Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. bře 2010

no chudinka, ale snad už to bude

madormi
12. bře 2010

holky teda absolutně nemám šanci vás dočítat 🙂 jeslti někdo porodil tak gratuluji, jestli se někdo chystá držím palce atd 🙂 dočtu snad v neděli 🙂 Dnes mám poslední výsledky z krve a už nemám žádný hcg tak je všechno pryč přirozeně tak z toho mám radost v rámci možností teda, každopádně na to můžeme hned vlítnout, ale doktro říkal, že by doporučoval až po období chřipek, květen, červen ale to asi nevydržíme 🙂

mari111
12. bře 2010

madormi tak to je dobře že už to je vše pryč, tak teď trochu odpočívaj, hlavně se vyhni chorobám, pokuď to de a brzo nahlásíš // 😉

farmarska
12. bře 2010

holky poším poším která z vás mi sem hodíte odkaz na nějaké odskoušené nescafe řezy. Myslím, že je dělá často markee.
Já tu mám toho spolužáka od Robči, dnes jsem udělala bábovku, ale potřebuju něco na zítra 😉

mari111
12. bře 2010

no farmiku to ja ti neporadím, to vždy děla tchyně, ja jsem je ještě nikdy nedělala, musiš si počkat na Markee 😒

sarlotta
12. bře 2010

farmi markee dělá přece ty super řezy Orgasmus🙂))

Mari sestřičce držím palušky ať ji droběk už dlouho netrápí🙂))

Mandormi tak to je super🙂)))) paráda mimi bude brzo v bíšku 😎

farmarska
12. bře 2010

holky a něco jinýho, chutnýho, ryhlýho, jednoduchýho?? 😕 😕 😕 nejlépe něco co nejde zničit, spáli, zkazit 😀

farmarska
12. bře 2010

šarlot, no vidíš to, ty jsem si tuším i někam ukládala! 😵

sarlotta
12. bře 2010

farmi zkus něco najít tady http://www.labuznik.com/search_result.php?query...

přiznám se, že sladké moc nedělám🙂

farmarska
12. bře 2010

jinak vezmu to zkrátka:
sarlot, se jim na tu práci vys..r, když tam jsou na tebe takový 😎 a šéfoj jsi to udělala moc pěkně 😀

mari, snad segra už moc dlouho trpět nebude, ač jí neznám, držím paluše! 😉

mando tak supr, že jsi ok. a ted šupky šupky do nového snažení a od baciláků se drž pěkně dál 😵

martinko, tak ty jsi doma! 😨 a my už předvídaly, že je malá (no v tvém případě velká) na světě 😅 Tak držím palce na pondělí!!! 😵
holky a ted držíme aronkoj , ju 😉 tý jo, má vůbec na někoho telefon?nebo někdo na ní? abychom byly v obraze a věděly nejčerstvější zprávy 😕

farmarska
12. bře 2010

sarlot díky, hned jdu hledat inspiraci 😵

sarlotta
12. bře 2010

farmi🙂 no rozumíš já na sebe řvát nenechám 😎 já tam být nemusím, oni mě prosili ne já je. Takže v pondělí jakoby nic. v poho🙂
Navíc to byla taková prkotina, asi je ta píp negramotná nebo co... šak já jí to eště řeknu🙂))))

mari111
12. bře 2010

farmiku dik za segru, jinak ja jsem se zrovna dneska chtela zeptat Aronka, jestli si s nekym vyměnila číslo aby sme když tak veděli, no takže nevím, snad nám dá brzo vedet

aronek
12. bře 2010

tak jsme doma. Vše OK, jen po osmé ještě volat na krev a v pondělí nástup, ale uklidnil mně, takže se alespoň vyspím 😀

aronek
12. bře 2010

díky, že jste na nás myslely 😉 přítel by vám napsal, kdyby něco 😉

mari111
12. bře 2010

aronku, no teda, tak zatím nic,jo. a přítel nebude u porodu?

mari111
12. bře 2010

a proč ti brali krev, co jako zišťujou ???

aronek
12. bře 2010

bude, ale ono by to nebylo tak rychlé a poslali ho domů. Já si pojedu lehnout a ne rodit

aronek
12. bře 2010

tedy rodit taky, ale ne hned. Krev na všechno možné, byl toho plný papír

farmarska
12. bře 2010

no to mne taky zajímá 😕
tak hlavně že se v klidu vyspíš 🙂 hele já ti pošlu v IP číslo na sebe a kdyby něco informuj 😉 to víš jsme tu ted nervozní jak svině 😅 😀

aronek
12. bře 2010

ok. Farmi uložím a napíšu 😉

mari111
12. bře 2010

no Aronku žádné vylehávaní a koukej rodit, už chci nějake nové miminko tady vydět 😅

farmarska
12. bře 2010

odesláno

holky ted koukám ve zprávách na tu holčičku, vyhozenou 😔 ta je tak krásná 😵 😵 😵 😵 jak todle může někdo udělat?!!! 😨 😨 😨 ☹ jako proč jí nešoupla raději do nějakýho bejbyboxu 😨 fakt takovýho člověka nechápu 😖 já dostat tu ženskou do rukou tak jí namístě zabiju nějakou fakt hnusnou smrtí a pak bych jí naporcovala a dala sežrat Lucince 😠 😠 😠 😠

farmarska
12. bře 2010

přesně tak. žádný válení, odrodit a mazat domů popsat kámoškám z koně porod a vložit fotky! 😀 já už se ták těším na nová miminka! 😵

ee.liska
12. bře 2010

tak jsem tu měla návštěvu 🙂 ale o je prostě bez šance vás dočítat 😀 ale jdu na to

ee.liska
12. bře 2010

jééé martinka má //, potichu gratuluju 😵 😵 kdybys viděla mojí, tu jsem snad viděla jen já 😀

ee.liska
12. bře 2010

martinkal, to je teda parádnice ta Lucinka 😀

ee.liska
12. bře 2010

šarlot to je teda p... 😠 ty budeš za chvilku jako aronek, taky skoro do konce v práci 😀
aronku, tak to si užij poslední odpočinkový víkend 🙂

ee.liska
12. bře 2010

už si připadám jako farmi, taky trpím samomluvou 😀

aronek
12. bře 2010

eelis, mám v plánu odpočívat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru