deš na to, hm. No Martinka už asi rodí, a ja pořád nevím co ta moje ségra,asi už tyky že už dlouho nepsala 😅

sirella
11. bře 2010

ahojky mari 🙂 Ty budeš brzo teta 🙂 Poprvé???Já moju neteřinku zbožňuju...taky bych takovou princezničku brala

aronek
11. bře 2010

sirel netuším, možná jo, já byla mimo 😢

mari111
11. bře 2010
mari111
11. bře 2010

Ahojky Sirel, jo poprvé teta, teda nervi mam jak kdybych mela rodit ja 😠

aronek
11. bře 2010

mari, dík, jdu studovat

sirella
11. bře 2010

aronku neboj...mě tím vyhrožovali taky...a ne těsně před porodem ale dřív.Z ničeho nic jsem měla vysoký tlak,otoky ne a už mi vyhrožovali,že to může být preeklapsie a že půjdu do nemocky pokud mi ten tlak nesletí dolů.Naštěstí sletěl...teď jsem si pro jistotu koukala do chytré knihy(abych ti nepsala bludy,protože jsem rodila skoro před 10 rokama a paměť už není co bývala) Je tam psané že příznaky jsou otoky,vys.krevní tlak a bílkovina v moči.Ono je to hodně nebezpečné.Tam kde čtu já tak že miminko může mít velké problémy.Můj názor na tebe ale je že pokud bys to měla nějaké fakt hodně rozjeté tak by tě hospitalizovali hned.Na tvém místě bych ale byla strašně opatrná a ostražitá kdyby něco tak fakt hned upaluj do nemocky...O bílkovině v moči ti neříkali nic????

handm
11. bře 2010

Ahoj holky!!
Tak jsem volala k dr a ty vysledky kombi UTZ plus krev jeste nemaj.. mě z toho klepne... :(( Prý asi toho má genetička moc, tak snad za týden :( tohle se fkat děje jen mě 😠
V úterý jdu na kontrolu ke své Dr, tak se jí zeptám.. proč to tak dlouho trvá...

sirella
11. bře 2010

mari...to chápu...chudák ségra...ale za chvilku bude mít u sebe dítko 😉 Holčička nebo chlapeček???

sirella
11. bře 2010

handm ahojky...teda to je pech...nedivím se že jsi napnutá...ale asi toho fakt mají hodně
ale neboj...všechno bude ok....četla jsem jak tě sestřička uklidnila...to je fajn 🙂

handm
11. bře 2010

Sirell, ahoj, noo... mám pocit, že prasknu z napětí... zase prostě další dny v nejistotě, už jsem se chtěla taky trochu radovat.. a místo toho jsem skoro furt taková ostražitá, nikdo to pořád neví, jen my s manželem.. jak se bojíme...
sestřička mě uklidnila, to jo, ale teď mě trošku naštvala 😀 věčně nespokojená, já vím 😀

handm
11. bře 2010

Aronku, snad to nebude vážný!! hlavně, že tě sledují a že na to přišli, teď už si tě ohlídají!!!🙂
Mari 🙂 Tetko, vydrž!🙂

aronek
11. bře 2010

sirel, bílkovonu v moči jsem měla před víc jak měsícem, ale to jsem zase měla v pořádku tlak. Ale dnes byl tlak 147/104 a to mi ho měřili třikrát 😢

mari111
11. bře 2010

sirelko holčička a další Sofinka 🙂
Handm, to musej byt nervi, bože ale bude to v pohode, neboj

sirella
11. bře 2010

😀 😀 to by byla každá...nejsi sama...absolutně to napnutí chápu...ale je škoda,že těhu tak napínají...vždyť by měly mít trošku klídek a ne furt stresy

Mě čeká NT zítra....tak se zítra k tobě přidám a budem napnuté obě dvě.Já budu mít výsledky krve příští týden...počítám tak ve středu(to jsem vysledovala u Petrosky 😀 Byla tam kde já v pátek a výsledky měla ve středu...tak snad to taky klapne)

A jináč o mém tehu ví jen manža jinak nikdo...zatím ani syn.Mám strach to někomu říkat

sirella
11. bře 2010

aronku...já ho měla vyšší...skoro 160/110 a taky mi ho měřili několikrát a na obou rukách.Ale nějak to samo skončilo...ale je teda fakt,že jsem se měřila asi 30x denně a hlídala se

Musím na chvilku pryč...manža mi jde něco vyhrát na Aukro...držte nám palce 😉
Pozděj nakouknu

kopa
autor
11. bře 2010

tak jsem byla u obvodní a vše o.k.napsala mi,že přecházím do péče gynekologa.
Jinak jsem volala do práce řediteli,že teda marodím dál a on že dal inzerát a že v pondělí má pohovory a že jestli ještě příjdu,že by bylo potřeba někoho zaučit.Tak jsem řekla,že nevím,že jdu za měsíc na KO.

aja.83
11. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem vás rychle dočetla, v práci jsem na vás dnes neměla vůbec čas 😲 😅

Cajori, já byla na folikulometrii a manža dával spermoníky! 😉 Takže cokoli budeš chtít vědět, ptej se, jsem chytrá jak rádio 😀. můžeš napsat IP. Ta folikulometrie nic není - vnitřním ultrazvukem ti doktor prohlédne vaječníky asi tak 12.DC (nebo dle dohody a dle toho, jak dlouhé máš cykly). No a koukne, jestli se ti tam tvoří folikuly! A když tvoří, je to paráda, jeden folík je vždy dominantní, na jednom z vaječníků, ten změří a pokud má myslím 13-21mm, může ti doktor píchnout injekci pregnylu na podporu ovulace - no a ta nastane cca. za 24hod. od píchnutí injekce...Pak už jen hupky dupky skočit na manžu! 😀 😀 😀

aja.83
11. bře 2010

Aronku, jejda, čím tě to straší! 😲 Neboj se nic, bude to dobrý a aspoň si tě pohlídají! 😉 Držím pěsti! 😵

kopa
autor
11. bře 2010

Aronku snad to nebude ta preeklampsie,držím palečky.

Taky koukám,že Martinkal nikde 😕 😕

Mari a ty budeš teta 🙂 🙂

Handm to nevím co s těmi výsledky jako dělají 😠

Sirellko uží si zítra NT 😉

mari111
11. bře 2010

chi ,ja jsem byla zas poslouchat srdíčko 🙂 teda měla jsem s toho strach ale mohu doporučit, to je tak blaženej zvuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
11. bře 2010

Handm, ty tě teda napínají, to je hrůůůza! 😖 Ale neboj, všechno bude dobrý, možná toho mají opravdu hodně! Držím pěsti!!! 😵 😵 😵 😉

mari111
11. bře 2010

ja jsem holky krev ješte ani nedala a už mám z toho hrúzu,po tom jak poslali po revizi špatné vysledky a ja přitom byla zdravá tak si pořád říkam že v tom maj takovej bordel že člověk pak neví čemu věřit

mari111
11. bře 2010

teda aspon tady v tej našej nemocnici 😠

tercie
11. bře 2010

Kuk kočky, jsem zpátky, koukám,kolik jste toho zase semlely, nestíhám 😀

Martinka tu ještě není,to jsem zvědavá,s čím dneska přijde 😉

Aronku ty brďo, dávej na sebe pozor... Nevím teda co to přesně obnáší, ale snad doktoři jenom strašej a nakonec z toho nic nebude!!

Handm neboj, já myslím,že podletoho cos psala, máš ty výsledky OK 😉

Tak na co jsem zabudla?

Mari já tu mám od švagryny ten fonendoskop, ale teda krom toho, že mě to děsně tlačí v uších,to nedělá nic, slyším jen hučení...asi to nefunguje 😀

mari111
11. bře 2010

no Tercinko to nevím, ale toto funguje a to je dobře,to je teda něco,ještě musím nakoupit k tomu gelu 😉 náhradní baterky, asi si tak myslím že to budu mít hodně často na uších 😅

kopa
autor
11. bře 2010

Mari a ty máš jako nákej monitor na srdíčko?? 😕 😕

sarlotta
11. bře 2010

Ahojík holky🙂
sirell já měla výsledky krve na druhý den🙂 sestra Ti řekne v kolik si zavolat, ale pokud jdeš na ráno, tak to budeš mít taky dřív 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru